Grupy zawodowe

 

Oferta dla grup zawodowych.

Hyundai wychodzi naprzeciw potrzebom różnych grup zawodowych, oferując specjalne warunki zakupu. Zapoznaj się z naszą ofertą skierowaną właśnie dla Ciebie i skontaktuj się z nami w celu ustalenia indywidualnych, korzystnych dla Ciebie warunków finansowania nowego samochodu.


Wybierz model dopasowany do Ciebie

Specjalna oferta rabatowa oraz program 5-letniej gwarancji bez limitu kilometrów dotyczy wszystkich modeli Hyundai.


Nowy i10

Upust do 9%

Dowiedz się więcej


i20

Upust do 14%

Dowiedz się więcej


i20N

Upust do 14%

Dowiedz się więcejBAYON

Upust do 16%

Dowiedz się więcej


i30 Hatchback

Upust do 16%

Dowiedz się więcej


i30 Wagon

Upust do 16%

Dowiedz się więceji30N

Upust do 16%

Dowiedz się więcej


ELANTRA

Upust do 12%

Dowiedz się więcej


Nowa KONA

Upust do 10%

Dowiedz się więcejKONA Electric

Upust do 21%

Dowiedz się więcej


Nowa KONA Hybrid

Upust do 10%

Dowiedz się więcej


IONIQ 5

Upust do 13%

Dowiedz się więcejTUCSON

Upust do 16%

Dowiedz się więcej


TUCSON Hybrid

Upust do 16%

Dowiedz się więcej


SANTA FE Hybrid

Upust do 10%

Dowiedz się więcej


Oferta dla wybranych grup zawodowych:

Architekci

Jeśli jesteś architektem, docenisz oryginalną stylistykę i pewność w dotarciu do celu, jaką oferuje Hyundai.

Wymagane dokumenty

Upust dla architektów przyznawany jest na podstawie wypisu z rejestru członka Izby Architektów RP.


Duchowni

Jako osoba duchowna dobrze wiesz, że dyspozycyjność i zaufanie jest podstawą budowania relacji. Nowy Hyundai zapewni Ci spokój ducha.

Wymagane dokumenty

Upust dla duchownych przyznawany jest księżom, biskupom i duchowieństwu figurującemu w oficjalnym spisie Duchowieństwa RP.


Górnicy

Jako górnik dobrze wiesz, że ciężka praca wymaga odpowiednich narzędzi. Samochód także jest takim narzędziem, a Hyundai sprawdzi się w tym bez zastrzeżeń.

Wymagane dokumenty

Upust dla górników przyznawany jest na podstawie zaświadczenia o zatrudnieniu w przedsiębiorstwie zajmującym się wydobyciem surowców naturalnych. W zaświadczeniu powinna widnieć nazwa obejmowanego stanowiska (Górnik) oraz potwierdzenie o zatrudnieniu na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony.


Lekarze, pielęgniarki i ratownicy medyczni

Jeśli jesteś lekarzem, pielęgniarką, ratownikiem medycznym, weterynarzem lub farmaceutą, codziennie dbasz o czyjeś zdrowie. Czas zadbać również o swój komfort, jaki zapewni Ci jazda nowym Hyundaiem.

Wymagane dokumenty

Upust dla lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych i farmaceutów przyznawany jest na podstawie:

 • Lekarze - legitymacji lekarza lub wypisu z rejestru Okręgowej Izby Lekarskiej
 • Pielęgniarki - zaświadczenie z Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych
 • Ratownicy Medyczni - dyplomu potwierdzającego uprawnienia do wykonywania zawodu
 • Lekarze weterynaryjni - wypisu z rejestru członka Okręgowej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej
 • Aptekarze i farmaceuci - wypisu z listy Okręgowej Izby Aptekarskiej

Nauczyciele

Praca nauczyciela to jeden z zawodów zaufania publicznego. Twój samochód również powinien dawać Ci poczucie bezpieczeństwa i spokoju.

Wymagane dokumenty

Upust dla nauczycieli przyznawany jest na podstawie:

 • legitymacji nauczycielskiej zgodnej ze wzorem i warunkami określonymi w Rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej z dnia 29.09.2006 r. w sprawie wzoru i trybu wystawiania legitymacji służbowej nauczyciela.
 • legitymacji nauczyciela akademickiego zgodnej ze wzorem i warunkami określonymi w Rozporządzeniu Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 27.07.2006 r. w sprawie wzoru oraz trybu wystawiania legitymacji służbowej nauczycielowi akademickiemu


Prawnicy

Praca w zawodzie prawnika wymaga od Ciebie określonego prestiżu i profesjonalizmu. To samo dotyczy twojego samochodu.

Wymagane dokumenty

Upust dla prawników przyznawany jest na podstawie:

 • Adwokaci - legitymacji adwokackiej lub zaświadczenia / wypisu z listy adwokatów Okręgowej Izby Adwokackiej
 • Radcy Prawni - legitymacji radcy prawnego lub zaświadczenia / wypisu z listy radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych
 • Notariusze - legitymacji notarialnej lub wypisu z listy notariuszy Izby Notarialnej
 • Prokuratorzy - legitymacji prokuratorskiej lub wypisu z listy prokuratorów prowadzonej przez Ministerstwo Sprawiedliwości
 • Komornicy - legitymacji komorniczej lub wypisu z listy komorników sądowych prowadzonej przez Ministerstwo Sprawiedliwości
 • Sędziowie - legitymacji sędziowskiej lub wypisu z listy sędziów prowadzonej przez Ministerstwo Sprawiedliwości

Rolnicy

Jako właściciel gospodarstwa rolnego dobrze wiesz, że ciężka praca wymaga odpowiednich narzędzi. Samochody Hyundai są gwarancją nie tylko wysokiej jakości ich wykonania, ale także ich niezawodności.

Wymagane dokumenty:

Upust dla rolników przyznawany jest na podstawie składek KRUS lub zaświadczenia z gminy o posiadaniu gruntu rolnego (min. 1,0 ha).


Służby mundurowe

Jako przedstawiciel służb mundurowych szczególnie cenisz sobie bezpieczeństwo. Samochody Hyundai oferują najwyższą jakość podróżowania oraz zaawansowane systemy bezpieczeństwa.

Wymagane dokumenty

Upust dla służb mundurowych przyznawany jest na podstawie ważnej legitymacji służb mundurowych takich jak: Siły Zbrojne – Wojsko Polskie, Policja i Żandarmeria, Straż Pożarna, Straż Miejska, Straż Graniczna, Straż Ochrony Kolei, Służba Celna, Służba Leśna, Służba Więzienna, Służby specjalne typu: Agencja Wywiadu, Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Biuro Ochrony Rządu.


Taksówkarze

Jako zawodowy kierowca dobrze wiesz, że komfort jazdy i ekonomiczne spalanie to priorytety.

Wymagane dokumenty

Upust dla taksówkarzy przyznawany jest na podstawie licencji taksówkarza lub dokumentacji korporacji taksówkowych. Klient może nabyć tylko jeden samochód w roku. Należy również posiadać dokumenty potwierdzające rejestrację pojazdu na klienta (kopię dowodu; protokół przekazania przez CFM).


Co zyskujesz?

Jeśli należysz do jednej z wymienionych grup zawodowych, Hyundai przygotował dla Ciebie specjalną ofertę pod postacią niezwykle atrakcyjnych rabatów i warunków finansowania.


Szeroka gama modeli

Samochody miejskie, rodzinne, SUV-y, crossovery, sedany i wagony, ekologiczne i sportowe - na pewno znajdziesz model odpowiedni do Twoich potrzeb.


Hyundai Finance

Hyundai Finance to program finansowania zakupu samochodów Hyundai, który umożliwia skorzystanie z atrakcyjnych produktów finansowania już w salonie, w formule zapewniającej bezpieczeństwo i dopasowanie do aktualnej sytuacji finansowej klienta.


5 lat gwarancji bez limitu kilometrów

5 lat gwarancji bez limitu kilometrów wyraża nasze zaangażowanie w oferowanie najwyższej jakości i świetnej obsługi. Dzięki temu będziesz cieszyć się jazdą przez długie lata.Pakiet ubezpieczeń

W ramach oferty proponujemy pakiet ubezpieczeniowy w bardzo atrakcyjnej cenie. Niezależnie od posiadanych zniżek, które są dostępne w standardowej ofercie Autoryzowanych Dealerów Hyundai, możesz skorzystać także z promocyjnego ubezpieczenia.


Oszczędność Twojego czasu

Wszelkie formalności zrealizujesz w wybranym Autoryzowanym Salonie Hyundai. Sieć Dealerów marki Hyundai jest równomiernie rozłożona na terenie całej Polski, dzięki czemu masz szybki dostęp do informacji.


Jakość potwierdzona wyróżnieniami

Liczne nagrody oraz 1 miejsca w rankingach motoryzacyjnych są najlepszym dowodem na wysoką jakość oraz niezawodność samochodów marki Hyundai.


5 Lat Gwarancji Bez Limitu Kilometrów.

5 lat gwarancji bez limitu kilometrów wyraża nasze zaangażowanie w oferowanie najwyższej jakości i świetnej obsługi. Gwarancja jest dostępna w standardzie, bez dodatkowych opłat.


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
 1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
 2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
 3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
 4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
 5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
 6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Kraków
al. Powstańców Śląskich 22

Salon: tel.: 12 252 00 50
Serwis: tel.: 12 252 00 55

Kraków
Jasnogórska 60

Salon: tel.: (12) 662 00 50
Serwis: tel.: (12) 662 00 55
Części: tel.: (12) 662 00 53

Warszawa
Krasnobrodzka 5

Salon: tel.: (22) 510 00 50
Serwis: tel.: (22) 510 00 55
Części: tel.: (22) 510 00 53