Stylistyka

Poznaj nowy dynamiczny wygląd.

Efektowny nowy wygląd zewnętrzny wyróżnia się eleganckim wyrafinowaniem i przyciągającymi wzrok osłonami ochronnymi. Wyciągnięta maska kończy się ostro nad środkową częścią grilla przedniego, którego szeroki, charakterystyczny kształt nadaje nowemu Hyundaiowi KONA mocniejszy wygląd. Ulepszone światła LED do jazdy dziennej zwracają uwagę ostrym kształtem.


 


Nowe przednie światła oraz grill.

Przyciągający wzrok nowy zderzak przedni płynnie przechodzi w osłony nadkoli, tworząc wyjątkowy pas pod odważnym nowym grillem.


Elegancka linia boczna.

Sportową sylwetkę podkreśla wizualne połączenie zagięć na bokach maski z ostrzejszym, czystszym i bardziej harmonijnym przodem.


Zderzak tylny.

Nowy tylny zderzak powiela wprowadzoną z przodu i po bokach koncepcję rozbudowanej ochrony nadwozia – jego solidność podkreśla nowa dolna osłona w metalicznym kolorze.


Nowy, elegancki układ świateł LED.

Efektowny nowy przód został całkowicie przeprojektowany. Szczególnie wyróżniają się nowe reflektory LED, a nad nimi wąskie światła do jazdy dziennej.


Dolna osłona zderzaka.

Solidna dolna osłona zderzaka obejmuje dolny wlot powietrza, wizualnie uzupełniając ciekawie ukształtowane powierzchnie otaczające grill przedni, w tym pionowe aerodynamiczne wloty poprawiające przepływ powietrza.


Nowe eleganckie lampy tylne.

Nowe, eleganckie lampy tylne mają teraz rozciągnięty w poziomie motyw graficzny, która odzwierciedla wyjątkową sygnaturę świateł przednich.

Wnętrze

Komfort najnowocześniejszej łączności.

Wszechstronne, wygodne i zapewniające łączność wnętrze nowego Hyundaia KONA zostało zaprojektowane tak, aby przyciągać bardziej nowoczesnym i wyrafinowanym wyglądem niż przed liftingiem. Twardy, ale wyrafinowany – idealne dopasowanie do aktywnego stylu życia – nowe funkcje i ulepszenia podążają za odmienionym wyglądem zewnętrznym. A jeśli chodzi o inteligentną technologię, to można wybierać spośród najnowocześniejszych funkcji łączności i komfortu.


 


Nowy ekran dotykowy 10,25”.

Ekran dotykowy o przekątnej 10,25 cala zapewnia łatwy dostęp do funkcji samochodu, systemu informacji i rozrywki oraz nawigacji, a także ulubionych aplikacji i muzyki dzięki dublowaniu funkcji smartfona.


Nowoczesne akcenty wystroju wnętrza.

Kolejną atrakcją we wnętrzu jest nowa oświetlenie nastrojowe, która obejmuje nową konsolę środkową i przestrzeń na nogi.


Nowoczesne akcenty wystroju wnętrza.

Kolejną atrakcją we wnętrzu jest nowa oświetlenie nastrojowe, która obejmuje nową konsolę środkową i przestrzeń na nogi.

Łączność

Komfort najnowocześniejszej łączności.

Nowa KONA jest również wyposażona we wszystkie najnowocześniejsze funkcje łączności, takie jak usługi łączności Bluelink®. Możesz sterować funkcjami samochodu za pomocą smartfona lub poleceń głosowych. Pięcioletnia, bezpłatna subskrypcja usług Hyundai LIVE oferowana z systemem nawigacji 10,25”.


 


Nowy system nawigacji z ekranem dotykowym 10,25”.

Ekran dotykowy 10,25” obsługuje funkcje Apple CarPlay™ i Android Auto™, które pozwalają podłączyć smartfon i korzystać z telefonu oraz używać aplikacji na dużym wyświetlaczu samochodu.


Ładowanie bezprzewodowe.

Dla zapewnienia jeszcze większej wygody w konsoli centralnej umieszczono bezprzewodową podkładkę ładującą dla urządzeń zgodnych ze standardem Qi.


Funkcja E-call.

Funkcja automatycznego wzywania pomocy w razie wypadku, podczas którego zostały zdetonowane poduszki powietrzne. Można również nacisnąć przycisk SOS, aby uzyskać pomoc w nagłych wypadkach w dowolnym momencie, 365 dni w roku.

Usługi łączności Bluelink®.

Dzięki usługom Bluelink® Nowy Hyundai KONA ma wszechstronne możliwości łączności z funkcją rozpoznawania mowy online oraz szeroką gamą rozwiązań, które czynią jazdę łatwiejszą i przyjemniejszą. Oprócz wielu przydatnych funkcji, którymi można sterować za pomocą aplikacji Bluelink, system nawigacji obejmuje również bezpłatną pięcioletnią subskrypcję usług Hyundai LIVE.


Zdalne blokowanie i odblokowanie drzwi.

Zdarza Ci się zapomnieć o zamknięciu samochodu? Nowy Hyundai KONA da Ci znać, wysyłając powiadomienie na telefon. Po wprowadzeniu kodu PIN można zablokować lub odblokować zamki przyciskiem w aplikacji.


Cel podróży wysyłany do samochodu.

Jeśli Twój Nowy Hyundai KONA jest wyposażony w nawigację, to możesz użyć aplikacji Bluelink, aby wyszukać cel podróży, gdy jesteś poza samochodem. Bluelink zsynchronizuje dane z nawigacją w samochodzie. Możesz wsiadać i od razu ruszać w drogę.


Znajdź mój samochód.

Nie pamiętasz, gdzie zaparkowałeś? Wystarczy otworzyć aplikację Bluelink, aby zobaczyć aktualne położenie swojego samochodu – w dowolnym miejscu na świecie.

 


Nawigacja po zaparkowaniu.

Czasami trzeba zaparkować samochód i dojść do miejsca docelowego pieszo. Jeśli jesteś w odległości od 200 m do 2 km do celu, przełączyć nawigację z samochodu do aplikacji Bluelink w telefonie. Wykorzystując możliwości rzeczywistości rozszerzonej telefon poprowadzi Cię dokładnie tam, gdzie chcesz dotrzeć.

Osiągi

Zmodernizowane zespoły napędowe.

Gama układów napędowych Nowego Hyundaia KONA to światowa czołówka pod względem osiągów i ochrony środowiska. Wprowadzono liczne ulepszenia zawieszenia i układu jezdnego, aby zapewnić płynniejszą jazdę i lepszą kontrolę na drodze. Układ kierowniczy został precyzyjnie dostrojony do nowego charakterystyki zawieszenia, a ulepszone opony zapewniają niższe zużycia paliwa i poziom emisji.


 


Silnik benzynowy 1.0 T-GDI

Silnik benzynowy 1.0 T-GDi osiąga moc 120 KM i jest oferowany z 6-biegową skrzynią manualną lub opcjonalną 7-biegową skrzynią dwusprzęgłową (DCT).


Silnik benzynowy 1.6 T-GDI

Zmodernizowana jednostka benzynowa 1.6 T-GDi o mocy 198 KM wychodzi naprzeciw oczekiwaniom kierowców poszukujących sportowych emocji. Silnik ten jest łączony z płynnie pracującą 7-biegową dwusprzęgłową skrzynią biegów (DCT) oraz z napędem na dwa lub na cztery koła.

 


Ulepszenia dotyczące jazdy i prowadzenia.

Układ jezdny Nowego Hyundaia KONA został dostrojony, aby zapewnić płynniejszą jazdę. Zmodyfikowano sprężyny, amortyzatory i drążki stabilizatorów w celu poprawienia komfortu jazdy i tłumienia nierówności.

Bezpieczeństwo

Wysoki poziom bezpieczeństwa i zaawansowane układy wspomagania jazdy.

Ponieważ nie ma nic ważniejszego niż bezpieczeństwo Twoich bliskich, wyposażyliśmy nowego Hyundaia KONA w kilka dodatkowych funkcji, Nowy Hyundai KONA jest wyposażony w najnowocześniejszy zaawansowany system wspomagania kierowcy, Hyundai SmartSense, dzięki czemu przoduje w segmencie najnowszych technologii i gwarantuje jeszcze wyższy poziom bezpieczeństwa i spokoju ducha.

 


Ostrzeżenie bezpiecznego wysiadania.

Ta inteligentna funkcja pomaga unikać wypadków, wykrywając pojazdy zbliżające się z tyłu i wyświetlając ostrzeżenie w zestawie wskaźników i lusterku zewnętrznym, a także emitując ostrzeżenia dźwiękowe.


Monitorowanie tylnych siedzeń.

Nowy Hyundai KONA Electric pamięta, czy tylne drzwi były otwierane przed ruszeniem. Po zakończeniu jazdy na zestawie wskaźników pojawia się komunikat (towarzyszy mu dźwięk ostrzegawczy), aby sprawdzić tylne siedzenia.


Elektryczny hamulec postojowy (EPB).

W konsoli centralnej znajduje się również elektryczny hamulec postojowy. Jest wygodny i łatwy w użyciu, a jednocześnie zwalnia miejsce.

 


Asystent podążania na pasie ruchu (LFA).

Nowa Kona jest wyposażona w system utrzymania auta pośrodku pasa ruchu (LFA). Podczas jazdy z prędkością do 200 km/h system pomaga kierowcy w utrzymywaniu samochodu pośrodku zajmowanego pasa ruchu na autostradzie i w mieście.


Asystent unikania zderzenia z pojazdem w martwym polu (BCA).

Korzystając z czujników radarowych w dolnym tylnym zderzaku i kamery przedniej, system ostrzega o pojazdach poruszających się w martwym polu. Jeśli włączysz kierunkowskaz, system uaktywni alarm dźwiękowy, a następnie zahamuje, aby zapobiec przewidywanej kolizji.


Inteligentny tempomat z zatrzymywaniem i ruszaniem (SCC+S&G).

Większe bezpieczeństwo, mniejszy stres. Zachowuje ustaloną odległość do poprzedzającego pojazdu, automatycznie zmniejszając lub zwiększając prędkość do ustalonego wcześniej limitu. W ruchu miejskim SCC utrzymuje ustaloną odległość.

 

Wygoda

Ciesz się funkcjami wygody najwyższej klasy.

Jeśli chodzi o wygodę, w nowym Hyundaiu KONA zastosowano szeroką gamę innowacyjnych rozwiązań estetycznych i technicznych, aby zapewnić użytkownikom najlepszy komfort i funkcjonalność motoryzacyjną – nawet pasażerom tylnych siedzeń. Obejmuje ogrzewanie tylnych siedzeń i gniazdo USB w drugim rzędzie.


 


Ogrzewane i wentylowane fotele.

Ciepło w zimie i chłód w lecie. Przednie fotele mogą być wyposażone w podgrzewanie i wentylację.


Gniazda USB z tyłu.

Pasażerowie z tyłu docenią podgrzewanie tylnej kanapy oraz praktyczne gniazdo USB, który umożliwia wygodne ładowanie smartfona.


Oświetlenie nastrojowe.

Nowe oświetlenie nastrojowe obejmuje przeprojektowaną konsolę środkową i przestrzeń na nogi, podkreślając elegancki charakter wnętrza.


Kamera cofania.

Lepsza widoczność podczas parkowania i jazdy. Po naciśnięciu przycisku na centralnym ekranie dotykowym pojawi się obraz z tylnej kamery – nawet podczas jazdy do przodu.


Wyświetlacz head-up (HUD).

Zapewniający doskonałą widoczność, wyświetlacz head-up pomaga zachować bezpieczeństwo, wyświetlając ważne informacje, takie jak prędkość, wskazówki nawigacji i ostrzeżenia bezpośrednio na linii wzroku.


Łopatki pod kierownicą.

Chcesz przejąć kontrolę? Wygodne łopatki pod kierownicą umożliwiają kierowcy ręczne przełączanie biegów w Nowym Hyundaiu KONA wyposażonym w 7-biegową, dwusprzęgłową skrzynia biegów.

N Line

Przedstawiamy Nowego Hyundaia KONA N Line.

Po raz pierwszy oferowane w Nowym Hyundaiu KONA dynamiczne wykończenie N Line inspirowane sportami motorowymi zachwyca pomysłami stylistycznymi. Wystarczy jedno spojrzenie, aby dostrzec pasję, jaką nasi projektanci włożyli w uzyskanie tego sportowego stylu.


 


Dynamiczny przedni zderzak.

Aerodynamiczna krawędź w stylu N z charakterystycznymi płetwami po obu stronach zderzaka, przypomina o rodowodzie odwołującym się do sportów motorowych.


Ekskluzywne felgi aluminiowe 18”.

Z boku osłonom nadkoli w kolorze nadwozia i wykończeniom progów towarzyszą zarezerwowane wyłącznie dla tej wersji wyposażenia piękne 18-calowe felgi aluminiowe z diamentowym szlifem.


Sportowe końcówki wydechu.

Sportowe geny łatwo również dostrzec z tyłu – wzrok przyciąga duży centralny dyfuzor aerodynamiczny oraz sportowe, podwójne końcówki wydechu.

Sportowy charakter w każdym calu.

Wnętrze N Line obejmuje szeroką gamę ulepszeń stylistycznych inspirowanych sportami motorowymi, takich jak czerwone przeszycia i specjalne akcenty N Line w całym kokpicie.


 


Skórzane wykończenie kierownicy N Line.

Kierownica N Line łączy komfort i pełną kontrolę z elegancją perforowanej skóry.


Fotele N Line.

Sportowe fotele N Line są dostępne w wersji materiałowej, skórzanej lub zamszowej, z logo N wytłoczonym na zagłówku oraz z czerwonymi kontrastowymi przeszyciami.


Dźwignia zmiany biegów N Line.

Dźwignia zmiany biegów N Line ma sportowe metalowe akcenty, logo N, czerwoną linię wyścigową i skórzane wstawki zapewniające pewniejszy chwyt i budzące skojarzenia z samochodami wyczynowymi.

Skontaktuj się z nami


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Kraków
al. Powstańców Śląskich 22

Salon: tel.: 12 252 00 50
Serwis: tel.: 12 252 00 55

Kraków
Jasnogórska 60

Salon: tel.: (12) 662 00 50
Serwis: tel.: (12) 662 00 55
Części: tel.: (12) 662 00 53

Warszawa
Krasnobrodzka 5

Salon: tel.: (22) 510 00 50
Serwis: tel.: (22) 510 00 55
Części: tel.: (22) 510 00 53