Zimowa oferta HyundaiZadbaj o siebie i swój samochód. Zmień opony na zimowe. Zapewnią Ci spokój i bezpieczeństwo niezależnie od kaprysów zimowej pogody. Umów się na wizytę w swoim autoryzowanym serwisie Hyundai. Nasi specjaliści profesjonalnie wymienią opony i zaprogramują czujniki ciśnienia TPMS. Teraz oryginalne felgi Hyundai w promocyjnych cenach.Czy wiesz, że opony zimowe to nie tylko inny wzór bieżnika? To przede wszystkim inna mieszanka gumowa, która zapewnia doskonałą przyczepność w niskich temperaturach i na śliskiej nawierzchni. Dzięki swojej specjalnej konstrukcji opony zimowe mają krótszą drogę hamowania aż od 20%. Te kilka dodatkowych metrów to Twoja polisa bezpieczeństwa. Zawsze zmieniaj opony na zimowe, gdy temperatura spadnie poniżej 7 st. C.
Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Kraków
Jasnogórska 60

Salon: tel.: (12) 662 00 50
Serwis: tel.: (12) 662 00 55
Części: tel.: (12) 662 00 53

Warszawa
Krasnobrodzka 5

Salon: tel.: (22) 510 00 50
Serwis: tel.: (22) 510 00 55
Części: tel.: (22) 510 00 53