Zalety


IMPONUJĄCA MOC I WYDAJNOŚĆ

Ciesz się dynamiczną jazdą wolną od emisji CO2, która idzie w parze z niezwykle niskim zużyciem energii i odświeżoną, aerodynamiczną sylwetką.

AERODYNAMICZNY DESIGN

IONIQ Electric może pochwalić się przemyślanymi rozwiązaniami aerodynamicznymi i nowymi standardami w technologii silników elektrycznych.


Silny i zwinny

Ukształtowana przez wiatr sylwetka dostarcza wyjątkowych doznań, podczas gdy zastosowane w IONIQu połączenie lekkiego aluminium i wytrzymałej stali gwarantuje stabilność i bezpieczeństwo jazdy.


Dobrze poinformowany

Cyfrowych wskaźnik pokazuje aktualny tryb jazdy oraz informuje o bieżącym zużyciu energii.

W stałej łączności

Usprawnij swoją podróż, dzięki łatwemu dostępowi do systemu łączności na 8-calowym, panelu dotykowym.

Centrum multimedialne

System nawigacji obejmuje aplikacje Apple CarPlay i Android Auto a także usługi LIVE Services, dzięki którym dowiesz się, gdzie znajdują się utrudnienia na drodze. szybki i wygodny dostęp do wszystkich urządzeń i niezbędnych informacji o pojeździe – teraz to wszystko jest na wyciągnięcie ręki.


Silny

Sztywne i lekkie nadwozie wykonane ze stali o wysokiej wytrzymałości i podwyższonej sztywności, zapewniają niezwykle stabilną jazdę oraz pewność prowadzenia.Sprawdzony

IONIQ Electric spełnia wszystkie standardy bezpieczeństwa. Uzyskał maksymalną liczbę 5 gwiazdek w testach bezpieczeństwa EURO NCAP

                                    

Osiągi

Tryb jazdy: Eco, Normal i Sport

Tryb jazdy NORMAL jest zwiększona przez tryb ECO, który maksymalizuje wydajność energetyczną oraz tryb SPORT, który zapewnia moment obrotowy większy o dodatkowe 30 Nm i maksymalnie oferuje aż 295 Nm.

Elektryczne przyspieszenie

Potężny silnik elektryczny zapewnia maksymalny moment obrotowy przy ruszaniu oraz imponujące przyspieszenie zwłaszcza przy niskich prędkościach.                                    

Panel centralny

Przełączanie między innymi pomiędzy trzema trybami jazdy, jest teraz o wiele łatwiejsze dzięki przyciskom umieszczonym na konsoli centralnej.

Elektryczny hamulec postojowy

Hamulec postojowy z funkcją AutoHold jest łatwy w użyciu, wystarczy tylko pociągnąć za dźwignię.

ŁADOWANIE   


Standardowa ładowarka domowa

IONIQ Electric jest wyposażony w fabryczny przewód, który umożliwia proste ładowanie ze standardowego gniazdka domowego 230V. Czas ładowania wynosi około 12 godzin.


Wall Box

Dedykowany dla gospodarstw domowych punkt ładowania może być stacjonarny lub mobilny zależnie od zapotrzebowania. Jest on wyposażony w zespół sterowania, który jest przyłączony niezależny od obiegu prądu w domu. Wykorzystuje 3-fazowy prąd zmienny i może naładować akumulator w 100% zaledwie w 4,5 godz.


Publiczna stacja ładująca (AC)

IONIQ Electric jest kompatybilny ze wszystkimi publicznymi stacjami ładowania, a czas ładowania to około 4,5 godziny.


Szybka stacja ładowania (DC)

Korzystanie ze źródła zasilania DC to najszybszy sposób, aby naładować IONIQ Electric. Czas ładowania wynosi od 23 do 30 minut.

GWARANCJA

Spokój ducha w standardzie. IONIQ Electric jest objęty gwarancją dostępną dla wszystkich nowych samochodów osobowych Hyundai. Dodatkowa gwarancja obejmuje wysoko wydajne akumulatory.                                              


5-letnia Gwarancja bez limitu kilometrów

IONIQ Electric jest objęty 5-letnią gwarancją bez limitu kilometrów, która dotyczy: układu napędowego, układu kierowniczego, zawieszenia i układu hamulcowego. Ta gwarancja wyraża nasze zaangażowanie w oferowanie najwyższej jakości i świetnej obsługi. Dzięki temu będziesz cieszyć się jazdą przez długie lata.

8 lat lub 200 000 km gwarancji na akumulator

Akumulatory litowo-jonowo-polimerowe charakteryzuje największa gęstość energii zmagazynowanej, czyli magazynują one większą ilość energii do wykorzystania przez silnik elektryczny. Co najważniejsze akumulatory tego typu charakteryzują się brakiem efektu pamięci co oznacza, że przez cały czas jest ich pełna, początkowa pojemność.


Skontaktuj się z nami


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Kraków
Jasnogórska 60

Salon: tel.: (12) 662 00 50
Serwis: tel.: (12) 662 00 55
Części: tel.: (12) 662 00 53

Warszawa
Krasnobrodzka 5

Salon: tel.: (22) 510 00 50
Serwis: tel.: (22) 510 00 55
Części: tel.: (22) 510 00 53