Radość podróżowania


Oryginalne akcesoria Hyundai stworzone,
by być tam, gdzie Ty

Gdziekolwiek chcesz podróżować swoim samochodem Hyundai nasze akcesoria sprawią, że droga upłynie Ci przyjemniej i łatwiej. Poznaj naszą szeroką, doskonale dopasowaną ofertę. Już teraz w promocji na sezon wiosenno-letni znajdziesz wszystko to, co przydaje się w drodze na Twoje wymarzone wakacje - haki holownicze, bagażniki i boxy dachowe, uchwyty rowerowe, ochronne wykładziny bagażnika, siatki na drobiazgi i inne niezbędne akcesoria. Sprawdź nasze ceny, a wakacje staną się jeszcze przyjemniejsze!

Pakowanie się nigdy nie było tak proste

Bagażnik dachowy da Ci możliwość zabrania na wakacje wszystkiego, co może się przydać. Pojemne boxy dachowe zmieszczą dodatkowe torby, a uchwyty rowerowe pozwolą zabrać ze sobą ulubiony sprzęt.

Bagażniki dachowe tylko teraz taniej - rabat 20%
Uchwyt rowerowy tylko teraz taniej - rabat 20%


Gdy Twoje potrzeby są naprawdę wielkie

Oryginalny hak holowniczy to bezpieczeństwo, komfort i swoboda - możesz podróżować z przyczepą, platformą rowerową, holować swoją ulubioną łódkę czy co tylko będziesz potrzebować.

Haki holownicze tylko teraz taniej - rabat do 35% w zależności od modelu samochodu
Platforma rowerowa tylko teraz taniej - rabat 20%
Zarządzaj przestrzenią

Z naszymi akcesoriami każda wyprawa będzie bezpieczna i przyjemna. Wykładzina bagażnika zabezpieczy go przed zabrudzeniem przy powrocie z plaży, siatka na fotel pasażera pozwoli uporządkować wnętrze, a wieszak na zagłówek sprawi, że Twoje ubranie wciąż będzie wyglądać świeżo.

Wykładzina bagażnika tylko teraz już od 144 zł brutto w zależności od modelu samochodu
Siatka na fotel pasażera tylko teraz już za 120 zł brutto
Wieszak na ubrania tylko teraz już za 190 zł brutto


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Kraków
al. Powstańców Śląskich 22

Salon: tel.: 12 252 00 50
Serwis: tel.: 12 252 00 55

Kraków
Jasnogórska 60

Salon: tel.: (12) 662 00 50
Serwis: tel.: (12) 662 00 55
Części: tel.: (12) 662 00 53

Warszawa
Krasnobrodzka 5

Salon: tel.: (22) 510 00 50
Serwis: tel.: (22) 510 00 55
Części: tel.: (22) 510 00 53