Promocja

PROMOCJA

  • Z korzyścią 1 000 zł do wykorzystania na pakiety
  • Premia 2 000 zł za odkup obecnego samochodu
  • Teraz w kredycie Easy Move On od 849 zł/mc brutto

Upust promocyjny dotyczy Klienta indywidualnego i obowiązuje od 1.04.2021 r. do odwołania lub wyczerpania zapasów i nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego oraz nie łączy się z ofertą dla firm oraz grup zawodowych.

Komunikowana rata kredytu dotyczy wersji BAYON Modern 1.2 MPI 5MT (84 KM). Do uzyskania kredytu na opisanych powyżej warunkach wymagane jest zawarcie umowy ubezpieczenia pojazdu w zakresie autocasco, której koszt nie został wliczony do RRSO oraz ustanowienie zabezpieczenia w postaci cesji praw z tego ubezpieczenia. Dealerzy sieci Hyundai współpracują z BNP Paribas Bank Polska S.A. („Bank”) i są umocowani do dokonywania w imieniu Banku czynności faktycznych i prawnych związanych z zawieraniem umów kredytu. Udzielenie kredytu oraz jego warunki zależą od wyniku oceny zdolności kredytowej Klienta przez Bank. Niniejszy materiał nie stanowi oferty.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla kredytu samochodowego z kosztem na zakup pojazdu dostępnego u dealerów marki Hyundai wynosi 8,37%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów kredytu) 56 709 zł, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta 73 329,77 zł, oprocentowanie stałe 6,79% w skali roku, całkowity koszt kredytu 16 620,77 zł (w tym: prowizja 2 268,36 zł, odsetki 14 352,41 zł), 76 miesięcznych raty równych w wysokości 952,33 zł oraz ostatnia rata wyrównująca w wysokości 952,69 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 20.04.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie. Kredyt na zakup nowego pojazdu marki Hyundai w cenie 76 800 zł, z wpłatą własną 20 091 zł.

Stylistyka

Drapieżny i charakterystyczny.

Ostre linie i przyciągające wzrok proporcje, zupełnie nowy BAYON naprawdę wyróżnia się z tłumu. Stylowy i elegancki, elegancko łączy wielokrotnie nagradzane dziedzictwo SUV-ów Hyundaia z oszałamiającą wizualnie interpretacją filozofii projektowej Sensuous Sportiness. A jeśli chodzi o widzenie i bycie widzianym, pokochasz poczucie wolności, które zapewnia wyższa pozycja siedząca i świetna widoczność dookoła.

 


Stylowy miejski SUV.

Kompaktowy i łatwy w prowadzeniu, ten elegancki SUV wyróżnia się stylem - i dużą ilością miejsca dla Ciebie i Twoich pasażerów.


Charakterystyczne światła.

Trzyczęściowe światła główne w połączeniu z wlotami powietrza tworzą niepowtarzalny wygląd. Pozioma linia wlotu powietrza i światłą do jazdy dziennej podkreślają szerokość, a dolna listwa ochronna potwierdza charakter SUV-a.


Sportowy profil.

Z boku dynamiczne ramię przyciąga wzrok mocnymi elementami graficznymi, mocną formą słupka C i sportowym profilem.

 

 

Nowoczesny tył.

Tylne zespolone światła LED w kształcie strzałki są połączone czerwoną linią akcentującą. Umieszczone daleko na bokach, wzmacniają wizualne wrażenie szerokości.

Wnętrze

Zaskakująco pojemny.

Koncentrując się na maksymalizacji komfortu pasażerów i zwiększeniu przestrzeni bagażowej, projektanci Hyundai stworzyli nowoczesną atmosferę w nowym BAYON. Zainspirowane kształtami występującymi w naturze, drzwi elegancko otaczają deskę rozdzielczą. Rzeźba drzwi idealnie komponuje się z sekcją deski rozdzielczej, a nastrojowe oświetlenie LED tworzy subtelny, ale wyrafinowany niebieski akcent na kokpicie.

 


Świetna widoczność i komfort.

Pokochasz wyższą pozycję siedzącą, w której komfort idzie w parze ze stylem - wsiadanie i wysiadanie z wysokiej jakości siedzeń z tkaniny jest przyjemne i łatwe.


Najlepszy w swojej klasie cyfrowy kokpit.

Cyfrowy klaster o przekątnej 10,25 cala i centralny ekran dotykowy o przekątnej 10,25 cala z funkcją podziału ekranu to zaawansowane technologicznie elementy najlepszego w swojej klasie cyfrowego kokpitu.


Elegancka i stylowa deska rozdzielcza.

Smukłe, poziome kierownice nadają charakterystycznej desce rozdzielczej niekonwencjonalnie stylowy wygląd, podkreślając zgrabny i szeroki projekt deski rozdzielczej.

Wygoda

Przestronny i komfortowy.

Zapewniając komfort i przestrzeń do przechowywania SUV-a, kompaktowy rozmiar zewnętrzny nowego BAYON i jego przyjazne rodzinie wnętrze oznacza, że możesz cieszyć się tym, co najlepsze z obu światów. Kompaktowy rozmiar i doskonała widoczność ułatwiają wsiadanie i obsługę - a dzięki wysokiej pozycji siedzącej zapewnia poczucie bezpieczeństwa i solidności, którego klienci oczekują od SUV-ów marki Hyundai.

 


Znakomita przestrzeń bagażowa.

Dzięki pojemności bagażnika 411 litrów i inteligentnej pokrywie bagażnika, nowy BAYON wyróżnia się w swoim segmencie dużą pojemnością bagażową.


Przestrzeń na nogi.

Ciesz się doskonałą przestrzenią na nogi, która zapewnia wygodniejszą jazdę. Pasażerowie z przodu mogą cieszyć się 1072 mm miejsca na nogi, podczas gdy pasażerowie z tyłu mają 882 mm.


Dużo miejsca nad głową.

Ogólne wrażenie przestronności wspomaga wysokość nad głową wynosząca 993 mm dla kierowcy i pasażera na przednim siedzeniu oraz 977 mm dla pasażerów z tyłu.

Łączność

Połącz się w dobrym stylu dzięki wiodącym w swojej klasie funkcjom.

Ciesz się najnowocześniejszą inteligentną technologią z dwoma połączonymi wizualnie dużymi ekranami o przekątnej 10,25 cala z funkcją podziału ekranu. A dzięki usługom Hyundai Bluelink Connected Car Services możesz sterować swoim samochodem za pomocą smartfona - lub za pomocą głosu. Zapewnia bezproblemową łączność bezpośrednio z całkowicie nowym BAYON z rozpoznawaniem głosu online i funkcjami, dzięki którym Twoja jazda jest wygodniejsza i przyjemniejsza.

 


10,25-calowy ekran dotykowy.

Multimedialny ekran obsługuje Apple CarPlay ™ i Android Auto ™, dzięki czemu można podłączyć telefon i korzystać z funkcji telefonu bezpośrednio na dużym ekranie.


Premium system audio BOSE.

Dostępny system nagłośnienia Bose premium obejmuje osiem głośników o wysokiej wydajności, w tym subwoofer, zapewniający czyste, wciągające i mocne odtwarzanie muzyki.


Usługi łączności Bluelink®.

Steruj swoim samochodem ze smartfona - lub za pomocą głosu. Najnowsza aktualizacja Bluelink pozwala w pełni korzystać z naszych najnowocześniejszych usług Connected Car. 

Bezpieczeństwo

Najlepszy w swojej klasie pakiet bezpieczeństwa SmartSense.

Zupełnie nowy BAYON dzieli swoje bezpieczne i solidne DNA z innymi członkami rodziny SUV-ów Hyundaia - i ma odpowiednie funkcje bezpieczeństwa. Innym sposobem, w jaki wyróżnia się w swoim segmencie: obszerna lista funkcji bezpieczeństwa Hyundai SmartSense - naszych najnowocześniejszych zaawansowanych systemów wspomagania kierowcy. Wiele z nich znajduje się już w standardowym wyposażeniu.

 


Asystent jazdy po pasie ruchu (LFA).

Całkowicie nowy BAYON wyposażony jest w asystenta jazdy po pasie ruchu (LFA). Po włączeniu utrzymuje samochód wyśrodkowany na swoim pasie ruchu przy prędkościach od 0 do 180 km / h na autostradach i ulicach miast.


Oparty na nawigacji inteligentny tempomat (NSCC).

Wykorzystuje najnowocześniejszy system nawigacji do przewidywania zbliżających się zakrętów lub prostych na autostradach i dostosowuje prędkość w celu bezpieczniejszej jazdy.


Asystent unikania kolizji czołowych (FCA).

Wyczuwając drogę przed pojazdem za pomocą radaru i kamery, system FCA automatycznie hamuje, gdy wykryje nagłe hamowanie poprzedzającego samochodu lub pieszych i rowerów na drodze.

Osiągi

Dynamiczne osiągi połączone z doskonałą oszczędnością paliwa.

Całkowicie nowy BAYON zapewnia doskonałą oszczędność paliwa i wysoce konkurencyjną emisję CO2 dzięki zaktualizowanym silnikom T-GDi - zmniejszonym silnikom z turbodoładowaniem i bezpośrednim wtryskiem dla optymalnej wydajności i przyjemności z jazdy.

 


Silnik 1.0 T-GDi

Silnik 1.0 T-GDi o 100 KM, który może być połączony z 6-biegową manualną skrzynią biegów (6MT) lub 7-biegową dwusprzęgłową skrzynią biegów (7DCT). Silnik 1.0 T-GDi jest wyposażony w trzy tryby jazdy, aby zoptymalizować reakcję silnika i wydajność układu kierowniczego w zależności od warunków jazdy. Są to Eco, Normal i Sport.


Silnik 1.2 MPI

Dzięki 1197 cm3 pojemności skokowej i 4 cylindrom nasz podstawowy silnik o mocy 84 KM to delikatna siła, z którą należy się liczyć. W połączeniu z 5-biegową manualną skrzynią biegów ta jednostka napędowa zapewnia zarówno pełną kontrolę, jak i przyjemne dostarczanie momentu obrotowego.

 

5 lat gwarancji bez limitu kilometrów.

Jak każdy Hyundai, zupełnie nowy BAYON jest zbudowany zgodnie z najwyższymi możliwymi standardami jakości. Tę jakość popieramy 5-letnią gwarancją na nieograniczony przebieg, dzięki czemu możesz cieszyć się tym, co kochasz w życiu, bez martwienia się o swój samochód. Ciesz się dodatkowym spokojem, który zapewnia jedna z najlepszych gwarancji w branży - standard.

Skontaktuj się z nami


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Kraków
al. Powstańców Śląskich 22

Salon: tel.: 12 252 00 50
Serwis: tel.: 12 252 00 55

Kraków
Jasnogórska 60

Salon: tel.: (12) 662 00 50
Serwis: tel.: (12) 662 00 55
Części: tel.: (12) 662 00 53

Warszawa
Krasnobrodzka 5

Salon: tel.: (22) 510 00 50
Serwis: tel.: (22) 510 00 55
Części: tel.: (22) 510 00 53