Nadchodzi przyszłośćPrzekonanie, że wszystko można osiągnąć wywodzi się z dziedzictwa Hyundai.

Jest to dążenie naprzód, niezależnie od przeciwności. 
Nieprzerwana ciekawość tego, co nas czeka.

Nieustannie ścigamy przyszłość. 
Dawne pragnienie jednego człowieka, dziś stanowi motto całej firmy.

Przeszliśmy długa drogę.
Ale nie zatrzymujemy się.

Nadchodzi przyszłość.


Inni zapowiadają nowości. 
My wprowadzamy je w życie.

Podczas gdy inne marki jedynie zapowiadają wprowadzenie samochodów z alternatywnymi napędami, Hyundai już teraz produkuje i sprzedaje trzy modele o zerowej emisji CO2. Ostatnio przedstawiliśmy samochód elektryczny z ogniwami paliwowymi nowej generacji: Nexo. Wprowadziliśmy też pierwszego w Europie subkompaktowego SUV-a z napędem elektrycznym – KONA Electric o zasięgu do 449 km. Nowy IONIQ Electric także zapewnia imponujący zasięg nawet do 294 km. I nie zatrzymujemy się. Elektryfikacja to przyszłość. Nadchodzi przyszłość.


Poznaj naszą obecną gamę nowoczesnych modeli elektrycznych.


KONA Electric

Pierwszy elektryczny, subkompaktowy SUV na europejskim rynku. Dysponuje przyspieszeniem 7,6 s do 100 km/h oraz zasięgiem do 449 km. Szybkie ładowanie do 80% trwa tylko 54 min. Sprawdź jak brzmi prawdziwie cicha i czysta jazda ...

Więcej o modeluIONIQ Electric

Pierwszy na świecie samochód oferowany z trzema rodzajami alternatywnych napędów (hybrydowym, hybrydowym plug-in oraz elektrycznym). Przetestuj wersję Hybrid lub Electric.

Więcej o modeluNEXO

Druga generacja przełomowej technologii wodorowych ogniw paliwowych. Aktualnie niedostępny w Polsce ze względu na brak infrastruktury stacji wodorowych.

Więcej o modelu


Zapisz się na jazdę próbną


5-letnia Gwarancja bez limitu kilometrów

Wszystkie osobowe modele Hyundai objęte są 5-letnią gwarancją bez limitu kilometrów, która dotyczy: układu napędowego, układu kierowniczego, zawieszenia i układu hamulcowego. Ta gwarancja wyraża nasze zaangażowanie w oferowanie najwyższej jakości i świetnej obsługi. Dzięki niej będziesz cieszyć się jazdą przez długie lata. *

8 lat lub 200 000 km gwarancji na akumulator

Litowo-jonowy akumulator polimerowy charakteryzuje największa gęstość energii zmagazynowanej, czyli magazynują one większą ilość energii do wykorzystania przez silnik elektryczny. Co najważniejsze akumulatory tego typu charakteryzują się brakiem efektu pamięci co oznacza, że przez cały czas mają pełną, początkową pojemność. *


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Kraków
Jasnogórska 60

Salon: tel.: (12) 662 00 50
Serwis: tel.: (12) 662 00 55
Części: tel.: (12) 662 00 53

Warszawa
Krasnobrodzka 5

Salon: tel.: (22) 510 00 50
Serwis: tel.: (22) 510 00 55
Części: tel.: (22) 510 00 53