Zalety

Zelektryfikowany Streamliner.

Opływowy i ponadczasowy design długo wyczekiwanego modelu IONIQ 6, drugiego w gamie submarki IONIQ przeznaczonej wyłącznie dla pojazdów elektrycznych. Nowy IONIQ 6 ma aerodynamiczny kształt i w innowacyjny sposób wykorzystuje zrównoważone materiały, aby odzwierciedlić wartości cenione przez dzisiejszych klientów pojazdów elektrycznych.

Ultraszybkie ładowanie i niesamowity zasięg.

IONIQ 6 został stworzony, aby zabrać Cię dalej – z szybszym ładowaniem i eleganckim stylem. W zależności od Twoich potrzeb w zakresie mobilności i wydajności, możesz wybrać jeden z dwóch rozmiarów akumulatorów, a także napęd na wszystkie koła lub napęd na tylne koła. Innowacyjny system akumulatorów 800 V zapewnia luksus i elastyczność ultraszybkiego ładowania. Dzięki czemu możesz spędzać mniej czasu na zasilaniu, a więcej w drodze.

 

Zasięg aż do 614 km.

Wspomagany przez bardzo niski współczynnik oporu powietrza wynoszący zaledwie 0,21 i najnowocześniejszy elektryczny układ napędowy, IONIQ 6 może zapewnić zasięg aż do 614 km.

Ultraszybkie ładowanie.

Innowacyjny system akumulatorów 800 V zapewnia obecnie jedne z najszybszych czasów ładowania – dodając 351 km zasięgu w zaledwie 15 minut!

 

Niesamowite przyspieszenie.

IONIQ 6 przyspiesza od 0 do 100 km/h w zaledwie 5,1 sekundy – w wersji z napędem na wszystkie koła i akumulatorem 77,4 kWh.
 

Dostosuj swoje wrażenia z jazdy.

Możesz stworzyć spersonalizowane wrażenia z jazdy, dostosowując układ kierowniczy, moc wyjściową, czułość pedału przyspieszenia oraz tryb jazdy w wersji z napędem na cztery koła.

 

Wyrafinowany Streamliner.

IONIQ 6, posiadający swoje swoje korzenie w koncepcie Prophecy, został wyposażony we wdzięcznie opadający dach i opływowy kształt, które podkreślają jego dynamiczny i sportowy charakter.

Tylny spoiler LED.

Tylny spojler inspirowany eliptycznym skrzydłem, został ukształtowany z przezroczystych materiałów przypominających szkło, które podkreślają jedyne w swoim rodzaju, charakterystyczne oświetlenie LED.
 
 

Materiały przyjazne dla środowiska.

We wnętrzu IONIQ 6 zastosowano ekoskórę, tkaninę wyprodukowaną z butelek PET i wykładzinę z przetworzonej sieci rybackiej, a także surowce pozyskiwane z trzciny cukrowej.
 
 

 

Zaawansowana technologia dla większego bezpieczeństwa i wygody.

IONIQ 6 na nowo definiuje mobilność dzięki szerokiej gamie zaawansowanych technologicznie funkcji bezpieczeństwa, wygody i łączności, które są tak wyjątkowe, jak inteligentne i przyjemne w użyciu.

 

Technologia jazdy autonomicznej.

Dzięki Asystentowi jazdy autostradowej (HDA 2), IONIQ 6 oferuje autonomiczną jazdę na poziomie 2, a zatem kontroluje prędkość i odległość oraz pomaga podczas zmiany pasa ruchu.

Cyfrowe lusterka.

Cyfrowe lusterka boczne wykorzystują kamery i ekrany we wnętrzu, aby zapewnić jeszcze lepszą widoczność i aerodynamikę.
 
 

Relaksacyjne przednie fotele.

Zrelaksuj się. Przednie fotele można regulować w 8 kierunkach, a jednym kliknięciem można je złożyć na płasko, aby zrobić krótką drzemkę.

Parowanie kilku urządzeń Bluetooth.

Możesz podłączyć jednocześnie aż dwa urządzenia Bluetooth, aby łatwo i szybko zmienić atmosferę.

Wnętrze

Projekt skoncentrowany na człowieku.

Projekt IONIQ 6 od samego początku był skoncentrowany na człowieku, a przestrzeń wewnętrzna rozwijała się jednocześnie z formą zewnętrzną. Podjęto wysiłki, aby zmaksymalizować i zoptymalizować przestrzeń wewnętrzną, rozciągając ją z przodu i z tyłu, co zaowocowało wyjątkową, opływową sylwetką i przestronnym wnętrzem.

 

Wnętrze inspirowane kokonem.

Zainspirowane pojazdem koncepcyjnym Prophecy EV wnętrze IONIQ 6 posiada płaską podłogę, jest przestronne, komfortowe i otula niczym kokon.

Intuicyjna kontrola.

Przykładem architektury wnętrza zorientowanej na użytkownika jest ergonomicznie zaprojektowana jednostka sterująca, która jest umieszczona centralnie w celu zmniejszenia rozpraszania uwagi i zachęcenia do bezpiecznej, intuicyjnej jazdy.

Połączone wyświetlacze.

Zgrabna deska rozdzielcza łączy 12,3-calowy w pełni dotykowy wyświetlacz systemu multimedialnego i 12,3-calowy cyfrowy zestaw wskaźników.

 

Speed sync lighting.

Poczuj prędkość. Interaktywne oświetlenie w przednich drzwiach, reagujące na prędkość, zmienia jasność oświetlenia z 10% przy 30 km/h do 100% przy 100 km/h.

Idealne miejsce na szybką drzemkę.

Ciesz się najwyższym komfortem dzięki dwóm w pełni odchylanym fotelom relaksacyjnym z przodu – aby odpocząć podczas ładowania samochodu.

Stylistyka

Streamliner o eleganckiej, ale funkcjonalnej estetyce.

Zainspirowany koncepcją Prophecy EV Hyundaia, IONIQ 6 charakteryzuje się czystymi, prostymi liniami i czystą, aerodynamiczną formą, którą projektanci Hyundai określają jako Efektywność Emocjonalną.

 

Elegancka wydajność.

IONIQ 6 to zelektryfikowany Streamliner, który realizuje ideę Efektywności Emocjonalnej, jednocześnie zaspokajając estetyczne i funkcjonalne potrzeby klienta.

Aerodynamiczna sylwetka.

IONIQ 6 ma bardzo niski współczynnik oporu powietrza wynoszący zaledwie 0,21, wspomagany przez niski przód, aktywne przednie wloty powietrza, zmniejszony odstęp między kołami i smukłe cyfrowe lusterka boczne.

Zgrabnie opadający tył.

Zaprojektowany z myślą o wydajności aerodynamicznej, aby zmaksymalizować zasięg jazdy elektrycznej, kształt tylnego ze spoilerem wzmacnia siłę docisku, a opływowa struktura typu boat-tail zmniejsza opór.

 

Niesamowita aerodynamika: niski opór oznacza duży zasięg.

W erze pojazdów elektrycznych opór powietrza jest ważniejszy niż jakiekolwiek inne osiągi. Dzięki IONIQ 6 nasi inżynierowie i projektanci osiągnęli nowy punkt odniesienia imponująco niski współczynnik oporu powietrza wynoszący 0,21. Poza opływowym kształtem, IONIQ 6 oferuje szeroką gamę zaawansowanych rozwiązań aerodynamicznych, w tym: aktywne klapy, kurtyny powietrzne przy kołach, zintegrowany tylny spojler i reduktory szczeliny przy kołach, znacznie poprawiły właściwości aerodynamiczne modelu, plasując go wśród najsmuklejszych pojazdów na świecie.

 

Aktywne klapy powietrza.

Po zamknięciu aktywnych klap, strumień powietrza jest skierowany do wlotów powietrza, współpracujących z kurtynami powietrznymi i reduktorami szczelin przy kołach, poprawiając właściwości aerodynamiczne modelu.

Reduktory szczelin przy kołach.

Reduktory szczelin przy kołach, minimalizują pustą przestrzeń między przednim zderzakiem a oponami, co poprawia właściwości aerodynamiczne wokół nadkoli.

Wydajność aerodynamiczna superkomputera.

Technika morfingu użyta do znalezienia idealnego kształtu spojlera i innych zaawansowanych rozwiązań aerodynamicznych wykorzystała superkomputer i analizę obliczeniowej dynamiki płynów.

Osiągi

Wyższy poziom elektrycznych osiągów.

Zapewniając ekscytującą dynamikę jazdy i 800-woltowy system akumulatorów zdolnych do ultraszybkiego ładowania, ten przełomowy zelektryfikowany Streamliner zapewnia porywające osiągi. Został zbudowany na najnowocześniejszej dedykowanej platformie dla EV, która jest niczym innym jak technologicznym kamieniem milowym.

 

Selektor zmiany biegów przy kierownicy.

Ciesz się łatwą kontrolą. Elegancki obrotowy selektor zmiany biegów znajduje się na kolumnie kierownicy. Obsługa jest szybka, intuicyjna i precyzyjna. image of the Hyundai IONIQ 6 painel with blue light

i-Pedal.

Dostosuj poziom hamowania regeneracyjnego za pomocą łopatek zmiany biegów zamontowanych na kierownicy. Użyj silnika, aby spowolnić samochód i naładować akumulator.

Mniej czekania. Większa elastyczność.

Wyposażony w innowacyjny system akumulatorów 800 V zapewniający najszybsze czasy ładowania, IONIQ 6 jest również kompatybilny z ładowaniem 400 V i ładowaniem prądem przemiennym.

 

Multi-charging system.

Technologia 400 V i 800 V zapewnia elastyczność korzystania z innej ładowarki, jeśli jeden typ jest akurat zajęty.

Ładowarka pokładowa 11 kW.

Wydajna ładowarka pokładowa zapewnia dużą elastyczność w przypadku normalnego ładowania (prądem zmiennym) – w nocy w domu, w sklepie lub na publicznym parkingu.

Skontaktuj się z nami


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Kraków
al. Powstańców Śląskich 22

Salon: tel.: 12 252 00 50
Serwis: tel.: 12 252 00 55

Kraków
Jasnogórska 60

Salon: tel.: (12) 662 00 50
Serwis: tel.: (12) 662 00 55
Części: tel.: (12) 662 00 53

Warszawa
Krasnobrodzka 5

Salon: tel.: (22) 510 00 50
Serwis: tel.: (22) 510 00 55
Części: tel.: (22) 510 00 53