Upust aż do 10 000 zł

  • Promocyjny upust 10 000 zł dla wszystkich wersji
  • Już od 964 zł netto/mies. w Leasingu Easy Move On
  • Już od 1 786 zł netto/mies. w wynajmie długoterminowym

Zalety


 

Czas się odważyć.

Ludzie są coraz bardziej zmęczeni monotonnością i rutyną. Efekt? Potężny, nieposkromiony optymizm, motywujący kolejne pokolenie ciekawych innowatorów do zmiany zasad, zmiany gry, zmiany świata. Przedstawiamy Nowego Hyundaia Elantra.


 


Śmiało podążaj swoją ścieżką

Rozbudowane, aktywne funkcje bezpieczeństwa.


Odpowiedzią jesteś Ty

Siła i pewność. Uwierz w siebie i pokaż swoje mocne strony.


Rzuć wyzwanie światu

Nowoczesne, bezproblemowe technologie.

Design

Całkiem nowy styl projektowania.

Wygląd Nowej Elantry podkreśla jej progresywny i egzotyczny charakter poprzez parametryczną dynamikę. Najnowocześniejsze rozwiązania techniczne i innowacje stylistyczne budują zupełnie nowy wizerunek. Można powiedzieć, że zaawansowana technologia projektowania cyfrowego ożywiła język stylistyki Parametric Dynamic, czyli połączenie trzech linii w jednym punkcie. Taka konfiguracje jest odważnym konceptem, którego dotychczas uniknięto w projektowaniu samochodów, co najlepiej wyraża rewolucyjny duch Elantry.

 


Wyrazisty grill i przedni zderzak

Szersza, bardziej nowoczesna sylwetka sprawia, że i30 Fastback wygląda jeszcze bardziej charyzmatycznie. Przestrzenny wzór przedniego grilla odzwierciedla jego zwinność.


Efektowne reflektory

Nowy, dynamiczny projekt oświetlenia obejmuje opcjonalne, zintegrowane światła do jazdy dziennej w kształcie litery V, a także węższe reflektory z najnowszą technologią LED.


Elegancka linia boczna

Dynamiczny profil i30 Fastback podkreśla stylowa linia boczna, która płynnie przechodzi od przedniego zderzaka do tylnych lamp LED.

 

Światła tylne.

Krawędziowy spojler na bagażniku łączy zintegrowane tylne światła typu all-in-one – powstała w ten sposób świetlna litera H reprezentująca Hyundaia pomaga stworzyć zaawansowany technologicznie, futurystyczny wygląd tyłu.


Tylne światła zespolone z żarówkami.

Radykalnie przeprojektowane tylne lampy zespolone nowej Elantry są standardowo dostępne z żarówkami.


Tylne światła zespolone LED.

W wersji w pełni diodowej zachwycająca konstrukcja tylnych lamp zespolonych łukowato wygina się na całej tylnej części samochodu, nadając mu naprawdę wyjątkowy wygląd.


Tylne światła zespolone z żarówkami i listwą LED.

Z linią świetlną, która rozciąga się na całej szerokości samochodu, żarówkowo-diodowe tylne lampy zespolone robią świetne wrażenie.

 

Parametryczny wzór klejnotu.

Z trzech wyraźnie zaznaczonych krawędzi zbiegających się w jednym punkcie wyłaniają się trzy obszary, mieniące się różnymi odcieniami światła.


Felgi aluminiowe 15”.

Eleganckie i sportowe z jednokolorowym srebrnym wykończeniem, nowe 15-calowe felgi aluminiowe to jedna z wielu opcji do wyboru.


Felgi aluminiowe 16”.

Znajdź wersję, która pasuje do Twojego stylu. Nowe, pięcioramienne, 16-calowe felgi aluminiowe mają szare metaliczne wykończenie.


Felgi aluminiowe 17”.

Duże i odważne, dwukolorowe, czarno-srebrne 17-calowe felgi aluminiowe mają geometryczne kształty, które uzupełniają dynamiczne formy sportowego stylu nadwozia.

 

Wnętrze

Wyostrza zmysły.

Układ wnętrza „Immersive Cocoon” zapewnia użytkownikowi wrażenia skupione na wygodzie kierowcy. Nisko poprowadzone, szerokie konstrukcje biegnące od drzwi płynnie łączą się z konsolą środkową, a duży interfejs składający się z dwóch harmonijnie zintegrowanych wyświetlaczy podkreśla charakter samochodu inspirowany wyścigami.Deska rozdzielcza.

Kolorowy, cyfrowy zestaw wskaźników i ekran nawigacji (oba o przekątnej 10,25”) tworzą spójną otaczającą przestrzeń wizualną i płynny, zintegrowany widok panoramiczny, pochylony o 10 stopni w kierunku kierowcy, co ułatwia sterowanie i zapewnia nowoczesny wygląd.


64-kolorowe oświetlenie.

Oświetlenie we wnętrzu Elantry sprawia, że jazda nocą jest jeszcze bardziej wyjątkowa i zmysłowa.

Bezpieczeństwo

Hyundai SmartSense.

Nowy Hyundai Elantra jest wyposażony w najnowocześniejszy zaawansowany system wspomagania kierowcy, Hyundai SmartSense, dzięki czemu przoduje w segmencie najnowszych technologii i gwarantuje jeszcze więcej bezpieczeństwa i spokoju.Asystent unikania kolizji czołowych (FCA)

Jeśli poprzedzający pojazd nagle zwolni lub jeśli zostanie wykryte ryzyko kolizji czołowej, takie jak zatrzymany pojazd lub pieszy, system wyświetla ostrzeżenie. Jeśli po ostrzeżeniu ryzyko kolizji wzrośnie, system automatycznie pomaga w hamowaniu awaryjnym. Jeśli podczas jazdy zostanie wykryte ryzyko kolizji z rowerzystą, system automatycznie pomaga w hamowaniu awaryjnym.


Asystent unikania zderzenia z pojazdem w martwym polu (BCA)

Jeśli po włączeniu kierunkowskazu przed zmianą pasa ruchu istnieje ryzyko zderzenia z pojazdem nadjeżdżającym z tyłu, system wyświetla ostrzeżenie. Jeśli po ostrzeżeniu ryzyko kolizji wzrośnie, system automatycznie pomaga uniknąć zderzenia.


Inteligentny tempomat (SCC)

Inteligentny tempomat pomaga utrzymywać ustawioną prędkość i odległość od poprzedzającego pojazdu. Samochód automatycznie zatrzymuje się za poprzedzającym pojazdem, a następnie rusza, jeśli poprzedzający pojazd ruszy w krótkim czasie. Jeśli upłynie dłuższy czas, kierowca musi nacisnąć pedał przyspieszenia lub przełącznik.


Asystent podążania na pasie ruchu (LFA)

Wykrywa linie rozdzielające pasy ruchu oraz pojazdy z przodu za pomocą kamery przedniej i pomaga kierowcy w utrzymaniu toru jazdy na pasie ruchu.


System monitorujący poziom koncentracji uwagi kierowcy (DAW)

Określa poziom uwagi kierowcy podczas jazdy. Jeśli zostaną wykryte oznaki nieuwagi kierowcy, wysyła ostrzeżenia i w razie potrzeby zaleca odpoczynek. Po zatrzymaniu powiadamia kierowcę o ruszeniu poprzedzającego pojazdu.

Wygoda

Zawsze w kontakcie.

Zaawansowane funkcje łączności Elantry są niezwykle intuicyjne i łatwe w użyciu, zapewniając łączność z samochodem i ułatwiając wiele czynności podczas jazdy.

 


Parowanie kilku urządzeń Bluetooth

Podczas jazdy można przełączać odtwarzanie muzyki z 2 jednocześnie bezprzewodowo podłączonych smartfonów.


Bezprzewodowe ładowanie smartfona

Bezprzewodowe ładowanie jest tak proste, jak umieszczenie telefonu na podstawce ładującej.


Spersonalizowany profil

Wybierz swój spersonalizowany profil i miej wszystko w zasięgu ręki – ustawienia fotela, nawigacji, stacji radiowych, dźwięku i inne.


Cyfrowy zestaw wskaźników 10,25”

Dopełnieniem luksusowego wnętrza jest nowy, cyfrowy zestaw wskaźników o przekątnej 10,25 cala, który można w dużym stopniu dostosować do swoich upodobań.


System nawigacyjny 10,25”

Opcjonalny 10,25-calowy ekran dotykowy integruje nawigację 3D, media i funkcje łączności.


Elektryczny hamulec postojowy

Sterowanie jednym palcem. Elektryczny hamulec postojowy włącza się i wyłącza jednym naciśnięciem przycisku.

Video test

Hyundai Elantra 1.6 MT (2021)

Zapraszamy na test nowego Hyundaia Elantry, który wrócił na nasz polski rynek. Auto bardzo zmieniło się względem poprzednika, ale pewne cechy ma niezmienne. Wciąż jest samochodem wygodnym i oszczędnym, ale teraz też bardzo zwracającym na siebie uwagę.

Skontaktuj się z nami


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Kraków
al. Powstańców Śląskich 22

Salon: tel.: 12 252 00 50
Serwis: tel.: 12 252 00 55

Kraków
Jasnogórska 60

Salon: tel.: (12) 662 00 50
Serwis: tel.: (12) 662 00 55
Części: tel.: (12) 662 00 53

Warszawa
Krasnobrodzka 5

Salon: tel.: (22) 510 00 50
Serwis: tel.: (22) 510 00 55
Części: tel.: (22) 510 00 53