Zielony samochód

 

Więcej o modelu


KONA Electric teraz w programie dopłat rządowych

„Zielony Samochód” z możliwością refundacji do 15%.

Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów, którzy chcieliby skorzystać z programu dopłat rządowych „Zielony Samochód”do samochodów elektrycznych, Hyundai przygotował pulę świetnie wyposażonych samochodów Kona Electric w wersji Style w cenie poniżej 125 tys. zł brutto.

Program dopłat rządowych „Zielony Samochód” skierowany jest do osób fizycznych nie wykonujących działalności gospodarczej, które w okresie podanym przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej nabędą nowy samochód elektryczny.

Dostępne dotacje wynoszą do 18 750 zł, przy czym nie więcej niż 15% kosztów kwalifikowanych samochodu, a cena nabycia pojazdu elektrycznego nie może przekroczyć 125 tys. zł.

KONA Electric w wersji Style.

Sprawdź ceny KONA Electric objęte możliwością dopłat rządowych „Zielony Samochód”.


Zapytaj o produkty kredytowe (RRSO 8,40%)* dotyczące także KONA Electric w programie „Zielony Samochód”.

Sfinansuj samochód KONA Electric, tak, jak jest Ci najwygodniej.


Odkryj wybrane elementy wyposażenia standardowego KONA Electric w wersji Style.

Ciesz się świetnie wyposażonym bezemisyjnym samochodem elektrycznym o zasięgu blisko 300 km na jednym ładowaniu.


Bezkluczykowy dostęp i przycisk Start / Stop

Cyfrowe zegary z 7” kolorowym ekranem

Radio z 7” kolorowym ekranem dotykowym


Felgi aluminiowe 17”

Klimatyzacja automatyczna

System utrzymywania pasa ruchu (LKA)


System monitorujący poziom koncentracji uwagi kierowcy (DAW)

Selektor jazdy Shift-by-wire

Ładowarka pokładowa 7,2 kW

5 lat gwarancji bez limitu kilometrów.

Jak każdy Hyundai, model KONA Electric jest produkowany z zapewnieniem najwyższych możliwych standardów jakości.Jakość tę potwierdza 5 lat gwarancji bez limitu kilometrów. Dzięki temu możesz cieszyć się życiem, nie przejmując się problemami z samochodem. Ciesz się spokojem, jaki zapewnia jedna z najlepszych gwarancji w branży – oferowana w standardzie.Ponadto polimerowe akumulatory litowo-jonowe wysokiego napięcia w KONA Electric są objęte gwarancją na 8 lat lub 160 000 km, zależnie od tego, co nastąpi wcześniej.


¹ Ceny ważne od 21.07.2020 r. Oferta obowiązuje wyłącznie pojazdy objęte dofinansowaniem z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej i skierowana jest wyłącznie do osób fizycznych. Szczegóły oferty dostępne są na www.hyundai.pl oraz u Autoryzowanych Dealerów Hyundai. Zaprezentowany na fotografiach model ma charakter przykładowy. Ostateczny wygląd samochodu może różnić się od zaprezentowanego ze względu na wybrane przez klienta elementy samochodu, w szczególności takie jak wyposażenie, akcesoria, kolorystyka, parametry techniczne.
² Wartość dopłaty w wysokości maksymalnej. Rzeczywista wysokość dopłaty uzależniona jest od rozstrzygnięcia Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Uzyskanie dopłat wymaga złożenia wniosku w tym przedmiocie i jego akceptacji przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Nabór wniosków trwa do 31.07.2020 r. i może zostać zakończony wcześniej, w przypadku wyczerpania zasobów przeznaczonych na wsparcie zakupu pojazdów elektrycznych. Więcej szczegółów dostępnych pod adresem: http://nfosigw.gov.pl/oferta-finansowania/srodki-krajowe/programy-priorytetowe/zielony-samochod/nabor-wnioskow/
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla kredytu samochodowego na zakup pojazdu u autoryzowanego dealera marki Hyundai wynosi 8,40 %, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów kredytu) 56 973,00 zł, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta 73 423,70 zł, oprocentowanie stałe 6,79 % w skali roku, całkowity koszt kredytu 16 450,70 zł (w tym: prowizja 2 278,92 zł, odsetki 14 171,78 zł), 76 miesięcznych rat równych w wysokości 953,56 zł oraz ostatnia rata wyrównująca w wysokości 953,14 zł. Do uzyskania kredytu na powyższych warunkach wymagane jest zawarcie umowy ubezpieczenia pojazdu w zakresie autocasco, której koszt nie został wliczony do RRSO oraz ustanowienie zabezpieczenia w postaci cesji praw z tego ubezpieczenia. Kalkulacja została dokonana na dzień 22.04.2020r. na reprezentatywnym przykładzie. Kredyt na zakup nowego pojazdu marki Hyundai w cenie 77 590,00 zł, z wpłatą własną 20 617,00 zł.
Dealerzy sieci Hyundai współpracują z BNP Paribas Bank Polska S.A. i są umocowani do świadczenia w imieniu Banku usług pośrednictwa w zakresie czynności faktycznych i prawnych związanych z zawieraniem umów kredytu. Udzielenie kredytu oraz jego warunki uzależnione są od wyniku oceny zdolności kredytowej Klienta dokonanej przez Bank. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 k.c.
Hyundai Finance jest nazwą handlową, pod która BNP Paribas Bank Polska S.A. samodzielnie lub łącznie z BNP Paribas Leasing Services Sp. z o.o. oferują usługi finansowe w sieci Dealerskiej Hyundai. Hyundai Finance jest zarejestrowanym znakiem towarowym na rzecz Hyundai Motor Corporation, a BNP Paribas Bank Polska S.A. wraz z BNP Paribas Leasing Services Sp. z o.o. są uprawnione do korzystania ze znaku na podstawie sublicencji.
Ubezpieczenie na życie dostarcza Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Cardif Polska S.A. z siedzibą na pl. Piłsudskiego 2, 00-073 Warszawa, spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy KRS 0000048866, posiadająca numer NIP 525-20-30-109 oraz kapitał zakładowy w wysokości 30 000 000 zł w całości wpłacony. Szczegóły u Autoryzowanych Dealerów Hyundai.
Ubezpieczenie od utraty stałych źródeł dochodów na rok gratis dotyczy nowych samochód Hyundai zakupionych z finansowaniem Hyundai Finance. Promocja trwa do 30.09.2020r. Ubezpieczenie dostarcza Towarzystwo Ubezpieczeń Europa S.A., z siedzibą przy ul. Gwiaździstej 62, 53-413 Wrocław , spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, KRS 0000002736, posiadająca numer NIP: 895-10-07-276. Szczegóły u Autoryzowanych Dealerów Hyundai.
Powyższe informacje nie określają wszystkich warunków gwarancji, gwarancję stanowi wyłącznie dokument gwarancyjny, wystawiany przez sprzedawcę przy sprzedaży pojazdu. W przypadku, gdy zakup samochodu nastąpił w celu prowadzenia jednej z następujących działalności gospodarczych: taksówka, wypożyczalnia, płatny przewóz osób, gwarancja mechaniczna może obowiązywać na krótszy okres, może być ograniczona limitem kilometrów lub może nie być oferowana. Podobne ograniczenia dotyczą innych elementów gwarancji. Szczegóły u Dealerów. Podane dane mają charakter informacyjny. Szczegółowe warunki gwarancji znajdują się w Książce Gwarancyjnej.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Kraków
Jasnogórska 60

Salon: tel.: (12) 662 00 50
Serwis: tel.: (12) 662 00 55
Części: tel.: (12) 662 00 53

Warszawa
Krasnobrodzka 5

Salon: tel.: (22) 510 00 50
Serwis: tel.: (22) 510 00 55
Części: tel.: (22) 510 00 53