Promocja

PROMOCJA Easy Eco

  • Suma korzyści aż 5 000 zł
  • W leasingu dla firm od 1 508 zł/mc netto

Upust promocyjny dotyczy Klienta indywidualnego i obowiązuje od 1.04.2021 r. do odwołania lub wyczerpania zapasów i nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego oraz nie łączy się z ofertą dla firm oraz grup zawodowych. Liczba samochodów objętych promocją jest ograniczona i dotyczy samochodów Hyundai z roku produkcji 2020.

Suma raty leasingu zależna w szczególności od wpłaty własnej, okresu leasingu i wartości wykupu. Przyznanie finansowania uzależnione jest od wyniku badania zdolności ubiegającego się o finansowanie do jego spłaty. Szczegóły finansowania u Dealerów marki Hyundai. Propozycja nie stanowi oferty i jest adresowana wyłącznie do przedsiębiorców. Podmiotem finansującym jest BNP Paribas Leasing Services Sp. z o.o.

Upust promocyjny dotyczy Klienta indywidualnego i obowiązuje od 1.04.2021 r. do odwołania lub wyczerpania zapasów i nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego oraz nie łączy się z ofertą dla firm oraz grup zawodowych. Liczba samochodów objętych promocją jest ograniczona.

Zalety

Szybkie ładowanie. Duży zasięg.

Nowy IONIQ Electric ma zerową emisję spalin, jednocześnie zapewniając ekscytujące wrażenia z jazdy i całkowicie elektryczny zasięg aż 311 km na jednym ładowaniu.* Co więcej nowy, wydajny polimerowy akumulator litowo-jonowy osiąga 80% stanu naładowania w przeciągu godziny podczas ładowania w stacji szybkiego ładowania (DC). Elektryfikacja to przyszłość. A przyszłość właśnie nadeszła.Przekracza oczekiwania

Elegancka i aerodynamiczna sylwetka nowego Hyundaia IONIQ została dopracowana dzięki zastosowaniu nowych elementów stylistycznych, takich jak wyraziste reflektory full LED oraz nowa dynamiczna osłona chłodnicy.


Ekran dotykowy 10,25 cala

Nowy system audio, wideo i nawigacji z wyświetlaczem 10,25 cala jest eleganckim uzupełnieniem przeprojektowanego kokpitu. Aktualizowane
w czasie rzeczywistym informacje o stacjach benzynowych, pogodzie
i natężeniu ruchu, a także wynikach dostępności miejsc parkingowych.


Stylistyka

Zaprojektowany z myślą o efektywności.

Eleganckie nadwozie IONIQa zostało starannie zoptymalizowane pod kątem jak najniższego zużycia paliwa. Współczynnik oporu powietrza o wartości zaledwie 0,24 sprawia, że jest to jeden z najbardziej aerodynamicznych samochodów na rynku. Dynamiczna sylwetka samochodu oraz nowoczesna konstrukcja nadwozia zapewniają najwyższe bezpieczeństwo oraz imponujące osiągi dzięki innowacyjnemu zastosowaniu lekkiego aluminium i zaawansowanej stali o wysokiej wytrzymałości.Osłona chłodnicy

Elegancka, zamknięta osłona chłodnicy to śmiałe podkreślenie właściwości aerodynamicznych pojazdu i zwrócenie uwagi na elektryczny zespół napędowy. Zaraz za osłoną umieszczono aktywne klapki powietrzne, które automatycznie otwierają się i zamykają, by zapewnić jak najlepszą aerodynamikę.


Światła do jazdy dziennej LED

Nowe reflektory i światła do jazdy dziennej LED tworzą niepowtarzalną sygnaturę świetlną nowego Hyundaia IONIQ Electric. Zostały umieszczone obok wlotów powietrza do nadkoli, których zadaniem jest optymalizacja przepływu powietrza i poprawa aerodynamiki.


Przednie lampy LED

Nowe przednie lampy LED poprawiają nie tylko wygląd samochodu, ale przede wszystkim widoczność. Spokój ducha i poczucie bezpieczeństwa na najwyższym poziomie.


Zespolone tylne światła LED

Zmieniono również wygląd tylnych świateł. Zespolone tylne światła LED zostały przeprojektowane i wyglądają teraz bardziej dynamicznie.


Felgi aluminiowe 16’

Nowy Hyundai IONIQ Electric został wyposażony w stylowe aluminiowe felgi zaprojektowane w taki sposób, by powietrze przepływało bez przeszkód obok nich. Jest to kolejny element starannie zoptymalizowanej aerodynamicznej konstrukcji, która zapewnia wyjątkowy zasięg elektryczny.


Inteligentny kluczyk

Nie musisz nerwowo szukać kluczyka. Wystarczy, że masz przy sobie inteligentny kluczyk – samochód wykryje go i automatycznie odblokuje zamki drzwi. Po zajęciu miejsca w kabinie wystarczy nacisnąć przycisk Start, aby uruchomić silnik.


Wnętrze

Przestronne i wyrafinowane wnętrze.

Nowy IONIQ Electric zyskał nowe przejrzyste wnętrze, kuszące mnóstwem nowych możliwości. Ciesz się praktycznością 5-drzwiowego nadwozia, które zapewnia wysoki poziom komfortu i funkcje łączności bez kompromisów. Wnętrze skomponowano z przyjaznych środowisku plastików i naturalnych materiałów, takich jak organiczna trzcina cukrowa czy kamień wulkaniczny.Wirtualny zestaw wskaźników

Nowy zestaw wskaźników wykorzystuje wysokiej jakości wyświetlacz LCD o przekątnej 7 cali. Podświetlenie wyświetlacza zmienia się zależnie od wybranego trybu jazdy.Tryb jazdy COMFORT zapewnia idealną równowagę między wydajnością a mocą, tryb ECO maksymalizuje efektywność energetyczną, zaś tryb SPORT osiąga maksymalnie 295 Nm umożliwiając bardzo dynamiczną jazdę.


Ekran dotykowy 10,25 cala

Nowy system audio, wideo i nawigacji z wyświetlaczem 10,25 cala jest eleganckim uzupełnieniem przeprojektowanego kokpitu. Dotykowy ekran z możliwością dostosowania obsługuje zaawansowane funkcje łączności oraz bezpłatną 5-letnią subskrypcję usług LIVE aktualizowane w czasie rzeczywistym informacje o stacjach ładowania, pogodzie i natężeniu ruchu, a także wynikach dostępności miejsc parkingowych.


Stan naładowania akumulatora

Wystarczy jedno spojrzenie. Zasięg i stan naładowania akumulatora są wyraźnie wyświetlane na ekranie centralnym.Czasy ładowania są obliczane i wyświetlane po podłączeniu do różnych typów ładowarek.


Podgrzewane koło kierownicy

Ciepłe dłonie w chłodne dni. Na podgrzewanej kierownicy o kształcie litery D z ramionami ozdobionymi srebrnymi akcentami, znajdują się ergonomicznie rozmieszczone elementy sterujące, dzięki czemu podczas jazdy można pozostać w kontakcie i bezpiecznie obsługiwać ważne systemy pojazdu.


System nagłośnienia Premium Infinity

Niezrównany sposób, by słuchać ulubionej muzyki - najwyższej klasy system audio Premium Infinity łączy zaawansowaną technologię głośników i nowoczesny design, aby przekształcić każdy utwór w zapierające dech w piersiach doświadczenie.


Fotele przednie i tylne

Wygodne siedzenia modelu IONIQ Electric mogą mieć materiałową lub skórzaną tapicerkę. Korzystaj z luksusu fotela kierowcy z ośmiostopniową regulacją elektryczną z dwupunktowym podparciem lędźwiowym. Dostępne są również siedzenia podgrzewane i wentylowane. Z tyłu standardem jest kanapa dzielona w proporcji 60:40, a podgrzewanie siedzeń jest opcjonalne. Fotele z pamięcią ustawień zapamiętują ustawienie fotela kierowcy i pasażera.


Osiągi

Zerowa emisja spalin.

Wyposażony w elektryczny układ napędowy i pojemniejszy akumulator, nowy IONIQ Electric zapewnia zasięg aż 331 km przy zerowej emisji*. Dysponujący potężnym momentem obrotowym silnik elektryczny o mocy 100 kW jest teraz zasilany przez polimerowy akumulator litowo-jonowy o pojemności 38,3 kWh. Dzięki ładowarce pokładowej, której moc podwyższono do 7,2 kW, akumulator osiąga poziom 80% stanu naładowania (SOC) w czasie zaledwie 54 minut.

*Wszystkie wartości są zgodne z przepisami WLTP (światową, zharmonizowaną procedurą testowania pojazdów lekkich), które określają sposoby pomiaru zużycia paliwa, zużycia energii, zasięgu i emisji w samochodach osobowych w Europie.


Silnik elektryczny

Silnik elektryczny o wysokiej mocy 100 kW już od momentu uruchomienia osiąga maksymalny moment obrotowy 295 Nm, co zapewnia imponujące przyspieszenie, zwłaszcza przy niskich prędkościach.


Polimerowy akumulator litowo-jonowy

Udoskonalony polimerowy akumulator litowo-jonowy o pojemności 38,3 kWh ma doskonałą charakterystykę ładowania/rozładowania umożliwiając jazdę na samym prądzie i przechowywanie energii odzyskiwanej podczas hamowania.


Układ podgrzewania akumulatora

Zintegrowany układ podgrzewania akumulatora wysokonapięciowego maksymalizuje zarówno wydajność ładowania, jak i zasięg w niskiej temperaturze otoczenia.


System rekuperacji

System rekuperacji ładuje akumulator wykorzystując silnik elektryczny do hamowania. Możesz łatwo zmienić intensywność odzyskiwania energii hamowania za pomocą łopatek za kierownicą. Można wybrać jeden z czterech poziomów: zapewniają one różne poziomy hamowania i mocy ładowania. Im wyższy poziom, tym samochód mocniej zwalnia po puszczeniu pedału przyspieszenia.


Łopatki pod kierownicą

IONIQ Hybrid jest wyposażony w łopatki pod kierownicą, które pełnią dwie funkcje. W trybie sportowym można zmieniać biegi ręcznie, co daje radość z jazdy. W trybie ECO służą do zmiany poziomu rekuperacji – możesz łatwo zmaksymalizować zasięg i utrzymać optymalny stan naładowania. Wystarczy pociągnąć lewą łopatkę i przytrzymać ją, aby ustawić maksymalną siłę hamowania odzyskowego. W ten sposób można zatrzymać pojazd bez naciskania pedału hamulca. W tym trybie siła hamowania jest największa.


System shift-by-wire

Nowy IONIQ Electric umożliwia wybrać jazdę, przełożenie neutralne, wsteczny lub parkowanie za pomocą wygodnych przycisków na konsoli centralnej. Tuż obok znajduje się elektryczny hamulec postojowy. Takie rozwiązanie pozwoliło uzyskać dodatkowe miejsce na schowek i ładowarkę bezprzewodową.


Ładowanie

Szybkie i elastyczne ładowanie.

Ładowanie akumulatora nowego IONIQa Electric jest łatwe w domu i w podróży.W zależności od gniazdka elektrycznego w domu lub rodzaju stacji szybkiego ładowania, do której masz dostęp, nowy IONIQ Electric oferuje różne możliwości ładowania.Szybkie ładowanie

Potrzebujesz ładowania podczas podróży? Bez obaw – usługi Hyundai LIVE doprowadzą cię do najbliższej stacji ładowania po drodze.Najszybsze naładowanie akumulatora IONIQa Electric umożliwiają stacje szybkiego ładowania prądu stałego (DC).

Czas ładowania w stacji 100 kW: 54 minuty (80% stanu naładowania SOC).Czas ładowania przy 50 kW (80% SOC): 57 minut

Normalne ładowanie

Naładuj akumulator przy użyciu ściennego punktu ładowania w domu lub publicznej stacji ładowania prądem przemiennym (AC)– i użyj zaawansowanego systemu zarządzania akumulatorem, aby skonfigurować czasy ładowania najlepiej dopasowane do Twojego budżetu. Czas ładowania przy 7,2 kW: 6 h 5min.Można również podłączyć samochód do zwykłego gniazdka ściennego za pomocą przewodu ICCB i naładować akumulator w czasie 35 h 30 min.IONIQ Electric jest wyposażony w ładowarkę pokładową o mocy 7,2 kW, która zamienia prąd zmienny z gniazda ściennego na prąd stały do ładowania akumulatora w pojeździe.


Ładowanie programowane

Tak jak lubisz. Zaawansowany system sterowania akumulatorem IONIQ Electric daje ci pełną kontrolę. Dopasuj czasy ładowania do swojego harmonogramu i budżetu.Oszczędność po kilku dotknięciach ekranu. Użyj funkcji rezerwacji czasu ładowania, aby zaprogramować czas rozpoczęcia i zakończenia ładowania w celu maksymalnegowykorzystania niższych stawek za energię elektrycznej w godzinach nocnych i pełnego naładowania akumulatora na rano.


Bezpieczeństwo

Hyundai SmartSense.

Nowy Hyundai IONIQ Electric jest wyposażony w najnowocześniejszy zaawansowany system wspomagania kierowcy,Hyundai SmartSense, dzięki czemu przoduje w segmencie najnowszych technologii i gwarantuje jeszcze więcej bezpieczeństwa i spokoju.SCC+S&G

Inteligentny tempomat z zatrzymywaniem i ruszaniem.


FCA

Asystent zapobiegania zderzeniu czołowemu z wykrywaniem pieszych i rowerzystów.


BCW

System monitorowania martwego pola i asystent zmiany pasa ruchu.


RCCW

System ostrzegania o ruchu poprzecznym.


LFA

Asystent podążania na pasie ruchu.


LKA

Asystent utrzymywania pasa ruchu.

Wygoda

Inteligentny, wygodny i zawsze w kontakcie.

Ciesz się nieograniczoną łącznością, której oczekujesz oraz innowacyjną technologią, która ułatwia życie.Zaprojektowany, by uprzyjemniać każdą podróż IONIQ Electric jest wyposażony w wiele inteligentnych funkcji i systemów, które dają więcej komfortu i wygody podczas jazdy.Ogrzewane i wentylowane fotele

Korzystaj z luksusu fotela kierowcy z ośmiostopniową regulacją elektryczną z dwupunktowym podparciem lędźwiowym. Dostępne są również siedzenia podgrzewane i wentylowane. Z tyłu standardem jest kanapa dzielona w proporcji 60:40, a podgrzewanie siedzeń jest opcjonalne. Opcjonalne fotele z pamięcią ustawień zapamiętuję ustawienie fotela kierowcy i pasażera.


Podgrzewane koło kierownicy

Ciepłe dłonie w chłodne dni. Na podgrzewanej kierownicy o kształcie litery D z ramionami ozdobionymi srebrnymi akcentami znajdują się ergonomicznie rozmieszczone elementy sterujące, dzięki czemu podczas jazdy można pozostać w kontakcie i bezpiecznie obsługiwać ważne systemy pojazdu..


Ładowanie bezprzewodowe

Bezstresowo naładuj swojego smartfona. Umieszczona w konsoli, centralnej ładowarka indukcyjna umożliwia łatwe ładowanie smartfona z obsługą Q i bez podłączania dodatkowych kabli.


Więcej bezpieczeństwa dzięki funkcji eCall

IONIQ Electric automatycznie wzywa pomoc w razie wypadku, podczas którego zostały zdetonowane poduszki powietrzne. Można również nacisnąć przycisk SOS, aby wezwać pomoc w sytuacjach awaryjnych przez 24 godziny na dobę.FOTO


Tryb Eco Plus

ECO Plus to specjalny tryb uzupełniający standardowy zestaw trybów ECO, COMFORT i SPORT. W sytuacji, gdy poziom naładowania akumulatora jest bardzo niski, możesz przełączyć na ECO +, aby zminimalizować zużycie energii i wydłużyć zasięg jazdy.


Tryb Utility

Stworzony z myślą o spędzaniu wolnego czasu na świeżym powietrzu, tryb Utility umożliwia bezpieczne i wygodne korzystanie z funkcji użytkowych, systemu audio i osobistej elektroniki przez dłuższy czas na postoju. Można też swobodnie używać innych funkcji, takich jak ogrzewanie i klimatyzacja.


Gwarancja

Niezachwiany spokój.

Pełny spokój w standardzie. IONIQ Hybrid jest objęty taką samą gwarancją, jak inne samochody osobowe Hyundai oraz rozszerzoną gwarancją na akumulator.


5 lat gwarancji bez limitu kilometrów

Jak każdy Hyundai, nowy IONIQ Hybrid jest produkowany z zapewnieniem najwyższych możliwych standardów jakości. Jakość tą potwierdza 5 lat gwarancji bez limitu kilometrów. Dzięki temu możesz cieszyć się życiem, nie przejmując się problemami z samochodem. Ciesz się spokojem, jaki zapewnia jedna z najlepszych gwarancji w branży – oferowana w standardzie.

8 lat gwarancji na akumulator

Ponadto doskonały polimerowy akumulator litowo-jonowy modelu IONIQ Hybrid są objęte gwarancją na 8 lat lub 200 000 km, zależnie od tego, co nastąpi wcześniej.
Skontaktuj się z nami


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Kraków
al. Powstańców Śląskich 22

Salon: tel.: 12 252 00 50
Serwis: tel.: 12 252 00 55

Kraków
Jasnogórska 60

Salon: tel.: (12) 662 00 50
Serwis: tel.: (12) 662 00 55
Części: tel.: (12) 662 00 53

Warszawa
Krasnobrodzka 5

Salon: tel.: (22) 510 00 50
Serwis: tel.: (22) 510 00 55
Części: tel.: (22) 510 00 53