Zalety

Spokój ducha podczas jazdy

Wystarczy nacisnąć przycisk, aby aktywować tryb elektryczny i jazdę w pełni wolną od emisji na dystansie ponad 50 km. Przełącz się na tryb hybrydowy i ciesz się jazdą z niskim spalaniem, a Twój Hyundai zawiezie Cię wszędzie tam, gdzie zamierzasz dotrzeć. Przystanki po drodze możesz wykorzystać na doładowanie baterii, aby w ten sposób ponownie w pełni wykorzystać zasięg elektryczny. IONIQ Plug-in zapewni Ci spokój ducha podczas każdej podróży.

AERODYNAMICZNY

Smukła i opływowa sylwetka oraz niski współczynnik oporu powietrza, który wynosi zaledwie 0,24. IONIQ Plug-in nie tylko wygląda świetnie, ale zapewnia jeszcze płynniejszą jazdę.


NAJLEPSZE POŁĄCZENIE DWÓCH ŚWIATÓW


Potężny litowo-jonowy akumulator polimerowy o mocy 8,9 kWh zasila silnik elektryczny 45 kW.Pracując w tandemie z wysokowydajnym silnikiem benzynowym o pojemności 1.6 l osiąga imponującą moc - aż 141 KM.Gdy jest taka potrzeba, jednostki te mogą również działać niezależnie od siebie, a przejście pomiędzy trybem w pełni elektrycznym, mieszanym i spalinowym jest płynne i niemal niezauważalne.Akumulator odzyskuje energię podczas jazdy i może być doładowywany za pomocą zewnętrznego zasilania.SILNY I ZWINNY

Imponująca opływowa sylwetka gwarantuje dynamiczną jazdę. Jednocześnie IONIQ Plug-in zapewnia wydajność i stabilność prowadzenia, dzięki innowacyjnej konstrukcji wykonanej z lekkiego aluminium i stali o wysokiej wytrzymałości.

Asystent jazdy ECO (ECO-DAS)

Asystent jazdy ECO-DAS zawiera funkcję Coasting Guide. System analizuje drogę i informacje o trasie, aby zoptymalizować zużycie paliwa podczas jazdy. Wystarczy, że w ustawieniach nawigacji wybierzesz cel podróży, a ECO-DAS z wyprzedzeniem poinformuje Cię o przewidywanej prędkości i umożliwi redukcję zużycia paliwa. Przy w pełni naładowanym silniku, IONIQ ma zasięg jazdy elektrycznej aż do 63 km, w idealnych warunkach*. Wykorzystanie 2 trybów (EV + hybrydowy) daje maksymalny zasięg jazdy powyżej 1100 km.

* Na podstawie New European Driving Cycle.
** Rzeczywisty zasięg zależy od stylu jazdy, prędkości, temperatury, rodzaju drogi oraz aktywnych funkcji podnoszących komfort jazdy, takich jak np. klimatyzacja.


Stylistyka

Wyrazista stylistyka

IONIQ Plug-in wygląda świetnie pod każdym względem. Linia sylwetki, stylistyka reflektorów, wykorzystanie kontrastujących elementów oraz charakterystyczna niebieska listwa podkreślają przemyślany i imponujący projekt samochodu.


Reflektory przednie LED

Eleganckie światła mijania i drogowe wykorzystują technologię LED. Dzięki temu są jaśniejsze i jednocześnie zużywają mniej energii w porównaniu do lamp tradycyjnych.

Światła do jazdy dziennej LED

Dyskretne wloty powietrza w kształcie litery zostały umieszczone przy światłach do jazdy dziennej i tworzą kurtyny powietrzne wokół przednich kół, minimalizując zawirowania podczas jazdy.


            

Świetny wygląd i znakomite rozwiązania

Dynamicznie ukształtowane reflektory perfekcyjnie umieszczono po bokach przedniego grilla, który został również zintegrowany z Inteligentnym tempomatem (SCC). Aktywne klapy w kratce przedniego wlotu powietrza, które automatycznie zamykają się i otwierają, poprawiają aerodynamikę.Smukłe lusterka boczne

Lusterka boczne charakteryzują się smukłym kształtem, dzięki czemu nie tylko świetnie się prezentują, ale też znacząco poprawiają aerodynamikę i redukują szum przepływającego powietrza.


Panoramiczne okno dachowe

Panoramiczne okno dachowe jeszcze bardziej zwiększa poczucie przestrzeni i daje przyjemność z przebywania wewnątrz samochodu.


Zderzak i charakterystyczny niebieski akcent

W projekcie tyłu IONIQ Plug-in dominują poziome elementy, podkreślające szeroką i solidną sylwetkę samochodu.


Kombinacja tylnych świateł LED

Tylne światła LED dostarczają jaśniejsze światło przy mniejszym zużyciu energii oraz podkreślają nowoczesną stylistykę IONIQ Plug-in.


            

16-calowe felgi aluminiowe

Stylowe aluminiowe felgi również poprawiają właściwości aerodynamiczne – zostały tak zaprojektowane, aby minimalizować zawirowania powietrza i tym samym poprawić wydajność jazdy.


Wnetrze

Przestronne wnętrze zostało zaprojektowane z wyrafinowaną prostotą.

CYFROWY WYŚWIETLACZ

Wysokiej rozdzielczości 7-calowy wyświetlacz TFT LCD dostarcza wszystkich niezbędnych informacji o prędkości, poziomie naładowania akumulatora czy zużyciu energii.


W stałej łączności

We wnętrzu IONIQ Plug-in szczególnie wyróżnia się deska rozdzielcza i centralnie umieszczony 8-calowy ekran dotykowy, który zapewnia szybki i wygodny dostęp do nowej platformy nawigacji oraz multimediów. Kolejne udogodnienia to najwyższej jakości system audio Infinity i bezprzewodowe ładowanie smartfonów.


Wentylowane przednie fotele

Komfort w upalne dni - możesz się schłodzić dzięki 3-stopniowej wentylacji wbudowanej w przednie fotele.


            

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY

Wysoka jakość i elegancja wnętrza została dodatkowo podkreślona przyciągającymi wzrok detalami - dźwignia zmiany biegów, pedały czy panele w drzwiach są chromowane.

Osiągi

IONIQ Plug-in jest napędzany specjalnym tandemem silników elektrycznego 45 kW oraz spalinowego 1.6 GDI.

Potężny litowo-jonowy akumulator polimerowy o mocy 8,9 kWh zasila silnik elektryczny 60,5 kW. Pracując w tandemie z wysokowydajnym silnikiem benzynowym o pojemności 1.6 l osiąga imponującą moc - aż 141 KM. Gdy jest taka potrzeba, jednostki te mogą również działać niezależnie od siebie, a przejście pomiędzy trybem w pełni elektrycznym, mieszanym a spalinowym jest płynne i niemal niezauważalne. Akumulator odzyskuje energię podczas jazdy i może być doładowywany za pomocą zewnętrznego zasilania.


AUTOMATYCZNA, DWUSPRZĘGŁOWA SKRZYNIA BIEGÓW DCT

6-stopniowa, dwusprzęgłowa skrzynia biegów (DCT) zapewnia precyzyjne i szybkie zmiany biegów, aby dodatkowo zwiększyć przyjemność płynącą z prowadzenia samochodu.

GWARANCJA

Spokój ducha w standardzie. IONIQ Electric jest objęty gwarancją dostępną dla wszystkich nowych samochodów osobowych Hyundai. Dodatkowa gwarancja obejmuje wysoko wydajne akumulatory.                                              


5-letnia Gwarancja bez limitu kilometrów

IONIQ Electric jest objęty 5-letnią gwarancją bez limitu kilometrów, która dotyczy: układu napędowego, układu kierowniczego, zawieszenia i układu hamulcowego. Ta gwarancja wyraża nasze zaangażowanie w oferowanie najwyższej jakości i świetnej obsługi. Dzięki temu będziesz cieszyć się jazdą przez długie lata.

8 lat lub 200 000 km gwarancji na akumulator

Akumulatory litowo-jonowo-polimerowe charakteryzuje największa gęstość energii zmagazynowanej, czyli magazynują one większą ilość energii do wykorzystania przez silnik elektryczny. Co najważniejsze akumulatory tego typu charakteryzują się brakiem efektu pamięci co oznacza, że przez cały czas jest ich pełna, początkowa pojemność.


Skontaktuj się z nami


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Kraków
Jasnogórska 60

Salon: tel.: (12) 662 00 50
Serwis: tel.: (12) 662 00 55
Części: tel.: (12) 662 00 53

Warszawa
Krasnobrodzka 5

Salon: tel.: (22) 510 00 50
Serwis: tel.: (22) 510 00 55
Części: tel.: (22) 510 00 53