Poznaj SUVy Hyundaia

SUVy Hyundaia już za 1% wartości samochodu miesięcznie*


Rata w programie Hyundai Fleet Lease obejmuje:

 • Pakiet ubezpieczeń OC/AC/NNW
 • Serwis i samochód zastępczy
 • Komplet opon zimowych i przechowywanieWyjątkowy design

Potężny, Hyundai Tucson zachwyca płynną i elegancką linią nadwozia zwieńczoną klasycznym, heksagonalnym grillem


Komfort jazdy

Przestronność i najwyższa funkcjonalność wraz z najnowocześniejszymi technologiami jezdnymi zapewniają optymalną wygodę w podróży.


Technologie bezpieczeństwa

Najwyższe bezpieczeństwo zapewniają m.in. system ostrzegania o zmianie pasa ruchu, asystent parkowania oraz elektroniczna kontrola trakcji.Siła i styl

Niezwykła linia nadwozia Santa Fe charakteryzuje się eleganckimi, płynnymi kształtami, jednocześnie dając wyobrażenie skrywanych pod maską osiągów. I słusznie. Nowy, zoptymalizowany silnik Diesla generuje 185 KM przy 4000 obr./min.

Elegancja

Wyrafinowany design oraz najwyższa jakość wykończenia cieszą zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz Santa Fe.


Technologie bezpieczeństwa

Najwyższe bezpieczeństwo zapewniają m.in. system ostrzegania o zmianie pasa ruchu, asystent parkowania oraz elektroniczna kontrola trakcji.


WYNAJEM DŁUGOTERMINOWY

HYUNDAI FLEET LEASE

(Full Service Leasing)

 • Połączenie finansowania leasingiem operacyjnym z obsługą firmowej floty
 • Czas trwania umowy od 14 do 60 miesięcy
 • Ryzyko wartości rezydualnej po stronie finansującego
 • Pakiet usług dodatkowych w cenie: (serwis mechaniczny, samochód zastępczy, ubezpieczenie, opony zimowe, karty paliwowe)
 • Elastyczna oferta umożliwiająca korzystanie z wybranych usług dodatkowych
 • Korzyści podatkowe: odliczenie podatku VAT oraz możliwość zaliczenia rat leasingowych do kosztów uzyskania przychodu


Oferta dotyczy nowych modeli samochodów Hyundai Santa Fe i Tucson i obowiązuje do wyczerpania zapasów. Ostateczna decyzja o możliwości zawarcia umowy zostanie podjęta przez operatora programu po analizie dokumentów dostarczonych przez klienta. Prezentowany program nie jest związany z ofertą sprzedaży samochodu, ale nie wyłącza promocji dealera. Usługa kompleksowej obsługi serwisowej operatora zawierająca serwis mechaniczny, ubezpieczenie, przechowywanie i wymianę opon oraz koordynację likwidacji szkód komunikacyjnych dostarczana jest wyłącznie na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej i nie obejmuje czynności obsługi codziennej pojazdu. Pełny pakiet ubezpieczenia oraz gwarancja pojazdu obowiązują na terenie Unii Europejskiej. Szczegóły programu dostępne są u Autoryzowanych Dealerów Hyundai. Operatorem programu jest Grupa Masterlease (Prime Car Management S.A., Futura Leasing S.A., Masterlease Sp. z o.o., Futura Prime Sp. z o.o.). Podmiot odpowiedzialny: Prime Car Management S.A., ul. Polanki 4, 80-308 Gdańsk.
Stała opłata miesięczna wynosi dla modelu Hyundai Santa Fe 2.0 CRDi (150 KM) 6MT Style: 1 523 zł netto (na okres 36 miesięcy i opłaty wstępnej w wysokości 14 261,33 zł netto); Hyundai Tucson 1.6 GDi 6MT 2WD (132 KM) Classic: 861 zł netto (na okres 36 miesięcy i opłaty wstępnej w wysokości 8 612,98 zł netto). W ramach opłaty Klient ma prawo korzystać z samochodu, w opłatę wliczona jest kompleksowa obsługa serwisowa w ramach łącznego limitu 60 000 km. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Niektóre prezentowane na zdjęciach opcje nie stanowią wyposażenia podstawowego i są dostępne wyłącznie za dopłatą.
5-letnia Gwarancja Bez Limitu Kilometrów Hyundai dotyczy jedynie tych samochodów Hyundai, które były sprzedane Klientowi końcowemu przez Autoryzowanego Dealera Hyundai na warunkach opisanych w książce gwarancyjnej. Szczegóły propozycji i programu gwarancyjnego, w tym wyłączeń gwarancji, dostępne są u Autoryzowanych Dealerów Hyundai. Średni poziom spalania paliwa w cyklu mieszanym dla modelu Hyundai Tucson wynosi 4,6 do 7,6 l / 100 km, dla Santa Fe wynosi od 5,7 do 6,7 l / 100 km, średnia emisja CO2 wynosi dla Tucson: od 119 do 177 g/km a dla Santa Fe od 149 do 177 g/km.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
 1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
 2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
 3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
 4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
 5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
 6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Kraków
Jasnogórska 60

Salon: tel.: (12) 662 00 50
Serwis: tel.: (12) 662 00 55
Części: tel.: (12) 662 00 53

Warszawa
Krasnobrodzka 5

Salon: tel.: (22) 510 00 50
Serwis: tel.: (22) 510 00 55
Części: tel.: (22) 510 00 53