Zalety

Poznaj całkowicie nowego SANTA FE.

Najlepsza w klasie przestrzeń.

Duża klapa bagażnika po otwarciu tworzy z tyłu przestronną przestrzeń, które przypomina taras. W pełni składane siedzenia w drugim i trzecim rzędzie zapewniają wiodącą w swojej klasie przestrzeń.

 

Przód.

Przód pojazdu sprawia poczucie majestatyczności dzięki wysokiej masce, reflektorom w kształcie litery H i wyrazistym błotnikom z ostrymi liniami. Elementy stylistyczne w kształcie litery H stanowią nową interpretację emblematu „H” Hyundaia.

 

Tył.

Zdominowany przez większą tylną klapę, tył jest prostszy, równoważąc ogólny wygląd zewnętrzny. Tylne światła w kształcie litery H stanowią odwołanie do przednich świateł z motywem H, tworząc harmonię i zapewniając charakterystyczną prezencję SANTA FE na drodze.

 

Inteligentne technologie.

Model został wyposażony w szereg zaawansowanych technologicznie funkcji zapewniających poczucie luksusu, takich jak panoramiczny zakrzywiony wyświetlacz z dwoma ekranami o przekątnej 12,3 cala, cyfrowy zestaw wskaźników i ekran systemu multimediów.

 

Design

Wygląd w dobrym stylu.

Zaprojektowany dla każdego, kto uwielbia zamieniać zwykłe chwile w niezwykłe, SANTA FE pozwala stylowo wytyczyć własną ścieżkę – i wybrać się w malowniczą trasę z rodziną i przyjaciółmi. Dzięki większemu rozstawowi osi, przestronnemu wnętrzu i odważnej, charakterystycznej stylistyce ten SUV znajduje idealną równowagę pomiędzy życiem w mieście a spędzaniem czasu na świeżym powietrzu.
 

Odważny, charakterystyczny design.

Przedstawiamy model SANTA FE – z wysoką maską, przyciągającymi wzrok reflektorami LED w kształcie litery H i odważnymi, ostrymi błotnikami. Potężny wygląd zewnętrzny stwarza wrażenie majestatu.

 

Nowoczesne wnętrze.

SANTA FE to Twoje połączone z siecią sanktuarium na drodze, wyposażone w elegancko zakrzywiony panoramiczny wyświetlacz z dwoma zintegrowanymi ekranami, ekranem dotykowym systemu informacyjno-rozrywkowego o przekątnej 12,3 cala i zestawem wskaźników cyfrowych o przekątnej 12,3 cala.

Bezpieczeństwo

Zaawansowane systemy bezpieczeństwa.

Hyundai SANTA FE jest dobrze wyposażony w szereg najnowocześniejszych funkcji wspomagających prowadzenie i bezpieczeństwo, które zwiększają pewność prowadzenia podczas Twoich przygód. Ciesz się większym spokojem ducha oraz wygodniejszą i pewniejszą jazdą.

 

Poduszki bezpieczeństwa.

SANTA FE został wyposażony w 6 do 10 poduszek powietrznych, co zapewnia optymalną ochronę w krytycznych sytuacjach, dzięki czemu Ty i Twoja rodzina jesteście zawsze dobrze chronieni podczas codziennych dojazdów do pracy i weekendowych wypadów.

 

Cyfrowe lusterko.

Cyfrowe lusterko centralne zmienia reguły gry w zakresie widoczności i bezpieczeństwa kierowcy. Zapewnia wyraźny, szerszy kąt widzenia tego, co dzieje się za pojazdem, a także poprawia widoczność w nocy.

Outdoor

Otwarty na każdą przygodę.

Pakuj się i wyrusz w drogę. Gotowy na przygodę model SANTA FE zapewnia mnóstwo miejsca dla rodziny i przyjaciół – a także na sprzęt outdoorowy. Obszar pokrywy bagażnika, niegdyś przeznaczony wyłącznie do przechowywania, jest obecnie wiodącą w swojej klasie przestrzenią mieszkalną przypominającą taras, gdzie można odpocząć i cieszyć się przebywaniem na świeżym powietrzu. 
 

Połóż się i zrelaksuj.

Rozsiądź się wygodnie. Ciesz się najwyższym komfortem dzięki dwóm całkowicie odchylanym fotelom relaksacyjnym z przodu. Pochyl się do tyłu i zrób sobie drzemkę za naciśnięciem jednego przycisku. Po całkowitym rozłożeniu pojawia się podpórka na łydki, zapewniająca relaksujące podparcie nóg.

 

Łatwe ładowanie sprzętu.

Ciesz się łatwym załadunkiem poszukiwaczy przygód i ich sprzętu dzięki większemu otworowi tylnej klapy. Możesz ustawić wysokość podnoszenia i prędkość otwierania tylnej klapy Smart Power za pomocą centralnego ekranu dotykowego – zgodnie z osobistymi preferencjami i wysokością bramy garażowej.

Skontaktuj się z nami


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Kraków
al. Powstańców Śląskich 22

Salon: tel.: 12 252 00 50
Serwis: tel.: 12 252 00 55

Kraków
Jasnogórska 60

Salon: tel.: (12) 662 00 50
Serwis: tel.: (12) 662 00 55
Części: tel.: (12) 662 00 53

Warszawa
Krasnobrodzka 5

Salon: tel.: (22) 510 00 50
Serwis: tel.: (22) 510 00 55
Części: tel.: (22) 510 00 53