Atrakcyjne finansowanie i Ładowarka WallBox za 1 zł

  • Promocyjny upust 35 000 zł
  • Aż do 27 000 zł dopłaty rządowej w programie "Mój elektryk"
  • Atrakcyjne finansowanie dopasowane do Twoich potrzeb
  • Ładowarka Hyundai WallBox za 1 zł

Stylistyka

Eleganckie kształty w stylistyce SUV-a.

Smuklejszy i bardziej wyrafinowany, wyjątkowy i nacechowany pewnością siebie design Nowego Hyundaia Kona Electric ma teraz jeszcze bardziej opływowy, atletyczny wygląd – jednocześnie zachowując zadziorny charakter SUV-a. Projekt charakteryzuje się gładkimi, aerodynamicznymi kształtami i wyrzeźbionymi liniami, które harmonizują z kolorem nadwozia i nadkoli oraz niepowtarzalnym wzorem felg o średnicy 17 cali.


 


Nowe efektowne reflektory LED.

Niepowtarzalny wygląd nowego Hyundaia Kona Electric wzmacniają charakterystyczne nowe reflektory LED i znajdujące się nad nimi węższe światła do jazdy dziennej, które stanowią charakterystyczny, przykuwający uwagę element sygnatury świetlnej.


Nowy zderzak.

Prezentujący się lepiej na postoju i w ruchu, całkowicie przeprojektowany zderzak ma dwie metalizowane ozdobne listwy, które rozciągają się do eleganckich wlotów powietrza na rogach nadwozia.


Elegancki zderzak tylny i dolna osłona zderzaka.

Elegancki zderzak tylny harmonijnie łączy się z odważnymi nadkolami w kolorze nadwozia. Odwołujące się do wyglądu przodu ozdobne listwy przyciągają wzrok do całkowicie przeprojektowanej dolnej osłony zderzaka.


Nowoczesny kokpit z dwoma wyświetlaczami cyfrowymi.

Najnowocześniejsza łączność i elegancki wygląd dwóch dużych ekranów nowego Hyundaia Kona Electric. Połączenie cyfrowego zestawu wskaźników o przekątnej 10,25 cala i środkowego ekranu dotykowego o przekątnej 10,25 cala z funkcją podzielonego ekranu zapewnia kokpitowi nowoczesny wygląd, a kierowca ma maksymalną widoczność i pełną kontrolę. Funkcje Apple CarPlay™ i Android Auto™ pozwalają podłączyć smartfon, aby korzystać z telefonu, odtwarzać muzykę i używać aplikacji na dużym wyświetlaczu samochodu.


Wyświetlacz head-up i w pełni cyfrowy zestaw wskaźników 10,25”.

Nowy, w pełni cyfrowy zestaw wskaźników 10,25” pokazuje najważniejsze informacje dotyczące jazdy tam, gdzie są one najlepiej widoczne. A zamontowany nad nim wyświetlacz head-up pomaga zachować bezpieczeństwo, prezentując ważne informacje, takie jak prędkość, wskazówki nawigacji i ostrzeżenia bezpośrednio na linii wzroku. Wysuwany za pomocą przycisku obok kierownicy, chowa się w desce rozdzielczej, gdy nie jest używany.

Osiągi

Wysoka moc. Duży zasięg. Porywające przyspieszenie.

Niech nikt nie mówi, że jazda samochodem elektrycznym musi być nudna. Niezwykle dynamiczny dzięki 395 Nm momentu obrotowego dostarczanego bez żadnej zwłoki przez elektryczny układ napędowy, ten usportowiony SUV rozpędza się od 0 do 100 km/h w zaledwie 7,9 sekundy. Dostępny z dwoma wersjami układu napędowego, możesz wybrać moc i zasięg. Akumulator 39,2 kWh pozwala osiągnąć maksymalną prędkość 155 km/h i zasięg do 305 km. Zaś wersja 64 kWh rozpędza się do 167 km/h i pokonuje aż 484 km na jednym ładowaniu.


 


Imponujący zasięg.

Nie musisz martwić się o zasięg. Ciesz się imponującym zasięgiem 484 km (akumulator 64 kWh) lub 305 km (akumulator 39,2 kWh) na jednym ładowaniu.


Selektor trybu terenowego.

Ładowanie od 10 do 80% stanu naładowania (SOC) dla obu wersji układu napędowego zajmuje zaledwie 47 minut, gdy używana jest stacja szybkiego ładowania na prąd stały (DC) o mocy 100 kW.


Porywające przyspieszenie.

Pokochasz to błyskawiczne przyspieszenie! Od 0 do 100 km/h w zaledwie 7,9 sekundy!

 

Ładuj, gdziekolwiek zmierzasz.


 


Łatwe ładowanie w domu.

Po podłączeniu do domowej skrzynki ściennej lub stacji ładującej prądem przemiennym ładowanie akumulatora 64 kWh w zakresie od 10 do 100% trwa 9 godzin 15 minut przy użyciu standardowej jednofazowej ładowarki pokładowej (OBC) o mocy 7,2 kW trwa albo 6 godzin 50 minut za pomocą opcjonalnej trójfazowej ładowarki o mocy 10,5 kW.


Stacje ładowania w pracy.

Wiele firm już oferuje stacje ładowania dla swoich pracowników i gości. A wiele krajów już wprowadziło zachęty podatkowe i dotacje na ich instalację. Warto porozmawiać ze swoim pracodawcą o instalacji punktów ładowania w miejscu pracy.


Znajdź stację ładowania w okolicy.

Nie musisz się martwić, gdzie naładować akumulator. Nowy Hyundai Kona Electric umożliwia bezpłatne korzystanie z informacji o lokalizacjach stacji ładowania oraz typach połączeń i dostępności. (Usługi LIVE są dostępne tylko z systemem nawigacji).

Łączność

Wybierz elektryka. Zawsze w kontakcie.

Ciesz się nieograniczoną łącznością, której oczekujesz oraz innowacyjną technologią, która ułatwia życie. Ekran dotykowy o przekątnej 10,25 cala integruje nawigację 3D i usługi łączności samochodowej Bluelink® oraz jest objęty bezpłatną 5-letnią subskrypcją usług LIVE z powiadomieniami o ruchu drogowym, pogodzie i fotoradarach w czasie rzeczywistym*. Funkcje Apple CarPlay™ i Android Auto™ pozwalają podłączyć smartfon, aby korzystać z telefonu, odtwarzać muzykę i używać aplikacji na dużym wyświetlaczu samochodu.


 


Wszystkie informacje o układzie elektrycznym.

Oprócz wszystkich funkcji systemu nawigacji, w nowym Hyundaiu Kona Electric masz pełny wgląd w status pojazdu. Wszystko na dużym ekranie 10,25”./p>


Usługi łączności Bluelink®.

Steruj funkcjami samochodu za pomocą smartfona lub poleceń głosowych. Dzięki usługom Bluelink® nowy Hyundai Kona Electric ma wszechstronne możliwości łączności z funkcją rozpoznawania mowy online oraz szeroką gamę rozwiązań, które czynią jazdę łatwiejszą i przyjemniejszą.


Rozszerzone możliwości rozpoznawania głosu.

Sterowanie za pomocą poleceń głosowych takimi funkcjami, jak klimatyzacja, ogrzewanie tylnej szyby, lusterek bocznych i kierownicy.

 

Bezpieczeństwo

Większe bezpieczeństwo dzięki rozszerzonemu Hyundai SmartSense.

Nowy Hyundai KONA Electric jest wyposażony w najnowocześniejszy zaawansowany system wspomagania kierowcy, Hyundai SmartSense, dzięki czemu przoduje w segmencie najnowszych technologii i gwarantuje jeszcze wyższy poziom bezpieczeństwa i spokoju ducha.

 


Asystent unikania kolizji czołowych (FCA).

Obserwujący drogę za pomocą kamery wielofunkcyjnej system FCA automatycznie hamuje po wykryciu pieszego lub nagłego hamowania pojazdu jadącego z przodu. Wersja opcjonalna obejmuje wykrywanie rowerzystów dzięki wykorzystaniu możliwości radaru i kamery.


Asystent ostrzegania o ruchu poprzecznym (RCCA)

Przy cofaniu w miejscach o ograniczonej widoczności system ostrzega przed pojazdami przejeżdżającymi z tyłu, a w razie konieczności automatycznie uruchamia hamulce.


Asystent unikania zderzenia z pojazdem w martwym polu (BCA)

Korzystając z dwóch czujników radarowych w dolnym tylnym zderzaku, system ostrzega o pojazdach poruszających się w martwym polu. Jeśli włączysz kierunkowskaz, system uaktywni alarm dźwiękowy, a następnie zahamuje, aby zapobiec przewidywanej kolizji.

 

5 lat gwarancji bez limitu kilometrów.

Jak każdy Hyundai, nowa KONA Electric jest produkowana z zapewnieniem najwyższych możliwych standardów jakości. Jakość tą potwierdza 5 lat gwarancji bez limitu kilometrów. Dzięki temu możesz cieszyć się życiem, nie przejmując się problemami z samochodem. Ponadto doskonały akumulator litowo-polimerowy modelu KONA Electric jest objęty gwarancją na 8 lat lub 160 000 km, zależnie od tego, co nastąpi wcześniej. Ciesz się spokojem, jaki zapewnia jedna z najlepszych gwarancji w branży – oferowana w standardzie.

Skontaktuj się z nami


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Kraków
al. Powstańców Śląskich 22

Salon: tel.: 12 252 00 50
Serwis: tel.: 12 252 00 55

Kraków
Jasnogórska 60

Salon: tel.: (12) 662 00 50
Serwis: tel.: (12) 662 00 55
Części: tel.: (12) 662 00 53

Warszawa
Krasnobrodzka 5

Salon: tel.: (22) 510 00 50
Serwis: tel.: (22) 510 00 55
Części: tel.: (22) 510 00 53