Upust aż do 7 000 zł

  • Upust 7 000 zł dla wszystkich wersji
  • Atrakcyjne finansowanie dopasowane do Twoich potrzeb

Osiągi

Niesamowita wydajność przeniesiona na wyższy poziom.

Od czasu premiery wielokrotnie nagradzanego i30 N ciężko pracowaliśmy, aby wielkie rzeczy były jeszcze lepsze. Bazowaliśmy na doświadczeniach zdobytych w bardzo udanym projekcie wyścigowym i30 N TCR i pozytywnych opiniach motoryzacyjnej społeczności entuzjastów tego modelu. Główne ulepszenia obejmują: wprowadzenie 8-biegowej dwusprzęgłowej skrzyni biegów (N DCT) z łopatkami do zmiany biegów, zwiększenie mocy do 280 KM i momentu obrotowego do 392 Nm oraz lekkie felgi aluminiowe.

 


Pakiet Performance.

Silnik 2.0 T-GDI zapewnia teraz 280 KM i znaczny wzrost mocy dla większego momentu obrotowego i mocy przy niższych obrotach. Zapewnia to wysoką responsywność, lepsze przyspieszenie i dużo więcej zabawy. Wybierz 6-biegową manualną skrzynię biegów lub 8-biegową, dwusprzęgłową skrzynię biegów z łopatkami, aby uzyskać większą kontrolę i szybszą zmianę biegów.


Standardowy napęd.

W standardowym wyposażeniu nowy i30 N jest wyposażony w 6-biegową manualną skrzynię biegów i zapewnia maksymalną moc 250 KM przy maksymalnym momencie obrotowym 353 Nm.

Teraz możesz wybrać rodzaj skrzyni biegów.

Jeśli chodzi o dokonywanie szybkich, płynnych i wydajnych zmian biegów, masz dwie opcje zwiększające wydajność. Standardowa, płynną 6-biegową manualna skrzynia biegów z małymi przełożeniami lub zupełnie nowa i szybką 8-biegowa skrzynię biegów z podwójnym sprzęgłem (N DCT). Skrzynia 8-biegowa umożliwia również ręczny wybór biegów za pomocą dźwigni zmiany biegów lub zamontowanej kierownicy łopatki zmiany biegów zapewniają więcej wrażeń z jazdy samochodem w życiu codziennym.


6-biegowa skrzynia manualna.

Idealny dla kierowców, którzy uwielbiają obsługiwać precyzyjną dźwignię zmiany biegów i mocne sprzęgło. Dźwignia zmiany biegów w kształcie kulki ma dodatkowo niebieski pasek i jest brandowana logo N.


8-biegowa skrzynia N DCT.

Dostępna po raz pierwszy: 8-biegowa dwusprzęgłowa skrzynia biegów z manetkami zmiany biegów i nowymi funkcjami N dla jeszcze bardziej sportowych wrażeń.

 


Jeszcze przyjemniejsza jazda: N DCT.

Nowa N DCT wyróżnia się szybkimi zmianami biegów i doskonałym przenoszeniem mocy, dzięki czemu zapewnia doskonałe przyspieszenie, rozpędzając się od 80 do 120 km / hw 3,5 s (2). To 3 sekundy szybciej niż manualna skrzynia biegów.


N Grin Shift - naciskaj na maksymalną moc.

Z pewnością wywołasz uśmiech na twarzy - uwolnij pełną wydajność N przez 20 sekund za pomocą jednego przycisku. Ciesz się maks. moment obrotowy i przyspieszenie, maks. dźwięk wydechu i odczucie pchnięcia podczas zmiany biegu na wyższy.


N Power Shift.

Zwiększone wrażenia z jazdy dzięki „wyczuciu pchania” podczas zmiany biegu na wyższy. Włącza się przy przyspieszaniu z przepustnicą przekraczającą 90 procent, łagodząc wszelkie zmniejszenie momentu obrotowego, wykorzystując zmianę biegu na wyższy w celu przekazania maksymalnej mocy na koła.


N Track Sense Shift.

Wyczuwa, jak prowadzisz, i aktywuje się, gdy wie, że jedziesz po torze. Następnie wybiera odpowiedni bieg dla optymalnych osiągów, dzięki czemu możesz skupić się na sterowaniu - zupełnie jak zawodowy kierowca wyścigowy.


Układ N DCT Motorsport.

Kiedy masz ochotę przejąć kontrolę i użyć dźwigni zmiany biegów, pokochasz logikę zmiany biegów w sportach motorowych, która zrodziła się z naszych wyścigów TCR: redukcja biegu, pchanie do przodu, zmiana biegu na wyższy i cofanie.


Lekkie komponenty dla lepszej wydajności.

Zmniejszenie masy dzięki nowym, wysokowydajnym fotelom N Light i 19-calowym kutym felgom aluminiowym zapewnia lepsze osiągi i prowadzenie, zapewniając zwinniejszą jazdę.

Stylistyka

Nowa gama silników zapewniających większą wydajność i moc.

Ciesz się większą wydajnością i mocą. Nowy Santa Fe jest oferowany z zupełnie nową gamą silników o niższej emisji CO2 i jest pierwszym Hyundaiem w Europie, który trafił do sprzedaży z nowym hybrydowym układem napędowym „Smartstream” oraz napędem hybrydowym typu plug-in.

 


Nowe przednie lampy LED.

Nowy, stylowy projekt oświetlenia obejmuje zintegrowane światła do jazdy dziennej w kształcie litery V, a także cieńsze reflektory z najnowszą technologią LED.


19-calowe felgi aluminiowe.

Nowe 19-calowe koła pozwalają zaoszczędzić 14,4 kg w porównaniu z poprzednimi 19-calowymi odlewanymi felgami aluminiowymi, zapewniając lepsze prowadzenie i przyczepność dzięki mniejszej wadze i łatwiejszemu tłumieniu. Felgi są wyposażone w opony Pirelli P Zero i charakterystyczne czerwone zaciski hamulców z logo N.


Tylny spojler.

Tylny spojler ze zintegrowanym trójkątnym światłem hamowania pomaga zwiększyć siłę docisku, aby zapewnić lepszą przyczepność na szybkich zakrętach - minimalizując siłę nośną i maksymalizując przyjemność.

 

Wnętrze

Tutaj komfort i sportowe doznania idą w parze.

Stworzone dla i przez ludzi, którzy naprawdę kochają samochody, eleganckie i sportowe wnętrze nowego i30 N obejmuje i ekscytuje. W kokpicie liczy się zarówno kontrola, jak i wygoda. Ergonomia jest całkowicie zorientowana na kierowcę - masz wszystko na widoku i na wyciągnięcie ręki.

 


Kontrastujące przeszycia.

W wnętrzu nowego i30 N znajdują się kontrastujące przeszycia w kolorze Performance Blue. Te przyciągające wzrok akcenty znajdują się na siedzeniach, kierownicy, dźwigni zmiany biegów i przednim podłokietniku, nadając wnętrzu jeszcze bardziej sportowego charakteru.


Sportowa kierownica N.

Z ekskluzywnymi niebieskimi przeszyciami i logo N, skórzana kierownica N sprawia, że właściwości jezdne są na wyciągnięcie ręki - na przykład dedykowane przyciski trybu N i N Grin Shift.


Dźwignia zmiany biegów N.

Dźwignia zmiany biegów jest sygnowana logo N, sportowe metalowe akcenty, wyścigową linię Performance Blue i szwy, a także skórzane wstawki zapewniające lepszą przyczepność i jeszcze więcej wrażeń ze sportów motorowych.

 

Łączność

Najnowsze technologie i innowacyjne funkcje.

Ciesz się najnowocześniejszą inteligentną technologią dzięki ekranowi dotykowemu 10,25 cala, który zapewnia wszystko, czego potrzebujesz, bezpośrednio na dużym ekranie, takie jak: nawigacja, tworzenie kopii lustrzanych smartfona i usługi łączności Bluelink®, dzięki czemu możesz sterować funkcjami za pomocą komend głosowych lub swojego ze smartfona. Oprócz wielu sprytnych funkcji, którymi można sterować za pomocą aplikacji Bluelink, obejmuje również bezpłatną pięcioletnią subskrypcję usług LIVE, która obejmuje bieżące parkingi i informacje o ruchu drogowym.Kolorowy ekran dotykowy 10,25".

Ciesz się bezproblemową łącznością dzięki opcjonalnemu 10,25-calowemu wyświetlaczowi dotykowemu o wysokiej rozdzielczości, który zapewnia łatwy dostęp do wszystkiego dzięki Apple CarPlay ™ i Android Auto ™.


System danych wydajności.

Monitoruj i poprawiaj wydajność jazdy dzięki zaktualizowanej grafice, aby jeszcze bardziej ułatwić obsługę. Na ekranie wyświetlane będą: moc, moment obrotowy, turbodoładowanie, przeciążenia oraz licznik okrążenia i przyspieszenia.


Usługi łączności Bluelink®

Steruj funkcjami samochodu za pomocą smartfona lub poleceń głosowych. Bluelink® zapewnia bezproblemową łączność i inteligentne funkcje, dzięki którym jazda jest jeszcze wygodniejsza.


Bezpieczeństwo

Zaawansowane systemy wspomagania kierowcy.

Dzięki naszemu najnowocześniejszemu zaawansowanemu systemowi wspomagania kierowcy Hyundai SmartSense, nowy i30 N został wyposażony w najnowsze funkcje bezpieczeństwa i wspomagania jazdy, zapewniające spokój ducha.

 


Asystent unikania kolizji czołowych (FCA)

Wyczuwając kamerę przed samochodem, system FCA automatycznie hamuje, gdy wykryje nagłe hamowanie poprzedzającego samochodu lub pieszych na drodze.


Asystent jazdy po pasie ruchu (LFA)

Nowy i30 N jest wyposażony w asystenta jazdy po pasie ruchu (LFA). Po włączeniu utrzymuje samochód wyśrodkowany na swoim pasie ruchu przy prędkościach od 0 do 180 km / h na autostradach i ulicach miast.


Asystent unikania kolizji w martwym polu (BCA)

Wykorzystując czujniki radarowe w dolnym tylnym zderzaku i przednią kamerę, system ostrzega o ruchu w martwym polu. Jeśli ustawisz kierunkowskaz w takiej sytuacji, zabrzmi alarm akustyczny i zacznie hamować, aby zapobiec kolizji.

5-letnia gwarancja bez limitu kilometrów.

Jak każdy Hyundai, nowy i30 N jest zbudowany zgodnie z najwyższymi możliwymi standardami jakości. Tę jakość popieramy 5-letnią gwarancją bez limitu kilometrów, dzięki czemu możesz cieszyć się tym, co kochasz w życiu, bez martwienia się o swój samochód. Ciesz się dodatkowym spokojem, który zapewnia jedna z najlepszych standardowych gwarancji w branży.

Skontaktuj się z nami


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Kraków
al. Powstańców Śląskich 22

Salon: tel.: 12 252 00 50
Serwis: tel.: 12 252 00 55

Kraków
Jasnogórska 60

Salon: tel.: (12) 662 00 50
Serwis: tel.: (12) 662 00 55
Części: tel.: (12) 662 00 53

Warszawa
Krasnobrodzka 5

Salon: tel.: (22) 510 00 50
Serwis: tel.: (22) 510 00 55
Części: tel.: (22) 510 00 53