Promocja

  • Suma korzyści aż 5 000 zł
  • Finansowanie Hyundai dopasowane do Ciebie

Promocja dotyczy Klienta indywidualnego i obowiązuje od 1.10.2021 r. do odwołania lub wyczerpania zapasów. Promocja nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego oraz nie łączy się z ofertą dla firm oraz grup zawodowych. Liczba samochodów objętych promocją jest ograniczona.

Zalety

Odkryj nowego Hyundaia IONIQ Plug-in.

To co najlepsze z dwóch światów: elektryczny, gdy chcesz; benzynowy, gdy potrzebujesz.Teraz możesz włączyć w pełni elektryczny napęd za pomocą jednego przycisku. Po przejechaniu dystansu osiągalnego dla silnika elektrycznego możesz kontynuować jazdę w trybie hybrydowym z wykorzystaniem silnika benzynowego, a przy najbliższej okazji skorzystać ze stacji ładowania.Nowy, odświeżony wygląd

Aerodynamiczna sylwetka nowego Hyundaia IONIQ Plug-in została zoptymalizowana dzięki zastosowaniu nowych elementów, które poprawiają jego wyrafinowany wygląd. Nowa dynamicznie wyglądająca atrapa chłodnicy harmonijnie współgra z nowymi pełnymi reflektorami LED i światłami do jazdy dziennej LED, które wzbudzają zainteresowanie już na pierwszy rzut oka.


10,25” ekrandotykowy

Nowy system audio, wideo i nawigacji z wyświetlaczem 10,25 cala jest eleganckim uzupełnieniem przeprojektowanego kokpitu. Aktualizowane w czasie rzeczywistym informacje o stacjach benzynowych, pogodzie i natężeniu ruchu, a także wynikach dostępności miejsc parkingowych. Dostępne jest również wyszukiwanie punktów dealerskich Hyundai oraz ostrzeganie o fotoradarach.


Stylistyka

Zaprojektowany z myślą o efektywności.

Eleganckie nadwozie IONIQa zostało starannie zoptymalizowane pod kątem jak najniższego zużycia paliwa. Współczynnik oporu powietrza o wartości zaledwie 0,24 sprawia, że jest to jeden z najbardziej aerodynamicznych samochodów na rynku. Dynamiczna sylwetka samochodu oraz nowoczesna konstrukcja nadwozia zapewniają najwyższe bezpieczeństwo oraz imponujące osiągi dzięki innowacyjnemu zastosowaniu lekkiego aluminium i zaawansowanej stali o wysokiej wytrzymałości.Przedni grill

Nowa osłona chłodnicy o dynamicznym wyglądzie wyróżnia się przestrzennym i dynamicznym wzorem siatki, a srebrna listwa na dolnej krawędzi zderzaka podkreśla wyrafinowany styl samochodu.


Światła do jazdy dziennej LED

Dyskretne wloty powietrza umieszczone przy dynamicznie zaprojektowanych światłach do jazdy dziennej tworzą kurtyny powietrza wokół przednich kół, minimalizując zawirowania podczas jazdy.


Przednie lampy LED

Nowe przednie reflektory LED poprawiają wygląd i widoczność. Samochód zyskuje bardziej dynamiczny styl, a kierowca lepszą widoczność w nocy i poczucie bezpieczeństwa.


Kluczyk zbliżeniowy

Teraz nie musisz już szukać kluczyka. Wystarczy, że masz kluczyk przy sobie, w kieszeni lub w torebce, a samochód wykryje go i automatycznie odblokuje zamki drzwi. Po zajęciu miejsca wystarczy nacisnąć przycisk Start, aby uruchomić silnik.


Zespolone tylne światła LED

Zmieniono również wygląd tylnych świateł. Zespolone światła tylne LED zostały przeprojektowane i wyglądają teraz bardziej dynamicznie – w dzień i w nocy.


Zderzak tylny

Połączenie tylnego spoilera, tylnej szyby i tylnych lamp potwierdza, jak spójny i harmonijny jest projekt nowego IONIQa Plug-in.


Wnętrze

Przestronne i wyrafinowane wnętrze.

Nowy IONIQ Plug-in zyskał nowe przejrzyste wnętrze, kuszące mnóstwem nowych możliwości. Ciesz się praktycznością 5-drzwiowego nadwozia, które zapewnia wysoki poziom komfortu. Wnętrze skomponowano z przyjaznych środowisku materiałów, takich jak organiczna trzcina cukrowa czy kamień wulkaniczny.Wirtualnyzestaw wskaźników

Nowy zestaw wskaźników wykorzystuje wysokiej jakości wyświetlacz LCD o przekątnej 7 cali. Podświetlenie wyświetlacza zmienia się zależnieod wybranego trybu jazdy: ECO lub SPORT.


10,25” ekran dotykowy

Nowy system audio, wideo i nawigacji z wyświetlaczem 10,25 cala jest eleganckim uzupełnieniem przeprojektowanego kokpitu.Aktualizowane w czasie rzeczywistym informacje o stacjach benzynowych, pogodzie i natężeniu ruchu, a także wynikach dostępności miejsc parkingowych. Dostępne jest również wyszukiwanie punktów dealerskich Hyundai oraz ostrzeganie o fotoradarach.


Dwustrefowa klimatyzacja automatyczna

Konsola środkowa została zaprojektowana w stylu high-tech. Inteligentne, dotykowe sterowanie klimatyzacją działa bardzo intuicyjnie i zapewnia optymalną temperaturę zarówno kierowcy, jak również pasażerowi z przodu.


Deska rozdzielcza

Deska rozdzielcza została całkowicie przearanżowana. Listwa o wyglądzie ciemnego chromu to elegancki akcent, który zwiększa poczucie elegancji i jakości. Wykończenie z wysokiej klasy skóry ekologicznej i wysunięta obudowa zestawu wskaźników pogłębiają wrażenie przestronności. Dodatkowo atmosferę wnętrza zapewnia także dyskretne, niebieskie oświetlenie LED deski rozdzielczej i konsoli środkowe.


Przednie i tylne fotele

Wygodne siedzenia modelu IONIQ Plug-in są pokryte tapicerką materiałową lub skórzaną. Fotel kierowcy oferuje aż ośmiostopniową regulacją elektryczną z dwupunktowym podparciem lędźwiowym. Dostępne są również siedzenia podgrzewane i wentylowane.


System nagłośnienia Premium Infinity

Niezrównany sposób, by słuchać ulubionej muzyki - najwyższej klasy system audio Premium Infinity łączy zaawansowaną technologię głośników i nowoczesny design, aby przekształcić każdy utwór w zapierające dech w piersiach doświadczenie.


Osiągi

Potencjał napędu plug-in.

Nowy Hyundai IONIQ Plug-in ma zasilany akumulatorowo silnik elektryczny o mocy 44,5 KW współpracujący ze specjalnie skalibrowanym silnikiem benzynowym 1.6 GDI z bezpośrednim wtryskiem. Ten tandem silników razem zapewnia łączną moc 141 KM i moment obrotowy 265 Nm. Dwusprzęgłowa skrzynia DCT, która gładko zmienia biegi oraz lekkie nadwozie o dużej sztywności, to dynamiczna mieszanka, która daje mnóstwo frajdy z jazdy.Silnik benzynowy 1.6 GDI

Specjalnie skalibrowany silnik spalinowy 1.6 z bezpośrednim wtryskiem ma moc 105 KM i jedno z najniższych w klasie zużycie paliwa. Bezpośredni wtrysk benzyny zapewnia maksimum energii z każdej kropli paliwa.


Silnik elektryczny 44,5 kW

Wydajny silnik elektryczny ma moc 60,5 KM i zapewnia imponujące przyspieszenie od samego startu. Ciesz się elektryczną dynamiką.


Akumulator litowo-polimerowy

Mocny akumulator litowo-polimerowy o pojemności 8,9 kWh ma doskonałą charakterystykę ładowania/rozładowania umożliwiając jazdę na samym prądzie i przechowywanie energii odzyskiwanej podczas hamowania. Dzięki umieszczeniu akumulatora pod siedzeniami IONIQ Plug-in ma bardzo nisko położony środek ciężkości. To znacząco poprawia jego zwinność i zapewnia jeszcze więcej przyjemności z jazdy.

Jazda pod górę

Jeśli na trasie występuje wzniesienie, a stan naładowania akumulatora jest niski, to IONIQ Plug-in zwiększa obroty silnika, aby szybko podładować akumulator przed podjazdem pod górę. Dzięki temu silnik elektryczny może wspomagać silnik spalinowy podczas podjazdów – co przyczynia się do obniżenia zużycia paliwa.


Jazda w dół

Jeśli akumulator jest w dostatecznym stopniu naładowany, IONIQ Plug-in zwiększa wykorzystanie silnika elektrycznego przed zjazdem, aby obniżyć zużycie paliwa. Energia elektryczna jest odzyskiwania podczas hamowania przy zjeżdżaniu w dół.


Bezpieczeństwo

Hyundai SmartSense.

Nowy Hyundai IONIQ Plug-in jest wyposażony w najnowocześniejszy zaawansowany system wspomagania kierowcy, Hyundai SmartSense, dzięki czemu przoduje w segmencie najnowszych technologii i gwarantuje jeszcze więcej bezpieczeństwa i spokoju.SCC+S&G

Inteligentny tempomat z zatrzymywaniem i ruszaniem.


FCA

Asystent zapobiegania zderzeniu czołowemu z wykrywaniem pieszych i rowerzystów.


BCW

System monitorowania martwego pola i asystent zmiany pasa ruchu.


RCCW

System ostrzegania o ruchu poprzecznym.


LFA

Asystent podążania na pasie ruchu.


LKA

Asystent utrzymywania pasa ruchu.

Ładowanie

Elastyczne ładowanie.

Hyundai IONIQ Plug-in oferuje kilka możliwości ładowania – można nawet nie ładować go wcale. W zależności od gniazdka elektrycznego w domu lub rodzaju publicznej stacji ładowania, do której masz dostęp, IONIQ Plug-in oferuje różne możliwości i typy wtyczek do ładowania.


W przypadku podłączenia do domowej stacji ładowania AC pełne naładowanie trwa 2 godziny i 15 minut. Można również podłączyć samochód do zwykłego gniazdka ściennego za pomocą przewodu ICCB.

Hyundai IONIQ Plug-in jest wyposażony w ładowarkę pokładową o mocy 3,3 kW, która zamienia prąd zmienny z gniazda ściennego na prąd stały do ładowania akumulatorów w pojeździe.Wygoda

Inteligentny, wygodny i zawsze w kontakcie.

Funkcja rozpoznaje znaki ograniczenia prędkości na podstawie obrazu z przedniej kamery i informacji z systemu nawigacyjnego oraz wyświetla ograniczenia prędkości i zakaz wyprzedzania w czasie rzeczywistym. Informacje są wyświetlane zarówno na wyświetlaczu systemu nawigacyjnego, jak i na zestawie wskaźników.Ogrzewane i wentylowane fotele

Korzystaj z luksusu fotela kierowcy z ośmiostopniową regulacją elektryczną z dwupunktowym podparciem lędźwiowym. Dostępne są również siedzenia podgrzewane i wentylowane. Z tyłu standardem jest kanapa dzielona w proporcji 60:40, a podgrzewanie siedzeń jest opcjonalne.


Ładowanie bezprzewodowe

Bezstresowo ładuj smartfona. Umieszczona w środkowej konsoli, bezprzewodowa płytka ładująca umożliwia łatwe ładowanie smartfona z obsługą Qi bez podłączania kabli.


DRM (Monitorowanie widoku do tyłu)

Widoczność w lusterku wstecznym jest czasami ograniczona. Widok mogą zasłaniać pasażerowie siedzący z tyłu, przez co kierowca nie widzi dokładnie, co dzieje się za samochodem. Nowy system DRM wykorzystuje kamerę, która pokazuje wyraźny obraz sytuacji za pojazdem..


Gwarancja

Niezachwiany spokój.

Pełny spokój w standardzie. IONIQ Hybrid jest objęty taką samą gwarancją, jak inne samochody osobowe Hyundai oraz rozszerzoną gwarancją na akumulator.


5 lat gwarancji bez limitu kilometrów

Jak każdy Hyundai, nowy IONIQ Hybrid jest produkowany z zapewnieniem najwyższych możliwych standardów jakości. Jakość tą potwierdza 5 lat gwarancji bez limitu kilometrów. Dzięki temu możesz cieszyć się życiem, nie przejmując się problemami z samochodem. Ciesz się spokojem, jaki zapewnia jedna z najlepszych gwarancji w branży – oferowana w standardzie.

8 lat gwarancji na akumulator

Ponadto doskonały polimerowy akumulator litowo-jonowy modelu IONIQ Hybrid są objęte gwarancją na 8 lat lub 200 000 km, zależnie od tego, co nastąpi wcześniej.
Skontaktuj się z nami


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Kraków
al. Powstańców Śląskich 22

Salon: tel.: 12 252 00 50
Serwis: tel.: 12 252 00 55

Kraków
Jasnogórska 60

Salon: tel.: (12) 662 00 50
Serwis: tel.: (12) 662 00 55
Części: tel.: (12) 662 00 53

Warszawa
Krasnobrodzka 5

Salon: tel.: (22) 510 00 50
Serwis: tel.: (22) 510 00 55
Części: tel.: (22) 510 00 53