Promocja

WYPRZEDAŻ 2020

 • Suma korzyści aż 10 000 zł
 • Promocyjny upust 8 000 zł
 • Premia 2 000 zł za odkup obecnego samochodu
 • Finansowanie dopasowane do Ciebie
 • Promocyjne ubezpieczenie 3% wartości samochodu

Upust promocyjny dotyczy Klienta indywidualnego i obowiązuje od 1.01.2021 r. do odwołania lub wyczerpania zapasów i nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego oraz nie łączy się z ofertą dla firm oraz grup zawodowych. Liczba samochodów objętych promocją jest ograniczona i dotyczy samochodów Hyundai z roku produkcji 2020.

Oferta leasingu jest adresowana wyłącznie do przedsiębiorców. Przyznanie finansowania jest uzależnione od wyniku badania zdolności ubiegającego się o finansowanie do jego spłaty. Świadczenie reklamowanych usług leasingowych następuje na warunkach i zasadach określonych w umowie zawartej z Klientem. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Szczegóły dostępne u Autoryzowanych Dealerów Hyundai.

Zalety

Hyundai KONA Hybrid

Przedstawiamy najmłodszego członka rodziny KONA, który został wyposażony w napęd hybrydowy.
Silnik spalinowy oraz silnik elektryczny współpracują ze sobą, aby zapewnić przyjemność płynącą z jazdy,
obniżyć zużycie paliwa oraz poziom emisji szkodliwych substancji.


 


Kontrastujący kolor dachu.

Dobierz kolorystykę najlepiej wyrażającą Twój styl. Wersje nadwozia z dachem w kontrastującym kolorze prezentują się bardzo atrakcyjnie. Możliwość łączenia 9 kolorów nadwozia z 2 kolorami dachu daje aż 18 różnych kombinacji. Wyraź siebie i bądź niepowtarzalny!


Odważny i pewny siebie.

Zupełnie nowy model KONA Hybrid zaprojektowano, by przyciągał uwagę i przyspieszał bicie serca. Odważna stylistyka nadwozia przyciąga wzrok muskularnymi, rzeźbionymi kształtami, eleganckim oświetleniem LED i niepowtarzalnymi detalami, które podkreślają silny charakter SUV-ów Hyundai.

Stylistyka

Zaprojektowany, by się wyróżniać

Nowy Hyundai KONA Hybrid zachwyca stylistyką, która zyskała uznanie na całym świecie.
Śmiało poprowadzone linie i wyraziste kształty tworzą stylistyczne arcydzieło. Muskularne powierzchnie płynnie łączą się z kontrastowymi osłonami nadkoli, podkreślając śmiały wygląd SUV-a. Możliwość łączenia 9 kolorów nadwozia z 2 kolorami dachu daje aż 18 różnych kombinacji. Wyraź siebie i bądź niepowtarzalny!Światła.

Wyjątkowe podwójne reflektory LED oraz światła LED do jazdy dziennej stanowią znak rozpoznawczy nowego SUVa.


Kaskadowy grill.

Będący wizytówką Hyundaia kaskadowy grill oraz podwójne światła przednie podkreślają odważny wygląd przodu.


Aluminiowe felgi.

Dwa nowe wzory efektownych felg zostały zaprojektowanie specjalnie dla modelu KONA Hybrid. Do wyboru sa obręcze 16” lub 18”.


Spoiler tylny.

Elegancki spojler tylna ma wbudowane LED-owe światło STOP. Przed spojlerem umieszczono antenę radia w kształcie płetwy rekina.


Tylne lampy LED.

Elegancki styl podkreślają również wąskie tylne lampy LED. Otaczające nadwozie osłony z wbudowanymi kierunkowskazami i światłami cofania dodatkowo podkreślają futurystyczny wygląd SUV-a.


Kontrastujący dach.

Dach oraz boczne lusterka do wyboru w kolorze dwutonowym lub w kolorze lakieru nadwozia pozwolą Ci dopasować SUVa do Twojego stylu.


Wnętrze

Wyjątkowe wnętrze.

Po zajęciu miejsca we wnętrzu nowego Hyundaia KONA Hybrid, każdego zachwyci poziom komfortu, wysokiej jakości materiały i wyjątkowa atmosfera. Nadaj charakteru wnętrzu swojego SUVa, wybierając pomiędzy trzema wariantami kolorystycznymi. Koniec z nudnymi deskami rozdzielczymi!


Nowy cyfrowy zestaw wskaźników.

Centralnie umieszczony wyświetlacz LCD o przekątnej 4,2 cala pokazuje ważne dla kierowcy informacje, takie jak:poziom naładowania akumulatora, status systemów bezpieczeństwa, zasięg, zużycie paliwa,wskazówki nawigacji i temperaturę zewnętrzną.


Ekran dotykowy 10,25”.

Nowy system nawigacji z wyświetlaczem o przekątnej 10,25 cala został optymalnie umieszony w centralnej części wnętrza KONY Hybrid.Za pomocą dotykowego ekranu możesz obsługiwać zaawansowane funkcje łączności oraz bezpłatną 5-letnią subskrypcję usług LIVE,która dostarcza informacje o stacjach benzynowych, pogodzie, natężeniu ruchu, a także umożliwia wyszukiwanie punktów dealerskich Hyundai.


Konsola środkowa.

Elektryczny hamulec postojowy został wygodnieumieszczony w konsoli środkowej.Hamulec włącza się i wyłącza jednymnaciśnięciem przycisku. Takie rozwiązaniepozwoliło uzyskać dodatkowe miejsce na schoweki bezprzewodowe ładowanie smartfonów.


Podgrzewana kierownica.

Ciepłę dłonie w chłodne dni. Na podgrzewanej kierownicy znajdują się ergonomicznie rozmieszczone przyciski sterujące,dzięki czemu podczas jazdy można pozostać w kontakcie i bezpiecznie obsługiwać wszystkie systemy pojazdu.


System nagłośnienia marki KRELL

Wysokiej klasy system nagłośnienia marki KRELL gwarantuje wyjątkową jakość dźwięku. Jest wyposażony w osiem głośników,w tym dwa wysokotonowe, cztery szeroko zakresowe, jeden głośnik centralny oraz subwoofer. Ośmiokanałowy wzmacniacz dostarcza 45 W na kanał wypełniając kabinę dźwiękiem znakomitej jakości.


Podgrzewane i wentylowane fotele.

Ciepło i przytulnie? Czy chłodno i przyjemnie?Przednie fotele są dostępne z 3-stopniową wentylacją i podgrzewaniem.Pasażerowie podróżujący z tyłu mają do dyspozycji podgrzewane siedzenia tylne.


Osiągi

Moc i osiągi hybrydy.

Rzadko spotykana kombinacja: hybrydowy napęd i radość z jazdy. Nowy Hyundai KONA Hybrid uzyskuje zaskakująco niskie zużycie paliwa. Ten sportowo stylizowany SUV jest wyposażony w specjalnie skalibrowany silnik benzynowy z bezpośrednim wtryskiem oraz silnik elektryczny zasilany akumulatorem. Razem zapewniają one wyjątkowe osiągi dzięki mocy 141 KM i momentowi obrotowemu sięgającemu 265 Nm. Połączenie hybrydowego układu napędowego z dwusprzęgłową skrzynią biegów o sześciu przełożeniach przekłada się niesamowite wrażenia z jazdy dzięki momentowi obrotowemu dostępnemu na każde zawołanie oraz naprawdę niskie zużycie paliwa.Silnik benzynowy.

Specjalnie skalibrowany silnik spalinowy 1.6 GDI ma moc 105 KM i jedne z najniższych w klasie zużycie paliwa. Bezpośredni wtrysk benzyny wyciąga maksimum energii z każdej kropli paliwa.


6-biegowa,dwusprzęgłowa skrzynia biegów.

Innowacyjna, dwusprzęgłowa skrzynia biegów (DCT) działa bardzo płynnie równocześnie dając radość z jazdy. Pozwala uzyskać lepsze przyspieszenie i reakcję na gaz, łącząc sprawność i szybkie działanie ręcznej skrzyni biegów z wygodę przekładni automatycznej.


System wspomagania ekologicznej jazdy (ECO-DAS)

Niskie zużycie paliwa i poziom emisji CO2 nowego Hyundaia KONA Hybrid uzyskano dzięki zastosowaniu systemu wspomagania ekologicznej jazdy (ECO-DAS). Po wprowadzeniu trasy do systemu nawigacyjnego system Predictive Energy Management analizuje trasę, wykorzystując dane topograficzne, aby określić optymalny poziom mocy z silnika elektrycznego oraz spalinowego. Funkcja Coasting Guide informuje kierowcę o sytuacji drogowej, w której należy zwolnić, aby obniżyć zużycie paliwa.


Łopatki zmiany biegów

Nowy Hyundai KONA Hybrid został wyposażony w łopatki do zmiany biegów znajdujące się przy kierownicy. W trybie sportowym można zmieniać biegi za pomocą jednego ruchu, co dostarcza bardziej sportowych emocji oraz jeszcze większej radości z jazdy.


Bezpieczeństwo

Hyundai SmartSense.

Nowy Hyundai KONA Hybrid został wyposażony w innowacyjny pakiet zaawansowanych systemów aktywnego bezpieczeństwa, czyli Hyundai Smart Sense. Dzięki temu model jest liderem pod względem nowoczesnych technologii i gwarantuje jeszcze więcej bezpieczeństwa i spokoju ducha.Inteligentny tempomat Stop&Go (SCC+S&G)

Zwiększa bezpieczeństwo i komfort podróży, utrzymując ustaloną odległość do poprzedzającego pojazdu, automatycznie przyspieszając i hamując zależnie od sytuacji na drodze. W ruchu miejskim SCC utrzymuje ustaloną odległość, w razie potrzeby zatrzymuje pojazd i wyłącza silnik. Po wykryciu ruchu z przodu system uruchamia silnik, ale ruszenie z miejsca wymaga lekkiego naciśnięcia pedału przyspieszenia.


Asystent zapobiegania zderzeniu czołowemu z wykrywaniem pieszych (FCA)

FCA to aktywny system bezpieczeństwa, który ostrzega kierowcę przed zagrożeniem, a w razie konieczności hamuje. Wykorzystujący radar przedni i kamery system FCA działa w trzech fazach. Najpierw ostrzega kierowcę wizualnie i dźwiękowo, a pomaga skutecznie dozując siłę hamowania zależnie od poziomu zagrożenia i maksymalnie ją zwiększając tuż przed kolizją, aby uniknąć zderzenia lub zminimalizować jego skutki. System uaktywnia się w przypadku wykrycia przed samochodem pojazdu, pieszego lub rowerzysty podczas jazdy z prędkością powyżej 8 km/h.System monitorowania martwego pola (BCW) i asystent zmiany pasa ruchu

System monitorowania martwego pola (BCW) z asystentem pasa ruchu monitoruje obszar z tyłu pojazdu, także przy użyciu radaru. W razie wykrycia innego pojazdu zapalają się lampki ostrzegawcze w zewnętrznych lusterkach. Jeśli kierowca włączy wtedy kierunkowskaz sygnalizując zmianę pasa ruchu, emitowany jest sygnał akustyczny.


Ostrzegania o ruchu poprzecznym podczas cofania (RCCW)

Wykorzystujący czujniki radarowe system RCCW zmniejsza ryzyko zderzenia z innym pojazdem podczas wyjeżdżania tyłem z miejsc o ograniczonej widoczności. RCCW monitoruje przy użyciu radaru obszar w promieniu 180 stopni za samochodem i ostrzega kierowcę wizualnie i dźwiękowo o nadjeżdżających pojazdach.Wygoda

Inteligentny, wygodny i zawsze w kontakcie.

Ciesz się nieograniczoną łącznością, której oczekujesz oraz innowacyjną technologią, która ułatwia życie. Zaprojektowany, by uprzyjemniać każdą podróż KONA Hybrid jest wyposażona w wiele inteligentnych funkcji i systemów, które dają więcej komfortu i wygody podczas jazdy.Ładowanie bezprzewodowe

Bezprzewodowo naładuj swojego smartfona. Umieszczony w środkowej konsoli indukcyjny panel ładujący umożliwia łatwe ładowanie smartfona z obsługą Qi bez podłączania kabli.


Elektryczny hamulec postojowy (EPB).

Sterowanie jednym palcem. Elektryczny hamulec postojowy obsługiwany przyciskiem należy do wyposażenia standardowego.


System audio z kolorowym wyświetlaczem dotykowym 7” oraz kamerą cofania

Nowy Hyundai KONA Hybrid oferuje nieograniczoną łączność, której oczekujemy oraz innowacyjną technologię, która ułatwia życie. System z wygodnym, 8-calowym, kolorowym ekranem dotykowym obsługującym funkcje Apple CarPlay™ i Android Auto™, które pozwalają podłączyć smartfon i korzystać z telefonu, odtwarzać muzykę i używać aplikacji na dużym wyświetlaczu samochodu.5-letnia Gwarancja bez limitu kilometrów

Wszystkie osobowe modele Hyundai objęte są 5-letnią gwarancją bez limitu kilometrów, która dotyczy: układu napędowego, układu kierowniczego, zawieszenia i układu hamulcowego. Ta gwarancja wyraża nasze zaangażowanie w oferowanie najwyższej jakości i świetnej obsługi. Dzięki niej będziesz cieszyć się jazdą przez długie lata.


8 lat lub 200 000 km gwarancji na akumulator

Litowo-jonowy akumulator polimerowy charakteryzuje największa gęstość energii zmagazynowanej, czyli magazynują one większą ilość energii do wykorzystania przez silnik elektryczny. Co najważniejsze akumulatory tego typu charakteryzują się brakiem efektu pamięci co oznacza, że przez cały czas mają pełną, początkową pojemność.


Video test

Hyundai Kona Hybrid to jedna z najlepszych propozycji wśród hybryd dostępnych na rynku w cenie do 100 tys. zł. Jest atrakcyjny i niepozorny jednocześnie. Idealny dla osób, które nie chcą się chwalić napędem hybrydowym, a cenią sobie przyjemność z jazdy.

Skontaktuj się z nami


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
 1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
 2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
 3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
 4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
 5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
 6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Kraków
Jasnogórska 60

Salon: tel.: (12) 662 00 50
Serwis: tel.: (12) 662 00 55
Części: tel.: (12) 662 00 53

Warszawa
Krasnobrodzka 5

Salon: tel.: (22) 510 00 50
Serwis: tel.: (22) 510 00 55
Części: tel.: (22) 510 00 53