Promocja

Video test

Zobacz video test Hyundai i30 N Performance

*Wszystkie dane należy traktować jako wstępne i podlegające ostatecznej weryfikacji w trakcie badań homologacyjnych.

Zalety

Zaprojektowany do działania.

Nowy i30 N opracowano z uwzględnieniem trzech aspektów: pokonywanie zakrętów, możliwości na torze i codzienne użytkowanie, których wspólnym mianownikiem jest wyjątkowa satysfakcja z jazdy.

Pewny siebie.

Wyrazisty przedni zderzak z powiększonymi wlotami powietrza i kaskadowy grill zdradzają jego sportowy charakter. Nowy i30 N został wyposażony w 19-calowe felgi z wytłoczonym logo N oraz doskonałe hamulce z czerwonymi zaciskami.
Sportowy charakter

Uwagę zwraca także aerodynamiczny tylny spoiler z trójkątnym światłem STOP oraz podwójny sportowy wydech. Nowy niebieski lakier Performance Blue jest inspirowany kolorystyką aut Hyundai Motorsport.


Wnętrze auta rajdowego

Ergonomiczne wnętrze nowego i30 N zaprojektowano przede wszystkim z myślą o kierowcy tak, aby prowadzenie auta zapewniało najwyższy komfort jazdy oraz intuicyjną kontrolę nad pojazdem. Sportowe, kubełkowe fotele zapewniają komfort i wygodę podczas jazdy.
N-Kontrola trakcji i stabilności jazdy

Opracowany przez nas system, N-Kontrola trakcji i stabilności jazdy, jest jak dobry pilot, który wspomoże Cię, gdy będziesz tego potrzebować. Możesz także całkowicie go wyłączyć, aby odczuwać czystą przyjemności z jazdy.


N-System pokonywania zakrętów

Elektronicznie sterowany mechanizm różnicowy o ograniczonym poślizgu podnosi przyczepność i umożliwia pokonywanie zakrętów z większą prędkością, co przekłada się na większą przyjemność jazdy.

Stylistyka

Wygląd zewnętrznyNowoczesne światła LED

Wygląda świetnie i pozwala lepiej widzieć. Nowy i30 N wyposażony został w przednie reflektory LED, które gwarantują doskonałą widoczność oraz znakomity wygląd.


Światła LED do jazdy dziennej

Poziome światła LED do jazdy dziennej zostały umiejscowione nad wlotami powietrza w przednim zderzaku.Sportowe felgi N

Nowy i30 N posiada poszerzone nadkol , do których idealnie pasują 18- lub 19-calowe felgi z charakterystycznym logo N.


Charakterystyczne boczne detale

Czarne błyszczące lusterka i progi to kontrastowe elementy dodające elegancji.Tylny spoiler

Czarny błyszczący tylny spoiler i wkomponowane w niego trójkątne światło STOP dodają całej sylwetce sportowego charakteru.


Sportowy tylny zderzak

Śmiała bryła tylnego zderzaka została podkreślona charakterystyczną czerwoną listwą pomiędzy podwójnym, chromowanym wydechem.


Wnętrze


Kontrola i komfort

Ergonomiczne wnętrze Nowego i30 N zaprojektowano przede wszystkim z myślą o kierowcy tak, aby prowadzenie auta zapewniało najwyższy komfort jazdy oraz intuicyjną kontrolę nad pojazdem. Sportowe, kubełkowe fotele zapewniają komfort i wygodę podczas jazdy.


Deska rozdzielcza

Układ elementów na desce rozdzielczej w i30N zadowoli najbardziej wymagających kierowców. Czerwona strefa obrotomierza zmienia się w zależności od trybu jazdy. Zerkając na deskę rozdzielczą możesz w łatwy sposób monitorować informacje o temperaturze oleju, momencie obrotowym czy doładowaniu.Nawigacja z 8-calowym ekranem dotykowym

System nawigacji obejmuje program aktualizacji MapCare, dzięki czemu wszelkie niezbędne informacje dotyczące jazdy są wyświetlane na wygodnym, centralnie umiejscowionym 8-calowym wyświetlaczu.


Sportowa kierownica

Kierownica N ma charakterystyczne niebieskie przeszycia i logo N. Wszystkie funkcje są w zasięgu ręki.Jeden przycisk umożliwi Ci wybór trybu jazdy lub włączenie systemu międzygazu, aby przyjemność z jazdy była jeszcze większa.


Automatyczna klimatyzacja

Dwustrefowa klimatyzacja automatyczna umożliwia ustawienie idealnej temperatury zarówno dla kierowcy jak również dla pasażera z przodu.System ładowania bezprzewodowego

8-calowy ekran dotykowy oraz zaawansowany pakiet łączności zapewnią Ci najbezpieczniejszy dostęp do wszystkich funkcji, jakie oferuje Twój smartfon podczas jazdy. Masz również możliwość łatwo i wygodnie naładować swój telefon, dzięki systemowi ładowania bezprzewodowego.


Dźwignia zmiany biegów

Manualna 6-stopniowa skrzynia biegów ma ergonomicznie zaprojektowany drążek z charakterystycznym niebieskimi przeszyciami i logo N. Zmiana biegów jest płynna i daje poczucie prawdziwie sportowej jazdy.


Osiągi

Liczy się moc.

Stworzony do jazdy. Wyjątkowe osiągi i30 N możliwe są dzięki nowemu silnikowi 2.0 T-GDI.


2.0 T-GDi (250 KM)
silnik benzynowy

Opracowany na nowo czterocylindrowy silnik o pojemności 2 litrów z bezpośrednim wtryskiem dysponuje dużym momentem obrotowym, który można chwilowo zwiększyć o 8%. Nowy Hyundai i30 N ma napęd na przednie koła, 6-stopniową przekładnię manualną z biegami o większym przełożeniu oraz pierścień synchronizujący z włókien węglowych. Parametry te zostały tak dostrojone, aby mogły współpracować z ulepszonym nowym silnikiem N.

2.0 T-GDi (275 KM)
silnik benzynowy

Opracowany na nowo czterocylindrowy silnik o pojemności 2 litrów z bezpośrednim wtryskiem dysponuje dużym momentem obrotowym, który można chwilowo zwiększyć o 8%. i30 N ma napęd na przednie koła, 6-stopniową przekładnię manualną z biegami o większym przełożeniu oraz pierścień synchronizujący z włókien węglowych. Parametry te zostały tak dostrojone, aby mogły współpracować z ulepszonym nowym silnikiem N. Układ zbudowano z myślą o szybkiej zmianie biegów, a co za tym idzie - o niezwykłej przyjemności z jazdy.

Tryby jazdy

Aby każdy kilometr drogi wywoływał uśmiech, wystarczy nacisnąć przycisk, aby dopasować styl jazdy do Twojego nastroju. Wybierz tryb: Eco, Normal, Sport, N i Custom. Różne tryby jazdy zmieniają charakter pracy samochodu, dopasowując parametry silnika, amortyzatorów, system stabilizacji toru jazdy (ESC), N System ułatwiający pokonywanie zakrętów, dźwięki silnika, układ kierowniczy oraz system międzygazu.Kontrola startu

System Kontroli startu zapewnia najszybszy start. Zapobiega uślizgowi kół, dzięki czemu możesz ruszyć z miejsca niczym profesjonalny kierowca wyścigowy.


Międzygaz

Wystarczy, że naciśniesz przycisk na kierownicy, aby redukcja biegów stała się szybsza i gładsza, niezależnie od tego, czy jedziesz po ulicy, czy po wymagającej górskiej drodze. System międzygazu dostosowuje pracę silnika do wymagań związanych ze zmianą biegów, dzięki czemu zmniejsza zużycie mechanizmów.


Bezpieczeństwo

HYUNDAI SmartSense

Najnowocześniejsze systemy wspierające kierowcę - dla bezpieczeństwa na drodze i spokoju ducha.Asystent zapobiegania zderzeniu czołowemu (FCA)

System działa w trzech etapach. W pierwszym, dzięki czujnikom kamer, wysyła sygnały wizualne i dźwiękowe, aby ostrzec o potencjalnej kolizji z pojazdem jadącym z przodu. W drugim etapie kontroluje siłę hamowania. W trzecim uruchamia system hamowania, aby zminimalizować ryzyko lub skutki zderzenia.


Asystent utrzymywania pasa ruchu (LKA)

Przy prędkości powyżej 60 km/h system ostrzega kierowcę o możliwej niezamierzonej zmianie pasa ruchu. W przypadku wykrycia takich manewrów, wysyła sygnały dźwiękowe i akustyczne oraz, jeśli to konieczne, wprowadza korekty toru jazdy.
Ostrzeganie o możliwej kolizji z przodu (FCW)

FCW wykorzystuje przednie kamery, aby wykryć możliwe kolizje z przodu pojazdu i ostrzega kierowcę o niebezpieczeństwie.


Wygoda

Nowy i30 N to samochód sportowy do codziennej jazdy, wyposażony w szereg funkcji, dzięki którym każda podróż będzie przyjemna - nawet ta do pracy.Nawigacja z 8-calowym ekranem dotykowym

System nawigacji obejmuje program aktualizacji MapCare, dzięki czemu wszelkie niezbędne informacje dotyczące jazdy są wyświetlane na wygodnym, centralnie umiejscowionym 8-calowym wyświetlaczu.


Asystent parkowania tyłem i przodem

Czujniki umieszczone w przednim i tylnym zderzaku wykryją przeszkody, których możesz nie widzieć i poinformują Cię o tym, aby parkowanie przebiegło bezkolizyjnie.


Skontaktuj się z nami


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Kraków
Jasnogórska 60

Salon: tel.: (12) 662 00 50
Serwis: tel.: (12) 662 00 55
Części: tel.: (12) 662 00 53

Warszawa
Krasnobrodzka 5

Salon: tel.: (22) 510 00 50
Serwis: tel.: (22) 510 00 55
Części: tel.: (22) 510 00 53