Upust aż do 10 000 zł

  • Promocyjny upust 10 000 zł dla wersji Modern, Smart i N Line 
  • Już od 418 zł netto / m-c w leasingu Easy Move On

Zalety

Wyznacza nowe standardy.

Dynamiczny i wyróżniający się, i20 Nowej Generacji jest przykładem nowego standardu jakości w klasie samochodów miejskich. Łączy wiodące w segmencie funkcje bezpieczeństwa i łączności, jest również pierwszym samochodem w Europie zainspirowanym nową filozofią designu Hyundaia. Ciesz się jazdą.

Stylistyka

Przyciągaj uwagę w wielkim stylu.

Elegancki i wyjątkowy, i20 Nowej Generacji rewolucjonizuje segment klasy B swoim emocjonalnym i sportowym designem. Szerszy i dłuższy, z dachem niższym od swoich poprzedników, jest pierwszym w Europie samochodem zainspirowanym nowym językiem projektowania marki Hyundai – Sensous Sportiness – harmonijnym połączeniem energetycznych proporcji, stylu i technologii.


Przód i środek: w sportowym stylu.

Charakterystyczny przedni zderzak jest podkreślony wylotami powietrza oraz odważnym, nowym kaskadowym grillem, który robi potężne pierwsze wrażenie.


Charakterystyczne, dynamiczne światła.

Nowe LED-owe reflektory są podkreślone przez światła do jazdy dziennej, które wizualnie łączą się z tyłem samochodu, nadając mu wyjątkowy wygląd.


Wyjątkowy design świateł.

Przednie reflektory LED-owe w kształcie litery Z płynnie łączą się z tyłem i tylnymi światłami, podkreślając wyjątkową sylwetkę samochodu.

Wnętrze

Najwyższa jakość nowoczesnego wnętrza.

Projektanci marki Hyundai nadali i20 Nowej Generacji świeży wygląd. Samochód dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych sprawia nowoczesne i przestronne wrażenie. Drzwi otaczają deskę rozdzielczą w elegancki sposób, inspirowany kształtami natury. Ich kształt odpowiada tablicy rozdzielczej, tworząc idealną kompozycję, a nastrojowe oświetlenie LED uwydatnia subtelne i wyrafinowane niebieskie akcenty w kokpicie.Elegancka deska rozdzielcza.

Poziome listwy, dzięki którym konsola wydaje się szersza, nadają jej niekonwencjonalnego, stylowego charakteru i podkreślają elegancki design.


Sportowa 4-ramienna kierownica.

Bądź pod kontrolą i nie trać łączności dzięki przełącznikom umieszczonym na sportowej kierownicy.


Dwa ekrany o przekątnej 10,25 cala.

Nowy cyfrowy zestaw wskaźników o przekątnej 10,25 cala oraz środkowy 10,25 calowy ekran dotykowy są najważniejszym punktem zaawansowanego technologicznie wnętrza.

Łączność

Wiodące w segmencie funkcje łączności.

Ciesz się zaawansowanymi technologicznie funkcjami łączności takimi jak bezprzewodowa funkcja screen mirroring oraz funkcja dzielenia ekranu, dostępna na dwóch wizualnie połączonych 10,25 calowych ekranach. Dzięki systemowi łączności Bluelink możesz kontrolować swój samochód za pomocą swojego telefonu – lub głosu. System rozpoznawania mowy online oraz funkcje, dzięki którym Twoja jazda będzie jeszcze wygodniejsza i przyjemna, zapewnią Ci bezproblemową łączność z i20 Nowej Generacji.

 


10,25 calowy centralny ekran dotykowy.

Dla jeszcze większej elegancji wnętrza i przyjemności użytkowania, 10,25 calowy zestaw wskaźników cyfrowych i centralny ekran dotykowy o przekątnej 10,25 cala są wizualnie połączone.


Łączność przy ustalaniu trasy.

Dzięki tej funkcji trasa nie jest już wyznaczana przez procesor wewnątrz urządzenia nawigacyjnego ale przez potężny serwer w chmurze Hyundai. To umożliwia dokładniejszą prognozę ruchu na drodze, bardziej precyzyjne ustalenie czasu dotarcia na miejsce oraz niezawodne modyfikacje trasy podczas jazdy.


Nawigacja po zaparkowaniu.

Możesz zaparkować Nowego i20 jeszcze przed dotarciem na miejsce parkowania, jeśli jesteś w promieniu 200m-2km od niego. Możesz powierzyć nawigację aplikacji Bluelink, która posługując się rozszerzoną rzeczywistością, pokieruje Cię dokładnie tam gdzie chciałeś dojechać.

Osiągi

Wybór silnika dla jeszcze większej efektywności.

Wybierz spośród dwóch silników z 3 możliwymi wariantami skrzyni biegów. Po raz pierwszy dostępny jest 48-woltowy, hybrydowy układ napędowy, opcjonalnie w wersji 100 KM lub standardowo w wersji 120 KM. 48-woltowy napędowy układ hybrydowy przyczynia się do zmniejszenia zużycia paliwa i emisji CO2 o 3-4%. Dostępny również jest benzynowy silnik 1.2 MPI o mocy 84 KM oraz turbodoładowany silnik 1.0 T-GDI o mocy 100 KM.

 


48-woltowy, hybrydowy układ napędowy.

Oszczędź paliwo i zmniejsz emisję z 48-woltowym hybrydowym układem napędowym, który wspiera silnik spalinowy za pomocą dodatkowego momentu obrotowego podczas przyśpieszania.


Inteligentna manualna skrzynia biegów (iMT).

Zaprojektowana aby zmniejszyć emisję i zwiększyć wydajność paliwa, iMT odłącza silnik od skrzyni biegów po zwolnieniu przez kierowcę pedału przyspieszenia, umożliwiając przejście samochodu w tryb wybiegu i oszczędzanie paliwa.

Bezpieczeństwo

Najbardziej kompleksowy pakiet bezpieczeństwa.

Hyundai i20 Nowej Generacji wyposażony jest w nowoczesny system wspomagania kierowcy Hyundai SmartSense – najbardziej wszechstronny pakiet bezpieczeństwa wśród samochodów klasy B, zapewniając Ci bezpieczeństwo i pokój ducha. Wiele dostępnych funkcji przewyższa to, czego spodziewasz się po samochodzie z tego segmentu.

 


Asystent Podążania Pasem Ruchu (LFA).

Po raz pierwszy, i20 Nowej Generacji zawiera funkcję LFA, która po uruchomieniu utrzymuje pojazd na środku pasa, utrzymując przy tym prędkość pomiędzy 0 a 180 km/h. LFA działa zarówno na autostradach jak i na miejskich drogach.


System monitorowania martwego pola (BCA).

Przy pomocy sensorycznych radarów na tylnym zderzaku i przedniej kamery, system BCA poinformuje Cię gdy wykryje ruch w tzw. martwym polu. Jeśli w takiej sytuacji włączysz drogowskaz, system użyje głosowego znaku ostrzegawczego i zahamuje aby uniknąć kolizji.


Asystent ostrzegania o ruchu poprzecznym (RCCA).

Podczas cofania w miejscach o niskiej widoczności, system nie tylko ostrzega kierowcę o zbliżających się z boku pojazdach, ale również automatycznie hamuje.

 


Inteligentny tempomat (NSCC).

Navigation-based Smart Cruise Control (NSCC). Wykorzystuje zupełnie nowy system nawigacji do przewidywania zbliżających się zakrętów lub prostych na autostradach i dostosowuje prędkość pojazdu w celu bezpieczniejszej jazdy.


Ostrzeganie o odjechaniu poprzedzającego pojazdu (LVDA).

Ta inteligentna funkcja przydatna podczas jazdy miejskiej powiadomi kierowcę o nagłym ruchu poprzedzających go pojazdów, które stały w stanie spoczynku na światłach lub w korku.


Inteligentny asystent ostrzegania o ograniczeniach prędkości (ISLA).

Ta funkcja ostrzega kierowcę dźwiękowo lub wizualnie, gdy przekroczy on limit prędkości. W połączeniu z ręcznym ogranicznikiem prędkości ISLA może automatycznie dostosować prędkość samochodu.

Wygoda

Przestronność i pełna łączność bezprzewodowa.

Większy i lepszy – Hyundai i20 Nowej Generacji ma wszystko czego potrzebujesz. Jest wygodniejszy - dzięki bezprzewodowej funkcji screen mirroring i opcji bezprzewodowego ładowania telefonu. Ma więcej miejsca w bagażniku, dzięki czemu możesz zapakować do niego wszystko czego potrzebujesz. A 8 głośników w systemie audio firmy Bose zapewnia wspaniałe wrażenia gdy chcesz pogłośnić muzykę i śpiewać.Przestronny bagażnik.

Przestrzeń bagażowa w Nowym i20 łącznie wynosi 351 litrów i w porównaniu do swoich poprzedników, została zwiększona aż o 25 litrów. Jeszcze więcej miejsca dla Ciebie i Twojej rodziny, teraz spakujecie się na wszystkie wspólne przygody.


Premium system audio.

Ciesz się doskonałą jakością dźwięku dzięki systemowi audio Bose Premium. Osiem głośników, w tym subwoofer, zapewnią niesamowite emocje podczas każdej podróży.


Wiodące w segmencie funkcje łączności.

Usługa mirror i bezprzewodowe ładowanie. Wszystko to zapewni Ci 10,25 calowy ekran dotykowy z AppleCarPlay i Android Auto. Bezprzewodowa ładowarka również znajduje się w wyposażeniu samochodu.

Skontaktuj się z nami


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Kraków
al. Powstańców Śląskich 22

Salon: tel.: 12 252 00 50
Serwis: tel.: 12 252 00 55

Kraków
Jasnogórska 60

Salon: tel.: (12) 662 00 50
Serwis: tel.: (12) 662 00 55
Części: tel.: (12) 662 00 53

Warszawa
Krasnobrodzka 5

Salon: tel.: (22) 510 00 50
Serwis: tel.: (22) 510 00 55
Części: tel.: (22) 510 00 53