Upust aż do 5 000 zł

  • Promocyjny upust 5 000 zł dla wszystkich wersji
  • Już od 432 zł netto / m-c w leasingu Easy Move On
  • Już od 1 206 zł netto / m-c w wynajmie długoterminowym

Zalety

 

Nowy Hyundai i10 N Line.

Zobacz jak możesz przenieść się na wyższy poziom dzięki usportowionej wersji N Line, zainspirowanej wysoce wydajną linią N. Hyundai i10 Nowej Generacji N Line to więcej niż tylko luksusowy design - usportowiona wersja dostarczy więcej przyjemności z jazdy, a silnik o mocy 100 KM zapewni większą wydajność. Zmiany w wyglądzie zewnętrznym obejmują przeprojektowane zderzaki i przedni grill, nawiązujący do przełomowej wersji i30 N. Specjalnie stworzone dla tej wersji 16-calowe felgi aluminiowe i światła do jazdy dziennej LED oddają wyjątkowy design nowego i10 N Line i podkreślają sportowy charakter samochodu.

 


Unikalne światła do jazdy dziennej LED

Ukośne światła do jazdy dziennej LED podkreślają sportowy charakter samochodu, zarówno w dzień jak i w nocy.


16-calowe felgi aluminiowe

Przyciągające uwagę ekskluzywne felgi aluminiowe zostały stworzone specjalnie dla i10 Nowej Generacji N Line i zawierają charakterystyczny czerwony akcent.


Zderzak i przedni grill N Line

Poddany kompleksowym zmianom przód zawiera sportowy zderzak i jest zwieńczony unikalnym grillem N Line z czerwoną listwą.

 


Skórzana kierownica N Line

Koło kierownicy nowego i10 N Line łączy elegancję perforowanej skóry z kontrastującym, czerwonym wykończeniem i sportowymi, metalicznymi elementami.


Sportowa dźwignia zmiany biegów

Dźwignia zmiany biegów N Line zawiera metalowe, sportowe akcenty i podkreślona jest czerwonym wykończeniem oraz skórzanymi wstawkami, oferującymi lepszy uchwyt i sportowe doświadczenia jazdy.


Kontrastujące akcenty

Wewnątrz nowego i10 N Line znajdziemy dynamiczne czerwone pierścienie nawiewów klimatyzacji oraz kontrastujące, czerwone wykończenia foteli, inspirowane motosportem.

 

Idealny samochód miejski

Ulice miast często bywają zatłoczone.Zarówno przemykając w gęstwinie ulic i skrzyżowań,jak i parkując w najmniej dostępnych miejscach, ten niebywale zwrotny samochód czuje się jak ryba w wodzie. Nowy i10 mierzy zaledwie 3,67 metra długości i 1,68 metra szerokości, lecz jego zwarte nadwozie kryje zadziwiająco przestronne wnętrze. Niezależnie od tego, czy chcesz zrobić zakupy, czy spakować bagaże na weekendowy wypad, nowy i10 oferuje mnóstwo przestrzeni ładunkowej i elastyczność, dzięki której możesz żyć pełnią życia.


Stylowy i dynamiczny

Opływowe linie i mocne kontrasty – dynamiczny nowy wygląd i10 natychmiast przyciąga wzrok.

Więcej bezpieczeństwa i spokoju ducha

Nowy Hyundai i10 jest wyposażony w nowoczesny zaawansowany system wspomagania kierowcy, Hyundai SmartSense, dzięki czemu przoduje w swoim segmencie i gwarantuje jeszcze więcej bezpieczeństwa i spokoju ducha.


Największe możliwości łączności w swojej klasie.

Nowy Hyundai i10 oferuje imponujący zestaw funkcji łączności, które czynią go liderem w swojej klasie. Wszystkie zaawansowane funkcje technologiczne są zintegrowane z nowym 8-calowym kolorowym ekranem dotykowym, który umożliwia korzystanie z funkcji smarfona dzięki Apple CarPlay™ i Android Auto™. Korzystaj z szerokiej gamy funkcji, dzięki którym jazda stanie się wygodniejsza i przyjemniejsza.

Drobne gesty robią wielką różnicę

W ramach partnerstwa, za każdą jazdę testową odbytą modelem Hyundai i10 Nowej Generacji, Hyundai sfinansuje jedną godzinę pracy pracownika medycznego na rzecz potrzebujących dzieci. Każdego roku w Kenii 34 z 1 000 dzieci umiera przed ukończeniem roku. Poziom śmiertelności jest jeszcze wyższy na ubogich obszarach wiejskich. Dlatego Hyundai zdecydował się wesprzeć Program Profilaktyki Zdrowotnej Save the Children w tym kraju. W ramach programu, organizacja szkoli lokalnych pracowników medycznych w odległych regionach. Uczą się oni, jak diagnozować i leczyć często występujące choroby dziecięce oraz jak zapewniać opiekę przed- i poporodową dla kobiet.

Stylistyka

 

Dynamiczny i stylowy

Charakterystyczna nisko poprowadzona linia dachu i szersze niż w poprzednim modelu nadwozie nadają żywiołowy wygląd, który wyróżnia i10 Nowej Generacji spośród konkurentów w klasie. Dynamiczny stylistyka opiera się na kontraście między miękkimi płaszczyznami i ostrymi liniami.
Zainspirowana pięknem ludzkiej muskulatury w nowoczesnej odzieży sportowej, czysta i opływowa sylwetka kryje wyjątkowo przestronne wnętrze.

 


Dwufunkcyjne reflektory projekcyjne

Dynamicznie zarysowane reflektory i okrągłe światła do jazdy dziennej LED podkreślają śmiały i świeży design Hyundaia i10 Nowej Generacji.


Zespolone światła tylne

Przeprojektowane zespolone światła tylne są elementem niepowtarzalnej sygnatury świetlnej i10 Nowej Generacji, która urozmaica jego wygląd i zapewnia lepszą widoczność.


Śmiały kaskadowy grill i przedni zderzak

Szeroki kaskadowy grill to zdecydowane podkreślenie szerszego nadwozia i10 Nowej Generacji. Muskularny zderzak zdobią okrągłe światła do jazdy dziennej umieszczone w sportowych wlotach powietrza, które pomagają tworzyć tzw. „kurtyny powietrzne” w nadkolach poprawiając aerodynamikę.


Nowy zderzak tylny

W przeprojektowanym zderzaku tylnym uwagę zwraca osłonę dolna w odcieniu grafitu oraz światło przeciwmgielne w lewej dolnej części światło cofania symetrycznie po prawej stronie.


Kierunkowskazy LED w lusterkach bocznych

Lusterka boczne z wbudowanymi kierunkowskazami LED równocześnie poprawiają wygląd i zwiększają bezpieczeństwo.


Dynamiczna linia boczna

Czysta i opływowa sylwetka kryje wyjątkowo przestronne w nętrze. Elegancka linia boczna jest dynamicznym akcentem przyciągającym wzrok.

Wnętrze

 

Przestronne, stylowe wnętrze.

Wewnątrz zaprojektowanej na nowo, stylowej kabiny znajdziemy atrakcyjne wzory i tekstury oraz najnowsze rozwiązania technologiczne. Przyciągający wzrok przestrzenny wzór o strukturze plastra miodu został umieszczony na desce rozdzielczej i panelach drzwi, nadając wnętrzu nowoczesny design. Owalne otwory wentylacyjne optycznie łączą deskę rozdzielczą z wykończeniem drzwi, dając poczucie większej przestrzeni.

 


Zestaw wskaźników z wyświetlaczem LCD 3,5”

Dogodnie usytuowany między prędkościomierzem a obrotomierzem, zestaw wskaźników LCD zapewnia łatwy dostęp do wielu informacji o funkcjach wielu systemów samochodu, w tym stanu systemów bezpieczeństwa.


Podgrzewane koło kierownicy

Ciepłe dłonie w chłodne dni. Na podgrzewanej kierownicy znajdują się ergonomicznie rozmieszczone elementy sterujące, dzięki czemu podczas jazdy można pozostać w kontakcie i bezpiecznie prowadzić.


Sportowy design deski rozdzielczej

Nowy, przestrzenny wzór o strukturze plastra miodu został umieszczony na desce rozdzielczej i panelach drzwi, nadając wnętrzu nowoczesny design. Owalne otwory wentylacyjne optycznie płynnie łączą deskę rozdzielczą z wykończeniem drzwi, dając poczucie większej przestrzeni.


Stylowe, okrągłe nawiewy

Okrągłe nawiewy wpasowane w efektowną deskę rozdzielczą potęgują wrażenie przestronności i tworzą czysty, nowoczesny wygląd.


System audio z 8” kolorowym wyświetlaczem

Nowy system audio z największym w tej klasie 8-calowym ekranem dotykowym umożliwia korzystanie z funkcji smartfona dzięki Apple CarPlay™ i Android Auto™.


Podgrzewane fotele przednie

Ciesz się komfortem podgrzewanych foteli w chłodne dni. Układ podgrzewania działa bardzo szybko, zapewniając wygodę kierowcy i pasażerowi z przodu.

Osiągi

 

Wydajne układy napędowe

W zależności od preferencji możesz wybrać jeden z dwóch silników benzynowych z wielopunktowym wtryskiem paliwa: 3-cylindrowy silnik o pojemności 1.0 litra o mocy 67 KM i momencie obrotowym 96 Nm oraz 4-cylindrowy silnik o pojemności 1.2 litra o mocy 84 KM i momencie obrotowym 118 Nm. Do każdego z silników można wybrać jedną z dwóch skrzyń biegów: manualną lub automatyczną.

Ulice miast często bywają zatłoczone.Zarówno przemykając w gęstwinie ulic i skrzyżowań,jak i parkując w najmniej dostępnych miejscach, ten niebywale zwrotny samochód czuje się jak ryba w wodzie. Nowy i10 mierzy zaledwie 3,67 metra długości i 1,68 metra szerokości, lecz jego zwarte nadwozie kryje zadziwiająco przestronne wnętrze. Niezależnie od tego, czy chcesz zrobić zakupy, czy spakować bagaże na weekendowy wypad, nowy i10 oferuje mnóstwo przestrzeni ładunkowej i elastyczność, dzięki której możesz żyć pełnią życia.

 


Zautomatyzowana skrzynia biegów

Zautomatyzowana skrzynia biegów o pięciu przełożeniach (AMT) dzięki obniżonej masie i mniejszemu tarciu łączy łatwą i relaksującą jazdę typową dla automatycznej skrzyni biegów ze sprawnością skrzyni manualnej.

5-biegowa skrzynia manualna

Płynna, 5-biegowa manualna skrzynia biegów została stworzona do szybkiej i precyzyjnej zmiany biegów.


Więcej energii, by obniżyć zużycie paliwa

 

System odzyskiwania energii (ERS) przechwytuje energię kinetyczną wytwarzaną przez ruch do przodu i wykorzystuje ją do zasilania samochodu. Gdy tylko zdejmiesz stopę z pedału przyspieszenia, a pojazd toczy się na biegu, system przekształca energię kinetyczną w elektryczność i magazynuje ją w akumulatorze. Podczas przyspieszania ERS wykorzystuje tę energię elektryczną do zasilania pokładowych systemów elektrycznych, zmniejszając obciążenie silnika i tym samym poprawiając ekonomikę jazdy.

Bezpieczeństwo


Więcej bezpieczeństwa i spokoju ducha

Hyundai i10 Nowej Generacji jest wyposażony w najnowocześniejszy zaawansowany system wspomagania kierowcy, Hyundai SmartSense, dzięki czemu przoduje w segmencie wszechstronna technologii i gwarantuje jeszcze więcej bezpieczeństwa i spokoju ducha. Nowa kamera wielofunkcyjna obsługuje 4 systemy: System unikania zderzenia czołowego (FCA), Asystent świateł drogowych (HBA), Aktywny asystent pasa ruchu (LKA), Monitorowanie poziomu uwagi kierowcy (DAW).


Asystent utrzymywania pasa ruchu (LKA)

System LKA obserwuje linie boczne na drodze za pomocą przedniej kamery. W przypadku niezamierzonego opuszczenia pasa, ostrzega kierowcę, a w razie potrzeby dokonuje korekty toru jazdy, aby zapobiec wypadkowi.


Asystent zapobiegania zderzeniu czołowemu z wykrywaniem pieszych (FCA)

FCA to aktywny system bezpieczeństwa, który ostrzega kierowcę przed zagrożeniem, a w razie konieczności hamuje. Wykorzystujący przednią kamerę wielofunkcyjną system działa na trzech poziomach. Najpierw ostrzega kierowcę wizualnie i dźwiękowo, a pomaga skutecznie dozując siłę hamowania zależnie od poziomu zagrożenia i maksymalnie ją zwiększając tuż przed kolizją, aby uniknąć zderzenia lub zminimalizować jego skutki. System uaktywnia się w przypadku wykrycia przed samochodem pojazdu lub pieszego podczas jazdy z prędkością powyżej 8 km/h.


Asystent świateł drogowych (HBA)

W trybie automatycznym Asystent świateł drogowych (HBA) wykrywa samochody nadjeżdżające z przeciwka oraz jadące tym samym pasem ruchu i w razie potrzeby zmienia światła drogowe na mijania, aby nie oślepiać innych kierowców. Gdy nie są wykrywane żadne pojazdy, system automatycznie znów włącza światła drogowe.


 

Łączność


 

Największe możliwości łączności w swojej klasie

Hyundai i10 Nowej Generacji oferuje imponujący zestaw funkcji łączności, które czynią go liderem w swojej klasie. Wszystkie zaawansowane funkcje technologiczne są zintegrowane z nowym 8-calowym kolorowym ekranem dotykowym. System umożliwia także sterowanie za pomocą smartfona lub poleceń głosowych. Korzystaj z szerokiej gamy funkcji, dzięki którym jazda stanie się wygodniejsza i przyjemniejsza.


Ruch w czasie rzeczywistym

Wzmożony ruch drogowy i korki to codzienność wielu z nas. Hyundai proponuje informacje o uchu drogowym w czasie rzeczywistym, które pozwalają precyzyjnie oszacować czas jazdy i godzinę dojazdu oraz wybrać najlepszą trasę zależnie od warunków.


Aktualne ceny paliw

Szybko znajdź stację oferującą paliwo w przystępnej cenie – ciągle aktualizowana baza danych zawiera informacje o cenach paliw i lokalizacji stacji – wystarczy dotknąć ekranu, by najlepszą stacją w okolicy.


Ostrzeganie o fotoradarach

Pełna usługa ostrzegająca zarówno o stacjonarnych, jak i mobilnych fotoradarach.* Dzięki czemu możesz skupić się na bezpiecznej, pewnej i relaksującej jeździe.
* Jeśli lokalne przepisy pozwalają


Miejsca parkingowe

Szybciej znajdziesz miejsce parkingowe. Funkcja informacji o parkowaniu pomagają znaleźć i porównać opcje parkowania w garażach i na parkingach, a także miejsca parkingowe na ulicy.


Salony Hyundai

Łatwy dostęp do informacji o salonach i serwisach Hyundai w pobliżu. Bardzo przydatna funkcja, gdy potrzebujesz pomocy w drodze z dala od domu.


Pogoda

Wybierasz się w dłuższą trasę? Możesz na bieżąco śledzić pogodę w obecnym położeniu, miejscu docelowym lub lubionych miastach.

Wygoda

 

Żyj pełnią życia

Przestronny i uniwersalny samochód miejski jest gotowy na trudy codziennego życia w metropolii. Niezależnie od tego, czy chcesz zrobić duże zakupy, czy spakować bagaże na weekendowy wypad, i10 Nowej Generacji oferuje mnóstwo przestrzeni ładunkowej i elastyczność, dzięki której możesz żyć pełnią życia. Docenisz także wiele sprytnych funkcji zapewniających wygodę oraz ustawny, praktyczny bagażnik, który należy do najbardziej pojemnych w tym segmencie.


Pojemny bagażnik

Bagażnik o pojemności 252 litrów należy do największych w tym segmencie. Można go niezwykle łatwo dopasować dzięki składanym i dzielonym tylnym siedzeniom oraz dwupoziomowej podłodze bagażnika. W dolnym położeniu uzyskujemy maksymalną pojemność ładunkową, a w górnym położeniu użytkową płaską powierzchnię bagażnika.


Ładowanie bezprzewodowe

Bezstresowo naładuj swojego smartfona. Umieszczona w środkowej konsoli ładowarka indukcyjna umożliwia łatwe ładowanie smartfona z obsługą Qi bez podłączania kabli. Do dyspozycji są również gniazda USB.


4- lub 5-miejscowy

Zaskakująco przestronny jak na samochód tej klasy, nowy Hyundai i10 może mieć cztery lub pięć miejsc. Dzięki wydłużeniu rozstawowi osi, wszyscy pasażerowie mają wyjątkowo dużo przestrzeni w kabinie.


Kamera cofania

Cofanie bez stresu. Po wrzuceniu wstecznego biegu na ekranie dokładnie zobaczysz wszystko, co znajduje się za pojazdem.


Automatyczna klimatyzacja

Tak, jak lubisz. W pełni automatyczna klimatyzacja – wystarczy wybrać temperaturę, a system zadba o resztę.


Wiele schowków

Od otwartej półki nad schowkiem po większe kieszenie w drzwiach – w i10 Nowej Generacji nie brakuje miejsca na przewożenie różnego rodzaju drobiazgów w kabinie.


5-letnia Gwarancja bez limitu kilometrów

Wszystkie osobowe modele Hyundai objęte są 5-letnią gwarancją bez limitu kilometrów, która dotyczy: układu napędowego, układu kierowniczego, zawieszenia i układu hamulcowego. Ta gwarancja wyraża nasze zaangażowanie w oferowanie najwyższej jakości i świetnej obsługi. Dzięki niej będziesz cieszyć się jazdą przez długie lata.

Skontaktuj się z nami


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Kraków
al. Powstańców Śląskich 22

Salon: tel.: 12 252 00 50
Serwis: tel.: 12 252 00 55

Kraków
Jasnogórska 60

Salon: tel.: (12) 662 00 50
Serwis: tel.: (12) 662 00 55
Części: tel.: (12) 662 00 53

Warszawa
Krasnobrodzka 5

Salon: tel.: (22) 510 00 50
Serwis: tel.: (22) 510 00 55
Części: tel.: (22) 510 00 53