Zalety

STYL Z WYRAZISTYM CHARAKTEREM

i20 Active prezentuje optymalne połączenie stylu crossovera i miejskiego charakteru.Wszystkie te cechy widoczne są w każdym detalu.

                              

Stylistyka

PRAKTYCZNA I STYLOWA SYLWETKA

Unikalny charakter i20 Active podkreślają przemyślane dodatki, które czynią ten model jeszcze bardziej funkcjonalnym.

Przednia osłona podwozia

Nachodząca na heksagonalny grill osłona podwozia podkreśla jego kształt i odzwierciedla wyrazisty charakter nowego i20 Active.

Przedni zderzak

Heksagonalny grill nadaje sportowego i odważnego charakteru przedniemu zderzakowi, który dodatkowo podkreślony jest przez lampy przeciwmgielne i osłonę podwozia.

Przednie lampy przeciwmgielne

Duże okrągłe lampy przeciwmgielne nadają zdecydowanego charakteru przedniej części nadwozia i20 Active. Niskie umieszczenie zapewnia lepsze oświetlenie w warunkach ograniczonej widoczności.

Srebrne relingi dachowe

Praktyczne relingi dachowe podkreślają odważny wygląd i20 Active. Wykończenie w kolorze srebrnym pasuje do przedniej i tylnej osłony podwozia.

Listwy progowe

Listwy progowe wraz z osłonami nadkoli tworzą czarno-matowe połączenie pomiędzy przednim a tylnym zderzakiem. Listwy przede wszystkim chronią dolną część nadwozia przed zadrapaniami i zarysowaniami.

Tylny zderzak

Wyrazisty, trójwymiarowy wygląd tylnego zderzaka nawiązuje do przedniej stylistyki modelu. Jego kontury łączą osłonę podwozia oraz unikalne okrągłe światła przeciwmgielne i cofania.

Tylna osłona podwozia

Masywna postawa i20 Active podkreślona została szeroką osłoną podwozia w kolorze srebrnym, zgrabnie wkomponowaną w kontrastującą czarną cześć dolnego zderzaka.

Tylne światła przeciwmgielne i cofania

Unikalne tylne światła przeciwmgielne i światła cofania są głęboko osadzone w tylnym zderzaku. Ich oryginalne kształty podkreślają silny charakter i20 Active.

Wnętrze

WSZYSTKO, CZEGO POTRZEBUJESZ DO AKTYWNEGO ŻYCIA

i20 Active stanowi doskonały przykład na to, jak technologia pomaga w pełni korzystać z aktywnego trybu życia.I jak czyni go jeszcze bardziej komfortowym, odprężającym i wygodnym.

Zaawansowana tablica wskaźników Supervision

Tablica wskaźników została wyposażona w wielofunkcyjny system Supervision, który dostarcza istotnych informacji o samochodzie na czytelnym ekranie TFT. Podświetlenie wskaźników jest łagodne i kojące dla oczu.

Kierownica wielofunkcyjna

Wygodnie rozmieszczone przyciski pozwalają na kontrolę wszystkich istotnych funkcji audio i Bluetooth, minimalizując rozproszenie uwagi i zwiększając bezpieczeństwo.

Nawigacja z usługą TomTom LIVE

Nowa nawigacja zawiera darmową 7-letnią subskrypcję na usługę TomTom LIVE, dostarczającą dokładnych informacji o natężeniu ruchu, fotoradarach, pogodzie oraz lokalnej infrastrukturze, a wszystko to na 7-calowym kolorowym wyświetlaczu dotykowym.

Podgrzewane fotele i koło kierownicy

3-stopniowy program podgrzewania foteli oraz ciepło ogrzewanej kierownicy sprawiają, że jazda w zimie jest o wiele bardziej komfortowa.

Chłodzony schowek

Włączenie klimatyzacji również powoduje dostarczenie chłodnego powietrza do schowka przed pasażerem. Idealny do przechowywania chłodnych napojów w gorące dni.

Osiągi

KOMPAKTOWY ROZMIAR. DOSKONAŁE OSIĄGI.

Nowa jednostka napędowa Hyundai 1.0 T-GDi.

1.0 T-GDi

Nowy silnik benzynowy

Kompaktowy i lekki silnik jest bardzo wydajny i występuje w dwóch wersjach. Standardowa jednostka 1.0 o mocy 100 KM została stworzona dla zapewnienia optymalnego zużycia paliwa, podczas gdy jednostka o mocy 120 KM została zaprojektowana z myślą o dostarczeniu mocniejszych wrażeń kierowcom, którzy oczekują jeszcze więcej.

1.4 MPI

Silnik benzynowy

Silnik benzynowy 1.4 MPI jest w stanie osiągnąć moc maksymalną 100 KM przy 6 000 obr./min. oraz 134 Nm momentu obrotowego przy 3 500 obr./min.

1.4 CRDi

Silnik Diesla

Nowy i20 Active jest oferowany ze 90-konnym silnikiem Diesla 1.4 CRDi zapewniającym znakomite osiągi przy niskim poziomie spalania oraz 240 Nm momentu obrotowego przy 1 500 ~2 500 obr./min.

Bezpieczeństwo

TWOJE BEZPIECZEŃSTWO TO NASZ PRIORYTET

i20 Active oferuje systemy bezpieczeństwa, które zapewnią Ci spokój ducha potrzebny do czerpania radości z jazdy.

System ostrzegania o opuszczaniu pasa ruchu (LDWS)

Kamery zamontowane w samochodzie nieustannie monitorują linie wyznaczające pas ruchu i alarmują kierowcę, kiedy zjedzie z obranego pasa nie włączywszy odpowiedniego kierunkowskazu.

System monitorowania ciśnienia w oponach (TPMS)

Jeśli ciśnienie opon spadnie poniżej normy, system monitorowania ciśnienia w oponach (TPMS) zaalarmuje kierowcę, wyświetlając informację na ekranie.

Asystent ruszania pod górę (HAC)

System wykrywa strome podjazdy i automatycznie uruchamia hamulce, aby zapobiec niebezpiecznemu staczaniu się samochodu podczas ruszania, zwłaszcza w przypadku zgaśnięcia i ponownego uruchomienia silnika samochodu w czasie pokonywania wzniesienia.

Statyczne doświetlanie zakrętów (SBL)

Statyczne światła adaptacyjne (SBL) poprawiają widoczność w zakrętach, kierując mocniejszy strumień światła na drogę przed torem jazdy samochodu, ułatwiając tym samym dostrzeżenie przez kierowcę przeszkód i pieszych.

System 6 poduszek bezpieczeństwa.

W skład systemu 6 poduszek bezpieczeństwa wchodzą czołowe poduszki kierowcy i pasażera, przednie poduszki boczne oraz przednie i tylne kurtyny gazowe, pozwalające chronić podróżnych niezależnie od kierunku zderzenia.

Tylne czujniki parkowania.

Czujniki dyskretnie umieszczone w tylnym zderzaku ostrzegają o obecności przeszkód znajdujących się za samochodem podczas manewru cofania.

Video test

Zobacz video test Hyundai i20 Active

Skontaktuj się z nami


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Kraków
Jasnogórska 60

Salon: tel.: (12) 662 00 50
Serwis: tel.: (12) 662 00 55
Części: tel.: (12) 662 00 53

Warszawa
Krasnobrodzka 5

Salon: tel.: (22) 510 00 50
Serwis: tel.: (22) 510 00 55
Części: tel.: (22) 510 00 53