Promocja

WYPRZEDAŻ 2020

 • Suma korzyści aż 28 000 zł
 • Promocyjny upust 25 000 zł
 • Premia 3 000 zł za odkup obecnego samochodu
 • Finansowanie dopasowane do Ciebie
 • Promocyjne ubezpieczenie 3,2% wartości samochodu

Upust promocyjny dotyczy Klienta indywidualnego i obowiązuje od 1.03.2021 r. do odwołania lub wyczerpania zapasów i nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego oraz nie łączy się z ofertą dla firm oraz grup zawodowych. Liczba samochodów objętych promocją jest ograniczona i dotyczy samochodów Hyundai z roku produkcji 2020.

Zalety


Śmiała stylistyka i wyrafinowanie

Charakterystyczny i elegancki, Hyundai SANTA FE Nowej Generacji łączy najwyższą jakość z przestronnością, komfortem i śmiałą stylistyką.


Wrażenie mocy

Mocno zaznaczone nadkola i odważna linia boczna nowego SANTA FE to znaki rozpoznawcze tego modelu, największego spośród SUV-ów Hyundai.


Odważny charakter

Z tyłu linia dachu płynnie łączy się z przyciągającymi spojrzenia reflektorami LED o eleganckim i wyważonym wyglądzie. Solidna osłona dolna zderzaka i podwójne chromowane końcówki wydechu nadają sportowego charakteru.
Silniki

Do wyboru mamy trzy dynamiczne silniki wysokoprężne zmodyfikowane, aby spełniać nową normę emisji spalin euro 6c. Silniki zużywają mniej paliwa, dzięki bardziej efektywnemu spalaniu i zminimalizowaniu strat tarcia w układzie przeniesienia napędu.


Przestronność

Więcej komfortu. Mniej stresu. Wewnątrz nowy SANTA FE jest jeszcze przestronniejszy i bardziej ergonomiczny niż dotychczas. Dlatego każda podróż jest jeszcze bardziej relaksująca – dla wszystkich osób na pokładzie.Wyświetlacz head-up

Dzięki wysokiej jasności zapewniającej doskonałą widoczność, wyświetlacz Head-Up pomaga zachować bezpieczeństwo, pokazując ważne informacje, takie jak prędkość, wskazówki nawigacji i ostrzeżenia bezpośrednio na przedniej szybie.


System monitorowania tylnych siedzeń

System wykorzystuje czujniki ultradźwiękowe do monitorowania obecności pasażerów na tylnych siedzeniach. Kiedy kierowca opuszcza samochód, pojawia się komunikat ostrzegawczy. Jeśli system wykryje ruch na tylnych siedzeniach po zamknięciu pojazdu, ostrzeże kierowcę klaksonem i miganiem świateł.


System kontroli poziomu uwagi kierowcy

System monitorujący poziom uwagi kierowcy znacząco podwyższa poziom bezpieczeństwa i wygody, stale sprawdzając i analizując wzorce jazdy na podstawie takich danych, jak kąt skrętu kierownicy, moment obrotu kierownicy, położenie pojazdu na pasie ruchu i czas jazdy. Po zidentyfikowaniu wzorca zmęczenia system zwraca uwagę kierowcy za pomocą dźwiękowego sygnału ostrzegawczego i komunikatu na wyświetlaczu, sugerując przerwę.


Stylistyka


Na zewnątrz

Silne, charakterystyczne linie i odważna stylistyka nowego SANTA FE sprawiają, że chce się go podziwiać na okrągło.Światła zespolone

Światła zespolone obejmują modne, wąskie światła do jazdy dziennej LED umieszczone nad reflektorami.


Pełne reflektory LED

Dzięki eleganckim i pełnym reflektorom LED piękno wokół można dostrzec jeszcze wyraźniej. Inteligentne światła drogowe zapewniają więcej bezpieczeństwa i większy komfort jazdy.


Kaskadowy grill

Połączenie dbałości o szczegóły z upodobaniem do klasycznej siły – będący wizytówką Hyundaia kaskadowy grill w nowym SANTA FE jeszcze bardziej przyciąga wzrok. Śmiały chromowany łuk w górnej części osłony i szeroki zderzak podkreślają szerokość nadwozia.


Elegancka linia boczna

Linia boczna biegnąca od świateł do jazdy dziennej LED do tylnych lamp zespolonych dodaje profilowi SANTA FE dynamizmu i siły.


Panoramiczne okno dachowe

Wpuść słońce do środka! Dwuczęściowe panoramiczne okno dachowe rozciąga się nad dwoma rzędami siedzeń, pogłębiając wrażenie przestronności. Z łatwością możesz również wpuścić świeże powietrze do środka. Przednia część dachu otwiera się za jednym naciśnięciem przycisku, a owiewka daje komfort pasażerom.


Przestrzenne światła zespolone LED

Nowe przestrzenne światła zespolone LED harmonijnie wpasowują się w odważny tył samochodu. Nadają SANTA FE wyjątkowy wygląd i zapewniają lepszą widoczność w dzień i w nocy.

Wnętrze


Komfort klasy premium

Wyrafinowane przestronne wnętrze zostało wykończone wysokiej jakości materiałami, które zapewniają komfort i relaksujący spokój.Łączność i kontrola

Na sportowej kierownicy znajdują się ergonomicznie rozmieszczone elementy sterujące, dzięki czemu podczas jazdy można łatwo, wygodnie i bezpiecznie obsługiwać systemy takie jak tempomat, Bluetooth czy system audio. Podgrzewana kierownica zapewnia jeszcze wyższy komfort.


Skórzane wykończenie

Dbałość o szczegóły i wykorzystanie materiałów najwyższej jakości widać w całym kokpicie. Miękka skóra z eleganckimi przeszyciami pokrywa powierzchnie we wnętrzu, w którym panuje niepowtarzalna atmosfera.


Ładowanie bezprzewodowe

Umieszczona w środkowej konsoli, bezprzewodowa płytka ładująca (standard Qi) umożliwia łatwe ładowanie smartfona z obsługą Qi bez podłączania kabli.


Uniwersalna przestrzeń bagażowa

Zaprojektowany, by przewieźć wszystko, co chcesz zabrać, SANTA FE Nowej Generacji posiada elastyczny system składanych siedzeń, który zapewnia mnóstwo miejsca dla pasażerów i bagażu. W konfiguracji 5-miejscowej bagażnik ma imponującą pojemność 625 litrów (VDA). Siedzenia drugiego rzędu można złożyć na płasko w kilka sekund uzyskując przestrzeń ładunkową o pojemności 1695 litrów.


Podłokietnik

Wygodny tapicerowany podłokietnik między przednimi fotelami pełni również funkcję pokrywy pojemnego schowka. W całej kabinie jest jeszcze mnóstwo sprytnych schowków.


Ogrzewane i wentylowane fotele

Ciepło w zimie. Chłód w lecie. Ogrzewane i wentylowane fotele mają perforowaną tapicerkę, która gwarantuje optymalne ogrzewanie lub chłodzenie i jeszcze więcej wygody podczas dłuższych podróży.

Osiągi


Zespół napędowy

Uzyskujący moc do 200 KM nowy SANTA FE oferuje trzy wysokoprężne silniki do wyboru, zmodyfikowane, aby spełniać nową normę emisji spalin euro 6c. Silniki zużywają mniej paliwa, dzięki bardziej efektywnemu spalaniu i zminimalizowaniu strat tarcia w układzie przeniesienia napędu.


2.0 CRDi Silnik wysokoprężny

Silnik wysokoprężny R 2.0 występuje w dwóch wariantach o mocy: 150 KM lub 185 KM i 400 Nm momentu obrotowego. Silnik 150 KM łączony jest z 6-stopniową manualną skrzynią biegów (6MT) i napędem na przód, silnik 185 KM łączony jest z na najnowszą 8-stopniową automatyczną skrzynią biegów (8AT) i napędem na wszystkie koła.


2.2 CRDi Silnik wysokoprężny

Osiągający moc 200 KM i maksymalny moment obrotowy 440 Nm silnik 2.2 CRDi jest dostępny z najnowsza 8-stopniową automatyczną skrzynią biegów (8AT) i napędem na wszystkie koła.

Właściwości jezdne i prowadzenie

Opracowany dla uzyskania wysokiego komfortu i optymalnych własności jezdnych nowy SANTA FE ma wyjątkowo precyzyjny układ kierowniczy i doskonale zachowuje się w zakrętach.Zawieszenie przednie i tylne

Przednie kolumny MacPhersona zapewniają stabilność i pewne prowadzenie podczas przyspieszania i hamowania. Tylne zawieszenie wielowahaczowe daje niezrównany komfort i zajmuje mniej miejsca niż inne układy, dzięki czemu pasażerowie mają więcej przestrzeni z tyłu.


Nowa 8-biegowa skrzynia automatyczna

Nowa, 8-stopniowa automatyczna skrzynia biegów bardzo płynnie zmienia biegi i zachwyca szybkością reakcji.


6-biegowa skrzynia manualna

Płynne i ciche zmiany biegów są możliwe dzięki wielofunkcyjnym synchronizatorom, zoptymalizowanym kołom zębatym, łożyskom sterującym i olejowi przekładniowemu o permanentnie niskiej lepkości.

Układ napędu na cztery koła HTRAC™

Zła pogoda? Kręta droga? Żaden problem. SANTA FE Nowej Generacji jest dostępny z bardzo sprawnym układem napędu na wszystkie koła HTRAC™, zapewniającym optymalne prowadzenie i zachowanie na zakrętach. Śliskie ulice miejskie i wyboiste drogi poza miastem nie stanowią już wyzwania.


Bezpieczeństwo


Hyundai SmartSense

Dzięki Hyundai SmartSense, naszemu zestawowi zaawansowanych systemów wspomagania kierowcy, nowy SANTA FE jest jednym z najbezpieczniejszych samochodów na rynku. Został wyposażony w najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa, takie jak asystent zapobiegania zderzeniu czołowemu, system utrzymywania pasa ruchu czy system monitorowania martwego pola. Nowy SANTA FE ostrzega przed potencjalnymi zagrożeniami podczas jazdy, zapewniając poczucie bezpieczeństwa i spokój ducha.System monitorowania martwego pola (BCA)

Korzystając z 2 czujników radarowych w dolnym tylnym zderzaku, system wizualnie ostrzega o pojazdach poruszających się w martwym polu. Jeśli w takiej sytuacji kierowca włączy kierunkowskaz system emituje dźwięk ostrzegawczy i ostrzega wizualnie.


Asystent zapobiegania zderzeniu czołowemu (FCA)

Obserwujący drogę za pomocą radaru i kamery system FCA automatycznie hamuje po wykryciu nagłego hamowania pojazdu jadącego z przodu lub pieszych na drodze. Najpierw ostrzega kierowcę wizualnie i dźwiękowo, a następnie skutecznie pomaga dozując siłę hamowania zależnie od poziomu zagrożenia i maksymalnie ją zwiększając tuż przed kolizją. System uaktywnia się w przypadku wykrycia pojazdu, pieszego lub rowerzysty przed samochodem podczas jazdy z prędkością powyżej 10 km/h.


Inteligentny tempomat z funkcją Stop & Go (SCC+S&G)

Wykorzystując czujniki radarowe inteligentny tempomat z zatrzymywaniem i ruszaniem utrzymuje zaprogramowaną prędkość i odległość od poprzedzających pojazdów automatycznie przyspieszając i zwalniając. Podczas jazdy w korku system automatycznie zatrzymuje się i rusza z miejsca, wyręczając kierowcę. System działa w zakresie prędkości od 0 do 180 km/h.


Wygoda
Doświadcz wyjątkowego komfortu i wygody dzięki Calm Tech – zestawowi inteligentnych funkcji i systemów, które zapewniają, że wszyscy na pokładzie czują się dobrze. Calm Tech stworzono z myślą o bezproblemowej łączności i utworzeniu strefy komfortu, w której cała rodzina może czuć się bezpiecznie i cieszyć się wyjątkowymi momentami.Inteligentna klapa bagażnika otwierana elektrycznie

Tak jak lubisz. Elektrycznie sterowana klapa bagażnika nowego SANTA FE może działać z jedną z dwóch prędkości.


Wygodne zajmowanie miejsc w 3. rzędzie

Jeszcze łatwiejsze wsiadanie i wysiadanie z samochodu. Za naciśnięciem jednego przycisku siedzenia drugiego rzędu składają się i przesuwają, by ułatwić dostęp do ostatniego rzędu siedzeń.


System nagłośnienia klasy premium firmy KRELL

System nagłośnienia firmy KRELL zapewnia niezrównaną jakość dźwięku. 10 najwyższej klasy głośników i zewnętrzny wzmacniacz zadowolą gusta każdego miłośnika muzyki.


System kamer 360°

Ciasne miejsce garażowe? Mała myjnia samochodowa? Żaden problem. System kamer 360° nowego SANTA FE umożliwia łatwe i bezpieczne manewrowanie w ciasnych przestrzeniach. Wykorzystując obraz z optymalnie rozmieszczonych kamer system tworzy obraz pojazdu i jego otoczenia w promieniu 360°, dzięki czemu kierowca ma doskonałą orientację w sytuacji.


Nawigacja z 8” ekranem dotykowym

Opcjonalny 8-calowy kolorowy ekran dotykowy dostępny w nowym SANTA FE doskonale łączy wszystkie funkcje: nawigacji, multimediów i łączności. Został optymalnie umieszczony, co sprawia, że wszystko czego potrzebujesz jest w zasięgu ręki: Apple CarPlay™ lub Android Auto™ czy system nawigacji wyposażony w mapy 3D. Firma Hyundai oferuje program corocznej bezpłatnej aktualizacji map i oprogramowania - Lifetime Mapcare*. Ponadto zapewnia bezpłatną siedmioletnią subskrypcję usług LIVE, które dostarczają informacje o pogodzie i natężeniu ruchu w czasie rzeczywistym, a także powiadomienia o fotoradarach (jeśli przepisy w danym kraju na to pozwalają).


Radio z 7" calowym kolorowym ekranem dotykowym

7-calowy kolorowy ekran dotykowy jest czytelny i łatwy w obsłudze, posiada funkcje Apple CarPlay™ i Android Auto™, dzięki czemu można wygodnie korzystać ze smartfona w samochodzie. Można również podłączyć telefon do zestawu głośnomówiącego Bluetooth. 7-calowy ekran jest również używany do wyświetlania obrazu z kamery cofania, która ułatwia parkowanie. System audio składa się z sześciu głośników.

Skontaktuj się z nami


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
 1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
 2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
 3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
 4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
 5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
 6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Kraków
Jasnogórska 60

Salon: tel.: (12) 662 00 50
Serwis: tel.: (12) 662 00 55
Części: tel.: (12) 662 00 53

Warszawa
Krasnobrodzka 5

Salon: tel.: (22) 510 00 50
Serwis: tel.: (22) 510 00 55
Części: tel.: (22) 510 00 53