Upust aż do 8 000 zł

  • Promocyjny upust 8 000 zł dla wszystkich wersji
  • Już od 560 zł netto/mies. w Leasingu Easy Move On
  • Już od 1 456 zł netto/mies. w wynajmie długoterminowym

Zalety

Przestronna elegancja. Komfortowa uniwersalność

Nowy i30 Wagon pasuje do Twojego stylu życia. Wygląda oszałamiająco, a przy tym pomieści mnóstwo bagaży i sprzętu, zapewniając Tobie i Twoim bliskim bezpieczeństwo podczas każdej podróży.Wyrazisty wygląd

Nowy i30 Wagon to zupełnie nowy poziom stylu w tej klasie. Piękne proporcje i niepowtarzalny styl wyróżniają go wśród innych aut kombi.


Inteligentne systemy bezpieczeństwa

Oprócz praktyczności i osiągów i30 Wagon oferuje również najnowsze technologie bezpieczeństwa. Zrelaksuj się, wiedząc, że Twoja podróż będzie zawsze wygodna i bezpieczna.


Stworzony do wszechstronności

Przestronne wnętrze nowego i30 Wagon zostało zaprojektowane tak, aby pomieścić wszystko, czego potrzebujesz do pracy, zabawy i innych zadań.

Stylistyka

Elegancka wszechstronność

Odświeżony wygląd nowego i30 Wagon to istotna część jego projektu, wyznaczająca zupełnie nowy poziom stylu w segmencie. Nadwozie znakomicie łączy styl z wydajnością aerodynamiczną, a wnętrze zachwyca użytecznością, wygodą i elegancją.


 


Wyrazisty zderzak i grill przedni

Szersza, bardziej nowoczesna sylwetka nadaje nowemu i30 Wagon wygląd poszukiwacza przygód.. Przestrzenny wzór przedniego grilla odzwierciedla jego wszechstronność.


Imponujące reflektory

Nowy, dynamiczny projekt oświetlenia obejmuje opcjonalne zintegrowane światła do jazdy dziennej w kształcie litery V, a także węższe reflektory z najnowszą technologią LED.


Zgrabna sylwetka

Zwężającą się linię dachu podkreślają smukłe srebrne relingi dachowe, kreślące sportową sylwetkę i30 Wagon.Panoramiczne okno dachowe

Duże, uchylno-przesuwne okno dachowe pogłębia wrażenie przestronności i budzi żądzę przygód.


Aerodynamiczny spojler dachowy

Podkreślając sportowy profil, spojler dachowy w kolorze nadwozia ma wmontowane trzecie światło stop.


Zespolone światła tylne LED

Tylne lampy zespolone LED pasują do reflektorów w kształcie litery V, podkreślając jednocześnie wrażenie siły i stabilności.

Wnętrze

Praktyczny komfort i przestronna elegancja

Nowy Hyundai i30 Wagon został zaprojektowany z myślą o przestronności i wszechstronności. Nie oznacza to, że przyjęto jakiekolwiek kompromisy w kwestii stylu czy elegancji. W odnowionej kabinie czekają przyciągające wzrok detale i powierzchnie o doskonałej jakości. Nowe kolory, wzory tapicerek i najnowsza technologia multimedialna zachęcają, by cieszyć się bezpieczną i komfortową jazdą.


 


Deska rozdzielcza z zaawansowaną technologią.

Nowa deska rozdzielcza zawiera 7-calowy cyfrowy zestaw wskaźników zapewniający spokojną i skoncentrowaną jazdę.


Większy ekran dotykowy

Ekran dotykowy o przekątnej 10,25 cala zapewnia łatwy dostęp do funkcji samochodu, systemu informacyjno-rozrywkowego, nawigacji i aplikacji podłączonego smartfona.


Bogaty wybór wykończeń wnętrza

Wybierz jeden z nowych kolorów wnętrza: Pewter Gray lub Moss Gray. Siedzenia mogą być pokryte tkaniną, skórą lub kombinacją tych materiałów.

Wygoda

Jedź zrelaksowany

Kto powiedział, że aktywny tryb życia nie może być elegancki i wygodny? Dzięki zestawowi funkcji zwiększających komfort nowy i30 Wagon jest bezproblemowy i relaksujący.


 


Elektryczny hamulec postojowy (EPB).

Elektryczny hamulec postojowy włącza się i wyłącza jednym naciśnięciem przycisku.


Automatyczna klimatyzacja

Kierowca, jak i pasażer z przodu mogą indywidualnie ustawić odpowiadającą im temperaturę. Wybierz żądaną temperaturę, a układ klimatyzacji zajmie się resztą.


Ładowanie bezprzewodowe

Umieszczona w środkowej konsoli, ładowarka indukcyjna umożliwia łatwe ładowanie smartfona z obsługą Qi bez podłączania kabli.

Łączność

Samochód, Twój telefon i Ty

Naszpikowany inteligentną technologią, taką jak nowy ekran dotykowy i pięć lat bezpłatnych usług łączności System łączności Bluelink®, nowy i30 zapewnia wszechstronną komunikację podczas każdej podróży. Bluelink zapewnia pełną interakcję wraz z systemem rozpoznawania komunikatów głosowych online oraz aplikacją smartfonową do sterowania samochodem. Usługi Hyundai LIVE umożliwiają dostęp w czasie rzeczywistym do informacji o ruchu drogowym, miejscach parkingowych, pogodzie czy interesujących miejscach.


 


Apple CarPlay™ i Android Auto™

Dzięki funkcjom Apple CarPlay™ i Android Auto™, dostępnym w nowym i30, możesz podłączyć smartfon i wyświetlać ulubione aplikacje na dużym ekranie dotykowym.

*Bezprzewodowe odwzorowanie telefonu jest obecnie dostępne tylko z 8-calowym ekranem dotykowym.


Wyznaczanie trasy

Ciesz się dokładniejszym prognozowaniem ruchu, bardziej precyzyjnym określeniem czasu dojazdu i bardziej niezawodnym obliczaniem tras, które zapewnia nowy serwer Hyundai Cloud.


Nawigacja po zaparkowaniu

Czasami trzeba zaparkować samochód i dojść do miejsca docelowego pieszo. Jeśli jesteś w odległości od 200 m do 2 km do celu, możesz przełączyć nawigację z samochodu do aplikacji Bluelink w telefonie. Wykorzystując możliwości rozszerzonej rzeczywistości telefon poprowadzi Cię dokładnie tam, gdzie chcesz dotrzeć.


Osiągi

Nowe skrzynie biegów dopasowane do stylu jazdy

Nowy i30 Wagon jest oferowany z 6-biegową skrzynią manualną, 7-biegową dwusprzęgłową skrzynią automatyczną (7DCT) oraz niedawno opracowaną 6-biegową inteligentną skrzynią manualną (iMT). Skrzynia iMT pomaga oszczędzać paliwo w samochodach z układem miękkiej hybrydy 48 V. .


 


Skrzynia biegów 6iMT

Skrzynia iMT pomaga oszczędzać paliwo w samochodach z układem miękkiej hybrydy 48V. W tym celu iMT odłącza silnik od skrzyni biegów, gdy zostanie zwolniony pedał przyspieszenia. Pojazd toczy się w trybie żeglowania.


Skrzynia biegów 7DCT

Nowa dwusprzęgłowa automatyczna skrzynia biegów 7DCT o siedmiu przełożeniach łączy przyjemność z jazdy charakterystyczną dla manualnej skrzyni biegów oraz wygodę automatycznej skrzyni biegów.


Układ miękkiej hybrydy 48 V.

Układ miękkiej hybrydy 48 V współpracuje z silnikiem spalinowym wykorzystując niewielki silnik elektryczny w różnych fazach jazdy.


Bezpieczeństwo

Najnowocześniejsze systemy bezpieczeństwa

Ulepszony pakiet Hyundai SmartSense – zawierający nasze najnowocześniejsze zaawansowane systemy wspomagania kierowcy – jest teraz w pełni dostępny w nowym i30, zapewniając bezpieczeństwo Tobie i Twoim bliskim.

 


Asystent podążania na pasie ruchu (LFA)

Po raz pierwszy w nowy i30 ma funkcję asystenta podążania na pasie ruchu (LFA). Podczas jazdy z prędkością do 180 km/h system pomaga kierowcy w utrzymywaniu samochodu pośrodku zajmowanego pasa ruchu na autostradzie i w mieście.


Asystent unikania kolizji czołowych (FCA).

Obserwujący drogę za pomocą radaru i kamery system FCA automatycznie hamuje po wykryciu nagłego hamowania pojazdu jadącego z przodu, rowerzysty lub pieszego na drodze.


System monitorowania martwego pola (BSD)

Korzystając z dwóch czujników radarowych w dolnym tylnym zderzaku, system ostrzega o pojazdach poruszających się w martwym polu. Jeśli włączysz kierunkowskaz, system uaktywni alarm dźwiękowy, a następnie zahamuje, aby zapobiec przewidywanej kolizji.Asystent unikania kolizji czołowych (FCA).

Obserwujący drogę za pomocą radaru i kamery system FCA automatycznie hamuje po wykryciu nagłego hamowania pojazdu jadącego z przodu, rowerzysty lub pieszego na drodze.


System monitorowania martwego pola (BSD)

Korzystając z dwóch czujników radarowych w dolnym tylnym zderzaku, system ostrzega o pojazdach poruszających się w martwym polu. Jeśli włączysz kierunkowskaz, system uaktywni alarm dźwiękowy, a następnie zahamuje, aby zapobiec przewidywanej kolizji.


Asystent ostrzegania o ruchu poprzecznym (RCCA)

Przy cofaniu w miejscach o ograniczonej widoczności system ostrzega przed pojazdami przejeżdżającymi z tyłu, a w razie konieczności automatycznie uruchamia hamulce.


N Line

i30 Wagon N Line już tu jest

Po raz pierwszy dynamiczna, inspirowana sportami motorowymi wersja N Line jest teraz dostępna dla nowego i30 z nadwoziem wagon. Pięknie ukształtowany ze śmiałym designem, nowy i30 Wagon N Line został stworzony, by przyciągać wzrok i idealnie dopasować się do Twoich potrzeb dzięki przestronności i wszechstronności.

 


Odważniejszy przód

Dolna środkowa część grilla i30 N Line została powiększona i dominuje w obszarze zderzaka. Do mocnej sylwetki pasują nowe reflektory.


Dynamiczny tylny zderzak

Szerokie dyfuzory dodają sportowego charakteru, a przesunięte światła przeciwmgielne przenoszą wizualny środek ciężkości pojazdu bliżej podłoża.


Kolorowy tylny spoiler

Aerodynamiczny spojler tylny ma zgrabnie wbudowane trzecie światło stop.Skórzane wykończenie kierownicy N Line

Kierownica N Line łączy komfort i pełną kontrolę z elegancją perforowanej skóry.


Sportowe fotele N Line

Efektowne sportowe fotele N Line zapewniają idealną pozycję za kierownicą i wygodę dzięki elektrycznej regulacji podparcia lędźwiowego i rozsuwanym siedziskom.


Dźwignie zmiany biegów N Line

Dźwignia zmiany biegów N Line ma sportowe metalowe akcenty, czerwoną linię wyścigową i skórzane wstawki zapewniające pewniejszy chwyt i budzące skojarzenia z samochodami wyczynowymi.


Skontaktuj się z nami


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Kraków
al. Powstańców Śląskich 22

Salon: tel.: 12 252 00 50
Serwis: tel.: 12 252 00 55

Kraków
Jasnogórska 60

Salon: tel.: (12) 662 00 50
Serwis: tel.: (12) 662 00 55
Części: tel.: (12) 662 00 53

Warszawa
Krasnobrodzka 5

Salon: tel.: (22) 510 00 50
Serwis: tel.: (22) 510 00 55
Części: tel.: (22) 510 00 53