Hyundai For Business


TERAZ WYBRANE KONFIGURACJE

W WYJĄTKOWEJ OFERCIE

OFERTA DLA TWOJEJ FIRMY

LEASING HYUNDAI FINANCE

 • Elastyczna, szybka i wygodna forma finansowania samochodów firmowych
 • Leasing operacyjny: okres finansowania od 24 do 60 miesięcy
 • Konkurencyjne warunki cenowe i możliwość planowania budżetu dzięki stałym ratom leasingowym
 • Korzyści podatkowe; odliczenie podatku VAT oraz możliwość zaliczenia rat leasingowych do kosztów uzyskania przychodu
 • Możliwość wykupu już od 1% wartości samochodu
 • Atrakcyjne pakiety ubezpieczeniowe


WYNAJEM DŁUGOTERMINOWY

HYUNDAI FLEET LEASE

(Full Service Leasing)

 • Połączenie finansowania leasingiem operacyjnym z obsługą firmowej floty
 • Czas trwania umowy od 24 do 60 miesięcy
 • Ryzyko wartości rezydualnej po stronie finansującego (grupa Masterlease)
 • Pakiet usług dodatkowych w cenie: (serwis mechaniczny, samochód zastępczy, ubezpieczenie, opony zimowe, karty paliwowe)
 • Elastyczna oferta umożliwiająca korzystanie z wybranych usług dodatkowych
 • Korzyści podatkowe: odliczenie podatku VAT oraz możliwość zaliczenia rat leasingowych do kosztów uzyskania przychodu

POZOSTAŁE MODELE W WYJĄTKOWEJ OFERCIE

HYUNDAI FOR BUSINESS

Program Hyundai for Business składający się promocyjnych rabatów (w tym szczególnych rabatów na samochody w specjalnej ofercie), finansowania, ubezpieczenia samochodu i pakietu serwisowego Hyundai Business Care skierowany jest wyłącznie do przedsiębiorców, przy zakupie nowego samochodu marki Hyundai, modeli i10, i20, ix20, i30, Elantra, i40, Tucson, Santa Fe i obowiązuje do odwołania lub wyczerpania zapasów. Specjalna promocja dotyczy samochodów z rocznika 2016 w wybranych wersjach. Prezentowana promocja nie łączy się z innymi aktualnymi promocjami Hyundai Motor Poland, ale nie wyłącza innych promocji dealera. Pakiet ubezpieczeń obejmuje ubezpieczenie OC, AC, NNW, Assistance i dotyczy wyłącznie okresu pierwszego roku ubezpieczenia samochodu. Niniejsza informacja handlowa nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 i następnych Kodeksu cywilnego. Szczegóły oferty, pakietu serwisowego i programu gwarancyjnego, w tym wyłączeń gwarancji, dostępne są u Autoryzowanych Dealerów Hyundai, których aktualna lista znajduje się na stronie Znajdź dealera .
* Program wynajmu Hyundai Fleet Lease skierowany jest wyłącznie do przedsiębiorców i dotyczy nowych samochodów marki Hyundai i obowiązuje do odwołania lub wyczerpania zapasów. Po ocenie przedstawionych dokumentów, ostateczna decyzja o możliwości zawarcia umowy najmu zostanie podjęta przez operatora programu. Prezentowany program wynajmu nie jest związany z ofertą sprzedaży samochodu. Prezentowana propozycja nie wyłącza innych promocji dealera. Propozycja wynajmu nie jest ofertą w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Przez okres najmu, najemca ograniczony jest limitem kilometrów, które może przejechać wynajmowanym pojazdem, a po przekroczeniu którego zobowiązany jest do specjalnej opłaty za każdy kilometr ponad ten limit. Usługi kompleksowej obsługi serwisowej operatora prowadzone są na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej i nie obejmują czynności obsługi codziennej pojazdu zgodnie z umową najmu z operatorem programu. Pełny pakiet ubezpieczenia oraz gwarancja pojazdu obowiązują na terenie Unii Europejskiej. Szczegóły programu Hyundai Fleet Lease dostępne są u Autoryzowanych Dealerów Hyundai. Operatorem programu jest Grupa Masterlease (dane kontaktowe i adres siedziby podane są na stronie: www.masterlease.pl)
** Leasing Hyundai Finance Kalkulację sporządzono dla kwot netto pojazdów wskazanych w tabeli w oparciu o zmienną stopę procentową WIBOR 1M w wysokości 1,66% z dnia 13 marca 2017 roku. Dla wpłaty wstępnej 10%, okresu leasingu 36 miesięcy, wykupu 1%: łączna suma opłat 107,93%. Przyznanie finansowania jest uzależnione od wyniku badania zdolności ubiegającego się o finansowanie do jego spłaty. Szczegóły u Dealerów Hyundai. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego i jest adresowana wyłącznie do przedsiębiorców. Świadczenie reklamowanych usług leasingowych następuje na warunkach i zasadach szczegółowo określonych w umowie zawartej z Klientem. Propozycja finansowania przygotowana została przez BNP Paribas Leasing Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Suwak 3, 02-676 Warszawa, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000098813, posiadająca NIP 5213110063 oraz kapitał zakładowy w wysokości 20.000 zł.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
 1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
 2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
 3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
 4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
 5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
 6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Kraków
Jasnogórska 60

Salon: tel.: (12) 662 00 50
Serwis: tel.: (12) 662 00 55
Części: tel.: (12) 662 00 53

Warszawa
Krasnobrodzka 5

Salon: tel.: (22) 510 00 50
Serwis: tel.: (22) 510 00 55
Części: tel.: (22) 510 00 53