Bezpieczeństwo Twoje i Twojego samochodu


 

Zaawansowany system antykradzieżowy, który kompleksowo zabezpiecza Twój samochód przed aktualnymi metodami kradzieży. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii możemy zablokować dowolny obwód samochodu, dzięki czemu Twój samochód staje się całkowicie chroniony.


BEZPIECZEŃSTWO

Omega Immo (CAR GUARD 24) posiada indywidualny, niemożliwy do sczytania z urządzenia 4 cyfrowy kod PIN użytkownika, podobnie jak karty płatnicze oraz gros aplikacji bankowych. Karta działa na częstotliwości 2.4 GHz, którą jest najbezpieczniejsza dla ochrony sygnału, a co za tym idzie naszego samochodu.

BEZOBSŁUGOWOŚĆ

Zabezpieczenie przez Omega Immo (CAR GUARD 24) jest dla użytkownika całkowicie bezobsługowe dzięki Karcie ID, dwie znajdują się w zestawie , istnieje możliwość dodania kolejnych.

NOWOCZESNA TECHNOLOGIA

Omega Immo (CAR GUARD 24) wykorzystuje pionierską technologię blokowania przycisku STAR/STOP odpowiedzialnego za uruchomienie pojazdu oraz złącza diagnostycznego, niemożliwą do obejścia w nieautoryzowany sposób.


BEZAWARYJNOŚĆ

Omega Immo (CAR GUARD 24) podczas produkcji spełnia surowe normy branży AUTOMOTIV przez co , jest bezawaryjne oraz bezpieczne dla użytkownika.

ESTETYKA

Elegancja to sztuka odejmowania , dlatego zmniejszyliśmy Karty-ID do niezbędnego minimum , umieszczone w stylowym etui , które nadaje naszemu urządzeniu estetyczny i ekskluzywny wygląd.

INNOWACYJNOŚĆ

Technologia wykorzystywana do przesyłania sygnału nie pozwala na przechwycenie go przez inne urządzenia sczytujące ( tzw. walizkę).


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Kraków
al. Powstańców Śląskich 22

Salon: tel.: 12 252 00 50
Serwis: tel.: 12 252 00 55

Kraków
Jasnogórska 60

Salon: tel.: (12) 662 00 50
Serwis: tel.: (12) 662 00 55
Części: tel.: (12) 662 00 53

Warszawa
Krasnobrodzka 5

Salon: tel.: (22) 510 00 50
Serwis: tel.: (22) 510 00 55
Części: tel.: (22) 510 00 53