Grupy zawodowe


Hyundai wychodzi naprzeciw potrzebom różnych grup zawodowych, oferując specjalne warunki zakupu. Zapoznaj się z naszą ofertą skierowaną właśnie dla Ciebie i skontaktuj się z nami w celu ustalenia indywidualnych, korzystnych dla Ciebie warunków finansowania nowego samochodu.


Co zyskujesz?

Oferta specjalna

Jeśli jesteś architektem, lekarzem, górnikiem, rolnikiem, prawnikiem, duchownym, taksówkarzem, nauczycielem lub przedstawicielem służb mundurowych, to Hyundai przygotował dla Ciebie specjalną ofertę pod postacią niezwykle atrakcyjnych rabatów i warunków finansowania.

Szeroka gama modeli

Samochody miejskie, rodzinne, SUV-y, crossovery, sedany i wagony, ekologiczne i sportowe - na pewno znajdziesz model odpowiedni do Twoich potrzeb.

Hyundai Finance

Wybrałeś już swojego wymarzonego Hyundaia? Skorzystaj z finansowania z przejrzystymi zasadami i niskimi ratami. Hyundai Finance to program finansowania zakupu samochodów Hyundai, który umożliwia skorzystanie z atrakcyjnych produktów finansowania już w salonie, w formule zapewniającej bezpieczeństwo i dopasowanie do aktualnej sytuacji finansowej klienta.

Pakiet ubezpieczeń

W ramach oferty proponujemy pakiet ubezpieczeniowy w bardzo atrakcyjnej cenie. Niezależnie od posiadanych zniżek, które są dostępne w standardowej ofercie Autoryzowanych Dealerów Hyundai, możesz skorzystać także z promocyjnego ubezpieczenia.

5 lat gwarancji bez limitu kilometrów

5 lat gwarancji bez limitu kilometrów wyraża nasze zaangażowanie w oferowanie najwyższej jakości i świetnej obsługi. Dzięki temu będziesz cieszyć się jazdą przez długie lata.

Jakość potwierdzona wyróżnieniami

Liczne nagrody oraz 1 miejsca w rankingach motoryzacyjnych są najlepszym dowodem na wysoką jakość oraz niezawodność samochodów marki Hyundai.

Oszczędność Twojego czasu

Wszelkie formalności zrealizujesz w wybranym Autoryzowanym Salonie Hyundai. Sieć Dealerów marki Hyundai jest równomiernie rozłożona na terenie całej Polski, dzięki czemu masz szybki dostęp do informacji.


Oferta dla wybranych grup zawodowych:

Lekarze i farmaceuci

Jeśli jesteś lekarzem, weterynarzem lub farmaceutą, codziennie dbasz o czyjeś zdrowie. Czas zadbać również o swój komfort, jaki zapewni Ci jazda nowym Hyundaiem.

Nowoczesny i wyrazisty
Hyundai KONA
teraz w promocyjnej ofercie
z upustem w wysokości do 10%.

Wymagana dokumentacja

Upust dla lekarzy i farmaceutów przyznawany jest na podstawie:

 • lekarze - legitymacji lekarza lub wypisu z rejestru Okręgowej Izby Lekarskiej
 • lekarze weterynaryjni - wypisu z rejestru członka Okręgowej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej
 • aptekarze i farmaceuci - wypisu z listy Okręgowej Izby Aptekarskiej

Więcej o modelu


Rolnicy

Jako właściciel gospodarstwa rolnego dobrze wiesz, że ciężka praca wymaga odpowiednich narzędzi.

Przestronny i wytrzymały
Hyundai TUCSON
teraz w promocyjnej ofercie
z upustem w wysokości do 14%.

Wymagana dokumentacja

Upust dla rolników przyznawany jest na podstawie składek KRUS lub zaświadczenia z gminy o posiadaniu gruntu rolnego (min. 1,0 ha).

Więcej o modelu


Służby mundurowe

Jako przedstawiciel służb mundurowych szczególnie cenisz bezpieczeństwo i niezawodność.

Godny zaufania, przestronny i bezpieczny
Hyundai i30 Wagon
teraz w promocyjnej ofercie
z upustem w wysokości aż do 15%.

Wymagana dokumentacja

Upust dla służb mundurowych przyznawany jest na podstawie ważnej legitymacji służb mundurowych takich jak: Siły Zbrojne – Wojsko Polskie, Policja i Żandarmeria, Straż Pożarna, Straż Miejska, Straż Graniczna, Straż Ochrony Kolei, Służba Celna, Służba Leśna, Służba Więzienna, Służby specjalne typu: Agencja Wywiadu, Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Biuro Ochrony Rządu.

Więcej o modelu


Nauczyciele

Praca nauczyciela to jeden z zawodów zaufania publicznego. Twój samochód również powinien dawać Ci poczucie bezpieczeństwa i spokoju.

Kompaktowy i dynamiczny
Hyundai i20
teraz w promocyjnej ofercie
z upustem w wysokości do 11%.

Wymagana dokumentacja

Upust dla nauczycieli przyznawany jest na podstawie:

 • legitymacji nauczycielskiej zgodnej ze wzorem i warunkami określonymi w Rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej z dnia 29.09.2006 r. w sprawie wzoru i trybu wystawiania legitymacji służbowej nauczyciela.
 • legitymacji nauczyciela akademickiego zgodnej ze wzorem i warunkami określonymi w Rozporządzeniu Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 27.07.2006 r. w sprawie wzoru oraz trybu wystawiania legitymacji służbowej nauczycielowi akademickiemu

Więcej o modelu


Taksówkarze

Jako zawodowy kierowca dobrze wiesz, że komfort jazdy i ekonomiczne spalanie to priorytety.

Ekologiczny i sprawdzony
Hyundai IONIQ Hybrid
teraz w promocyjnej ofercie
z upustem w wysokości do 14%.

Wymagana dokumentacja

Upust dla taksówkarzy przyznawany jest na podstawie licencji taksówkarza lub dokumentacji korporacji taksówkowych. Klient może nabyć tylko jeden samochód w roku. Należy również posiadać dokumenty potwierdzające rejestrację pojazdu na klienta (kopię dowodu; protokół przekazania przez CFM).

Więcej o modelu


Górnicy

Jako górnik dobrze wiesz, że ciężka praca wymaga odpowiednich narzędzi.

Przestronny i godny zaufania SUV
Hyundai SANTA FE
teraz w promocyjnej ofercie
z upustem w wysokości do 12%.

Wymagana dokumentacja

Upust dla górników przyznawany jest na podstawie zaświadczenia o zatrudnieniu w przedsiębiorstwie zajmującym się wydobyciem surowców naturalnych. W zaświadczeniu powinna widnieć nazwa obejmowanego stanowiska (Górnik) oraz potwierdzenie o zatrudnieniu na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony.

Więcej o modelu


Duchowni

Jako osoba duchowna dobrze wiesz, że dyspozycyjność i zaufanie jest podstawą budowania relacji.

Stylowa i komfortowa
ELANTRA
teraz w promocyjnej ofercie
z upustem w wysokości do 12%.

Wymagana dokumentacja

Upust dla duchownych przyznawany jest księżom, biskupom i duchowieństwu figurującemu w oficjalnym spisie Duchowieństwa RP.

Więcej o modelu


Prawnicy

Praca w zawodzie prawnika wymaga od Ciebie określonego prestiżu i profesjonalizmu. To samo dotyczy twojego samochodu.

Elegancki i wyrafinowany
Hyundai i30 Fastback
teraz w promocyjnej ofercie
z upustem w wysokości do 15%.

Wymagana dokumentacja

Upust dla prawników przyznawany jest na podstawie:

 • Adwokaci - legitymacji adwokackiej lub zaświadczenia / wypisu z listy adwokatów Okręgowej Izby Adwokackiej
 • Radcy Prawni - legitymacji radcy prawnego lub zaświadczenia / wypisu z listy radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych
 • Notariusze - legitymacji notarialnej lub wypisu z listy notariuszy Izby Notarialnej
 • Prokuratorzy - legitymacji prokuratorskiej lub wypisu z listy prokuratorów prowadzonej przez Ministerstwo Sprawiedliwości
 • Komornicy - legitymacji komorniczej lub wypisu z listy komorników sądowych prowadzonej przez Ministerstwo Sprawiedliwości
 • Sędziowie - legitymacji sędziowskiej lub wypisu z listy sędziów prowadzonej przez Ministerstwo Sprawiedliwości

Więcej o modelu


Architekci

Jeśli jesteś architektem, docenisz oryginalną stylistykę i pewność w dotarciu do celu, jaką oferuje Hyundai.

Wygodny i ekonomiczny
Hyundai i30 Hatchback
teraz w promocyjnej ofercie
z upustem w wysokości do 15%.

Wymagana dokumentacja

Upust dla architektów przyznawany jest na podstawie wypisu z rejestru członka Izby Architektów RP.

Więcej o modelu


Zainteresował Cię inny model?

Specjalna oferta oraz program 5-letniej gwarancji bez limitu kilometrów dotyczy wszystkich modeli Hyundaia. Sprawdź, ile możesz zaoszczędzić na ich kupnie!


Hyundai i10
Upust do 7%
Hyundai i20
Upust do 11%
Hyundai i30 Hatchback
Upust do 15%
Hyundai i30 Wagon
Upust do 15%
Hyundai Elantra
Upust do 12%
Hyundai IONIQ
Upust do 14%
Hyundai KONA
Upust do 10%
KONA Hybrid
Upust do 7%
Hyundai KONA Electric
Upust do 17%
Hyundai TUCSON
Upust do 14%
Hyundai SANTA FE
Upust do 12%

 
Oferta obowiązuje w okresie od 1.10.2020 do 31.12.2020 r. lub do wyczerpania zapasów i dotyczy samochodów z roku produkcji 2020. Prezentowana oferta dla grupy zawodowej nie łączy się z ofertą dla klientów indywidualnych. Oferowany rabat liczony jest od ceny katalogowej samochodu, nie dotyczy akcesoriów i nie wyłącza innych promocji dealera. Propozycja nie jest ofertą w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Szczegóły oferty dostępne są u Autoryzowanych Dealerów Hyundai
Powyższe informacje nie określają wszystkich warunków gwarancji, gwarancję stanowi wyłącznie dokument gwarancyjny, wystawiany przez sprzedawcę przy sprzedaży pojazdu. W przypadku, gdy zakup samochodu nastąpił w celu prowadzenia jednej z następujących działalności gospodarczych: taksówka, wypożyczalnia, płatny przewóz osób, gwarancja mechaniczna może obowiązywać na krótszy okres, może być ograniczona limitem kilometrów lub może nie być oferowana. Podobne ograniczenia dotyczą innych elementów gwarancji. 5-letnia Gwarancja Bez Limitu Kilometrów Hyundai dotyczy jedynie tych samochodów Hyundai, które były sprzedane Klientowi końcowemu przez Autoryzowanego Dealera Hyundai na warunkach opisanych w książce gwarancyjnej. Szczegóły programu gwarancyjnego, w tym wyłąńczeń gwarancji, dostępne są u Autoryzowanych Dealerów Hyundai.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
 1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
 2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
 3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
 4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
 5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
 6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Kraków
Jasnogórska 60

Salon: tel.: (12) 662 00 50
Serwis: tel.: (12) 662 00 55
Części: tel.: (12) 662 00 53

Warszawa
Krasnobrodzka 5

Salon: tel.: (22) 510 00 50
Serwis: tel.: (22) 510 00 55
Części: tel.: (22) 510 00 53