Promocja

Teraz już od 109 800 zł
w programie dopłat rządowych "Mój elektryk".

Podane ceny zawierają już upust promocyjny. Wysokość dopłaty jest zależna od Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Szczegóły oferty dostępne są na www.hyundai.pl oraz u Autoryzowanych Dealerów Hyundai. Zaprezentowany na fotografiach model ma charakter przykładowy. Ostateczny wygląd samochodu może różnić się od zaprezentowanego ze względu na wybrane przez klienta elementy samochodu, w szczególności takie jak wyposażenie, akcesoria, kolorystyka, parametry techniczne. Oferta obowiązuje do odwołania lub wyczerpania zapasów. Sprawdź dostępność u Dealera. Rzeczywista wysokość dopłaty uzależniona jest od realizacji kryteriów dotyczących uczestników programu „Mój Elektryk” oraz rozstrzygnięcia Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Uzyskanie dopłat wymaga złożenia przez klienta wniosku w tym przedmiocie i jego akceptacji przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Nabór wniosków trwa do 30.09.2025r. i może zostać zakończony wcześniej, w przypadku wyczerpania zasobów przeznaczonych na wsparcie zakupu pojazdów elektrycznych. Nabór dostępny jest dla osób fizycznych, a pojazdy nabyte w ramach przedsięwzięcia nie mogą być wykorzystywane do prowadzenia działalności gospodarczej, ani być wprowadzone do ewidencji środków trwałych wykorzystywanych w tym celu. Więcej szczegółów dostępnych pod adresem: https://www.gov.pl/web/elektromobilnosc/aktualne-ogloszenia-o-naborach. Wnioski o dofinansowania można składać pod adresem: https://gwd.nfosigw.gov.pl/. Hyundai Motor Poland sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za brak możliwości skorzystania przez klienta z uczestnictwa w programie lub nieuzyskanie przez niego wnioskowanej dopłaty.

Zalety

Ty prowadzisz. On elektryzuje.

Wszechstronny i dający radość z jazdy nowy model KONA Electric jest pierwszym elektrycznym,subkompaktowym SUV-em na europejskim rynku. Ten przełomowy samochód łączy imponujący zasięg napędu elektrycznego ze śmiałą stylistyką i przestronnością SUV-a – żadnych kompromisów.Charakter i indywidualność

Elegancka, zamknięta osłona chłodnicy KONA Electric to śmiałe podkreślenie właściwości aerodynamicznych i zwrócenie uwagi na elektryczny zespół napędowy. Wyróżniający się zderzak przedni i charakterystyczny zespół przednich świateł KONA są wisienką na torcie tego niepowtarzalnego projektu.


Wyrafinowane kształty

Pięknie poprowadzone linie tworzą stylistyczny majstersztyk – nowy model jest wyrazisty z każdej strony. Muskularne powierzchnie płynnie łączą się z kontrastowymi osłonami nadkoli, podkreślając śmiały wygląd SUV-a.


Jakość potwierdzona wyróżnieniami

Hyundai nr 1 w Raporcie Jakości tygodnika
Auto Świat

Drugi raz z rzędu Hyundai znalazł się na pierwszym miejscu Raportu Jakości tygodnika
Auto Świat (nr 5, 28 stycznia 2019), wyprzedzając wszystkie oceniane marki samochodowe, w tym marki premium. Ponowne pierwsze miejsce Hyundaia w rankingu jest najlepszym dowodem na wysoką jakość samochodów marki.

North American Utility Vehicle of the Year™

Modele Hyundai KONA i KONA Electric zostały wybrane North American Utility Vehicle of the Year™ przez jury zasiadające w komisji konkursu North American Car, Utility and Truck of the Year. Jury konkursu doceniło dynamikę prowadzenia, systemy bezpieczeństwa i wyjątkowy design obu modeli oraz imponujący zasięg KONA Electric.

FLEET DERBY 2019

Hyundai KONA Electric otrzymał nagrodę w ogólnopolskim plebiscycie flotowym FLEET DERBY 2019 za Najlepszy produkt, usługę flotową w kategorii "Ekologia, napędy ekologiczne". Plebiscyt magazynu Fleet to przede wszystkim prezentacja dostawców i odbiorców branży flotowej, to także promocja nowości, produktów i usług niezbędnych do zarządzania autem firmowym.

StylistykaPrzednie światła LED

Wyjątkowe podwójne reflektory LED i światła do jazdy dziennej LED tworzą niepowtarzalną sygnaturę świetlną.


Przednia osłona chłodnicy

KONA Electric jeździ jeszcze lepiej niż wygląda. Aerodynamiczne elementy stylistyczne, takie jak zamknięta osłona chłodnicy specjalnie ukształtowane koła i podwozie oraz aktywne klapki powietrzne w przednim zderzaku zapewniają wyjątkowo niski współczynnik oporu powietrza.


Aluminiowe felgi

Godny zaufania i wyjątkowy, 17-calowe obręcze ze stopów lekkich są zoptymalizowane aerodynamicznie, dzięki czemu łączą walory praktyczne z estetycznymi.


Kontrastujący dach

Stabilne i szerokie nadwozie modelu KONA Electric wieńczą relingi dachowe, które wizualnie podkreśla smukłą linię dachu i mogą unieść do 80 kg ładunku – dzięki czemu można zamontować bagażnik dachowy i zabrać ze sobą swój ulubiony sprzęt.


Pojemny bagażnik

Samochód elektryczny, w którym nie brakuje miejsca. KONA Electric dysponuje obszernym bagażnikiem o pojemności 332 litrów. Szeroki otwór załadunkowy i nisko poprowadzony próg bagażnika ułatwiają bezproblemowe wkładania i wyjmowanie bagażu.


Tylne lampy LED

Elegancką, aerodynamiczną stylistykę tworzą również elementy tylnego zderzaka i wąskie, tylne lampy LED. Otaczające nadwozie osłony z wbudowanymi kierunkowskazami i światłami cofania dodatkowo podkreślają futurystyczny wygląd.

WnętrzeŁączność i kontrola

Na sportowej kierownicy znajdują się ergonomicznie rozmieszczone elementy sterujące, dzięki czemu podczas jazdy można pozostać w kontakcie i bezpiecznie obsługiwać systemy takie jak tempomat, Bluetooth czy system audio. Opcjonalne podgrzewanie kierownicy zapewnia jeszcze wyższy komfort.


Nowy 7-calowy cyfrowy zestaw wskaźników

Innowacyjny cyfrowy zestaw wskaźników z 7-calowym wyświetlaczem pokazuje wybrany tryb jazdy, a także przepływ energii i poziom naładowania akumulatorów. Wystarczy rzut oka, by przekonać się, jak styl jazdy wpływa na zasięg.


System shift-by-wire sterowany przyciskami

Wszystko w zasięgu ręki – wybierz jazdę do przodu, położenie neutralne, cofanie lub tryb parkowania za pomocą wygodnie rozmieszczonych przycisków na konsoli środkowej. Tuż obok znajduje się elektryczny hamulec postojowy.

Osiągi


Moc, radość i wydajność

Ciesz się elektryczną jazdą w najlepszym wydaniu z fantastycznym przyspieszeniem i dużym zasięgiem.


Silnik elektryczny

Można wybrać jedną zestaw akumulatorów o jednej z dwóch dostępnych pojemności: wersja 39,2 kWh osiąga prędkość maksymalną 155 km/h i pozwalana jednym ładowaniu przejechać nawet 312 km w cyklu WLTP (345 km NEDC), zaś wersja 64 kWh rozpędza się do 167 km/h i pokonuje aż 449 km w cyklu WLTP (546 km NEDC).


Polimerowy akumulator litowo-jonowy

Inżynierowie Hyundai zdecydowali, że KONA Electric otrzyma zestaw polimerowych akumulatorów litowo-jonowych zamiast konwencjonalnych akumulatorów niklowo-wodorkowych. Charakteryzują się one znacznie mniejszą wrażliwością na efekt pamięci, doskonałą skutecznością ładowania/rozładowywania i wysoką mocą maksymalną.Nowo opracowany system zarządzania termicznego akumulatorami gwarantuje ich wyższą wydajność i dłuższą żywotność. Jest chłodzony wodą dzięki połączeniu z układem klimatyzacji i ogrzewany elektrycznym elementem grzejnym.


Ładowanie

W zależności od gniazdka elektrycznego w domu lub rodzaju stacji szybkiego ładowania,do której masz dostęp, KONA Electric oferuje różne możliwości i typy wtyczek do ładowania.


Szybkie ładowanie

W przypadku stosowania stacji szybkiego ładowania prądu stałego o mocy 100 kW (DC) polimerowe akumulatory litowo-jonowe KONA Electric po około 54 minutach osiągają 80% stanu naładowania (SOC) w obu dostępnych wersjach układu napędowego. W przypadku stacji 50 kW czas ładowania wynosi odpowiednio 57 minut dla wersji z akumulatorami 39 kWh oraz 75 minut dla wersji 64 kWh.


Normalne ładowanie

W przypadku podłączenia do domowej stacji ładowania AC pełne naładowanie większego zestawu akumulatorów zajmuje 9 godzin 35 minut, a mniejszego 6 godzin 10 minut. Można również podłączyć samochód do zwykłego gniazdka ściennego za pomocą przewodu ICCB – ładowanie potrwa wówczas od 19 do 31 godzin. KONA Electric jest wyposażony w ładowarkę pokładową o mocy 7,2 kW, która zamienia prąd zmienny z gniazda ściennego na prąd stały do ładowania akumulatorów w pojeździe.


Programowane ładowanie

Tak jak lubisz. Zaawansowany system sterowania akumulatorem KONA Electric daje ci pełną kontrolę. Dopasuj czasy ładowania do swojego harmonogramu i budżetu.

Bezpieczeństwo


Hyundai SmartSense.

Nowy Hyundai KONA Electric został wyposażony w innowacyjny pakiet zaawansowanych systemów aktywnego bezpieczeństwa, czyli Hyundai Smart Sense. Dzięki temu model jest liderem pod względem nowoczesnych technologii i gwarantuje jeszcze więcej bezpieczeństwa i spokoju ducha.


Inteligentny tempomat Stop&Go (SCC+S&G)

Zwiększa bezpieczeństwo i komfort podróży, utrzymując ustaloną odległość do poprzedzającego pojazdu, automatycznie przyspieszając i hamując zależnie od sytuacji na drodze. W ruchu miejskim SCC utrzymuje ustaloną odległość, w razie potrzeby zatrzymuje pojazd i wyłącza silnik. Po wykryciu ruchu z przodu system uruchamia silnik, ale ruszenie z miejsca wymaga lekkiego naciśnięcia pedału przyspieszenia.


Asystent zapobiegania zderzeniu czołowemu z wykrywaniem pieszych (FCA)

FCA to aktywny system bezpieczeństwa, który ostrzega kierowcę przed zagrożeniem, a w razie konieczności hamuje. Wykorzystujący radar przedni i kamery system FCA działa w trzech fazach. Najpierw ostrzega kierowcę wizualnie i dźwiękowo, a pomaga skutecznie dozując siłę hamowania zależnie od poziomu zagrożenia i maksymalnie ją zwiększając tuż przed kolizją, aby uniknąć zderzenia lub zminimalizować jego skutki. System uaktywnia się w przypadku wykrycia przed samochodem pojazdu, pieszego lub rowerzysty podczas jazdy z prędkością powyżej 8 km/h.System monitorowania martwego pola (BCW) i asystent zmiany pasa ruchu

System monitorowania martwego pola (BCW) z asystentem pasa ruchu monitoruje obszar z tyłu pojazdu, także przy użyciu radaru. W razie wykrycia innego pojazdu zapalają się lampki ostrzegawcze w zewnętrznych lusterkach. Jeśli kierowca włączy wtedy kierunkowskaz sygnalizując zmianę pasa ruchu, emitowany jest sygnał akustyczny.


Ostrzegania o ruchu poprzecznym podczas cofania (RCCW)

Wykorzystujący czujniki radarowe system RCCW zmniejsza ryzyko zderzenia z innym pojazdem podczas wyjeżdżania tyłem z miejsc o ograniczonej widoczności. RCCW monitoruje przy użyciu radaru obszar w promieniu 180 stopni za samochodem i ostrzega kierowcę wizualnie i dźwiękowo o nadjeżdżających pojazdach.Wygoda


Przestronny i praktyczny

Nowy Hyundai KONA Electric jest gotowy na wszelkie wyzwania codziennego życia. Mnóstwo miejsca dla pasażerów i duży bagażnik o pojemności 332 litrów. Niezależnie od celu podróży i Twoich upodobań KONA Electric oferuje nieograniczoną łączność, której oczekujemy oraz innowacyjną technologię, która ułatwia życie. Wysokiej klasy system nagłośnienia KRELL gwarantuje nienaganną jakość dźwięku o niesamowitej dynamice.


Ładowanie bezprzewodowe

Bezprzewodowo naładuj swojego smartfona. Umieszczony w środkowej konsoli indukcyjny panel ładujący umożliwia łatwe ładowanie smartfona z obsługą Qi bez podłączania kabli.


Ogrzewane / wentylowane fotele

Miło i chłodno? Czy ciepło i przytulnie? Przednie fotele są dostępne z 3-stopniową wentylacją i ogrzewaniem, zapewniającymi komfortową jazdę w każdą pogodę.


Programowanie temperatury

Wsiądź do nagrzanego wnętrza. Po podłączeniu do zewnętrznego źródła zasilania – np. w przydomowym garażu – możesz zaplanować godzinę, na którą wnętrze KONA Electric ma być ogrzane do wybranej temperatury. Jest to wygodne, a także oszczędza energię akumulatorów, która byłaby potrzebna później, by ogrzać samochód w czasie jazdy.

Video test

Samochody elektryczne rozwijają się w niesamowitym tempie i już teraz ich zasięg nie jest wymówką od zakupu. Jedną z ich największych zalet jest dynamika jazdy, czego świetnym przykładem może być Hyundai Kona Electric. Zapraszamy na test.

5-letnia Gwarancja bez limitu kilometrów

Wszystkie osobowe modele Hyundai objęte są 5-letnią gwarancją bez limitu kilometrów, która dotyczy: układu napędowego, układu kierowniczego, zawieszenia i układu hamulcowego. Ta gwarancja wyraża nasze zaangażowanie w oferowanie najwyższej jakości i świetnej obsługi. Dzięki niej będziesz cieszyć się jazdą przez długie lata.

8 lat lub 200 000 km gwarancji na akumulator

Litowo-jonowy akumulator polimerowy charakteryzuje największa gęstość energii zmagazynowanej, czyli magazynują one większą ilość energii do wykorzystania przez silnik elektryczny. Co najważniejsze akumulatory tego typu charakteryzują się brakiem efektu pamięci co oznacza, że przez cały czas mają pełną, początkową pojemność

Skontaktuj się z nami


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Kraków
al. Powstańców Śląskich 22

Salon: tel.: 12 252 00 50
Serwis: tel.: 12 252 00 55

Kraków
Jasnogórska 60

Salon: tel.: (12) 662 00 50
Serwis: tel.: (12) 662 00 55
Części: tel.: (12) 662 00 53

Warszawa
Krasnobrodzka 5

Salon: tel.: (22) 510 00 50
Serwis: tel.: (22) 510 00 55
Części: tel.: (22) 510 00 53