Auta używane Program i-Best
Już dawno zakup samochodu używanego nie był tak bezpieczny!

Oferujemy Państwu za pośrednictwem specjalnie wybranych Autoryzowanych Dealerów Hyundai pewne i sprawdzone samochody używane różnych marek.


Jakość

Już dawno zakup samochodu używanego nie był tak bezpieczny!

Każdy samochód oferowany w programie i-Best ma poniżej 6 lat od daty pierwszej rejestracji, a jego przebieg wynosi maksymalnie 120 000 km.

Gwarancja minimum 12 miesięcy

Wszystkie samochody używane oferowane w programie Hyundai i-Best sprzedawane są z minimum 12 miesięczną gwarancją bez limitu kilometrów, obowiązującą na terenie całej Unii Europejskiej. Dlaczego minimum? Ponieważ większość samochodów używanych marki Hyundai oferowanych w ramach programu i-Best jest objętych dłuższą ochroną, z powodu wciąż aktywnej gwarancji producenta.

Assistance minimum 12 miesięcy

Naprawa pojazdu na miejscu awarii, holowanie auta do najbliższego autoryzowanego serwisu Hyundai, pojazd zastępczy, zakwaterowanie w hotelu. To wszystko w ramach całodobowej pomocy drogowej, oferowanej na terenie całej Unii Europejskiej przez 365 dni w roku, 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę w ramach gwarancji Hyundai i-Best.

Kontrola techniczna 100 punktów

Wszystkie oferowane w programie Hyundai i-Best samochody używane są względnie nowe i nie były intensywnie eksploatowane przez długi czas. Jednakże każde z aut przechodzi weryfikację techniczną w 100 punktach kontrolnych, wykonywaną przez wykwalifikowanych mechaników Hyundai.

Certyfikat Jakości DEKRA

Dodatkowo każdy samochód używany, oferowany w programie Hyundai i-Best posiada Certyfikat Jakości DEKRA potwierdzający, że stan techniczny pojazdu spełnia rygorystyczne normy jakości opracowane przez rzeczoznawców Dekra dla samochodów używanych.Zobacz przykładowy certyfikat.

Jazdy testowe

Każdy samochód używany oferowany do sprzedaży w programie Hyundai i-Best jest gotów do odbycia jazdy testowej na życzenie Klienta.

Sprawdź auta używane dostępne od ręki


Uczestniczymy w akcji Sprawdzone-Niekręcone.

Wszystkie salony należące do Grupy PGD uczestniczą w ogólnopolskiej akcji Sprawdzony-Niekręcony. Co to oznacza dla Ciebie:

  • gwarantujemy, że nasze samochody mają oryginalny przebieg i tę gwarancję dostaniesz od nas na piśmie,
  • jeżeli się okaże, że wskazanie licznika było zmieniane to będziesz mógł zwrócić nam samochód i odzyskać 100% ceny, którą zapłaciłeś,
  • wypłacimy Ci 1 000 zł kary umownej!

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Kraków
Jasnogórska 60

Salon: tel.: (12) 662 00 50
Serwis: tel.: (12) 662 00 55
Części: tel.: (12) 662 00 53

Warszawa
Krasnobrodzka 5

Salon: tel.: (22) 510 00 50
Serwis: tel.: (22) 510 00 55
Części: tel.: (22) 510 00 53