Promocja

  • Suma korzyści aż 8 000 zł
  • Promocyjny upust 5 000 zł
  • Premia 3 000 zł za odkup obecnego samochodu
  • Finansowanie Hyundai dopasowane do Ciebie

Upust promocyjny dotyczy Klienta indywidualnego i obowiązuje od 1.10.2021 r. do odwołania lub wyczerpania zapasów i nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego oraz nie łączy się z ofertą dla firm oraz grup zawodowych. Liczba samochodów objętych promocją jest ograniczona.

Zalety

20 lat Santa Fe – ewolucja ikony.

Wprowadzając model Santa Fe pierwszej generacji w 2000 roku, Hyundai był jednym z pionierów na rynku SUV-ów. Obchodzący swoje 20-lecie, Santa Fe odniósł ogromny sukces i stał się ikoną marki. Prześledźmy razem ewolucję naszego pierwszego SUV-a na przestrzeni lat.


 


Pierwsza generacja
2000-2006

Pierwsza generacja miała mocny, ale dopracowany wygląd i była znacznie dłuższa i szersza niż wielu jej rywali, co podkreślało jej praktyczność w jeździe terenowej.


Druga generacja
2006-2012

Druga generacja charakteryzowała się większą mocą silników i przestronnością wnętrza, a także zmodernizowanym systemem bezpieczeństwa, oferując jednocześnie znacznie lepsze prowadzenie w różnych warunkach jazdy niezależnie od pogody.


Trzecia generacja
2012-2018

Trzecia generacja oferowała jeszcze wyższy komfort i jakość, wyznaczając nowy kierunek stylistyczny, na który składały się wyrafinowane linie oraz śmielej ukształtowane powierzchnie.


Czwarta generacja
2018-obecnie

Aspiracje do klasy premium czwartej generacji podkreśla prestiżowy wygląd, zaawansowana technologia, najlepsze w swojej klasie funkcje bezpieczeństwa i wyjątkowa przestronność.

Stylistyka

Zaprojektowany, by zachwycać.

Duży, odważny i piękny – Nowy Santa Fe jest przeznaczony dla ludzi z charakterem. Prawdziwy król szos, który na długo przykuwa uwagę. Szerokie nadwozie i odważny design wielu przyprawią o zawrót głowy. Dzięki zręcznemu połączeniu wyglądu twardziela z eleganckim wyrafinowaniem, nowa stylistyka zewnętrzna podkreśla wyjątkowość w segmencie dużych SUV-ów.


 


Wzorzec piękna

Wyjątkowe światła do jazdy dziennej LED w kształcie litery T natychmiast przyciągają wzrok. Tworzą niepowtarzalną sygnaturę świetlną i zmieniają kolor na pomarańczowy, gdy działają jako kierunkowskazy.


Uderzająco śmiały

Śmiały, szeroki grill przedni z charakterystycznym wzorem 3D elegancko rozciąga się na reflektory, obejmując je i nadając przodowi bardziej spójny wygląd.


Niewzruszona pewność siebie

Nowy wzór rozciągniętych w poziomie świateł tylnych połączonych czerwonym odblaskowym paskiem wizualnie uwydatnia szerokość nadwozia.

Wnętrze

Materiały klasy premium. Niebywała przestronność. Najlepsza technologia w swojej klasie.

Zajmij miejsce w przestronnym wnętrzu Nowego Santa Fe, a poczujesz to od razu: więcej miejsca, komfortu i wygody w porównaniu z poprzednim modelem. Poznaj nowy poziom luksusu dzięki wykończeniu każdego elementu z miękkimi w dotyku materiałami premium lub szlachetną skórą. Jako pierwszy model Hyundaia Nowy Santa Fe oferuje również opcjonalny pakiet Luxury, zapewniający jeszcze bardziej wyrafinowane doznania.


 


Dynamiczny cyfrowy zestaw wskaźników

Dopełnieniem luksusowego wnętrza jest nowy, w pełni cyfrowy zestaw wskaźników o przekątnej 12,3 cala, który można w dużym stopniu dostosować do swoich upodobań.


System nawigacji 10,25”

Wszystko, czego potrzebujesz na dużym ekranie. Optymalnie umieszczony ekran dotykowy o przekątnej 10,25 cala zapewnia doskonałą przejrzystość, łatwość obsługi i dublowanie funkcji smartfona.


System shift-by-wire sterowany przyciskami

Za pomocą wygodnych przycisków na konsoli środkowej można wybrać jazdę do przodu, przełożenie neutralne, wsteczny lub parkowanie.

Łączność

Najnowocześniejsza łączność w drodze.

Oczywiście nowy Santa Fe jest również wyposażony we wszystkie najnowsze technologie, takie jak bezprzewodowe dublowanie smartfona i najnowocześniejsze funkcje łączności, takie jak usługi Bluelink® Connected Car. Steruj funkcjami samochodu za pomocą smartfona lub poleceń głosowych. Pięcioletnia, bezpłatna subskrypcja usług Hyundai LIVE oferowana z systemem nawigacji 10,25”.


 


Ładowanie bezprzewodowe

Ulepszona ładowarka bezprzewodowa jest jeszcze skuteczniejsza, umożliwiając szybkie i łatwe ładowanie smartfona bez plątaniny kabli.


Bezprzewodowe Apple Car Play i Android Auto

Teraz możesz korzystać z funkcji smartfona na dużym 8-calowym ekranie dotykowym bez użycia kabla, dzięki bezprzewodowej wersji Apple CarPlay™ i Android Auto™.


Usługa łączności Bluelink®

Steruj funkcjami samochodu za pomocą smartfona lub poleceń głosowych. Bluelink® zapewnia bezproblemową łączność i inteligentne funkcje, dzięki którym jazda jest jeszcze wygodniejsza.

Osiągi

Nowa gama silników zapewniających większą wydajność i moc.

Ciesz się większą wydajnością i mocą. Nowy Santa Fe jest oferowany z zupełnie nową gamą silników o niższej emisji CO2 i jest pierwszym Hyundaiem w Europie, który trafił do sprzedaży z nowym hybrydowym układem napędowym „Smartstream” oraz napędem hybrydowym typu plug-in.

 


Układ napędu na wszystkie koła HTRAC™.

Innowacyjny układ napędu na wszystkie koła HTRAC™ zapewnia optymalne prowadzenie i w zakrętach – śliskie ulice miejskie i wyboiste dróżki wiejskie nie stanowią już wyzwania.


Selektor trybu terenowego.

Śnieg? Piach? Błoto? Żaden problem. Selektor trybu terenowego umożliwia wygodne przełączanie trybów jazdy w celu optymalizacji osiągów i ustawień napędu na wszystkie koła w różnych sytuacjach.


Zupełnie nowa platforma.

Nowy Santa Fe jest oparty na całkowicie nowej platformie Hyundai trzeciej generacji, która pozwala na znaczną poprawę osiągów, prowadzenia, obniżenie zużycia paliwa i poprawę bezpieczeństwa.

 


Hybrydowy układ napędowy Smartstream.

Dynamiczny tandem silnika benzynowego z turbodoładowaniem i akumulatorowego silnika elektrycznego w Nowym Hyundaiu Santa Fe Hybrid wprowadza oszczędność paliwa na nowy poziom.


Napęd typu Plug-in.

Elektryczny, gdy chcesz. Benzynowy, gdy potrzebujesz. Hybryda typu plug-in zapewnia łączną moc 265 KM i tryb całkowicie elektryczny za naciśnięciem jednego przycisku.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo dla Ciebie i Twoich bliskich.

Najnowocześniejsze, zaawansowane funkcje bezpieczeństwa i układy wspomagania jazdy Hyundai SmartSense, takie jak Asystent jazdy autostradowej czy Asystent unikania kolizji przy parkowaniu tyłem, sprawiają że Nowy Santa Fe może jak równy z równym rywalizować z konkurentami klasy premium. Dostępny jest również nowy Asystent automatycznego parkowania, który zaparkuje samochód za Ciebie.


 


Asystent jazdy autostradowej (HDA).

Nowy Santa Fe jest pierwszym modelem wyposażonym w Asystenta jazdy autostradowej (HDA). Funkcja ta jest połączeniem asystenta podążania na pasie ruchu i inteligentnego tempomatu. Wykorzystuje czujniki i dane z nawigacji, aby zapewnić bezpieczną jazdę, automatycznie dostosowując prędkość w określonych warunkach. Kierowca może włączyć HDA jednym naciśnięciem przycisku na kierownicy.


Asystent automatycznego parkowania (RSPA).

Nowy Santa Fe potrafi samodzielnie zaparkować lub wyjechać z miejsca parkingowego. System może zaparkować tyłem na wyznaczonym miejscu parkingowym po naciśnięciu jednego przycisku.


Asystent unikania kolizji przy parkowaniu tyłem (PCA-R).

Ta nowa funkcja wykorzystuje tylne i boczne czujniki radarowe do wykrywania przeszkód podczas cofania, ostrzega przed zagrożeniem, a w razie potrzeby automatycznie hamuje w celu uniknięcia kolizji.


Asystent podążania na pasie ruchu (LFA).

Nowy Santa Fe jest wyposażony w system utrzymania auta pośrodku pasa ruchu (LFA). Podczas jazdy z prędkością do 200 km/h system pomaga kierowcy w utrzymywaniu samochodu pośrodku zajmowanego pasa ruchu na autostradzie i w mieście.


Asystent unikania zderzenia z pojazdem w martwym polu (BCA).

Korzystając z czujników radarowych w dolnym tylnym zderzaku i kamery przedniej, system ostrzega o pojazdach poruszających się w martwym polu. Jeśli włączysz kierunkowskaz, system uaktywni alarm dźwiękowy, a następnie zahamuje, aby zapobiec przewidywanej kolizji.


Asystent unikania kolizji czołowych (FCA).

Obserwujący drogę za pomocą radaru i kamery system FCA automatycznie hamuje po wykryciu nagłego hamowania pojazdu jadącego z przodu, rowerzysty lub pieszego na drodze.

Wygoda

Inteligentny komfort i wygoda.

Nowy Santa Fe oferuje najwyższy komfort i wygodę dzięki bardzo wszechstronnemu systemowi siedzeń i praktycznym rozwiązaniom, takim jak inteligentne elektryczne otwieranie bagażnika i funkcja bezpiecznego otwierania bagażnika. Ty, Twoja rodzina i przyjaciele docenicie zwiększoną przestrzeń na nogi w drugim i trzecim rzędzie, jeszcze większą pojemność bagażnika i mnóstwo sprytnych schowków optymalnie rozmieszczonych w całym wnętrzu.


 


Bardzo wszechstronne siedzenia.

Ciesz się komfortem pierwszej klasy dla 7 pasażerów oraz olbrzymią przestrzenią ładunkową. Wybierasz się w dłuższą podróż? Możesz swobodnie przesuwać i składać siedzenia w drugim rzędzie (podział 40/20/40), aby z łatwością dostosować wnętrze do liczby pasażerów i ilości bagażu. Za naciśnięciem jednego przycisku siedzenia drugiego rzędu unoszą się i przesuwają, by ułatwić dostanie się do ostatniego rzędu.


System muzyczny klasy premium firmy KRELL.

System audio firmy KRELL zapewnia niezrównaną jakość dźwięku. 10 najwyższej klasy głośników zadowoli gusta każdego miłośnika muzyki.


Wyświetlacz head up.

Wyświetlacz przezierny head-up pomaga zachować bezpieczeństwo, pokazując ważne informacje, takie jak prędkość, wskazówki nawigacji i ostrzeżenia bezpośrednio na przedniej szybie.

Skontaktuj się z nami


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Kraków
al. Powstańców Śląskich 22

Salon: tel.: 12 252 00 50
Serwis: tel.: 12 252 00 55

Kraków
Jasnogórska 60

Salon: tel.: (12) 662 00 50
Serwis: tel.: (12) 662 00 55
Części: tel.: (12) 662 00 53

Warszawa
Krasnobrodzka 5

Salon: tel.: (22) 510 00 50
Serwis: tel.: (22) 510 00 55
Części: tel.: (22) 510 00 53