Jesień w serwisie

Zobacz swoje bezpieczeństwo w nowym świetle

Widzieć i być widocznym na drodze to być bezpiecznym. To również być odpowiedzialnym, za siebie, ale i za innych, bliskich i spotkanych w podróży nieznajomych. Pozwól nam dać Ci ten spokój, który wynika tylko z pewności. Odwiedź jesienią swój Autoryzowany Serwis Hyundai i skorzystaj z wyjątkowych ofert sezonowych.

 


Daj się zauważyć!

Podczas każdej wizyty sprawdzimy dokładnie całe oświetlenie Twojego pojazdu gratis. Będziesz doskonale widoczny dla innych uczestników ruchu. A jeśli będzie to konieczne, profesjonalna regulacja reflektorów nie ma przed nami tajemnic. Chętnie sprawimy, żebyś widział więcej na drodze nie oślepiając innych.


Bezpieczeństwo na drodze zaczyna się od widzenia i bycia widzianym

Oryginalne żarówki Hyundai zapewniają mocną i precyzyjną projekcję światła o maksymalnej mocy połączonej z długotrwałą wydajnością.


Żarówki zawsze psują się, gdy są najbardziej potrzebne

Może to stanowić poważne zagrożenie dla bezpieczeństwa każdego na drodze! Dzięki naszym zestawom zapasowych żarówek zawsze masz na pokładzie odpowiednie żarówki i bezpieczniki.


Zobacz dobrą stronę złej pogody

 


Oryginalne, wysokiej jakości pióra wycieraczek zapewniają dobrą widoczność przy każdej pogodzie, zwiększając w ten sposób Twoje bezpieczeństwo i komfort jazdy. Zostały zaprojektowane specjalnie do przedniej szyby Twojego samochodu i zapewniają optymalną wydajność przez cały rok. Dokładnie je przetestowano w ekstremalnych warunkach pogodowych i dlatego mają niezmiennie najwyższą wydajność.


Zintegrowany spojler (A) i konstrukcja pióra wycieraczki bez wsporników gwarantują wysoki poziom siły docisku, aby zmaksymalizować skuteczność wycierania. W rezultacie pióra wycieraczek o aerodynamicznej konstrukcji są odporne na odrywanie od szyby przy dużej prędkości i generują niski poziom hałasu powodowanego przez wiatr. Zintegrowany pasek sprężynowy Evodium (B) zapewnia wysoki poziom stabilności. Dzięki grafitowej powłoce wargi wycieraczki (C) tarcie jest zredukowane, a pióro wycieraczki ślizga się płynnie.Konwencjonalne pióra wycieraczek

Wykazują znaczne naprężenie skupione wokół pojedynczych punktów nacisku co w krótkim czasie doprowadza do powstania smug lub nie wytartych obszarów.


Aerodynamiczna konstrukcja płaskich ostrzy

Naprężenie rozkłada się równomiernie na całej długości ostrza, co chroni wrażliwą gumową wargę. W rezultacie aerodynamiczne pióra wycieraczek łączą doskonałą jakość wycierania z dłuższą żywotnością.

Pióra wycieraczek są narażone na ekstremalne wahania temperatury, promieniowanie UV, agresywne płyny do spryskiwaczy szyb, owady i obciążenia mechaniczne spowodowane wiatrem i ciężarem śniegu. Aby uzyskać najlepszą jakość, zalecamy wymianę piór wycieraczek co 12 miesięcy.


Nowy Hyundai i10

Komplet oryginalnych piór wycieraczek na przednią szybę 270,92 zł brutto


Hyundai i10

Komplet oryginalnych piór wycieraczek na przednią szybę 283,48 zł brutto


Hyundai i20

Komplet oryginalnych piór wycieraczek na przednią szybę 308,73 zł brutto


Hyundai i30

Komplet oryginalnych piór wycieraczek na przednią szybę 276,04 zł brutto


Hyundai i40

Komplet oryginalnych piór wycieraczek na przednią szybę 281,51 zł brutto


Hyundai IONIQ

Komplet oryginalnych piór wycieraczek na przednią szybę 267,09 zł brutto


Hyundai Elantra

Komplet oryginalnych piór wycieraczek na przednią szybę 329,34 zł brutto


Hyundai KONA

Komplet oryginalnych piór wycieraczek na przednią szybę 214,24 zł brutto


Hyundai Tucson

Komplet oryginalnych piór wycieraczek na przednią szybę 214,24 zł brutto


Hyundai SantaFe

Komplet oryginalnych piór wycieraczek na przednią szybę 190,02 zł brutto


Gotowy na jesień?

Dopasowane do Twoich potrzeb oryginalne akcesoria Hyundai

Pozwól nam ochronić Twój samochód, wybierz z szerokiej oferty oryginalnych akcesoriów, które zabezpieczą Twojego Hyundaia. Skorzystaj z promocyjnego finansowania w formie kredytu ratalnego z RRSO 0% bez obciążania Twojego portfela. Dzięki specjalnej ofercie finansowej możesz rozłożyć koszt zakupu promowanych akcesoriów na 10 wygodnych rat 0% bez żadnych dodatkowych opłat.

 


Prowadzisz aktywny tryb życia? Wykorzystujesz w pełni możliwości transportowe Twojego Hyundaia? Gumowa wykładzina ochroni wnętrze przestrzeni bagażnika.


Lubisz szybko posprzątać wewnątrz swój samochód? Cieszy Cię jego uniwersalność? Dwustronna mata bagażnika da Ci komfort wyboru cokolwiek będziesz przewoził.


Twój Hyundai to Twoja wizytówka? Chciałbyś, żeby zawsze wyglądał jak nowy? Osłona zderzaka tylnego da Ci swobodę przy załadunku bagażnika bez obaw o drobne zadrapania.Szyte na miarę - welurowe dywaniki podłogowe. Trwałe, komfortowe, idealnie dopasowane. Gumowa wykładzina ochroni wnętrze przestrzeni bagażnika.


Masz szeroki gest, również przy wysiadaniu? Listwy zabezpieczające drzwi ochronią je i podkreślą nowoczesna linię Twojego samochodu.


Fontanny wolisz podziwiać w parku? Oryginalne osłony przeciwbłotne idealnie wpasują się w linię Twojego pojazdu.


Odkryj pełną ofertę oryginalnych akcesoriów Hyundai


Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania

 

Propozycja ważna od 01.10.2019r. do 31.12.2020r. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla kredytu ratalnego wyliczona na dzień 07.10.2019 r. na reprezentatywnym przykładzie. Maksymalna kwota kredytu wynosi 7 000,00 zł. Okres kredytowania 10 miesięcy. Przyznanie kredytu oraz jego warunki uzależnione są od wyniku oceny zdolności kredytowej Klienta dokonanej przez BNP Paribas Bank Polska S.A. Dealerzy sieci dealerskiej Hyundai, współpracują z BNP Paribas Bank Polska S.A. i są umocowani do świadczenia w imieniu Banku usług pośrednictwa finansowego w zakresie czynności faktycznych i prawnych związanych z zawieraniem umów o kredyt ratalny. Świadczenie reklamowanych usług bankowych następuje na warunkach i zasadach określonych w umowie zawartej z Klientem. Szczegóły dostępne u Dealerów Hyundai. Niniejszy materiał ma charakter reklamowy i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego.

Kraków
Jasnogórska 60

Salon: tel.: (12) 662 00 50
Serwis: tel.: (12) 662 00 55
Części: tel.: (12) 662 00 53

Warszawa
Krasnobrodzka 5

Salon: tel.: (22) 510 00 50
Serwis: tel.: (22) 510 00 55
Części: tel.: (22) 510 00 53