Hyundai Business

Dla niezawodnej, niskoemisyjnej floty.

Samochody Hyundai spełniają wymagania każdego nowoczesnego europejskiego klienta flotowego: najszersza gama układów napędowych (od napędów w pełni elektrycznych, przez hybrydowe aż po silniki benzynowe i wysokoprężne), różnorodność typów nadwozia (od kompaktowych hatchbacków po duże SUV-y), 5 lat gwarancji bez limitu kilometrów, wysoka wartość rezydualna oraz profesjonalny zespół konsultantów.

 

Gama modeli | Finansowanie | Serwisowanie | Kontakt


Zalety

To Twój wybór.

Wybierz Hyundaia, jeśli chcesz obniżyć emisję CO2, zaoferować swoim klientom i pracownikom różnorodne opcje, obniżyć całkowity koszt posiadania (TOC) oraz po prostu czuć się pewnie i bezpiecznie z flotą niezawodnych samochodów marki Hyundai.

Wydajność.

Hyundai oferuje pełną gamę wydajnych układów napędowych, w tym hybrydowe, hybrydowe typu plug-in, w pełni elektryczne oraz spalinowe z miękką hybrydą.

Wartość.

Inteligentne technologie bezpieczeństwa obniżają koszty ubezpieczenia, wydajne silniki obniżają koszty eksploatacji. Dodaj niskie koszty napraw i konserwacji oraz wysoką wartość rezydualną, aby uzyskać niski całkowity koszt posiadania.

Pewność.

Możesz polegać na 5-letniej gwarancji bez limitu kilometrów i 8-letniej gwarancji na akumulator wysokiego napięcia z limitem 160 000 km w zależności od tego co wystąpi najpierw.


Klienci flotowi

Rozwiązania dla kierowców i menedżerów.

Naszym zadaniem jest zrozumienie wymagań Twojej firmy, niezależnie od tego, czy jesteś kierowcą samochodu służbowego, właścicielem własnej 1-osobowej działalności, średnim przedsiębiorstwem czy dużą firmą. Otrzymasz rozwiązania flotowe dostosowane do Twoich potrzeb, elastyczne opcje finansowania i profesjonalną pomoc.

Kierowca samochodu służbowego

Wiesz, czego potrzebujesz. Sprawdź naszą gamę modeli, aby znaleźć samochód służbowy, który odpowiada Twoim potrzebom, wybieraj spośród różnych opcji zelektryfikowanych układów napędowych. Bez względu na to, co wybierzesz, możesz oczekiwać najnowszych funkcji łączności, bezpieczeństwa i wygody.

Mała/średnia firma

Oprócz szerokiej gamy samochodów, Hyundai oferuje wyjątkową obsługę: od znalezienia odpowiedniego samochodu, przez wycenę i finansowanie dopasowane do Twoich potrzeb, aż po stałe wsparcie techniczne i serwisowe w czasie eksploatacji samochodu.

 

Korporacja międzynarodowa

Jeśli zarządzasz flotą firmową, potrzebujesz czegoś więcej niż tylko świetnych samochodów - potrzebujesz niezawodnego serwisu dostosowanego do Twoich unikalnych potrzeb. Zespół ds. floty Hyundai rozumie Twoje wymagania i jest gotowy do udzielenia Ci wsparcia.

Sektor publiczny

Dążąc do zmniejszenia emisji dwutlenku węgla czy pyłów do atmosfery, wybierając samochody flotowe organizacje sektora publicznego coraz częściej decydują się na przejście na napędy alternatywne. Na przykład pojazdy elektryczne Hyundai są używane przez policję w całej Europie, m.in. w Wielkiej Brytanii, Holandii, Szwajcarii, Niemczech, Hiszpanii i Włoszech, a także w Polsce.


Gama modeli

Wybierz model dopasowany do Ciebie

Napędy w pełni elektryczne:


Napędy hybrydowe i hybrydowe typu plug-in:


Napędy konwencjonalne:

 

 


 

Finansowanie

Rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb.

Hyundai Finance to program finansowania zakupu samochodów Hyundai. Wybierzemy dla Ciebie najlepszą formę finansowania.

 

Leasing Easy Move On

Leasing Easy Move On to nowoczesna forma finansowania samochodu, w której spłacasz jedynie część wartości auta przed jego wymianą na nowe po upływie 3 lub 4 lat.

Dowiedz się więcej

 

Leasing operacyjny

Leasing zapewnia znacznie niższe miesięczne raty leasingu w porównaniu do standardowego kredytu, ponieważ spłacana jest jedynie utrata wartości samochodu.

Dowiedz się więcej

 

Wynajem długoterminowy

Hyundai Fleet Lease to program wynajmu długoterminowego dla firm, łączący finansowanie leasingiem operacyjnym z pełną obsługą serwisową oraz ubezpieczeniową (full service leasing).

Dowiedz się więcej


 

Hyundai Business Care

Serwisowy program flotowy.

 

Hyundai Business Care.

Hyundai Business Care to kompleksowy program flotowy dedykowany dla firm posiadających co najmniej 5 pojazdów. Fachowa obsługa klienta, wykwalifikowani specjaliści oraz możliwość dostosowania programu do indywidualnych potrzeb.

Dowiedz się więcej


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Kraków
al. Powstańców Śląskich 22

Salon: tel.: 12 252 00 50
Serwis: tel.: 12 252 00 55

Kraków
Jasnogórska 60

Salon: tel.: (12) 662 00 50
Serwis: tel.: (12) 662 00 55
Części: tel.: (12) 662 00 53

Warszawa
Krasnobrodzka 5

Salon: tel.: (22) 510 00 50
Serwis: tel.: (22) 510 00 55
Części: tel.: (22) 510 00 53