Zalety


Połączenie emocjonalnego designu i zaawansowanych technologii.

Hyundai i20 Nowej Generacji jest pierwszym samochodem w Europie zainspirowanym Sensous Sportiness – nową filozofią designu Hyundaia. Nowy i20 jest nie tylko wyposażony w zaawansowany system łączności i wiodące w segmencie kompleksowe funkcje bezpieczeństwa, ale również w 48-woltowy hybrydowy układ napędowy, zwiększający efektywność jazdy.


Miejskie życie w miejskim stylu.

Hyundai i20 Nowej Generacji wyróżnia się energetycznymi proporcjami i oryginalnym designem. Nowe LED-owe reflektory, dynamiczne linie nadwozia, unikalna konstrukcja słupka C czy tylne światło w kształcie litery Z – to tylko niektóre z elementów, które łączą nowoczesny styl z niepowtarzalnym wrażeniem klasy premium.


Gotowy na wyzwania na drodze.

Jak dużego bezpieczeństwa możesz spodziewać się w miejskim samochodzie?Nowy i20 wyposażony jest w bogaty pakiet systemów bezpieczeństwa. Inteligentny tempomat (NSCC), inteligentny asystent ostrzegania o ograniczeniach prędkości, asystent podążania na pasie ruchu (LFA) czy też nowej generacji asystent unikania kolizji czołowych (FCA), który wykrywa pieszych oraz rowerzystów – to tylko kilka z dostępnych zaawansowanych funkcji.Nowy wymiar łączności

Hyundai i20 Nowej Generacji oferuje mnogość funkcji mających na celu zapewnić Ci łączność na drodze. Technologia BlueLink proponuje szeroką ofertę powiązanych usług łączności takich jak informacje o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym czy ‘Find my car’ – umożliwiająca łatwą lokalizację samochodu w nieznanym otoczeniu. Rozpoznawanie komunikatów głosowych online oparte jest na naturalnym tempie głosu, co stanowi dodatkową wartość przy intuicyjnych interakcjach.


Dwa ekrany o przekątnej 10,25 cala

Hyundai i20 Nowej Generacji otrzymał dwa nowe ekrany, każdy o przekątnej 10,25 cala: nowe cyfrowe zegary oraz ekran systemu nawigacji, które zostały wizualnie połączone i wkomponowane w deskę rozdzielczą. Nowy i20 jest w pełni kompatybilny z Android Auto i Apple Car Play, a także dostępne jest bezprzewodowe ładowanie smartfonów.


System audio firmy Bose

Hyundai i20 Nowej Generacji jest pierwszym modelem w Europie, w którym zastosowano system premium audio firmy Bose. Osiem głośników, w tym również subwoofer, zostało rozmieszczonych w pojeździe, aby gwarantować dźwięk najwyższej jakości.


Skontaktuj się z nami


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Kraków
Jasnogórska 60

Salon: tel.: (12) 662 00 50
Serwis: tel.: (12) 662 00 55
Części: tel.: (12) 662 00 53

Warszawa
Krasnobrodzka 5

Salon: tel.: (22) 510 00 50
Serwis: tel.: (22) 510 00 55
Części: tel.: (22) 510 00 53