Zima z Shell

Bezpieczna wymiana oleju Shell.

Serwis Hyundai dba o Ciebie i Twój samochód na wiele sposobów. Dla Twojego bezpieczeństwa ozonujemy wnętrze każdego pojazdu, dla bezpieczeństwa Twojego silnika wymieniamy olej na Shell Helix.


 

Olej silnikowy Shell

Olej silnikowy Shell Helix Ultra został wybrany przez markę Hyundai do ochrony silników pracujących w najbardziej wymagających warunkach wyścigów i rajdów samochodowych. Dzięki właściwościom oczyszczającym oleju, silnik zyskuje ochronę klasy sportowej na codziennej trasie do domu.


Płyn zimowy w prezencie!

Pomóż nam zadbać o perfekcyjny stan silnika w Twoim samochodzie Hyundai i wymień olej silnikowy na Shell Helix Ultra. Dodatkowo będziesz mógł wybrać jeden ze specjalnie przygotowanych zimowych płynów marki Shell.

Zimowy płyn do spryskiwaczy Shell.

Skutecznie i szybko usuwa brud, osad drogowy, zabrudzenia z soli i oleju. Zabezpiecza przed oblodzeniem, zamarznięciem i uszkodzeniem dysz spryskiwacza, wycieraczek i szyby przedniej. Przywraca doskonałą widoczność, bez smug i zacieków, jest bezpieczny dla chromu, lakieru, części gumowych i plastikowych oraz reflektorów poliwęglanowych.


Odmrażacz do szyb STRONG.

Niezastąpiony o poranku. Potrafi szybko i skutecznie usunąć lód i szron z szyb samochodowych oraz reflektorów, a także skutecznie uwalnia przymarznięte pióra wycieraczek, bez ryzyka ich uszkodzenia. Nie pozostawia smug i jest bezpieczny dla gumy, lakieru oraz reflektorów poliwęglanowych.

 

Zadzwoń już dzisiaj lub wypełnij poniższy formularz.


Kraków
ul. Jasnogórska 60

tel.: 12 662 00 55

Kraków
al. Powstańców Śląskich 22

tel.: 12 252 00 55

Warszawa
ul. Krasnobrodzka 5

tel.: 22 510 00 55


Umów się on-line

Promocja trwa do 31 grudnia 2021 lub do wyczerpania zapasów. W zależności od aktualnej dostępności podczas wymiany oleju na Shell, jeden z wybranych płynów zimowych przekazywany jest nieodpłatnie. Szczegóły u Doradców Hyundai.


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Kraków
al. Powstańców Śląskich 22

Salon: tel.: 12 252 00 50
Serwis: tel.: 12 252 00 55

Kraków
Jasnogórska 60

Salon: tel.: (12) 662 00 50
Serwis: tel.: (12) 662 00 55
Części: tel.: (12) 662 00 53

Warszawa
Krasnobrodzka 5

Salon: tel.: (22) 510 00 50
Serwis: tel.: (22) 510 00 55
Części: tel.: (22) 510 00 53