Zalety

Witamy na nowym poziomie wydajności.

Stworzony, aby wywoływać uśmiech na Twojej twarzy za każdym razem, gdy usiądziesz za kierownicą. Hyundai IONIQ 5 N to nasz pierwszy w pełni elektryczny model N, który został już wybrany „Samochodem Roku 2023” przez TopGear.com. To także naturalne źródło szczęścia – przenosząc czystą, niefiltrowaną radość z jazdy na zupełnie nowy poziom. Jako pierwszy pojazd elektryczny sportowej linni N, IONIQ 5 N reprezentuje nowy segment pojazdów elektrycznych o wysokich osiągach, zorientowanych na kierowcę, dzięki nowym technologiom i zwiększonym możliwościom na torze wyścigowym.

 

Samochód Roku 2023 TopGear.com

Elektryczny Hyundai IONIQ 5 N zaprezentował mocny debiut, zdobywając tytuł Samochodu Roku w konkursie TopGear.com Awards 2023. Zdobycie tytułu Samochodu Roku 2023 magazynu TopGear jest świadectwem pasji Hyundai N do innowacji i zaangażowania w rozwój strategii elektryfikacji gamy N.


Łobuz na zakrętach.

Głodny wrażeń IONIQ 5 N, posiada niesamowitą umiejętność sprawnego pokonywania zakrętów (Corner Rascal) dzięki usztywnieniu struktury nadwozia oraz specjalnie dostrojonemu układowi kierowniczemu N.

Codzienny samochód sportowy.

Poczuj moc i przeżyj jazdę jak żadna inna – jedyny na rynku elektryczny samochód o wysokich osiągach, który zapewnia doskonałe sportowe wrażenia z jazdy.

Gotowy na tor wyścigowy.

Ciesz się natychmiastowym przyspieszeniem oraz mocą aż do 478 kW / 650 KM po naciśnięciu przycisku N Grin Boost. Przyspieszenie od 0 do 100 km/h w zaledwie 4 sekundy.


Poczuj wysoką wydajność wszystkimi zmysłami.

Poczuj zmianę biegów, usłysz przyspieszenie i przeżyj elektryzującą jazdę jak żadna inna. Każdy element w IONIQ 5 N został zaprojektowany tak, aby pobudzić wszystkie Twoje zmysły, podnosić poziom dopaminy oraz wywoływać uśmiech na Twojej twarzy. I jako jedyny na rynku pojazd elektryczny o wysokich osiągach, zapewnia doskonałe wyczucie zmiany biegów i niezapomniane wrażenia z jazdy.

 

Przyspieszenie:

0-100 km/h: 3.4 sek (Boost)

Moc silnika

Przedni: 166 kW / 226 KM
Tylny: 282 kW / 383 KM
Całkowita moc wyjściowa: 478 kw / 650 KM (N Grin Boost)

Prędkość

Prędkość maks.:260 km/h

Bateria

Pojemność:84 kWh

Ładowanie

Szybkość: 350 kW
Czas: 10-80% w 18 min

Wymiary

Długość: 4,715 mm
Szerokość: 1,940 mm
Wysokość: 1,590 mm
Rozstaw osi: 3,000 mm


Dreszczyk emocji związany z jazdą.

Dzięki nowym technologiom i zwiększonym możliwościom na torze wyścigowym, IONIQ 5 N reprezentuje nowy segment wydajnych pojazdów elektrycznych zorientowanych na kierowcę. Wykorzystując technologie wywodzące się ze sportów motorowych, podnosi trzy filary wydajności N na nowy, elektryzujący poziom.

 

Bezkompromisowa wydajność.

Odblokuj zupełnie nowy świat emocji. Zaprojektowany dla wymagających entuzjastów, którzy chcą czegoś więcej niż tylko pojeździć – ten wysokowydajny pojazd elektryczny został starannie wykonany, aby zapewnić niezwykle ekscytujące wrażenia z jazdy.

Niezrównana kontrola.

IONIQ 5 N zapewnia niesamowite uczucie zmiany biegów i dynamiczną reakcję na jazdę, której często brakuje entuzjastom osiągów w pojazdach elektrycznych. Nowe technologie, takie jak N e-Shift i N Active Sound+, pozwalają naprawdę poczuć i usłyszeć dostarczaną moc.

Inspirująca wszechstronność.

Prawdziwie sportowy samochód na każdy dzień, IONIQ 5 N zapewnia zapierające dech w piersiach osiągi, które przyprawiają o zawrót głowy – uzupełnione zrównoważonym komfortem codziennych dojazdów do pracy i zasięgiem do 448 km w trybie całkowicie elektrycznym.


Zacznij driftować.

Marzysz o driftowaniu? Stworzyliśmy N Drift Optimizer, który pozwala kierowcy symulować działanie sprzęgła pojazdu spalinowego z napędem na tylne koła w scenariuszach jazdy, które wymagają natychmiastowego zainicjowania driftu.

Nowy standard na torze wyścigowym.

IONIQ 5 N ustanawia nowy standard zarządzania temperaturą w warunkach na torze wyścigowym, oferując wyższą odporność na degradację mocy wywołaną ciepłem – w porównaniu do konkurentów.


Bateria o dużym zasięgu 84 kWh.

Wyposażony w większy i mocniejszy akumulator wysokonapięciowy, niż wielokrotnie nagradzany model IONIQ 5, z którego wywodzi się ten potężny, wysokowydajny pojazd elektryczny. IONIQ 5 N korzysta również z kilku ulepszeń technicznych, takich jak zwiększona efektywność energetyczna w celu uzyskania większej mocy wyjściowej z nowego akumulatora 84 kWh. Ciesz się szybszym ładowaniem i zwiększonym zasięgiem jazdy dzięki przełomowej globalnej platformie modułowej (E-GMP) dedykowanej pojazdom elektrycznym.

 

Jeden z najszybszych czasów ładowania.

Innowacyjny system akumulatorów 800 V zastosowany w IONIQ 5 N zapewnia jeden z najszybszych czasów ładowania dostępnych obecnie na rynku.

Najnowocześniejsze systemy bezpieczeństwa.

Ciesz się maksymalnym bezpieczeństwem i spokojem ducha dzięki najnowocześniejszym systemom bezpieczeństwa i wspomagania kierowcy.

Design

Funkcje zwiększające wydajność.

Podobnie jak modele z gamy N, także IONIQ 5 N jest wyposażony w szereg dodatkowych elementów konstrukcyjnych zwiększających osiągi, takich jak: kontrastujące czarne wykończenia i tylny spojler, które podkreślają sportowe aspekty standardowego modelu i maksymalizują jego potencjał do jazdy po torze.

 

Przód.

Z przodu znajduje się maska z logo N oraz zderzak z kurtyną powietrzną i klapami powietrza dla dodatkowego chłodzenia. W dolnej części zderzaka biegnie spojler, który podkreśla sylwetkę samochodu i sugeruje jego osiągi.

Linia boczna.

Ekskluzywny dla modeli elektrycznych N kolor „Luminous Orange” na dole czarnej osłony przedniego zderzaka jest kontynuowany wzdłuż bocznych progów, nadając IONIQ 5 N wygląd gotowy do jazdy po torze wyścigowym.

Tył.

Z tyłu wyróżniający się spojler wraz z tylnym dyfuzorem i wylotem powietrza z pomarańczowymi akcentami, pomagają kontrolować przepływ powietrza, zapewniając optymalne właściwości aerodynamiczne. W spojlerze zintegrowane jest trójkątne światło STOP charakterystyczne dla modeli N.


Elementy konstrukcyjne zwiększające wydajność.

Oczywiście elementy nadwozia IONIQ 5 N inspirowane sportami motorowymi zostały zaprojektowane tak, aby wywierały silne wrażenie – ale jednocześnie wszystkie mają za zadanie zwiększać osiągi i dostarczać maksymalną przyjemność z jazdy.

 

Przednie wloty powietrza.

Przednie wloty powietrza zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić lepszą aerodynamikę i ochłodzić wydajny układ hamulcowy wyposażony w 4-tłokowy przedni zacisk i klocki o wysokim tarciu.

Felgi aluminiowe 21''

Kute 21-calowe felgi aluminiowe z oponami 275/35R21 Pirelli P-Zero o dużej przyczepności zapewniają lepszą jazdę i prowadzenie na torze.

Sportowy spojler.

Dłuższy od wersji montowanej na swoim poprzedniku IONIQ 5 – wydatny, tylny spojler N pomaga kontrolować przepływ powietrza, wspierając zwiększoną siłę docisku i lepszą przyczepność.


Większy, odważniejszy i potężniejszy.

Model N dodatkowo wyróżnia się od standardowego IONIQ 5 zmianą proporcji. Jest ogólnie o 20 mm niższy, o 50 mm szerszy, aby pomieścić szersze opony, i o 80 mm dłuższy dzięki bardziej widocznemu dyfuzorowi.

 

 

Osiągi

Większa wydajność N.

Przenieś na wyższy poziom swoje codzienne dojazdy do pracy i weekendy na torze dzięki imponującym osiągom i niesamowitej wydajności. Najnowsze technologie zostały opracowane dzięki doświadczeniu w sportach motorowych i latach intensywnego rozwoju. Hyundai IONIQ 5 N zwiększa osiągi w nowy, elektryzujący sposób.

 

Prędkość maksymalna.

Śmiało, spuść go ze smyczy. Ten pojazd elektryczny, rozwijający prędkość maksymalną aż do 260 km/h, został stworzony, abyś mógł jeszcze bardziej rozwinąć swojego wewnętrznego kierowcę wyścigowego.

Wysoki moment obrotowy.

Wysokowydajne silniki elektryczne IONIQ 5 N osiągając 770 Nm zapierającego dech w piersiach momentu obrotowego i 21 000 obr./min. przy włączonym N Grin Boost.

Zawrotne przyspieszenie.

Dzięki możliwości przyspieszenia od 0 do 100 km/h zaledwie w 3,4 sekundy – to potężne źródło naturalnego szczęścia poruszy Twoją duszę, kiedy tylko tego zapragniesz.


Łobuz na zakrętach.

Głodny wrażeń model IONIQ 5 N posiada niesamowitą umiejętność sprawnego pokonywania zakrętów (Corner Rascal) dzięki usztywnieniu struktury nadwozia oraz specjalnie dostrojonemu układowi kierowniczemu N. To nigdy nie jest tylko jazda samochodem – to sposób, aby Twoja codzienność stała się bardziej ekscytująca. Zintegrowane osie napędowe (IDA) inspirowane rajdami WRC, zostały wzmocnione, aby wytrzymać większy moment obrotowy silnika elektrycznego, jednocześnie zmniejszając masę nieresorowaną, w połączeniu z 21-calowymi felgami z kutego aluminium.

e-LSD.

e-LSD (elektroniczny mechanizm różnicowy o ograniczonym poślizgu) na tylnej osi optymalizuje zachowanie na zakrętach i zapewnia kontrolę.

Korpus i podwozie.

IONIQ 5 N’s corner rascal capabilities begin with enhancements to the body-in-white (BIW) structure with 42 additional welding points and 2.1 metres of additional adhesives for additional stiffness. The motor and battery mounting are reinforced while front and rear subframes are enhanced for lateral rigidity.

Układ kierowniczy.

Aby poprawić reakcję układu kierowniczego i sprzężenie zwrotne, kolumna kierownicy została wzmocniona w celu poprawy sztywności pojazdu. Specjalnie dostrojony układ wspomagania kierownicy napędzany silnikiem typu N, montowany na zębatce, charakteryzuje się wyższym przełożeniem układu kierowniczego i lepszym sprzężeniem zwrotnym momentu obrotowego.


N Torque Distribution.

N Torque Distribution zapewnia w pełni zmienny rozkład momentu obrotowego z przodu i z tyłu, który można ustawić na 11 poziomach.

N Pedal.

Ta inteligentna funkcja oprogramowania została zaprojektowana tak, aby zapewnić natychmiastową reakcję podczas skręcania i zwiększoną czułość przepustnicy. Wykorzystując siłę hamowania, powstaje agresywne przeniesienie ciężaru, co skutkuje ostrzejszym wejściem w zakręt.

N Drift optimizer.

N Drift Optimizer pomaga utrzymać kąt znoszenia, równoważąc wiele elementów sterujących pojazdem reagujących w czasie rzeczywistym. Zintegrowana funkcja Torque Kick Drift pozwala kierowcy symulować działanie sprzęgła pojazdu spalinowego z napędem na tylne koła w scenariuszach jazdy, które wymagają natychmiastowego zainicjowania driftu.


Codzienny samochód sportowy.

Stworzony z myślą o maksymalnej przyjemności z jazdy, model IONIQ 5 N został starannie zaprojektowany, aby zwiększyć Twój poziom szczęścia. Równoważąc niesamowitą moc i dynamikę jazdy na poziomie toru wyścigowego z możliwością codziennego dojazdu do pracy z myślą o komforcie – naprawdę jest to samochód sportowy na każdy dzień. Został zaprojektowany tak, aby każda chwila za kierownicą była szansą na dreszczyk emocji i pojawienie typowego uśmiechu N na Twojej twarzy.

Sportowa kierownica N.

Skórzana kierownica N zapewnia doskonałą przyczepność i bezpośredni dostęp do funkcji poprawiających właściwości jezdne, takich jak łopatki zmiany biegów oraz przyciski Drive Mode i N Grin Boost.

Fotele kubełkowe N.

Fotele N mają wzmocnione podparcia, dzięki czemu nawet w przypadku silnego przyspieszenia i ostrego pokonywania zakrętów, mocno podtrzymują górną i dolną część ciała, aby przez zachować stabilną postawę podczas jazdy.

Konsola środkowa.

Konsola środkowa IONIQ 5 N jest zoptymalizowana do jazdy po torze dzięki i podparciom na kolana i golenie oraz przesuwanemu podłokietnikowi. Przedłużenie dolnej części zwiększa sztywność, aby jeszcze bardziej wspierać sportową jazdę.

 

Przejmij kontrolę.

Nasza technologia N e-Shift daje poczucie kontroli nad dostarczaniem mocy i symuluje uczucie szarpnięcia między zmianami biegów. W rezultacie zapewnia zapewnia lepszą reakcję kierowcy, a tym samym bardziej precyzyjną kontrolę nad dynamiczną jazdą IONIQ 5 N.

N Active Sound+

N Active Sound+ zawiera system 10 głośników (8 wewnętrznych, 2 zewnętrzne) i oferuje trzy różne motywy dźwiękowe. Celem jest zapewnienie kierowcom bardziej wciągających i ekscytujących wrażeń sensorycznych podczas jazdy.

N Road Sense.

Funkcja N Road Sense jest oparta na działaniu przedniej kamery i automatycznie zaleca aktywację trybu N po wykryciu znaków drogowych z podwójnymi zakrętami.


Gotowy na tor wyścigowy.

Hyundai IONIQ 5 N jest wyposażony w szeroką gamą funkcji zwiększających wydajność podczas jazdy na na torze. Dzięki nowym technologiom i zwiększonym możliwościom na torze wyścigowym, IONIQ 5 N reprezentuje nowy segment wydajnych pojazdów elektrycznych. Każde kolejne okrążenie na torze zwiększa Twój poziom ekscytacji, wywołując uśmiech na Twojej twarzy.

 

Potężny układ hamulcowy.

IONIQ 5 N jest wyposażony w hamulce N, które są najmocniejszym układem hamulcowym Hyundaia. Hamulce te są zbudowane z nowych lekkich materiałów i pod kątem zoptymalizowanego przepływu powietrza w celu poprawy wydajności chłodzenia.

Opony Pirelli P-Zero.

IONIQ 5 N został wyposażony w opony 275/35R21 Pirelli P-Zero o wysokiej przyczepności, zapewniające lepszą jazdę i prowadzenie oraz lepszą przyczepność na torze.

Kute felgi 21''

Kute 21-calowe aluminiowe felgi wyglądają fantastycznie, poprawiając jednocześnie prowadzenie i przyczepność, dzięki zmniejszeniu masy nieresorowanej.

 

N Brake Regen.

Zaprojektowany specjalnie dla IONIQ 5 N układ hamulcowy, który zapewnia maksymalną siłę hamowania do 0,6 G. Dzięki uzyskaniu maksymalnej siły hamowania z regeneracją, zminilalizowana zostaje siła działania hamulców mechanicznych i zapobiega ich przegrzaniu.

Zawieszenie sterowane elektronicznie.

Większa wydajność czy większy komfort? Ty wybierasz. Elektronicznie sterowane zawieszenie pozwala dostosować sztywność zawieszenia w zależności od wybranego trybu jazdy: N/Sport/Normal.


Najnowocześniejsze technologie zapewniające wysokie osiągi na torze wyścigowym.

Mając samochód taki jak IONIQ 5 N – w pełni zdolny do dostarczania czystych, niezpomnianych emocji – musisz przyzwyczaić się do jednej rzeczy: jazdy z szerokim uśmiechem na twarzy. Wyposażony w nowe technologie i ulepszone możliwości na torze wyścigowym, kilka ekskluzywnych funkcji zwiększających jego wydajność na torze, takich jak: N Grin Boost, N Launch Control, N Battery Pre Condition i N Race.

 

N Grin Boost.

Ciesz się zwiększonym momentem obrotowym i mocą aż do 478 kW / 650 KM po naciśnięciu przycisku N Grin Boost. Doładowanie, które przyspiesza od 0 do 100 km/h w zaledwie 3,4 sekundy.

N Launch Control.

Funkcja N Launch Control umożliwia uruchomienie pojazdu jak profesjonalnego samochodu wyścigowego, dzięki kontroli momentu obrotowego.

N Battery Preconditioning.

Przed jazdą kierowca może skorzystać z funkcji wstępnego kondycjonowania akumulatora N, aby zoptymalizować temperaturę ogniw akumulatora, wybierając pomiędzy trybem „Drag” dla krótkiego rozwijania pełnej mocy lub trybem „Track”, który utrzymuje najniższą możliwą temperaturę na więcej okrążeń.

N Race.

Ta funkcja optymalizuje wytrzymałość pojazdu elektrycznego na torze, dając kierowcom bardziej bezpośrednią kontrolę nad zużyciem energii przez samochód. N Race stosuje podejście zaczerpnięte ze sportów motorowych, mające na celu maksymalizację zasobów, aby uzyskać jak najszybsze czasy.


Doskonała wydajność ładowania.

Możesz naładować auto w domu przez noc lub na ultraszybkiej stacji ładowania w ciągu kilku minut. IONIQ 5 N został wyposażony w innowacyjny system akumulatorów 800 V zapewniający najszybsze możliwe obecnie czasy ładowania. Ale jest również kompatybilny z ładowarką 400 V i ładowaniem AC.

 

Ultraszybkie ładowanie.

System akumulatorów 800 V może zwiększyć zasięg nawet o 100 km w zaledwie 5 minut. Ładowanie od 10% do 80% z mocą do 240 kW na ultraszybkiej stacji ładowania DC zajmuje 18 min.

Większa elastyczność.

Technologia 400 V i 800 V zapewnia elastyczność korzystania z innej ładowarki – jeśli dany typ jest zajęty, możesz skorzystać z innego stanowiska.

Ładowanie AC.

Ładuj w domu za pomocą ładowarki WallBox lub na parkingu w sklepie podczas zakupów. Ładowarka pokładowa o mocy 11 kW zapewnia szereg elastycznych możliwości ładowania prądem przemiennym.

Skontaktuj się z nami


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Kraków
al. Powstańców Śląskich 22

Salon: tel.: 12 252 00 50
Serwis: tel.: 12 252 00 55

Kraków
Jasnogórska 60

Salon: tel.: (12) 662 00 50
Serwis: tel.: (12) 662 00 55
Części: tel.: (12) 662 00 53

Warszawa
Krasnobrodzka 5

Salon: tel.: (22) 510 00 50
Serwis: tel.: (22) 510 00 55
Części: tel.: (22) 510 00 53