Loteria Hyundai


Jak wziąć udział w loterii

1 Przeprowadź jazdę testową dowolnym Hyundaiem

Jazdę testową możesz odbyć w terminie od 01.04.2019 do 30.09.2019 w jednym z autoryzowanych salonów Hyundai, w którym dostępne są kupony.

2 Odbierz kupon z unikalnym kodem od doradcy handlowego w salonie.

Jedna osoba może zarejestrować tylko jeden kod.

3 Zarejestruj kod z kuponu w formularzu rejestracyjnym

Wcześniej jednak zapoznaj się z regulaminem, zaakceptuj go i dopiero wyślij formularz. Pamiętaj, aby zachować oryginał kuponu aż do odbioru nagrody.Co miesiąc masz szansę na wygranie samochodu Hyundai na rok. Podczas Wielkiej Loterii Jazd Testowych Hyundai masz możliwość wygrania rocznego użytkowania jednego modelu z naszej gamy: i20, i30 N Line, i20, Elantra, IONIQ Hybrid, KONA i Tucson. Nie czekaj i już dziś zapisz się na jazdę testową, aby mieć szansę na wygraną!

Nagroda obejmuje:

 • użyczenie Hyundaia na rok
 • pakiet ubezpieczenia OC/AC
 • dodatkowy zestaw opon zimowych(bez wymiany)Od kwietnia do czerwca, co miesiąc masz szansę na wygranie dwuosobowego wyjazdu na WRC Rajd Niemiec.

Nagroda obejmuje:

 • przelot dla 2 osób
 • 2-dniowe zakwaterowanie w hotelu*** oraz
 • wyżywienie dla 2-osób
 • wejściówki na Rajd Niemiec i do strefy VIP
 • przejazd samochodem rajdowym i20 WRC z kierowcą Hyundai Motorsport
 • opiekę anglojęzycznego opiekuna

W rajdach WRC najlepsi kierowcy i piloci z całego świata walczą o zwycięstwo w zróżnicowanych warunkach pogodowych i na różnych rodzajach podłoża: na asfalcie, na szutrze, na śniegu i lodzie.

Hyundai ze specjalnie utworzoną dywizją Hyundai Motorsport od wielu lat odnosi liczne sukcesy w rajdach z cyklu WRC, wśród nich 1,2 i 4. miejsce podczas ostatniego Rajdu Polski, który zaliczany był do klasyfikacji WRC. Sportowy duch marki Hyundai przejawia się jednak nie tylko w WRC. Dzięki doświadczeniu zdobytemu przez Hyundai Motorsport, Hyundai mógł uruchomić seryjną produkcję samochodów o sportowych osiągach z linii N – do której należą aktualnie i30 N oraz i30 Fastback N. Geneza nazwy N pochodzi od Namyang - globalnego centrum badawczo-rozwojowego Hyundai Motor w Korei oraz Nürburgring - jednego z najtrudniejszych torów wyścigowych na świecie.Od lipca do września, co miesiąc masz szansę na wygranie dwuosobowej wycieczki do Korei.

Nagroda obejmuje:

 • przelot dla 2 osób
 • 6-dniowe zakwaterowanie oraz wyżywienie dla 2 osób
 • wycieczkę do centrum multimedialnego Hyundai Motor Studio Digital
 • wycieczkę do Hyundai Motor Studio - Seul
 • zwiedzanie fabryki Hyundai Motor Corporation Ulsan Factory
 • zwiedzanie huty stali Hyundai Steel
 • wycieczkę Seul City Tour
 • opiekę anglojęzycznego opiekuna

Korea Południowa jest jednym z najbardziej rozwiniętych krajów świata. Wzrost gospodarczy i zaawansowanie technologiczne napędzane są m.in. przez globalne marki wywodzące się z Korei, a wśród nich, przez Hyundaia. Słowo „Hyundai” oznacza nowoczesność i podczas wyjazdu do Korei będzie można poznać imponujące zakłady Hyundai, m.in. Hyundai Steel – największą koreańską, prywatną hutę i zakład obróbki stali (dzięki której w samochodach Hyundai może być stosowana najwyższej jakości stal w tym stal o podwyższonej wytrzymałości) oraz gigantyczną fabrykę Hyundai Ulsan, w której produkowane jest 1,4 mln samochodów rocznie. Oprócz nowoczesnych zakładów Hyundai, wyjazd obejmuje zwiedzanie Seulu oraz czas wolny, aby doświadczyć przyrody i kultury Korei.


Co miesiąc masz szansę na wygranie 1 ze 100 kart podarunkowych Shell o wartości 150 zł. Karty można wykorzystać do 31.12.2020 r. na zakup paliwa, towarów i usług z wyjątkiem usług i towarów wyłączonych zgodnie z zapisami regulaminu korzystania z karty podarunkowej dostępnego na www.shell.pl.


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
 1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
 2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
 3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
 4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
 5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
 6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Kraków
Jasnogórska 60

Salon: tel.: (12) 662 00 50
Serwis: tel.: (12) 662 00 55
Części: tel.: (12) 662 00 53

Warszawa
Krasnobrodzka 5

Salon: tel.: (22) 510 00 50
Serwis: tel.: (22) 510 00 55
Części: tel.: (22) 510 00 53