Promocja


Zalety

Hyundai i30 Hatchback

Teraz dostępny z nową wersją wyposażenia N Line.

Wersję N Line cechuje uatrakcyjniony design oraz szereg zmian mechanicznych, w tym zmiany w zawieszeniu, układzie hamulcowym oraz reakcji silników. i30 Hatchback N Line dostępny jest z 18-calowymi felgami aluminiowymi, które dodają dynamicznego wyglądu.


Emblemat N Line oraz czarne lusterka

Kaskadowy grill oraz przedni zderzak


18-calowe felgi aluminiowe oraz opony PS4 Michelin Performance

Polerowane, srebrne obudowy lusterek

Czarne relingi dachowe

Polerowane końcówki układu wydechowego
Polerowane, srebrne obudowy lusterek

Czarne relingi dachowe

Polerowane końcówki układu wydechowego

NOWY IDEAŁ SAMOCHODU

Nieczęsto zdarza się, aby samochód, który tak znakomicie wygląda, dawał jednocześnie tak duże poczucie komfortu i przyjemności z jazdy. To główne cechy i30 Nowej Generacji.


PONADCZASOWY DESIGN

Precyzyjnie ukształtowana sylwetka, wyrazista linia nadwozia oraz zdecydowane detale składają się na samochód o niezwykłej elegancji i wyrafinowaniu.


System monitorujący zmęczenie kierowcy (DAA)

Poprzez monitorowanie i analizę zmian pozycji pojazdu, siły skrętu, utrzymywania toru oraz czasu jazdy, system DAA na bieżąco kontroluje poziom zmęczenia kierowcy oraz wysyła sygnały wizualne i akustyczne w przypadku wykrycia utraty koncentracji.

System informacji o ograniczeniach prędkości

System SLIF wykorzystuje dane z przedniej kamery oraz informacje z nawigacji, aby identyfikować ograniczenie prędkości i na bieżąco informować o nich kierowcę. Dane te wyświetlane są zarówno w systemie nawigacji, jak i na panelu deski rozdzielczej.
System monitorowania "martwego pola" (BSD)

System wykorzystuje wizualne i dźwiękowe sygnały, aby ostrzec o mozliwej kolizji z innymi pojazdami w tzw. "martwym polu".

System ostrzegania o możliwej kolizji z przodu (FCWS) oraz system autonomicznego hamowania (AEB)

System FCWS korzysta z przedniej kamery i ostrzega kierowcę o potencjalnej kolizji. System AEB automatycznie hamuje, aby zminimalizować efekty takiego zderzenia. Dodatkowo system FCWS w połączeniu z przednim radarem informuje o obecności pieszych.Ponadczasowy Design

i30 Nowej Generacji to odzwierciedlenie nowej, wybiegającej w przyszłość filozofii projektowania samochodów Hyundai. Precyzyjnie ukształtowana sylwetka, wyrazista linia nadwozia oraz zdecydowane detale składają się na samochód o niezwykłej elegancji.

Niezwykle przyjemna jazda

Seria nowych silników, wielowahaczowe zawieszenie tylne oraz wiodąca w swojej klasie sztywność konstrukcji sprawiają, że jazda i30 Nowej Generacji to prawdziwa przyjemność.

Stylistyka

WYJĄTKOWY STYL

Każdy detal, dopracowany z uwagą i pasją, wyraża ponadczasowy styl i30 Nowej Generacji.

Zaawansowane światła LED

Smukłe reflektory przednie wykorzystują szereg projektorów ledowych, zarówno podczas włączania świateł mijania, jak i drogowych. W porównaniu z tradycyjnymi, lampy w technologii LED są jaśniejsze i bardziej energooszczędne.

Światła do jazdy dziennej LED

Idealnie wkomponowane w przedni zderzak, zapewniają lepszą widoczność w trudnych warunkach pogodowych oraz dopełniają wyrazistego wizerunku samochodu.

Kaskadowy grill

Kształt nowego kaskadowego grilla, zainspirowany widokiem płynącej stopionej stali, stanie się elementem rozpoznawczym dla wszystkich modeli marki Hyundai.

Przedni zderzak

Charakterystyczna linia przedniego zderzaka podkreśla zdecydowany i sportowy charakter i30 Nowej Generacji.

Felgi aluminiowe

i30 Nowej Generacji oferuje zupełnie nowe felgi. Na szczególną uwagę zasługują dwukolorowe 16- i 17-calowe 10-ramienne felgi aluminiowe.

Wyrafinowany kształt

Precyzyjnie ukształtowana sylwetka, wyrazista linia nadwozia oraz zdecydowane detale składają się na samochód o niezwykłej elegancji i wyrafinowaniu.

Panoramiczne okno dachowe

Poczucie przestrzeni i przyjemności z przebywania we wnętrzu samochodu, dodatkowo potęguje szerokie panoramiczne okno dachowe.

Czarny spoiler o wysokim połysku

Dach uzupełnia stylowy czarny spoiler o wysokim połysku. Wysoko umieszczone światło STOP zwiększa widoczność i bezpieczeństwo na drodze.

Kombinacja tylnych świateł

Mocny poziomy akcent w postaci kombinacji tylnych świateł dodatkowo podkreśla atletyczną i silną sylwetkę samochodu. Dzięki technologii LED reflektory są nie tylko wydajne, ale i znakomicie się prezentują.

Tylne światła przeciwmgielne i cofania

Mocną i szeroką sylwetkę samochodu podkreślają światła przeciwmgielne i cofania umieszczone w tylnym zderzaku.

Wnętrze

NAJWYŻSZY KOMFORT JAZDY

Przemyślany i elegancki projekt oraz najwyższa jakość detali sprawiają, że wnętrze samochodu jest wyjątkowo eleganckie, a przy tym należy do najbardziej przestronnych w swojej klasie.

Wnętrze

Kolorystyka wnętrza została zaprojektowana specjalnie dla i30 Nowej Generacji.

8-calowy ekran dotykowy z nawigacją

System nawigacji obejmuje 7-letnią darmową subskrypcję Serwisów LIVE, dzięki czemu wszelkie niezbędne informacje dotyczące jazdy są wyświetlane na wygodnym, centralnie umiejscowionym 8-calowym wyświetlaczu.

Dwustrefowa klimatyzacja automatyczna

Dwustrefowa klimatyzacja umożliwia ustawienie dogodnej temperatury niezależnie dla kierowcy oraz dla pasażera z przodu.

Zaawansowane funkcje łączności

8-calowy ekran dotykowy oraz zaawansowany pakiet łączności zapewnią Ci najbezpieczniejszy dostęp do wszystkich funkcji, jakie oferuje Twój smartfon podczas jazdy. Masz również możliwość łatwo i wygodnie naładować swój telefon, dzięki systemowi ładowania bezprzewodowego.

Panel centralny

Jeszcze więcej miejsca zyskano dzięki umieszczeniu przycisków podgrzewania kierownicy czy elektrycznego hamulca postojowego na panelu centralnym między przednimi fotelami.

Bezpieczeństwo

PEWNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO.

Dzięki wykorzystaniu najbardziej zaawansowanych technologii bezpieczeństwa,podróż i30 Nowej Generacji zapewni wszystkim pasażerom spokój ducha.

System autonomicznego hamowania (AEB)

Czujniki z przodu oraz system kamer skanują drogę, aby w przypadku wykrycia potencjalnego zderzenia z innym pojazdem, system w pierwszej kolejności uruchamia wizualne i dźwiękowe ostrzeżenia, a następnie automatycznie hamuje, minimalizując w ten sposób ryzyko zderzenia i jego konsekwencje.

System ostrzegania o możliwej kolizji z przodu (FCWS)

Za pomocą kamer, system ostrzega o potencjalnej kolizji z pojazdem jadącym z przodu, a także uruchamia system hamowania, aby zminimalizować ryzyko i skutki zderzenia.

Aktywny tempomat (ASCC)

Utrzymuje ustawiony przez kierowcę dystans do jadącego z przodu pojazdu, automatycznie regulując prędkość.

System utrzymywania pasa ruchu (LKAS)

System dba o bezpieczeństwo, ostrzegając kierowcę o możliwej niezamierzonej zmianie pasa ruchu. W przypadku wykrycia takich manewrów, wysyła sygnały dźwiękowe i akustyczne oraz, jeśli to konieczne, wprowadza korekty toru jazdy.

System monitorowania „martwego pola” (BSD)

Czujniki systemu BSD w tylnym zderzaku wykrywają bliskość pojazdu znajdującego się w tzw. "martwym polu" oraz uruchamiają światła ostrzegające w lusterku bocznym i alarm dźwiękowy, jeśli kierowca będzie próbował zmienić pas ruchu.

System autonomicznego hamowania (AEB)

Czujniki z przodu oraz system kamer skanują drogę, aby w przypadku wykrycia potencjalnego zderzenia z innym pojazdem, system w pierwszej kolejności uruchamia wizualne i dźwiękowe ostrzeżenia, a następnie automatycznie hamuje, minimalizując w ten sposób ryzyko zderzenia i jego konsekwencje.

Wygoda

PODRÓŻ PEŁNA UDOGODNIEŃ

Najwyższej klasy elementy wyposażenia i szereg systemów wspierających kierowcę zapewnią najwyższy komfort i przyjemność z jazdy.


Asystent parkowania

Parkowanie tyłem, szczególnie przy niewielkiej ilości miejsca lub ograniczonej widoczności, może być kłopotliwe. Cztery czujniki w tylnym i przednim zderzaku wykrywają przeszkody, których Ty możesz nie zauważyć. Dzięki nim system poinformuje Cię, kiedy powinieneś się zatrzymać, by bezpiecznie dokończyć manewr.

5 lat gwarancji bez limitu kilometrów

5 lat gwarancji bez limitu kilometrów wyraża nasze zaangażowanie w oferowanie najwyższej jakości i świetnej obsługi. Dzięki temu będziesz cieszyć się jazdą przez długie lata.
Elektryczny hamulec postojowy

Przycisk elektrycznego hamulca ręcznego zajmuje dużo mniej miejsca, niż klasyczna dźwignia. Co więcej, włączenie hamulca jest teraz dużo prostsze - wystarczy tylko jedno dotknięcie.

System nawigacji

8-calowy ekran dotykowy zapewnia szybki i wygodny dostęp nie tylko do nowej nawigacji, ale także całego systemu łączności i multimediów. Dzięki LIVE Services, Apple CarPlay™ oraz Android Auto™ jesteś w stałej łączności, a także masz zapewniony dostęp do rozrywki przez całą podróż.

Video test

Zobacz nasz video test

Skontaktuj się z nami


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Kraków
Jasnogórska 60

Salon: tel.: (12) 662 00 50
Serwis: tel.: (12) 662 00 55
Części: tel.: (12) 662 00 53

Warszawa
Krasnobrodzka 5

Salon: tel.: (22) 510 00 50
Serwis: tel.: (22) 510 00 55
Części: tel.: (22) 510 00 53