Promocja

Zalety

Żyj pełnią życia

Śmiało korzystaj z niezliczonych możliwości, które oferuje Ci świat. Wyznaczaj sobie odważne cele i odkrywaj to, co niezwykłe. Zabierze Cię tam nowy Hyundai Elantra.Dynamiczna jak Ty

Nie wahaj się ruszyć naprzód. Usiądź za kierownicą nowej Elanrty i podążaj swoją własną drogą.


Pewność siebie, której nie można się oprzeć

Dzięki smukłym reflektorom i wyrazistemu heksagonalnemu grillowi, sylwetka nowej Elantry kusi drapieżnym wyglądem auta klasy premium.


Silny charakter i wyjątkowość w każdym detalu

Kompaktowy samochód, którego nie da się porównać z żadnym innym. Nowoczesny, aerodynamiczny wygląd idzie w parze ze znakomitymi osiągami.


W blasku jupiterów

Elegancki i stylowy wygląd daje poczucie pewności siebie. Sportowa sylwetka i 17-calowe aluminiowe felgi przyciągają wszystkie spojrzenia.
Elektrycznie składane lusterka zewnętrzne

Felgi aluminiowe 17”

Twoja strefa komfortu

Korzystaj z innowacyjnych rozwiązań we wnętrzu samochodu, które pozwalają cieszyć się komfortową podróżą. Automatyczna klimatyzacja, podgrzewane koło kierownicy i przednie fotele, tylna kamera cofania – dla nas każdy szczegół jest ważny.Hyundai SmartSense

Bezpieczeństwo jest zawsze na pierwszym miejscu, dlatego nowa Elantra została wyposażona w najnowocześniejszą technologię Hyundai SmartSense. Zaawansowane systemy bezpieczeństwa sprawiają, że każda podróż przebiega w poczuciu pełnego bezpieczeństwa.


System monitorowania martwego pola (BCW)

Czujniki radarowe w tylnym zderzaku ostrzegają kierowcę o zbliżających się pojazdach, które nie są widoczne.


Przednie i tylne czujniki parkowania

Pewne parkowanie dzięki przedniej i tylnej kamerze, które gwarantują najlepszą widoczność. System wyposażony w precyzyjne czujniki ostrzega kierowcę, a nawet automatycznie hamuje w razie zagrożenia.


Moc do Twojej dyspozycji

Styl. Piękno. Moc. I niezapomniane wrażenia. Śmiało ruszaj w drogę samochodem, który spełnia Twoje oczekiwania.Stylistyka

Nowoczesna stylistyka

Samochód kompaktowy, który wyróżnia się z tłumu. Nowoczesny luksus w połączeniu ze świetnymi osiągami.
Reflektory LED

Heksagonalny grillPolerowane, srebrne obudowy lusterek
Czarne relingi dachowe
Polerowane końcówki układu wydechowegoTylne lampy LED

Tylne światło stop

Wnętrze

Wnętrze

Doskonale dobrane materiały i formy twarzą atmosferę komfortu i luksusu wyższej klasy.


Wygodne i niepowtarzalne wnętrze

Przestronne, wygodne i doskonale zaprojektowane wnętrze nowej Elantry zostało przemyślane w każdym calu.Osiągi

1.6 MPI Silnik benzynowy

Wytwarza maksymalną moc 128 KM przy 6300 obr./min oraz maksymalny moment obrotowy 155 Nm przy 4850 obr./min.Skrzynia biegów


6-stopniowa automatyczna skrzynia biegów

Odkryj zoptymalizowaną 6-stopniową automatyczną skrzynię biegów z nowym oprogramowaniem i trybem sportowym, która zapewnia dynamiczne osiągi i niezrównaną oszczędność paliwa.


6-biegowa skrzynia manualna

Sprawniejsza i dająca lepsze wyczucie dzięki nowej lekkiej konstrukcji o zwiększonej trwałości. Jest również wyposażona w nowy przycisk zwalniający wsteczny bieg, który ułatwia obsługę.


Bezpieczeństwo

Hyundai SmartSense

Bezpieczeństwo jest zawsze na pierwszym miejscu, dlatego nowa Elantra została wyposażona w najnowocześniejszą technologię Hyundai SmartSense. Zaawansowane systemy bezpieczeństwa sprawiają, że każda podróż przebiega w poczuciu pełnego bezpieczeństwa.
System monitorowania martwego pola (BSD)

Czujniki radarowe w tylnym zderzaku ostrzegają kierowcę o zbliżających się pojazdach, które nie są widoczne.


Elektroniczny układ stabilizacji toru jazdy (ESC)

System wykrywa i redukuje utratę przyczepności podczas gwałtownego hamowania i skręcania. Automatyczne hamowanie poszczególnych kół i chwilowe obniżenie mocy silnika pomaga zachować stabilność i kontrolę nad pojazdem.


Układ wspomagania ruszania pod górę (HAC)

Podczas ruszania na podjeździe lub zjeździe system HAC tymczasowo włącza hamulce i utrzymuje pojazd w miejscu, aby zapobiec staczaniu się pojazdu i umożliwić bezpieczne ruszenie.


Bezpieczeństwo bez kompromisów

Bezpieczeństwo jest zawsze na pierwszym miejscu, dlatego nowy Hyundai Elantra ma zaawansowane systemy bezpieczeństwa i konstrukcję ze stali o wysokiej wytrzymałości.
Zaawansowana stal o wysokiej wytrzymałości (AHSS)

System 7 poduszek bezpieczeństwaSzyby sterowane elektrycznie z funkcją bezpieczeństwa

Tylna kamera cofania

Wygoda

Przestrzeń bagażowa

Inteligentna klapa bagażnika otwiera się automatycznie, gdy osoba z kluczykiem inteligentnym przez trzy sekundy znajdzie się z tyłu pojazdu w zasięgu wykrywania. Ułatwia to załadunek ciężkich i dużych przedmiotów, ponieważ nie trzeba wyciągać kluczyka.Bądź zawsze w kontakcie

Świat pędzi naprzód, gdy Ty jesteś w drodze. Dzięki szeregowi zaawansowanych technologicznie funkcji, nowy Hyundai Elantra stanowi idealne dopełnienie swojego kierowcy.


Zestaw wskaźników Supervision 3,5” TFT

7-calowy kolorowy wyświetlacz LCD

Bezprzewodowe ładowanie smartfonów

Elektrycznie podgrzewane i wentylowane siedzenia przednie

Podgrzewane siedzenia tylne

Podgrzewane koło kierownicy

Funkcja odparowywania szyb

System nagłośnienia Infinity

Przycisk Start/Stop

Pamięć ustawienia fotela kierowcy (IMS)

Czujnik deszczu

Dwustrefowa klimatyzacja automatyczna

Video test

Hyundai Elantra 1.6 MPI Style

Rozsądna cena, bogate wyposażenie, oszczędny silnik i prosta konstrukcja to mieszanka składników do przepisu na idealny samochód na lata. To też najprostszy opis Hyundaia Elantry, który po ostatnim liftingu wygląda dość kontrowersyjnie, ale jest jeszcze lepszy.

Skontaktuj się z nami


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Kraków
Jasnogórska 60

Salon: tel.: (12) 662 00 50
Serwis: tel.: (12) 662 00 55
Części: tel.: (12) 662 00 53

Warszawa
Krasnobrodzka 5

Salon: tel.: (22) 510 00 50
Serwis: tel.: (22) 510 00 55
Części: tel.: (22) 510 00 53