Do naszych dealerstw Hyundai poszukujemy obecnie:

Opis stanowiska:

  • Odpowiedzialność za multibrandową sprzedaż samochodowych nowych w kanale B2B na terenie południowej Polski (woj. dolnośląskie, opolskie, śląskie, małopolskie, świętokrzyskie, podkarpackie)
  • Zarządzanie zespołem sprzedażowym w podległym regionie
  • Utrzymywanie oraz rozwój relacji z kluczowymi kontrahentami
  • Poszerzanie portfolio klientów w oparciu o nowe możliwości rynkowe
  • Inicjowanie kontaktów sprzedażowych
  • Dbałość o wizerunek firmy oraz świadczenie usług na najwyższym poziomie w oparciu o wyznaczone standardy
  • Stały monitoring rynku oraz analiza konkurencji
  • Rekomendowanie zmian wpływających na efektywność i wynik biznesowy podległego regionu

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość rynku motoryzacyjnego w tym mechanizmów sprzedaży flotowej
  • Czynne prawo jazdy kat. B oraz gotowość do odbywania podróży służbowych na terenie kraju
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Zdolności przywódcze, umiejętność motywowania zespołu
  • Praktyczna znajomość technik sprzedaży oraz skuteczność potwierdzona wysokimi wynikami
  • Umiejętność zarządzania budżetem
  • Zdolności analityczne i umiejętność strategicznego myślenia
  • Umiejętność szybkiego reagowania w warunkach wysokiej konkurencji
  • Wytrwałość w dążeniu do celu, zorientowanie na wyniki oraz wysoką jakość

Dlaczego warto z nami pracować:

  • Zatrudniamy naszych Pracowników w oparciu o stabilną umowę o pracę
  • Zapewniamy atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz jasny system premiowy uzależniony od wyników pracy
  • Zapewniamy wszelkie niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, laptop)
  • Oferujemy aktywny udział w ciekawych i rozwojowych projektach oraz stałą możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • Pracujemy partnersko, cenimy sobie bardzo dobrą atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony współpracowników
  • Oferujemy pracę na najwyższych standardach, w tym bezpieczeństwa i sanitarnych
  • Zapewniamy naszym Pracownikom oraz Ich Rodzinom różnorodne benefity pozapłacowe (opiekę medyczną LuxMed, dofinansowane karty Benefit MultiSport i inne)
  • Dla naszych Pracowników oferujemy zakup lub wynajem samochodu na preferencyjnych warunkach
  • Organizujemy różnego rodzaju programy i konkursy pracownicze promujące zdrowy tryb życia
  • Ponadto dofinansowujemy własne pomysły Pracowników na inicjatywy społeczne realizowane poza godzinami pracy

Czym będziesz się u nas zajmować?

  • Współpracą przy realizacji strategii marketingowej firmy
  • Współpracą z agencjami reklamowymi, drukarniami w zakresie przygotowywania materiałów reklamowych, materiałów POS i wizualizacji zew/wew.
  • Opieką nad marketingową komunikacją brandu w zakresie strategii i narzędzi stosowanych przez marketing Grupy PGD
  • Współpracą przy realizacji akcji promocyjnych, eventów oraz kontrolą nad ich prawidłowym przebiegiem
  • Wewnętrzną dystrybucją materiałów marketingowych
  • Działaniami administracyjnymi i rozliczeniowymi
  • Analizą danych biznesowych na potrzeby Działu/Spółki

Aplikuj, jeśli:

  • Posiadasz wykształcenie wyższe kierunkowe (zarządzanie i marketing/PR/reklama) lub studiujesz ostatni rok
  • Znasz pakiet MS Office (w szczególności Excel, Power Pointw stopniu dobrym
  • Cechuje Cię entuzjazm i posiadasz wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne
  • Wykazujesz inicjatywęjesteś samodzielny/a i bardzo dobrze organizujesz pracę własną
  • Zagadnienia z obszaru analizy marketingowej, skuteczności i mierzenia działań reklamowych, obszaru lejka sprzedażowego nie są Ci obce i chcesz stale pogłębiać swoją dotychczas zdobytą wiedzę
  • Posiadasz czynne prawo jazdy kat. B
  • Dodatkowym atutem będzie minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku asystenta lub młodszego specjalisty ds. marketingu w branży usług marketingowych/sprzedażowych (mile widziane doświadczenie w motoryzacji)

  • Oferujemy pełną wyzwań pracę u lidera rynku w branży motoryzacyjnej

Do zadań na ww. stanowisku należy realizacja planu sprzedażowego na wyznaczonym terenie, poprzez:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
  • Przygotowanie i prezentację oferty handlowej dla Klientów
  • Utrzymywanie relacji z Klientami pozyskanymi
  • Wdrażanie do sprzedaży nowych produktów
  • Monitorowanie rynku i działań konkurencji wraz z rekomendacją zmian w strategii handlowej

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia w sprzedaży B2B w branży motoryzacyjnej (mile widziane w sprzedaży części i akcesoriów motoryzacyjnych)
  • Bardzo dobrej znajomości rynku motoryzacyjnego
  • Mile widziana  wiedza w zakresie budowy samochodów i technologii napraw
  • Silnej motywacji i determinacji w osiągnięciu wyznaczonych celów
  • Samodzielności i systematyczności w działaniu
  • Wysoko rozwiniętych zdolności komunikacyjnych i interpersonalnych
  • Znajomości technik sprzedaży i negocjacji
  • Silnego ukierunkowania na Klienta i umiejętności nawiązywania kontaktów
  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej
  • Dobrej znajomości pakietu MS Office
  • Prawa jazdy kat. B oraz gotowości do pracy w terenie (woj. mazowieckie i woj. łódzkie)

  • Zapewniamy wynagrodzenie podstawowe oraz jasny system premiowy uzależniony od wyników pracy

Grupa PGD jest częścią Holding1:

holding1
Jest to polska grupa kapitałowa. Od 30 lat tworzy silny zespół specjalistów, który dziś działa równolegle w czterech branżach: motoryzacji, mobilności, budownictwa mieszkaniowego oraz biurowego.

Kariera w Holding1

  • Tworzymy jasne, obiektywne kryteria oceny Kandydatów
  • Nie kierujemy się stereotypami i uprzedzeniami
  • Nie ingerujemy w sferę prywatności
  • Zawsze udzialamy informacji zwrotnej
  • W przypadku spawdzenia referencji kontaktujemy się wyłącznie z byłymi pracodawcami Kandydatów, zawsze ich o tym uprzednio informując
  • Cenimy zaufanie i uczciwość
  • Liczymy na Twoje zaangażowanie i profesjonalizm
holding-image

Kraków
Jasnogórska 60

Salon: tel.: (12) 662 00 50
Serwis: tel.: (12) 662 00 55
Części: tel.: (12) 662 00 53

Warszawa
Krasnobrodzka 5

Salon: tel.: (22) 510 00 50
Serwis: tel.: (22) 510 00 55
Części: tel.: (22) 510 00 53