Promocja

Zalety

Gotowy na przygodę

Emanująca siłą stylistyka tylnej klapy podkreśla ostrzejszy wygląd nowego Hyundaia i20 Active, który ma cechy charakterystyczne dla crossovera, takie jak większy prześwit i podwyższona pozycja siedząca. Inteligentniejszy i bezpieczniejszy dzięki szerokiej gamie zaawansowanych systemów bezpieczeństwa, oferuje wyrafinowane technologie i bezproblemową łączność.


Terenowe akcenty stylistyczne

Nowy i20 Active wyraża ducha przygody przyciągającymi wzrok elementami stylistycznymi, takimi jak dolne osłony zderzaków czy czarne matowe listwy boczne.

Zdjęcia osłon nadkoli i osłon dolnych

Szerokie srebrne osłony dolne przedniego i tylnego zderzaka podkreślają podwyższoną sylwetkę nowego i20 Active. Ochronne osłony nadkoli pasują do czarnego matowego wykończenia listew bocznych i zderzaków.


Dach w innym kolorze

Ciekawa mieszanka. Spersonalizuj nowego i20 Active dodając dach odcieniu Phantom Black.


Inteligentna łączność

Nowy i20 Active zapewnia bezproblemową łączność. Nowy system audio z 7-calowym ekranem dotykowym umożliwia korzystanie z funkcji smartfona dzięki Apple CarPlay™ i Android Auto™. Dostępny jest również 7-calowy system z nawigacją obsługujący te funkcje.


Stylistyka

Stylistyka crossovera

Cechy wyglądu nowego i20 Active typowe dla crossovera wyróżniają go na tle innych modeli z rodziny i20. Charakterystyczne dla crossovera podwyższone nadwozie zawdzięcza on zmienionym nastawom zawieszenia, które dają mu o 20 mm większy prześwit niż w zwykłej 5-drzwiowej wersji i20.
Okrągłe przednie światła przeciwmgielne

Cechy wyglądu nowego i20 Active typowe dla crossovera wyróżniają go na tle innych modeli z rodziny i20. Charakterystyczne dla crossovera podwyższone nadwozie zawdzięcza on zmienionym nastawom zawieszenia, które dają mu o 20 mm większy prześwit niż w zwykłej 5-drzwiowej wersji i20.


Dolna osłona przedniego zderzaka

Dobrze widoczna dolna osłona zderzaka nawiązuje do kształtu grilla i wyraża nieustępliwość nowego i20 Active.


Srebrne relingi dachowe

Relingi dachowe są praktycznym dodatkiem zgranym z mocnym wyglądem nowego i20 Active. Ich srebrne wykończenie pasuje do osłon przedniego i tylnego zderzaka.Felgi aluminiowe 17”

10-szprychowe felgi aluminiowe 17” zostały zaprojektowane, by podkreślać twardy charakter nowego i20 Active.


Listwy boczne

Wraz z osłonami nadkoli listwy boczne tworzą czarne matowe łączenie przedniego i tylnego zderzaka. Chronią również dolną część drzwi przed uszkodzeniami lakieru.


Nowy bagażnik

Zdecydowany nowy design panelu klapy bagażnika, który integruje tylną tablicę rejestracyjną oraz podkreśla szeroką i stabilną sylwetkę. W dalszej zmianie konstrukcyjnej kamera cofania i klamka klapy bagażnika zostały ukryte w obszarze tablicy rejestracyjnej, nadając tylnej części nadwozia czysty wygląd i dopracowaną jakość.Tylne światła zespolone

Dostępne z żarówkami halogenowymi, lampy tylne nowego i20 Active łączą doskonałą widoczność i atrakcyjny wygląd.


Nowy zderzak tylny

Zderzak tylny został przeprojektowany. Uwagę zwracają głęboko zamontowane okrągłe tylne światło przeciwmgielne i światło cofania. Ich niepowtarzalna stylistyka wyraża mocny charakter nowego i20 Active.


Dolna osłona tylnego zderzaka

Podkreślająca podwyższona sylwetkę nowego i20 Active szeroka srebrna osłona dolna tworzy ciekawy kontrast z czarnym zderzakiem.

Wnętrze

Stylowe wnętrze

Nowy i20 Active łączy wyjątkową przestronność z szeroką gamą dostępnych wersji wykończenia wnętrza i elementami stylistycznymi, dzięki którym wewnątrz jest równie atrakcyjny jak na zewnątrz.
Design wnętrza

Komfort w dobrym stylu. Wsiądź do środka i poczuj się jak w domu.Kabina jest wykończona starannie dobranymi materiałami, które tworzą atmosferę wysokiej jakości.Wybierz wersję kolorystyczną, która najlepiej pasuje do Twoich upodobań.


Osiągi

Osiągi i oszczędność paliwa

Nowy i20 Active oferuje wybór dwóch silników benzynowych o świetnych parametrach. Standardowa funkcja Stop and Go automatycznie wyłącza, a następnie ponownie uruchamia silnik po zatrzymaniu na światłach lub w korku. Przyczynia się to do obniżenia zużycia paliwa i emisji CO2.
6-stopniowa skrzynia biegów

W zależności od wybranego silnika, nowy i20 Active jest dostępny z 5- lub 6-stopniową manualną skrzynią biegów.


7-stopniowa dwusprzęgłowa automatyczna skrzynia biegów

Nowa dwusprzęgłowa automatyczna skrzynia biegów 7DCT o siedmiu przełożeniach łączy przyjemność z jazdy charakterystyczną dla manualnej skrzyni biegów oraz wygodę automatycznej skrzyni biegów.


Metalowe nakładki na pedały

Metalowe pedały z nakładkami antypoślizgowymi odzwierciedlają sportową naturę i20 Active.


Bezpieczeństwo
Statyczne doświetlanie zakrętów

Statyczne doświetlanie zakrętów poprawia widoczność podczas pokonywania zakrętów, lepiej oświetlając drogę i pobocze, dzięki czemu kierowca może łatwiej dostrzec przeszkody i pieszych.


System ostrzegania o awaryjnym hamowaniu

W razie gwałtownego zatrzymania automatycznie włączają się światła awaryjne, ostrzegając innych kierowców o zagrożeniu.


Czujnik ciśnienia w oponach

System monitoruje ciśnienie we wszystkich oponach i wyświetla komunikat ostrzegawczy w przypadku wykrycia zbyt niskiej wartości.


Wygoda

Sprytny. Komfortowy. Połączony.

Nowy i20 Active oferuje bezproblemową łączność i szeroką gamę zaawansowanych technologicznie i wygodnych dodatków, które pomagają utrzymać kontakt ze światem i pozwalają się zrelaksować.
Zdalne sterowanie na kierownicy

Na sportowej kierownicy znajdują się ergonomicznie rozmieszczone elementy sterujące, dzięki czemu podczas jazdy można pozostać w kontakcie i bezpiecznie obsługiwać systemy takie jak tempomat, Bluetooth czy audio. Sterowanie głośnością, obsługa połączeń, dostęp do komputera pokładowego i ustawianie tempomatu są dziecinnie proste.


System audio 7”

Nowy system audio z 7-calowym ekranem dotykowym umożliwia korzystanie z funkcji smartfona dzięki Apple CarPlay™ i Android Auto™. Wystarczy podłączyć smartfon, a jego ekran pojawi się na dużym wyświetlaczu. W ten sposób można łatwo i bezpiecznie korzystać z aplikacji nawigacyjnych, muzycznych i innych podczas jazdy.


Podgrzewane fotele i kierownica

Miłe ciepło w zimie. Ciesz się komfortem podgrzewanych foteli i kierownicy w chłodne dni. Układ podgrzewania działa bardzo szybko, zapewniając wygodę kierowcy i pasażerowi z przodu.Ładowarka USB

Szybkie i łatwe ładowanie urządzeń. Nowy i20 Active jest dostępny z ładowarką USB, dzięki czemu pasażerowie mogą szybko ładować swoje urządzenia mobilne.


Uchwyty na napoje

Wygodnie umieszczona między przednimi fotelami.


Regulacja fotela kierowcy

Fotel kierowcy można przesuwać do przodu i do tyłu oraz regulować jego wysokość.


Skontaktuj się z nami


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Kraków
Jasnogórska 60

Salon: tel.: (12) 662 00 50
Serwis: tel.: (12) 662 00 55
Części: tel.: (12) 662 00 53

Warszawa
Krasnobrodzka 5

Salon: tel.: (22) 510 00 50
Serwis: tel.: (22) 510 00 55
Części: tel.: (22) 510 00 53