Zalety

Rewolucyjna stylistyka hybrydy typu plug-in.

Powitajmy rewolucję. Nowy TUCSON Plug-in Hybrid nie jest zwykłą ewolucją swojego poprzednika – to prawdziwa rewolucja w projektowaniu. Będąc liderem w dziedzinie progresywnej stylistyki, oferuje również tryb w pełni elektryczny za naciśnięciem przycisku – i można go ładować z zewnętrznego źródła zasilania.

 


Zasięg elektryczny + Elastyczność

Samochód hybrydowy typu plug-in to idealny kompromis: zapewnia wystarczający zasięg elektryczny podczas większości codziennych podróży i elastyczność silnika benzynowego podczas dłuższych podróży.


Zerowy poziom emisji w trybie EV.

Wybierz napęd elektryczny jednym naciśnięciem przycisku. Po rozładowaniu akumulatora samochód przełącza się automatycznie w tryb hybrydowy.


Dalej na jednym litrze benzyny.

W trybie hybrydowym silnik elektryczny zasilany akumulatorem współpracuje z silnikiem benzynowym, zapewniając zadziwiająco niskie zużycie paliwa i poziom emisji.

 

Czym jest hybryda typu plug-in?

Wyposażony zarówno w silnik benzynowy, jak i elektryczny, Nowy TUCSON Plug-in Hybrid osiąga łączną moc 265 KM i ma tryb całkowicie elektryczny włączany naciśnięciem jednego przycisku. Po rozładowaniu akumulatora o pojemności 13,8 kWh samochód płynnie przełącza się na silnik benzynowy, dzięki czemu zawsze dojedziesz do celu, by na miejscu doładować akumulator.

Stylistyka

Sportowa zmysłowość w świecie SUV-ów.

Większe i szersze nadwozie Nowego Tucsona wyróżnia pierwszego SUV-a Hyundaia opracowanego zgodnie z nową filozofią designu marki zwanej Sensuous Sportiness. Muskularna sylwetka łączy ostre kąty i dynamiczne proporcje z ciekawymi powierzchniami – tworząc progresywny wygląd bez kompromisów, który podkreśla solidne dziedzictwo SUV-ów Tucson.


 


Przetłoczenia w kształcie litery Z.

Odważne, zaawansowane technologicznie detale stylistyczne, takie jak przetłoczenia boczne w kształcie litery Z, natychmiast tworzą sportowe, dynamiczne wrażenie.


Tylne światła zespolone LED.

Szerokie tylne lampy LED z parametrycznymi ukrytymi detalami świetlnymi nawiązują do dynamicznego motywu stylistycznego z przodu.


Chromowana listwa ozdobna.

Sportowy wygląd nowego Tucsona podkreśla chromowana listwa ozdobna o parabolicznym kształcie z ostrymi zakończeniami, zaczynająca się od lusterek bocznych sięgająca słupka C.


Aluminiowe felgi.

Dynamiczne 19-calowe felgi aluminiowe podkreślają sportową zmysłowość profilu


Nowoczesne szklane logo.

Elementy projektu high-tech wieńczy gładkie szklane logo Hyundai, które wygląda trójwymiarowo, ale w rzeczywistości jest płaskie – ten detal wyróżnia się wśród tradycyjnych emblematów stosowanych przez innych producentów.


Ukryta wycieraczka tylna.

Nowy TUCSON Plug-in Hybrid jest pierwszym modelem Hyundaia wyposażonym w ukrytą wycieraczkę tylną, która znika pod spojlerem, gdy nie jest używana.

Wnętrze

Piękno przestrzeni wewnętrznej.

Wrażenie otwartości ogarnia każdego w momencie wejścia do wyrafinowanego i przestronnego wnętrza Nowego TUCSONA Plug-in Hybrid. Tutaj przestrzeń, technologia i informacje harmonijnie się przenikają. We wnętrzu urzekają zmysłowe formy inspirowane wodospadami oraz zastosowanie wysokiej jakości, miękkich w dotyku materiałów, których wygląd i styl to zupełnie nowy poziom.Oświetlenie nastrojowe.

Ustaw oświetlenie wedle własnych upodobań. Nastrojowe oświetlenie wnętrze dopasowuje się do upodobań kierowcy i pasażerów dzięki 64 konfigurowalnym kolorom i 10 poziomom jasności. Źródła światła znajdują się w dolnej części konsoli środkowej, w podkładce do ładowania bezprzewodowego i kieszeniach drzwi.


Przyciski zmiany biegów.

Elementy sterowania przyciskami (shift-by-wire) są połączone z ergonomicznie umieszczonym podłokietnikiem, co zapewnia intuicyjną obsługę i idealnie wpisuje się w purystyczny wygląd wnętrza.


Zwiększona przestronność.

Bardziej przestronny niż kiedykolwiek wcześniej, nowy TUCSON Plug-in Hybrid zapewnia pasażerom komfort i przestronność zwykle zarezerwowaną dla modeli z wyższego segmentu. Pasażerowie z tyłu mają dodatkową przestrzeń na nogi.


Przestrzeń bagażowa.

Ilość miejsca w bagażniku została zwiększona, a jego pojemność w wersji z hybrydowym układem napędowym typu plug-in wynosi 558 litrów przy podniesionych oparciach siedzeń do aż 1737 litrów przy złożonych oparciach.


Wielofunkcyjna kierownica.

Oferująca pewniejszy chwyt i wygodniejszy układ przełączników, nowa kierownica podkreśla również stylowy wygląd kokpitu.


Panoramiczne okno dachowe.

Wpuść słońce i ciesz się wiatrem we włosach, otwierając opcjonalne panoramiczne okno dachowe Nowego TUCSONA Plug-in Hybrid.

Osiągi

Przyjemność z jazdy i niski poziom emisji bez wyrzeczeń.

Hybrydowy układ napędowy typu plug-in Nowego TUCSONA zapewnia niskie zużycie paliwa. i niesamowitą przyjemność z jazdy. Tworzy go dynamiczny tandem silnika benzynowego 1.6 T-GDi Smartstream oraz silnika elektrycznego o mocy 66,9 kW, który czerpie jego energię z akumulatora litowo-polimerowego 13,8 kWh. Silnik spalinowy i elektryczny dostarczają łączną moc maksymalną 265 KM i aż 304 Nm maksymalnego momentu obrotowego.


 


Silnik elektryczny.

Wydajny silnik elektryczny o mocy 66,9 kW dostarcza 304 Nm natychmiastowego momentu obrotowego, co zapewnia sportowy charakter przyspieszenia i osiągów modelu Plug-in Hybrid.


Akumulator.

Akumulator litowo-polimerowy o pojemności 13,8 kWh magazynuje energię elektryczną wytwarzaną przez regeneracyjny układ hamulcowy, która jest następnie wykorzystywana do zasilania silnika elektrycznego.


Silnik benzynowy.

1,6-litrowy silnik T-GDi jest wyposażony w wyjątkowy, opracowany przez Hyundaia układ zmiennych czasów otwarcia zaworów, który optymalizuje osiągi silnika i obniża zużycie paliwa.


Układ napędu na wszystkie koła HTRAC™.

Zła pogoda? Kręta droga? Żaden problem. Innowacyjny układ napędu na wszystkie koła HTRAC™ zapewnia optymalne prowadzenie i zachowanie na zakrętach


Selektor trybu terenowego.

Śnieg? Piach? Błoto? Żaden problem. Selektor trybu terenowego umożliwia wygodne przełączanie trybów jazdy w celu optymalizacji osiągów i ustawień napędu na wszystkie koła w różnych sytuacjach.


Zawieszenie sterowane elektronicznie (ECS).

Precyzyjne prowadzenie. Sterując siłą tłumienia poszczególnych kół, ECS redukuje przechyły we wszystkich kierunkach i ruch w pionie, aby poprawić właściwości jezdne i zapewnić lepszą kontrolę.

Ładowanie

Wiele wygodnych sposobów ładowania.

Dzięki innowacyjnej technologii układu napędowego ładowanie może być szybkie i wygodne. Można ładować z publicznej stacji ładowania, domowej ładowarki ściennej lub zwykłego gniazdka. W przypadku ładowania w domu można za pomocą smartfonowej aplikacji Bluelink® zdalnie zaplanować ładowanie, np. w godzinach niskiego obciążenia sieci, gdy opłaty za prąd są niższe.Domowa ładowarka ścienna / Stacja ładowania AC.

W zależności od gniazdka elektrycznego w domu lub rodzaju publicznej stacji ładowania, do której masz dostęp, dostępne są różne możliwości ładowania, np. domowa ładowarka ścienne (wall box) lub stacja ładowania AC.


Przewód ICCB do zwykłego gniazdka elektrycznego.

Można również podłączyć samochód do zwykłego gniazdka ściennego za pomocą przewodu ICCB. Ładowarka pokładowa o mocy 7,2 kW zamienia prąd zmienny z gniazdka ściennego na prąd stały do ładowania.


Przewód ładowania AC.

Przewód ładowania umożliwia oś podłączenie TUCSONA Plug-in Hybrid do publicznej stacji ładowania AC. Może być również używany do podłączenia do ściennego punktu ładowania w domu.


Programowane ładowanie.

Zaawansowany system sterowania akumulatorem Nowego TUCSONA Plug-in Hybrid daje pełną kontrolę nad tym, kiedy i jak chcesz ładować samochód. Wybierz harmonogram ładowania najlepiej dopasowany do Twojego budżetu i planu dnia.


Rezerwacja czasu ładowania.

Oszczędność po kilku dotknięciach ekranu. Użyj funkcji planowania ładowania, aby zaprogramować czas rozpoczęcia i zakończenia ładowania w celu maksymalnego wykorzystania niższych stawek za energię elektrycznej w godzinach nocnych i pełnego naładowania akumulatora na rano.


Limit ładowania.

Ustaw limit ładowania – na przykład 50% – i skorzystaj ze stacji szybkiego ładowania w mieście, aby dojechać do domu, a następnie całkowicie naładuj akumulatory w domu, gdy śpisz, aby skorzystać z niskich stawek za energię elektryczną w nocy.

Łączność

Najnowocześniejsza łączność w drodze.

Oczywiście Nowy TUCSON Plug-in Hybrid jest również wyposażony we wszystkie najnowocześniejsze funkcje łączności, takie jak usługi łączności Bluelink®. Możesz sterować funkcjami samochodu za pomocą smartfona lub poleceń głosowych. Pięcioletnia, bezpłatna subskrypcja usług Hyundai LIVE oferowana z systemem nawigacji 10,25”.


Ekran dotykowy 10,25” i sterowanie dotykowe.

Nowy ekran dotykowy 10,25” płynnie łączy się z konsolą sterowania dotykowego. Nawigacja, system informacyjno-rozrywkowy oraz klimatyzacja są sterowane dotykowo.


Cyfrowy zestaw wskaźników 10,25”.

Cyfrowy zestaw wskaźników 10,25”.


Cyfrowy zestaw wskaźników 10,25”.

Otwarty cyfrowy zestaw wskaźników podkreśla nowoczesny charakter kokpitu. Zestaw wskaźników pozbawiono obudowy, aby pogłębić wrażenie otwartości i przestrzeni.

Wygoda

Kompaktowy SUV zapewniający komfort i wygodę.

Wszechstronny i połączony z siecią, Nowy TUCSON Plug-in Hybrid zachwyca również komfortem i wygodą. Sprytne rozwiązania, takie jak funkcja wygodnego składania, sprawiają, że załadunek jest szybki i łatwy. A funkcja ułatwienia wsiadania zapewnia łatwe sterowanie przednim fotelem pasażera. Twoi pasażerowie pokochają podgrzewane siedzenia z przodu i z tyłu, a także klimatyzację z dyskretnymi nawiewami powietrza, które zapewniają pełen komfort termiczny.Ułatwienie wsiadania.

Ta sprytna funkcja umożliwia kierowcy przesuwanie i odchylanie przedniego siedzenia pasażera za pomocą przycisku na siedzeniu, co ułatwia wsiadanie i zwiększa komfort pasażerów z tyłu.


Praktyczne składanie tylnych siedzeń.

Aby zwiększyć wygodę i wszechstronność, tylne siedzenia można teraz złożyć w stosunku 40:20:40. Ponadto, wygodne dźwignie na bocznych ścianach bagażnika pozwalają na szybkie złożenie siedzeń bez wysiłku.


Sprytnie umieszczony akumulator.

Dzięki sprytnemu umieszczeniu akumulatora wysokiego napięcia na podwoziu, TUCSON Plug-in Hybrid oferuje mnóstwo miejsca wewnątrz. Pasażerowie z tyłu mają aż 995 mm miejsca na nogi.

Poznaj nowy poziom sterowania klimatyzacją.

Powiedzmy sobie szczerze. Każdy jest inny. Jedni uwielbiają gorąco, a inni chłodniejsze otoczenie. Dlatego wyposażyliśmy Nowego TUCSONA w technologię Multi-Air Mode. Rozprasza ona powietrze przez pośrednie i bezpośrednie otwory wentylacyjne, dzięki czemu intensywność nawiewów jest mniejsza, ale ogólna objętość wtłaczanego powietrza pozostaje taka sama. A trójstrefowa klimatyzacja umożliwia ustawienie różnych temperatur dla kierowcy, pasażera z przodu oraz osób podróżujących na tylnych siedzeniach.


Technologia Multi-Air Mode.

Maksymalny komfort kierowcy i pasażerów. Nowy TUCSON to pierwszy model Hyundai z technologią Multi-Air Mode, która polega na optymalnym rozmieszczeniu widocznych i ukrytych nawiewów klimatyzacji i ogrzewania, aby zapewnić doskonały komfort termiczny kabiny dzięki delikatniejszemu przepływowi powietrza.


Ogrzewane i wentylowane fotele.

Chłód w lecie. Ciepło w zimie. Kierowca i pasażer na przednim siedzeniu pokochają opcjonalne podgrzewane i wentylowane fotele. Dostępne jest również podgrzewanie tylnych siedzeń.


Trójstrefowa klimatyzacja.

Wygoda dla wszystkich. Trójstrefowa klimatyzacja umożliwia indywidualną regulację klimatyzacji przez pasażerów na tylnych siedzeniach, pasażera z przodu i kierowcę.

Bezpieczeństwo

Najlepsze w klasie opcje bezpieczeństwa i układy wspomagania jazdy.

Dzięki najlepszym w swojej klasie zaawansowanym układom wspomagania jazdy oraz pakietowi bezpieczeństwa aktywnego z fantastyczną gamą innowacyjnych funkcji, Nowy Tucson Hybrid zapewnia jeszcze większe bezpieczeństwo oraz spokój Tobie i Twoim bliskim. Ulepszony system siedmiu poduszek bezpieczeństwa, w tym boczną poduszkę środkową w pierwszym rzędzie, co jest ewenementem w tym segmencie. Zapobiega ona zderzaniu się pasażerów w pierwszym rzędzie, minimalizując ryzyko poważnych obrażeń.


 


Asystent zapobiegania kolizjom czołowym (FCA)

System FCA automatycznie hamuje, gdy wykryje nagłe hamowanie poprzedzającego samochodu albo pieszych bądź rowerzystów zagrożonych potrąceniem. Teraz został zaktualizowany o funkcję skrętu na skrzyżowaniach, specjalnie skalibrowaną, aby zapobiegać zderzeniom czołowym podczas skręcania w lewo na skrzyżowaniach (w krajach o ruchu prawostronnym).


Asystent podążania na pasie ruchu (LFA).

Nowy Hyundai Tucson Hybrid jest wyposażony w system utrzymania auta pośrodku pasa ruchu (LFA). Podczas jazdy z prędkością do 180 km/h system pomaga kierowcy w utrzymywaniu samochodu pośrodku zajmowanego pasa ruchu na autostradzie i w mieście.


Asystent świateł drogowych (HBA).

Wykrywa pojazdy jadące z naprzeciwka oraz pojazdy na tym samym pasie i automatycznie przełącza światła drogowe na światła mijania. Gdy nie są wykrywane żadne pojazdy system automatycznie uaktywnia z powrotem światła drogowe, aby kierowca miał dłuższe pole widzenia.


Inteligentny tempomat wykorzystujący nawigację (NSCC).

Większe bezpieczeństwo, mniejszy stres. Utrzymuje określoną odległość od poprzedzającego pojazdu, kontrolując również prędkość na zakrętach w ramach funkcji Asystenta jazdy autostradowej (HDA).


Monitorowanie martwego pola (BVM).

Teraz możesz obserwować martwe pole z tyłu z lewej i prawej strony Nowego Tucsona na ekranie w cyfrowym zestawie wskaźników. Kamery są aktywowane w chwili włączenia kierunkowskazu sygnalizującego zmianę pasa ruchu.


E-call.

Funkcja automatycznego wzywania pomocy w razie wypadku, podczas którego zostały zdetonowane poduszki powietrzne. Można również nacisnąć przycisk SOS, aby uzyskać pomoc w nagłych wypadkach w dowolnym momencie, 365 dni w roku.

Skontaktuj się z nami


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Kraków
al. Powstańców Śląskich 22

Salon: tel.: 12 252 00 50
Serwis: tel.: 12 252 00 55

Kraków
Jasnogórska 60

Salon: tel.: (12) 662 00 50
Serwis: tel.: (12) 662 00 55
Części: tel.: (12) 662 00 53

Warszawa
Krasnobrodzka 5

Salon: tel.: (22) 510 00 50
Serwis: tel.: (22) 510 00 55
Części: tel.: (22) 510 00 53