Promocja

Zalety


Świeża stylistyka i wyrafinowany styl

Wyróżniający się śmiały styl, który zapewnia bardziej agresywny wygląd – Nowy Hyundai i20 uosabia zmysłowy,sportowy charakter, który cechuje najnowszą rodzinę samochodów Hyundai. Inteligentniejszy i bezpieczniejszy dziękiszerokiej gamie nowoczesnych systemów bezpieczeństwa, oferuje zaawansowane technologie i bezproblemową łączność.Kaskadowy grill

Przód charakteryzuje szeroki kaskadowy grill uwydatniający dynamiczną sylwetkę i silną tożsamość modelu. Wyrazisty wygląd grilla podkreśla konstrukcja wewnętrznej siatki o nowoczesnym regularnym wzorze i silny efekt przestrzenności.


Dach w innym kolorze

Ciekawa mieszanka. Spersonalizuj nowego i20 dodając w dach odcieniu Phantom Black. Dach w kolorze Phantom Black dostępny jako opcja od produkcji listopadowej.


Inteligentna łączność

Nowy Hyundai i20 zapewnia całkiem nowy wymiar łączności pomiędzy Twoim smartfonem a samochodem. System audio z 7-calowym ekranem dotykowym umożliwia korzystanie z Apple CarPlay™ i Android Auto™. Teraz możesz bez problemu słuchać swojej ulubionej muzyki, sprawdzać pocztę e-mail i korzystać z innych aplikacji.

System autonomicznego hamowania (FCA)

Obserwujący drogę za pomocą wielofunkcyjnej kamery system FCA automatycznie hamuje po wykryciu nagłego hamowania pojazdu jadącego z przodu. Najpierw ostrzega kierowcę wizualnie i dźwiękowo, a następnie skutecznie pomaga, dozując siłę hamowania zależnie od poziomu zagrożenia i maksymalnie ją zwiększając tuż przed kolizją. System uaktywnia się w przypadku wykrycia pojazdu przed samochodem podczas jazdy z prędkością powyżej 10 km/h.


System utrzymywania pasa ruchu (LKAS)

LKAS koryguje tor jazdy, aby pomóc utrzymać samochód na pasie ruchu. Gdy system wykryje, że pojazd opuszcza pas ruchu, choć nie włączono kierunkowskazu, uaktywnia ostrzeżenia dźwiękowe i wizualne. Jeśli kierowca nie reaguje, system koryguje tor jazdy, aby przywrócić bezpieczne położenie na pasie.


Inteligentne światła drogowe( HBA)

System wykrywa samochody nadjeżdżające z przeciwka oraz jadące tym samym pasem ruchu i, w razie potrzeby, zmienia światła drogowe na mijania, aby nie oślepiać innych kierowców. Gdy nie są wykrywane żadne pojazdy, system automatycznie uaktywnia z powrotem światła drogowe.


Stylistyka

Piękno widoczne na pierwszy rzut oka

Dzięki ostrzej zarysowanej sylwetce i wyrazistym detalom, nowy Hyundai i20 wyróżnia się świeżym wyglądem, który przyciąga spojrzenia.Dwufunkcyjne reflektory projekcyjne

Dwufunkcyjne reflektory projekcyjne nowego Hyundaia i20 ze światłami do jazdy dziennej LED świetnie wyglądają i zapewniają znakomitą widoczność.


Kaskadowy grill

i20 ma własną wersję kaskadowego grilla uwydatniającego dynamiczną sylwetkę i silną tożsamość modelu.


Przednie światła przeciwmgielne

Światłą przeciwmgielne zostały przeprojektowane, by lepiej dopasować się do kształtu dolnego zderzaka, zapewniającego lepsze własności aerodynamiczne.Klapa bagażnika

Zdecydowany design panelu klapy bagażnika, który integruje tylną tablicę rejestracyjną, podkreśla szeroką i stabilną sylwetkę. Kolejna zmiana konstrukcyjna polega na ukryciu kamery cofania i klamki bagażnika w obszarze tablicy rejestracyjnej, co nadaje tylnej części nadwozia klarownego wyglądu.


Tylne światła zespolone

Dostępne w wersji LED lub z żarówkami halogenowymi, tylne lampy nowego i20 łączą doskonałą widoczność i atrakcyjny wygląd.


Zderzak tylny

W tylnej części pojazdu wyróżnia się sportowo zarysowany zderzak tylny z nowoczesną ciemną wstawką dodatkowo podkreśla młodzieńczy i energiczny charakter samochodu.Wnętrze

Design wnętrza

Komfort w dobrym stylu. Wsiądź do środka i poczuj się jak w domu. Kabina jest wykończona starannie dobranymi materiałami, wysokiej jakości. Wybierz wersję kolorystyczną, która najlepiej pasuje do Twoich upodobań.
Osiągi

Osiągi i oszczędność paliwa

Nowy Hyundai i20 oferuje wybór trzech silników benzynowych o świetnych parametrach. Wybierz jeden z dynamicznych silników i preferowany typ skrzyni biegów. Standardowa funkcja Start/Stop (ISG) automatycznie wyłącza, a następnie ponownie uruchamia silnik po zatrzymaniu na światłach lub w korku. Przyczynia się to do obniżenia zużycia paliwa i emisji CO2.
1.2 MPI (75 KM)
Silnik benzynowy

Podstawowy silnik 1.25 MPi osiąga moc 75 KM i jest dostępny z 5-stopniową manualną skrzynią biegów. Pozwala cieszyć się jazdą, oferując jednocześnie niską emisję CO2


1.25 MPI (84KM)
Silnik benzynowy

Zespół napędowy 1.25 MPI (84KM) dla Nowego Hyundaia i20 pozwala cieszyć się jeszcze większą mocą.


1.0 T-GDi (100 KM)
Silnik benzynowy

Silnik Kappa 1.0 T-GDi osiąga moc 100 KM i jest dostępny z 5-stopniową manualną skrzynią biegów lub z dwusprzęgłową automatyczną skrzynią biegów 7DCT o siedmiu przełożeniach. W najnowszej wersji jest yposażony w filtr cząstek stałych, który poprawia czystość spalin.Skontaktuj się z nami


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Kraków
Jasnogórska 60

Salon: tel.: (12) 662 00 50
Serwis: tel.: (12) 662 00 55
Części: tel.: (12) 662 00 53

Warszawa
Krasnobrodzka 5

Salon: tel.: (22) 510 00 50
Serwis: tel.: (22) 510 00 55
Części: tel.: (22) 510 00 53