Promocja

Zalety
KORZYSTAJ Z DYNAMICZNEJ PRZESTRZENI W KOMPAKTOWYM ROZMIARZE

Wyrafinowane, atrakcyjnie wyważone proporcje ix20 zaakcentowane przez płynne linie, doskonale współgrają z heksagonalnym grillem i przednimi reflektorami. Sylwetka, z dużym rozstawem osi i nowymi stylowymi felgami aluminiowymi, podkreśla dynamikę i przestronność samochodu.DYNAMICZNE LAMPY ZESPOLONE LED

Zostały stworzone, aby wyróżniać się doskonałą widocznością i podkreślać elegancką linię tylnego zderzaka ix20.

HEKSAGONALNY GRILL

Charakterystyczny dla marki Hyundai heksagonalny grill stanowi wyraźnie dominujący element maski nowego Hyundaia ix20.

WYGODNA PRZESTRZEŃ I BEZKOMPROMISOWA WSZECHSTRONNOŚĆ

Wnętrze ix20 gwarantuje komfort i niespotykaną w tej klasie przestronność, co wraz z inteligentnymirozwiązaniami technologicznymi podnosi pewność i przyjemność jazdy.


Stylistyka

DYNAMICZNY DESIGN, KTÓRY POBUDZA ZMYSŁY

Hyundai ix20 został stworzony, aby pobudzać i cieszyć zmysły. Elegancki i jednocześnie sportowy wizerunek, zaprojektowany w europejskim stylu, wyróżnia go na tle innych samochodów typu MPV.Tylne światła przeciwmgielne

Zintegrowane ze zderzakiem stylowe światła przeciwmgielne zapewniają lepszą widoczność.


Chromowane klamki zewnętrzne

Stylowe, pokryte chromem klamki, dostępne z opcją inteligentnego klucza, to jakość premium na co dzień.


Wnętrze

NOWOCZESNE I PRAKTYCZNE WNĘTRZE

Przestrzeń nowego ix20 została stworzona w oparciu o koncepcję projektowania "Modern and Dynamic", podkreślającą wyrafinowaną jakość i przestronne wnętrze. Dobrze zaprojektowana, funkcjonalna przestrzeń uwidacznia się w zastosowanych materiałach oraz idealnie dopracowanych detalach.Przyciski zdalnego sterowania w kierownicy

Ręce na podgrzewanej kierownicy (opcjonalne), wzrok na drodze, a i tak masz wszystko pod kontrolą. Za pomocą przycisków na kierownicy możesz zmieniać głośność audio, odbierać połączenia, korzystać z komputera pokładowego czy ustawić tempomat.

Panel centralny

Konsola centralna stanowi połączenie eleganckich, przestrzennych elementów oraz lśniących, nowoczesnych materiałów wykończeniowych.
System audio oraz system nawigacji

Zanurz się w wysokiej jakości dźwięku dzięki łatwemu dostępowi do systemu audio, wyposażonego w radio, odtwarzacz CD oraz wyjście USB i AUX. Możesz słuchać ulubionej muzyki na telefonie komórkowym za pośrednictwem połączenia Bluetooth oraz w prosty sposób ustalać trasę podróży za pomocą 6,5-calowego kolorowego ekranu dotykowego TFT systemu nawigacji.

System klimatyzacji

Aby zapewnić wszystkim pasażerom komfortową temperaturę, możesz wybrać między manualną lub w pełni automatyczną klimatyzacją, która utrzymuje temperaturę odpowiednią dla twoich potrzeb.

Bezpieczeństwo

MAKSYMALNE BEZPIECZEŃSTWO W KAŻDYM MIEJSCU

W trakcie jazdy zaawansowane, aktywne funkcje bezpieczeństwa pozwalają uniknąć niebezpiecznych sytuacji. Te kompleksowe zabezpieczenia stanowią kolejny dowód na to, że Twoje bezpieczeństwo i dobre samopoczucie są dla nas najważniejsze.Elektroniczny system stabilizacji toru jazdy (ESC)

Pomaga kontrolować pojazd w razie nagłej potrzeby. System podejmuje automatyczną interwencję, przyhamowując koła i zapobiegając zachwianiu stabilności jazdy. Jednocześnie następuje regulacja mocy silnika do czasu odzyskania kontroli nad samochodem. Elektroniczny system stabilizacji toru jazdy (ESC) jest połączony z asystentem ruszania pod górę (HAC).

Asystent ruszania pod górę (HAC)

System wykrywa strome podjazdy i automatycznie aplikuje hamulce, aby zapobiec niebezpiecznemu staczaniu się samochodu do tyłu przy ruszaniu, zwłaszcza w przypadku zgaśnięcia i ponownego uruchomienia silnika samochodu w czasie pokonywania wzniesienia.

Statyczne doświetlanie zakrętów (SBL)

Statyczne światła adaptacyjne (SBL) poprawiają widoczność na zakrętach, kierując mocniejszy strumień światła na drogę przed torem jazdy samochodu, ułatwiając tym samym dostrzeżenie przez kierowcę przeszkód i pieszych.

System 6 poduszek bezpieczeństwa

Nowy ix20 oferuje system 6 poduszek bezpieczeństwa otaczających całe wnętrze kabiny, w celu zmniejszenia obrażeń w przypadku kolizji. System składa się z poduszek przednich dla kierowcy i pasażera, kurtyn powietrznych oraz przednich poduszek bocznych.
Aktywne zagłówki

W przypadku tylnego uderzenia, aktywne zagłówki przemieszczają się do przodu, minimalizując ryzyko urazu kręgosłupa szyjnego lub innych urazów głowy i szyi.


Elektrycznie sterowane szyby oraz lusterka

Elektryczne szyby oraz sterowanie i składanie lusterek zewnętrznych dostępne są opcjonalnie.


Bezpieczne szyby elektryczne

Wygodne w użyciu elektryczne szyby dbają również o bezpieczeństwo. Jeśli podczas zamykania szyba natrafi na przeszkodę, automatycznie się otworzy.


Regulowany zagłówek w tylnych siedzeniach

Regulowany zagłówek zapewnia wygodę pasażerom tylnej kanapy. Istnieje również opcja zdejmowania zagłówków w celu zwiększenia widoczności w lusterku wstecznym.

Wygoda

BĄDŹ GOTOWY NA WRAŻENIA PŁYNĄCE Z WYJĄTKOWO PRZESTRONNEGO WNĘTRZA

ix20 oferuje udogodnienia i narzędzia, które zachwycą nawet najbardziej wymagających, łącząc w sobie ekscytujący styl, kolor, wykonanie, jakość materiałów oraz ich dopasowanie i wykończenie.

Przejrzysta tablica rozdzielcza z kolorowym wyświetlaczem TFT LCD

Rozsiądź się w fotelu kierowcy i korzystaj z udogodnień zwiększających komfort i bezpieczeństwo jazdy. Wystarczy rzut oka na ergonomicznie zaprojektowaną tablicę wskaźników, aby otrzymać szereg niezbędnych informacji o pojeździe, a jej niebieskie oświetlenie LED działa kojąco dla oka.

Inteligentny system parkowania (SPAS)

Parkowanie jeszcze nigdy nie było tak proste! Asystent parkowania tyłem (SPAS) zapewnia bezpieczne i bezproblemowe parkowanie dzięki czujnikom ultradźwiękowym znajdującym się w tylnym zderzaku, które ostrzegają kierowcę zarówno akustycznie, jak i wizualnie w sytuacji, gdy w pobliżu zderzaka znajduje się przeszkoda.Nawigacja

Aby upewnić się dotrzesz do celu szybko i wygodnie, Hyundai ix20 może być wyposażony w zintegrowany system nawigacji z 6,5-calowym kolorowym ekranem dotykowym LCD.

System składania foteli

Istnieje możliwość zwiększenia przestrzeni w bagażniku dzięki dwustopniowej regulowanej podłodze, którą możesz obniżyć lub podwyższyć w zależności od swoich potrzeb. Pod płaską przestrzenią bagażową znajduje się także schowek, który utrzyma Twoje rzeczy w bezpiecznej pozycji.

Skontaktuj się z nami


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Kraków
Jasnogórska 60

Salon: tel.: (12) 662 00 50
Serwis: tel.: (12) 662 00 55
Części: tel.: (12) 662 00 53

Warszawa
Krasnobrodzka 5

Salon: tel.: (22) 510 00 50
Serwis: tel.: (22) 510 00 55
Części: tel.: (22) 510 00 53