Promocja

Zalety

SAMOCHÓD NA MIARĘ NASZYCH CZASÓW

Nowatorskie podejście do projektu przyniosło znakomity efekt. Nowy Hyundai i30 Wagon na nowo definiuje swoją klasę.Nowoczesny. Wyrazisty. Jedyny w swoim rodzaju.

Projekt i wykonanie najwyższej klasy. Nowy i30 Wagon wysoko stawia poprzeczkę w swoim segmencie.


Elegancka sylwetka. Doskonałe proporcje.

Smukła linia dachu podkreślona srebrnymi relingami dodaje sportowego charakteru.

System informujący o znakach ograniczenia prędkości (SLIF)

System SLIF wykorzystuje dane z przedniej kamery oraz informacje z nawigacji, aby identyfikować ograniczenie prędkości i na bieżąco informować o nich kierowcę. Dane te wyświetlane są w systemie nawigacji, jak i na centralnym wyświetlaczu pomiędzy zegarami.


System monitorowania "martwego pola" (BSD)

Pomożemy Ci widzieć wszystko. System wykorzystuje wizualne i dźwiękowe sygnały, aby ostrzec o możliwej kolizji z innymi pojazdami w tzw. "martwym polu".


Stylistyka


INSPIRUJE DO DZIAŁANIANowoczesne silniki

Szeroki wybór wydajnych silników, które dostarczają mocy od 100 do 140 KM. Na szczególną uwagę zasługują dwa nowe turbodoładowane silniki benzynowe: 1.0 o mocy 120 KM oraz 1.4 o mocy 140 KM.
Światła do jazdy dziennej LED

Przednie reflektory LED podkreślają szerokość samochodu i jego nowoczesny, zaawansowany technologicznie wygląd.

Tylne światła LED

Mocny poziomy akcent w postaci tylnych świateł dodatkowo podkreśla atletyczną i zdecydowaną sylwetkę Nowego i30 Wagon.Kaskadowy grill

Przednie reflektory LED podkreślają szerokość samochodu i jego nowoczesny, zaawansowany technologicznie wygląd.


Wnętrze

NAJWYŻSZY KOMFORT JAZDY8-calowy ekran dotykowy z nawigacją

Wszelkie niezbędne informacje dotyczące jazdy są wyświetlane na 8-calowym wyświetlaczu wygodnie umiejscowionym w zasięgu ręki i wzroku. System nawigacji obejmuje 7-letnią darmową subskrypcję usług Live Services.
Najwyższy komfort jazdy

Przemyślany i elegancki projekt oraz najwyższa jakość detali sprawiają, że wnętrze samochodu jest wyjątkowo eleganckie, a przy tym należy do najbardziej przestronnych w swojej klasie.

Przedni podłokietnik

Przedni podłokietnik to nie tylko praktyczny schowek. Możesz go także przesuwać, aby ustawić go w najwygodniejszej dla Ciebie pozycji.


Dwustrefowa klimatyzacja automatyczna

Dwustrefowa klimatyzacja umożliwia ustawienie dogodnej temperatury zarówno dla kierowcy jak i pasażera z przodu.

Bezpieczeństwo

PEWNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO.


System autonomicznego hamowania (AEB)

Systemy kamer i opcjonalnych czujników skanują drogę, aby wykryć możliwość zderzenia z innym pojazdem lub pieszym. W przypadku wykrycia takiego zagrożenia, system AEB uruchamia automatyczne hamowanie, minimalizując w ten sposób ryzyko zderzenia.

System ostrzegania o możliwej kolizji z przodu (FCWS)

System wykorzystuje obrazy z przedniej kamery, aby ostrzec o potencjalnej kolizji z pojazdem jadącym z przodu. W przypadku zagrożenia, system AEB włącza automatyczne hamowanie, aby zminimalizować ryzyko zderzenia.

Inteligentny tempomat (ASCC)

Inteligentny tempomat utrzymuje bezpieczny dystans do pojazdu jadącego z przodu, automatycznie regulując prędkość. W przypadku jazdy po zakorkowanym mieście, silnik gaśnie i uruchamia się automatycznie, jeżeli samochód przed nami ruszy.

System utrzymywania pasa ruchu (LKAS)

System dba o bezpieczeństwo, ostrzegając kierowcę o możliwej niezamierzonej zmianie pasa ruchu. W przypadku wykrycia takich manewrów, wysyła sygnały dźwiękowe i wizualne oraz, jeśli to konieczne, wprowadza korekty toru jazdy.

System monitorowania „martwego pola” (BSD)

Czujniki systemu BSD są umieszczone w tylnym zderzaku i wykrywają bliskość pojazdu znajdującego się w tzw. "martwym polu". Jeśli kierowca zasygnalizuje migaczem chęć zmiany pasa ruchu, to uruchamiają się światła ostrzegające w lusterku bocznym oraz alarm dźwiękowy.

Wygoda

PODRÓŻ PEŁNA UDOGODNIEŃ
Widok z tylnej kamery

Widok z tylnej kamery jest automatycznie wyświetlany na dużym ekranie centralnym, dzięki czemu parkowanie tyłem jest proste jak nigdy dotąd.


Elektryczny hamulec postojowy

Przycisk elektrycznego hamulca ręcznego zajmuje niewiele miejsca, a wolna przestrzeń została wykorzystana na schowek pod podłokietnikiem. Dzięki funkcji Auto Hold samochód zostaje zatrzymany, nawet jeśli pedał hamulca nie jest wciśnięty. Wciśnięcie pedału gazu automatycznie wyłącza hamulec postojowy.

Wentylacja tylnego rzędu siedzeń

Podróż będzie przyjemnością dla każdego. Nowy i30 Wagon dba także o pasażerów siedzących z tyłu. Mogą oni dowolnie sterować nawiewami powietrza, wedle swoich potrzeb.


Pamięć ustawień foteli

Dokładnie tak, jak chcesz - za każdym razem. System zapamiętywania ustawień fotela kierowcy zapisuje wybrane pozycje siedzenia, lusterka czy wybraną jasność świateł panelu. Można zaprogramować 2 preferowane wersje ustawień.


Video test

Zobacz video test Hyundai i30 Wagon 1.6 CRDI (136 KM) 7-DCT (2017)

Skontaktuj się z nami


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Kraków
Jasnogórska 60

Salon: tel.: (12) 662 00 50
Serwis: tel.: (12) 662 00 55
Części: tel.: (12) 662 00 53

Warszawa
Krasnobrodzka 5

Salon: tel.: (22) 510 00 50
Serwis: tel.: (22) 510 00 55
Części: tel.: (22) 510 00 53