Zalety

Bezpieczeństwo. Łączność. Wydajność.

Nowy Hyundai i30 jest dopracowany w każdym szczególe: nowa odważna stylistyka, najlepsze w swojej klasie funkcje bezpieczeństwa, doskonale działająca łączność i 48-woltowy układ miękkiej hybrydy zapewniający większą wydajność. Przygotuj się.


Stylistyka

Odmieniony na zewnątrz i we wnętrzu.

i30 od dawna jest wzorcem ponadczasowej równowagi. Dzięki odświeżonemu przodowi, tyłowi i wnętrzu, jego najnowsze wcielenie z pewnością spodoba się każdemu kierowcy, który szuka samochodu o nowoczesnym, eleganckim i śmiałym wyglądzie.

 


Wyrazisty zderzak i grill przedni

Szersza, bardziej nowoczesna sylwetka dodaje wyglądowi i30 siły, a trójwymiarowy wzór przedniego grilla podkreśla jego zwinność.


Efektowne reflektory

Nowy, stylowy projekt oświetlenia obejmuje opcjonalne zintegrowane światła do jazdy dziennej w kształcie litery V, a także węższe reflektory z najnowszą technologią LED.


Mocna linia boczna

Czysty profil jest zdominowany przez ciągłą elegancką linię, która biegnie od reflektorów do tylnych lamp zespolonych.Panoramiczne okno dachowe

Duże, uchylno-przesuwne okno dachowe pogłębia wrażenie przestronności i lekkości.


Agresywny zderzak tylny

Dolna linia zderzaka została całkowicie przeprojektowana. Uwagę przyciągają podwójne chromowane ramki, nadające ekskluzywny wygląd.


Tylne światła zespolone

Tylne światła zespolone LED powtarzają zastosowany w reflektorach motyw litery V, co buduje efekt symetrii, zapewniając jednocześnie maksymalną widoczność i bezpieczeństwo.


Wnętrze

Wyrafinowane, przyjemne i wygodne.

Wyjątkowa stylistyka nowego Hyundaia i30 jest widoczna również wewnątrz. W odnowionej kabinie czekają przyciągające wzrok detale i powierzchnie o doskonałej jakości. Nowe kolory, wzory tapicerek i najnowsza technologia multimedialna zachęcają, by wsiąść i cieszyć się bezpieczną, komfortową jazdą.


 


Deska rozdzielcza z zaawansowaną technologią.

Aby uzyskać jeszcze bardziej zaawansowany technologicznie wygląd kokpitu, nowy 7-calowy, cyfrowy klaster wyświetla najważniejsze informacje dotyczące jazdy, tam gdzie widać je najlepiej.


Większy ekran dotykowy

Ekran dotykowy o przekątnej 10,25 cala zapewnia łatwy dostęp do funkcji samochodu, systemu informacyjno-rozrywkowego, nawigacji i aplikacji podłączonego smartfona.


Przesuwany podłokietnik

Wygodny podłokietnik można dowolnie przesuwać do tyłu i do przodu, a pod jego pokrywką znajduje się schowek.


Wygoda

Zapewniamy komfortową podróż

Podróżowanie może być jeszcze łatwiejsze i bardziej relaksujące dzięki szerokiej gamie przydatnych funkcji Hyundaia i30, które umożliwiają naładowanie telefonu czy ułatwiają parkowanie.


 


Ładowanie bezprzewodowe

Umieszczona w środkowej konsoli ładowarka indukcyjna umożliwia łatwe ładowanie smartfona z obsługą Qi, bez konieczności podłączania kabli.


Wspomaganie parkowania

Czujniki ultradźwiękowe w przednim i tylnym zderzaku ostrzegają dźwiękowo i wizualnie w przypadku wykrycia przeszkody.


Kamera cofania

Kamera cofania włącza się po wybraniu biegu wstecznego, pokazując wszystko, co znajduje się za samochodem.

Łączność

Samochód, Twój telefon i Ty

Naszpikowany inteligentną technologią, taką jak nowy ekran dotykowy i pięć lat bezpłatnych usług łączności System łączności Bluelink®, nowy i30 zapewnia wszechstronną komunikację podczas każdej podróży. Bluelink zapewnia pełną interakcję wraz z systemem rozpoznawania komunikatów głosowych online oraz aplikacją smartfonową do sterowania samochodem. Usługi Hyundai LIVE umożliwiają dostęp w czasie rzeczywistym do informacji o ruchu drogowym, miejscach parkingowych, pogodzie czy interesujących miejscach.


 


Apple CarPlay™ i Android Auto™

Dzięki funkcjom Apple CarPlay™ i Android Auto™, dostępnym w nowym i30, możesz podłączyć smartfon i wyświetlać ulubione aplikacje na dużym ekranie dotykowym.

*Bezprzewodowe odwzorowanie telefonu jest obecnie dostępne tylko z 8-calowym ekranem dotykowym.


Wyznaczanie trasy

Ciesz się dokładniejszym prognozowaniem ruchu, bardziej precyzyjnym określeniem czasu dojazdu i bardziej niezawodnym obliczaniem tras, które zapewnia nowy serwer Hyundai Cloud.


Nawigacja po zaparkowaniu

Czasami trzeba zaparkować samochód i dojść do miejsca docelowego pieszo. Jeśli jesteś w odległości od 200 m do 2 km do celu, możesz przełączyć nawigację z samochodu do aplikacji Bluelink w telefonie. Wykorzystując możliwości rozszerzonej rzeczywistości telefon poprowadzi Cię dokładnie tam, gdzie chcesz dotrzeć.


Osiągi

Nowe skrzynie biegów dopasowane do stylu jazdy

i30 Hatchback jest oferowany z 6-biegową skrzynią manualną, 7-biegową dwusprzęgłową skrzynią automatyczną (7DCT) oraz niedawno opracowaną 6-biegową inteligentną skrzynią manualną (iMT).


 


Skrzynia biegów 6iMT

Skrzynia iMT pomaga oszczędzać paliwo w samochodach z układem miękkiej hybrydy 48V. W tym celu iMT odłącza silnik od skrzyni biegów, gdy zostanie zwolniony pedał przyspieszenia. Pojazd toczy się w trybie żeglowania.


Skrzynia biegów 7DCT

Nowa dwusprzęgłowa automatyczna skrzynia biegów 7DCT o siedmiu przełożeniach łączy przyjemność z jazdy charakterystyczną dla manualnej skrzyni biegów oraz wygodę automatycznej skrzyni biegów.


Układ miękkiej hybrydy 48 V.

Układ miękkiej hybrydy 48 V współpracuje z silnikiem spalinowym wykorzystując niewielki silnik elektryczny w różnych fazach jazdy.


Bezpieczeństwo

Więcej bezpieczeństwa dzięki zaawansowanym technologiom

Ulepszony pakiet Hyundai SmartSense – zawierający nasze najnowocześniejsze zaawansowane systemy wspomagania kierowcy – jest teraz w pełni dostępny w nowym i30, zapewniając bezpieczeństwo Tobie i Twoim bliskim.


 


Asystent podążania na pasie ruchu (LFA)

Po raz pierwszy w nowy i30 ma funkcję asystenta podążania na pasie ruchu (LFA). Podczas jazdy z prędkością do 180 km/h system pomaga kierowcy w utrzymywaniu samochodu pośrodku zajmowanego pasa ruchu na autostradzie i w mieście.


Asystent unikania kolizji czołowych (FCA).

Obserwujący drogę za pomocą radaru i kamery system FCA automatycznie hamuje po wykryciu nagłego hamowania pojazdu jadącego z przodu, rowerzysty lub pieszego na drodze.


System monitorowania martwego pola (BSD)

Korzystając z dwóch czujników radarowych w dolnym tylnym zderzaku, system ostrzega o pojazdach poruszających się w martwym polu. Jeśli włączysz kierunkowskaz, system uaktywni alarm dźwiękowy, a następnie zahamuje, aby zapobiec przewidywanej kolizji.Asystent unikania kolizji czołowych (FCA).

Obserwujący drogę za pomocą radaru i kamery system FCA automatycznie hamuje po wykryciu nagłego hamowania pojazdu jadącego z przodu, rowerzysty lub pieszego na drodze.


System monitorowania martwego pola (BSD)

Korzystając z dwóch czujników radarowych w dolnym tylnym zderzaku, system ostrzega o pojazdach poruszających się w martwym polu. Jeśli włączysz kierunkowskaz, system uaktywni alarm dźwiękowy, a następnie zahamuje, aby zapobiec przewidywanej kolizji.


Asystent ostrzegania o ruchu poprzecznym (RCCA)

Przy cofaniu w miejscach o ograniczonej widoczności system ostrzega przed pojazdami przejeżdżającymi z tyłu, a w razie konieczności automatycznie uruchamia hamulce.


N Line

Nowy i30 N Line

Wejdź na wyższy poziom doznań estetycznych. Wyjątkowa wersja wyposażenia N Line to ekskluzywne elementy stylistyczne i dynamiczna jazda inspirowana sportowym modelem i30 N.


 


Odważniejszy przód

Dolna środkowa część grilla i30 N Line została powiększona i dominuje w obszarze zderzaka. Do mocnej sylwetki pasują nowe reflektory.


Dynamiczny tylny zderzak

Szerokie dyfuzory dodają sportowego charakteru, a przesunięte światła przeciwmgielne przenoszą wizualny środek ciężkości pojazdu bliżej podłoża.


Sportowe koła

Nowy i30 N Line ma nowe 17- lub 18-calowe koła, których wygląd przyspiesza bicie serca, podkreślając prędkość nawet podczas postoju.Skórzane wykończenie kierownicy N Line

Kierownica N Line łączy komfort i pełną kontrolę z elegancją perforowanej skóry.


Sportowe fotele N Line

Efektowne sportowe fotele N Line zapewniają idealną pozycję za kierownicą i wygodę dzięki elektrycznej regulacji podparcia lędźwiowego i rozsuwanym siedziskom.


Dźwignie zmiany biegów N Line

Dźwignia zmiany biegów N Line ma sportowe metalowe akcenty, czerwoną linię wyścigową i skórzane wstawki zapewniające pewniejszy chwyt i budzące skojarzenia z samochodami wyczynowymi.


Skontaktuj się z nami


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Kraków
al. Powstańców Śląskich 22

Salon: tel.: 12 252 00 50
Serwis: tel.: 12 252 00 55

Kraków
Jasnogórska 60

Salon: tel.: (12) 662 00 50
Serwis: tel.: (12) 662 00 55
Części: tel.: (12) 662 00 53

Warszawa
Krasnobrodzka 5

Salon: tel.: (22) 510 00 50
Serwis: tel.: (22) 510 00 55
Części: tel.: (22) 510 00 53