Zalety

ELEGANCKIE COUPE SPORTOWEJ LINII N.

Przedstawiamy nowego Hyundaia i30 Fastback N, który łączy styl i elegancki design ze znakomitymi właściwościami jezdnymi charakterystycznymi dla i30 Hatchback N. Gorący i sportowy wygląd nowego Fastbacka N został zapewniony dzięki smukłej i eleganckiej sylwetce samochodu zaprojektowanej na kształt łzy. Charakterystyczne elementy wersji N to m.in. dedykowany przedni i tylny zderzak, kaskadowy grill ze znaczkiem N, kontrastujące czerwone listwy ozdobne, podwójna końcówka wydechu oraz logo N na kierownicy, listwie progowej czy gałce dźwigni zmiany biegów.
N - NIESAMOWITE WRAŻENIA Z JAZDY.

Wystarczy uruchomić silnik modelu N, aby to poczuć i usłyszeć. Niski, gardłowy dźwięk 275-konnego silnika zapowiada czystą radość z jazdy. N pochodzi od pierwszej litery nazwy „Namyang” – globalnego centrum badawczo-rozwojowego Hyundaia. Właśnie tam powstają wszystkie sportowe modele N. Następnie wyruszają do Niemiec, gdzie są testowane i sprawdzane na słynnym torze Nürburgring. Zrodzone na torze – modele N to połączenie bogatych doświadczeń Hyundai Motor w sportach motorowych ze specjalistyczną wiedzą w zakresie budowy samochodów drogowych o znakomitych osiągach. Stworzone, by dawać maksimum radości na drodze i wrażenie jazdy samochodem wyścigowym na co dzień.
NIESAMOWITE OSIĄGI.

Nowy i30 Fastback N zawdzięcza znakomite osiągi 2-litrowemu silnikowi z turbodoładowaniem, który osiąga moc 250 lub 275 KM Naciśnięcie przycisku pozwala wybrać jeden z pięciu trybów jazdy dopasowanych do warunków na drodze i nastroju kierowcy: Eco, Normal, Sport, N i N Custom. Gwarantujemy więcej uśmiechów na kilometr.
System Launch Control zapewnia maksymalna trakcję, by umożliwić błyskawiczne ruszenie
z miejsca. Steruje ona podzespołami samochodu, aby zminimalizować poślizg i buksowanie kół przy dynamicznym ruszaniu z miejsca, co pomaga wykonać tę czynność jak profesjonalny kierowca wyścigowy.


Funkcja dopasowania obrotów automatycznie zwiększa obroty silnika przy zmianie biegu
z wyższego na niższy, co pozwala na płynniejsze
i bardziej sportowe redukcje.

Funkcja High Performance Driving Data pozwala wyświetlać dane dotyczące jazdy na dużym, usytuowanym centralnie ekranie wielofunkcyjnym, dzięki czemu kierowca ma pełny obraz sytuacji.


Dodatkowe opcje obejmują mechanizm różnicowy N Corner Carving, który umożliwia obracanie się kół napędowych z różną prędkością poprzez przekazywanie różnych wartości momentu obrotowego, co zapewnia maksymalną zwinność
i szybkość na zakrętach.

Aktywny układ wydechowy dopasowuje brzmienie i głośność wydechu - od bardziej stonowanego
w trybie Normal, przez mocniejsze w trybie Sport do zdecydowanie agresywnego z „wystrzałami”
z wydechu w trybie N.


SPORTOWA STYLISTYKA.

Wyrazisty i wyjątkowo elegancki nowy i30 Fastback N przyciąga wzrok atrakcyjna sylwetką i dynamicznymi proporcjami sportowego coupe. Sportowe elementy stylistyczne i obniżone nadwozie podkreślają wyścigowe aspiracje. Agresywny zderzak przedni z dużymi wlotami powietrza i kaskadowy grill zapowiadają wyczynowe możliwości, a wrażenie potęgują niepowtarzalne felgi o średnicy 19” z wytłoczonym logo N oraz duże tarcze hamulcowe z czerwonymi zaciskami także sygnowane emblematem N.Skontaktuj się z nami


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Kraków
Jasnogórska 60

Salon: tel.: (12) 662 00 50
Serwis: tel.: (12) 662 00 55
Części: tel.: (12) 662 00 53

Warszawa
Krasnobrodzka 5

Salon: tel.: (22) 510 00 50
Serwis: tel.: (22) 510 00 55
Części: tel.: (22) 510 00 53