Promocja


Video test

Zobacz video test Hyundai Tucson

Zalety

DOSKONAŁE POŁĄCZENIE STYLU I TECHNOLOGII

Nowy Tucson łączy znakomite właściwości jezdne z funkcjonalnością i stylem.

WYJĄTKOWY DESIGN

Swoją odważną i muskularną sylwetkę zawdzięcza płynnym liniom nadwozia oraz zrównoważonym proporcjom.

 • Odważny, wyrazisty i sportowy Wyrazisty przód samochodu zdobi charakterystyczny
  dla marki Hyundai heksagonalny grill,
  idealnie komponujący się z dolną listwą
  przedniego zderzaka w kształcie skrzydła.
 • Niezapomniana sylwetka Dynamiczne boczne linie z przetłoczeniami
  układającymi się w linię „Z” podkreślają sportową
  sylwetkę i ukrywają wyjątkowo szerokie nadwozie,
  a co za tym idzie – przestronne wnętrze.

WNĘTRZE NOWEGO TUCSONA

Zajrzyj do środka nowego Tucsona. Jego przestronne, bogate wnętrze dostępne jest w czarnym lub beżowym wykończeniu. Szeroko otwierające się panoramiczne okno dachowe wypełnia kabinę światłem. Jest w nim też mnóstwo przestrzeni bagażowej dostępnej dzięki automatycznej, bezdotykowej tylnej klapie.

EDYCJA LIMITOWANA TOUR DE POLOGNE

Pierwsze egzemplarze nowego Hyundaia Tucson w Polsce tworzą edycję limitowaną Tour de Pologne.
Oprócz specjalnego znakowania nawiązującego do największej imprezy kolarskiej w Polsce, edycja limitowana oferuje niezwykle bogate wyposażenie. Tylko teraz nowy Tucson dostępny jest z pełnym wyposażeniem w standardzie.

Aerodynamiczna sylwetka

Atrakcyjna i opływowa sylwetka nowego Tucsona to nie tylko kwestia estetyki. To również wynik poprawionego czołowego współczynnika oporu powietrza (Cx), który wraz z szerszym rozstawem kół poprawia stabilność pojazdu przy dużych prędkościach. Lepsze wyniki uzyskano dzięki ukształtowaniu przedniego zderzaka, obniżonej linii słupka A, tylnym i bocznym spoilerom oraz zoptymalizowanej aerodynamice podwozia.

Specjalnie ukształtowany
przedni zderzak
Obniżona linia
słupka A
Osłony
podwozia
Tylny
spoiler

Inteligentny i praktyczny

Inteligentna klapa bagażnika otwiera się automatycznie, gdy kluczyk zbliżeniowy znajdzie się przez 3 sekundy w pobliżu tylnej części Tucsona. Dzięki temu z łatwością zapakujesz ciężkie lub duże ładunki. Dzięki tylnej kanapie dzielonej w proporcji 60:40 możesz szybko i łatwo dostosować przestrzeń bagażową do swoich potrzeb.

Inteligentna tylna klapa
System składania foteli

Bezpieczeństwo pasażerów

Nowy Tucson łączy najmocniejsze materiały
z inteligentnymi technologiami, aby zapewnić pełną ochronę wszystkim pasażerom. Kabina pasażerska wykonana jest ze stali o wysokiej wytrzymałości (AHSS)
w procesie tłoczenia na gorąco. Mocnej konstrukcji towarzyszy szereg systemów bezpieczeństwa czynnego: AEB, LDWS, BSD i ATCC.

Nowy silnik 1.6 T-GDI
z siedmiobiegową skrzynią DCT

Szybkie zmiany, doskonała dynamika i niskie zużycie paliwa. To efekt połączenia nowej jednostki 1.6 T-GDI
z nową dwusprzęgłową przekładnią 7-biegową (DCT).

Stylistyka

STYLISTYKA

WYJĄTKOWY DESIGN
Mocna i zwarta sylwetka nowego Tucsona ujawnia silny, sportowy charakter samochodu, który aż rwie się do jazdy. Charakter Tucsona widać w każdym szczególe - począwszy od atrakcyjnych reflektorów LED, płynnie wkomponowanych w górne naroża heksagonalnego grilla, przez dynamicznie zarysowane linie boczne, aż po szeroki, wyrazisty tył.
 • Światła mijania LED
  Lampy przeciwmgielne i światła
  do jazdy dziennej LED
  Heksagonalny grill
  • Światła mijania LED Wysokowydajne światła mijania wykonane w technologii LED dają jasne i czyste światło. Zgrabne 3-wymiarowe klosze są doskonale wpasowane w górne rogi grilla, podkreślając szerokość pojazdu.
  • Lampy przeciwmgielne i światła
   do jazdy dziennej LED
   Nisko osadzone lampy przeciwmgielne zapewniają bezpieczeństwo w trudnych warunkach pogodowych. Tuż pod nimi, na skrajnych końcach przedniego zderzaka, umieszczone są charakterystyczne lampy do jazdy dziennej LED.
  • Heksagonalny grill

   Charakterystyczny dla marki Hyundai heksagonalny grill stanowi wyraźnie dominujący element maski nowego Tucsona. W zależności od wersji dostępny jest w wykończeniu ciemno-srebrnym lub chromowanym.

   Charakterystyczny dla marki Hyundai heksagonalny grill stanowi wyraźnie dominujący element maski nowego Tucsona. W zależności od wersji dostępny jest w wykończeniu ciemno-srebrnym lub chromowanym.

 • Panoramiczne okno dachowe
  Listwa ozdobna pod oknami
  Felgi aluminiowe
  • Panoramiczne okno dachoweCiesz się luksusem szeroko otwieranego, panoramicznego okna dachowego. Zapewni ono powiew świeżego powietrza oraz wypełni wnętrze światłem słońca lub blaskiem księżyca podczas każdej podróży.
  • Listwa ozdobna pod oknami Widok boczny podkreśla wznosząca się linia listwy obramowującej okna, która „zakręca” w górę, prowadząc wzrok do górnego spoilera dachowego.
  • Felgi aluminioweNic tak nie podkreśla mocnego charakteru samochodu, jak aluminiowe felgi. Ponadto mogą obniżyć zużycie paliwa. Nowy Tucson dostępny jest z dynamicznie stylizowanymi felgami aluminiowymi w rozmiarach 16", 17" i 19".
 • Tylne lampy zespolone LED
  Podwójne zakończenie
  wydechu
  Tylna osłona podwozia
  • Tylne lampy zespolone LED Wyjątkowo wydajne lampy LED wkomponowane zostały w szeroki, muskularny tył Tucsona. Gwarantują, że każdy podążający za Tobą kierowca je zauważy.
  • Podwójne zakończenie wydechu Trapezoidalne, podwójne zakończenia układu wydechowego doskonale wkomponowane w tylną osłonę nadwozia podkreślają wyjątkowy charakter i elegancję nowego Tucsona.
  • Tylna osłona podwozia Praktycznie zaprojektowana, tylna osłona podwozia nadaje nowemu Tucsonowi surowego wyglądu. Możesz wybrać jeden z dwóch standardów wykończenia w zależności od gustu i stylu jazdy.
Lusterka z kierunkowskazami

Kierunkowskazy umieszczone w obudowie lusterek bocznych wyraźnie zwracają uwagę innych użytkowników drogi, podnosząc bezpieczeństwo manewrów skręcania i zmiany pasa.

Osłony błotników

Kierunkowo ukształtowane osłony błotników nadają wrażenie ruchu w przód oraz dodają surowego charakteru.

Osłony boczne

Sportowe dwu-tonowe osłony boczne łączą osłony błotników i wizualnie poszerzają rozstaw osi.

Tylna wycieraczka i dysza spryskiwacza

Tylna wycieraczka i dysza spryskiwacza są zgrabnie wkomponowane w stylistykę tylnej klapy.

Tylny spoiler z centralnym światłem Stop (HMSL)

W aerodynamiczny tylny spoiler wkomponowano dodatkowe tylne światło stop, które jasno sygnalizuje hamowanie podążającym za Tobą kierowcom.

Wnętrze

WNĘTRZE

WNĘTRZE PRZYJAZNE UŻYTKOWNIKOWI

We wnętrzu eleganckiej i przestronnej kabiny nowy Tucson komunikuje się z kierowcą za pośrednictwem zaawansowanego i ergonomicznego zarazem interfejsu użytkownika.

Wnętrze

Wnętrze nowego Tucsona odzwierciedla wyrazisty i czysty design zewnętrza pojazdu.
Przełączniki i wskaźniki zgrupowane w sposób optymalizujący funkcjonalność i łatwość obsługi, zapewniają wygodę w podróży.

Siedzenia przednie
Siedzenia tylnie
Kolorowy wyświetlacz
Supervision 4.2" TFT LCD

Najważniejsze informacje są wyraźnie i precyzyjnie prezentowane poprzez wyświetlacz Supervision umieszczony dokładnie na linii wzroku.

Kierownica wielofunkcyjna

Zachowaj pełną kontrolę jednocześnie obsługując wszystkie elementy wyposażenia bez zdejmowania rąk z kierownicy. Podgrzewane koło kierownicy – dostępne w pakiecie zimowym – ogrzeje twoje dłonie w mroźne zimowe dni.

Sterowanie audio,
obsługa telefonu

Tempomat

System nawigacji

O trasie i pozycji informuje nawigacja nowej generacji. Szybko reaguje i jest dostępna z darmową, 7-letnią subskrypcją na usługi TomTom LIVE.

W pełni automatyczna klimatyzacja

Dwustrefowa, automatyczna klimatyzacja pozwala na indywidualne dostosowanie ustawień klimatyzacji na obu przednich fotelach.


Pojemny bagażnik

Wszechstronny i praktyczny układ wnętrza pozwala na powiększenie przestrzeni bagażowej z 513 do nawet to 1503 litrów - to najlepszy wynik w tej klasie. Pod podłogą znajdują się dodatkowe praktyczne schowki. Zwijana roleta zapewnia ukrycie bagaży przed wzrokiem niepożądanych osób i można ją po prostu zwinąć, jeśli nie jest potrzebna.


60:40 - system składania tylnych siedzeń

Jeśli przedmioty o nietypowych gabarytach nie mieszczą się w dedykowanych 513 litrach przestrzeni bagażowej, możesz ją powiększyć składając jedno lub oba oparcia tylnych siedzisk.


Wentylacja tylnego rzędu siedzeń

Pasażerowie tylnej kanapy mogą sterować nawiewami powietrza z tyłu.

Bezpieczeństwo

BEZPIECZEŃSTWO

TWOJE BEZPIECZEŃSTWO. NASZ PRIORYTET

Bezpieczeństwo zależy nie tylko od technologicznie zaawansowanych systemów wspierających kierowcę, ale również od inteligentnego wykorzystania materiałów strukturalnych, dzięki którym nowy Tucson wyróżnia się najlepszą w klasie sztywnością konstrukcji nadwozia.

 • System automatycznego hamowania (AEB).

  System Ostrzegania przed Zderzeniem Czołowym (FCWS) opiera się na kamerze i radarze,
  które ostrzegają kierowcę o potencjalnie zbyt bliskiej odległości od pojazdów oraz pieszych
  i automatycznie uruchamia hamulce, najpierw lekko hamując, a następnie używając pełnej siły hamowania, by zminimalizować ryzyko poważnego wypadku.

  Dostępny już wkrótce
 • System monitorowania martwego pola (BSD)

  Czujniki systemu monitorują przestrzeń po bokach i z tyłu pojazdu, alarmując kierowcę
  o pojawianiu się innych pojazdów w martwym polu. Informacja o ich wykryciu pojawia się
  w odpowiednim lusterku bocznym oraz na wyświetlaczu na desce rozdzielczej.
  Jeśli inny pojazd znajduje się w martwym polu w czasie, gdy włączony jest odpowiedni kierunkowskaz, system uruchamia alarm dźwiękowy.

 • System utrzymywania pasa ruchu (LKAS)

  Kamery zamontowane w samochodzie nieustannie monitorują linie wyznaczające pas ruchu i alarmują kierowcę za pomocą sygnałów wizualnych i dźwiękowych, gdy tylko znajdzie się za blisko jednej
  z krawędzi, a kierowca nie włączy odpowiedniego kierunkowskazu. W razie potrzeby system delikatnie koryguje tor jazdy.

 • Statyczne doświetlanie zakrętów (SBL)

  Podczas pokonywania zakrętów w nocy, SBL kieruje wiązkę światła w kierunku, w którym skręcasz.
  Poprawia widoczność, dzięki czemu jazda po zakrętach w nocy jest o wiele bezpieczniejsza.

JAZDA I PROWADZENIE
 • Układ elektronicznej kontroli trakcji w zakręcie (ATCC) Układ wykorzystuje tzw. torque vectoring czyli kieruje moment obrotowy na te koła, które mają najlepszą przyczepność. ATCC poprawia prowadzenie w zakrętach i bezpieczeństwo. Również aktywnie wyhamowuje wewnętrzne tylne koło. Dostępne z napędem na 4 koła.

  Kontrola trakcji

  Kontrola hamowania

 • System utrzymywania stabilności pojazdu (VSM) Podczas hamowania lub zakręcania na mokrej lub śliskiej nawierzchni, system VSM daje kierowcy pewność prowadzenia i większą stabilność, poprzez interakcję elektronicznego systemu stabilizacji toru jazdy (ESC) i Elektrycznego wspomagania układu kierowniczego (MDPS).
 • Kontrola hamowania przy zjeździe (DBC)
  i Asystent ruszania pod górę (HAC)
  Ruszanie pod górę oraz strome zjazdy to druga natura nowego Tucsona. DBC automatycznie dostarcza odpowiedniej siły hamowania, by zapewnić bezpieczny i stabilny zjazd, podczas gdy HAC chwilowo trzyma uruchomione hamulce, aby zapobiec niepożądanemu stoczeniu się do tyłu.
 • Konstrukcja ze stali o podwyższonej sztywności (AHSS) Nowy Tucson osiągnął najlepszy wynik sztywności konstrukcji, dzięki jeszcze bardziej dopracowanemu projektowi konstrukcji pojazdu i inteligentnemu zastosowaniu stali nowej generacji o podwyższonej wytrzymałości (AHSS), formowanej w procesie tłoczenia na gorąco.
Elektroniczny hamulec ręczny (EPB)

Łatwy w użyciu przycisk włącza i wyłącza hamulec postojowy.

Dostępny wyłącznie z automatyczną skrzynią biegów

System 6 poduszek bezpieczeństwa

System 6 poduszek składa się z dwóch poduszek czołowych, dwóch bocznych z przodu, oraz dwóch kurtyn biegnących wzdłuż obu stron kabiny.

System monitorowania ciśnienia w oponach (TPMS)

System monitoruje ciśnienie powietrza w każdej oponie. Rozbieżności są przekazywane i wyświetlane na tablicy wskaźników.

Aktywne zagłówki

Aktywne zagłówki minimalizują ryzyko urazu kręgosłupa szyjnego lub innych urazów głowy i szyi – w razie wypadku zagłówek porusza się tak, by zrównoważyć rozmiar i wagę pasażera.

Wygoda

WYGODA

TECHNOLOGIA, KTÓRA ZAPEWNIA KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO

Nowy Tucson oferuje szeroką gamę funkcji i udogodnień, które zapewniają komfort i bezpieczeństwo zarówno kierowcy jak i pasażerom.

 • Inteligentny Asystent Parkowania (SPAS) Koniec z problemami z parkowaniem. System SPAS wykorzystuje czujniki ultradźwiękowe umieszczone z przodu, po bokach i z tyłu pojazdu. System identyfikuje dostępne miejsca parkingowe, a następnie automatycznie kieruje na nie pojazd. Radzi sobie z parkowaniem równoległym (tzw. kopertą) i prostopadłym. SPAS posiada również funkcję EXIT MODE, która wyprowadzi pojazd z miejsca w którym samochód jest zaparkowany.
 • Inteligentna klapa bagażnika System automatycznie otworzy klapę, gdy osoba trzymająca kluczyk znajdzie się w pobliżu tyłu pojazdu przez minimum 3 sekundy. Przed otwarciem pokrywy bagażnika, samochód wyemituje dyskretny sygnał dźwiękowy oraz uruchomi na krótko światła awaryjne.
 • System sterowania fotelem

  Teraz także pasażerowie tylnej kanapy mogą wygodnie regulować kąt oparcia fotela..

  Przednie fotele zapewniają szeroki wachlarz regulacji, dzięki czemu zarówno kierowca jak i pasażer przedniego fotela dopasują je idealnie do swoich potrzeb.

 • Podgrzewanie i wentylacja siedzeń Odczuj komfort przez cały rok dzięki siedzeniom, które zapewnią Ci ciepło w zimie, a ochłodzą latem. Wentylacja odbywa się za pomocą zintegrowanego systemu wentylatorów. Przednie fotele posiadają 3-stopniowy poziom ogrzewania, a tylne (siedziska i oparcia) 2-stopniowy.
Automatyczny tempomat

Wybierz prędkość lub limit prędkości a będzie ona utrzymywana przez system do momentu, gdy zainterweniujesz naciskając gaz, hamulec lub sprzęgło.

Roleta bagażnika

Cokolwiek znajduje się w bagażniku będzie ukryte przed wzrokiem ciekawskich.

Uchwyt na zakupy w oparciu tylnej kanapy

Prosty pomysł, niezwykle użyteczny. Doskonały sposób, by zabezpieczyć torby z zakupami, torebkę oraz szereg innych podobnych przedmiotów.

Skontaktuj się z nami


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
 1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
 2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
 3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
 4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
 5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
 6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Kraków
Jasnogórska 60

Salon: tel.: (12) 662 00 50
Serwis: tel.: (12) 662 00 55
Części: tel.: (12) 662 00 53

Warszawa
Krasnobrodzka 5

Salon: tel.: (22) 510 00 50
Serwis: tel.: (22) 510 00 55
Części: tel.: (22) 510 00 53